Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Semennyi reményt nem táplálok a meccsel kapcsolatban, vagy csúnya vereség v szívszorító szoros vereség lesz....

McCoy meg ezek szerint nem egy igazi sportember, nagy mákja volt azért a Phillynek mindig szerencséjük volt az ellenfelekkel, mindig akkor dőlt ki a félcsapat amikor velük játszottak.. Egyszer fenn egyszer lenn(inkább lenn nekünk 😀 ). vissza nyal még majd a fagyi.. 😛

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
McCoy mar cowgirls-özik. Eddig kedveltem de ugy látszik Ő is csak egy paraszt. Nagy lehet a pofája egy szarra sérült D# ellen...
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Most gondoltam bele,hogy week 17 van . Nagyon gyorsan eltelt ez az alapszakasz is,kár,hogy az elmúlt évekbe sokszor itt volt a vége,és most is underdogok vagyunk.De bármi legyen,én kiélvezem a mai meccset,mert utána ki tudja meddig nem látom a csillagos sisakot.

Amúgy meg,jussunk csak be,aztán tőlem bármi lehet,nekem elég lenne csak ránézni arra,hogy 6-0 in the division 😊
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
HA! Garrett marad a HC, biztos vagyok benne, hogy nem fogunk 3 körből 3at D-re húzni. De még 2t sem... Mivel ugye ő nem defense beállítottságú edző!
Amúgy meg 3x pénzt fizetnek az irodák ha nyerünk, és rohadjak meg ha 99%, hogy ki is kapunk is megteszem a Dallast, ahogy azt illik. Ennyire esélytelenek egész évben nem voltunk szerintük.Wong
én a pipiket teszem, meg, mert amikor rájuk fogadtam, akkor kikaptak, amikor meg magunk ellen, akkor nyertünk. most a kettőt össze lehet vonni, hátha működik a vudu 😊slowmotion
Én is beszállok a szerencsejáték táborba 😀 egy kis extra izgalom az amúgy sem unalmas cowboys meccsekreTehenész
izgalmat azt tud hozni rendesen, még egy közepes mennyiségű tétnél is.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
HA! Garrett marad a HC, biztos vagyok benne, hogy nem fogunk 3 körből 3at D-re húzni. De még 2t sem... Mivel ugye ő nem defense beállítottságú edző!
Amúgy meg 3x pénzt fizetnek az irodák ha nyerünk, és rohadjak meg ha 99%, hogy ki is kapunk is megteszem a Dallast, ahogy azt illik. Ennyire esélytelenek egész évben nem voltunk szerintük.Wong
én a pipiket teszem, meg, mert amikor rájuk fogadtam, akkor kikaptak, amikor meg magunk ellen, akkor nyertünk. most a kettőt össze lehet vonni, hátha működik a vudu 😊slowmotion
Én is beszállok a szerencsejáték táborba 😀 egy kis extra izgalom az amúgy sem unalmas cowboys meccsekre
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
HA! Garrett marad a HC, biztos vagyok benne, hogy nem fogunk 3 körből 3at D-re húzni. De még 2t sem... Mivel ugye ő nem defense beállítottságú edző!
Amúgy meg 3x pénzt fizetnek az irodák ha nyerünk, és rohadjak meg ha 99%, hogy ki is kapunk is megteszem a Dallast, ahogy azt illik. Ennyire esélytelenek egész évben nem voltunk szerintük.Wong
én a pipiket teszem, meg, mert amikor rájuk fogadtam, akkor kikaptak, amikor meg magunk ellen, akkor nyertünk. most a kettőt össze lehet vonni, hátha működik a vudu 😊
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát a 3ből 2t még Garrett is Dbe húzna szerintem,még ha valaki vak és hülye akkor is, OG,Ot kell az Oba max.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
HA! Garrett marad a HC, biztos vagyok benne, hogy nem fogunk 3 körből 3at D-re húzni. De még 2t sem... Mivel ugye ő nem defense beállítottságú edző!
Amúgy meg 3x pénzt fizetnek az irodák ha nyerünk, és rohadjak meg ha 99%, hogy ki is kapunk is megteszem a Dallast, ahogy azt illik. Ennyire esélytelenek egész évben nem voltunk szerintük.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
1-2. kör DT-DE v DE-DT! szerintem mindenki azt szeretné.... utána OG/OT/S a 3. kör.

17 DE STEPHON TUITT NOTRE DAME
51 DT AARON DONALD PITTSBURGH
82 OG XAVIER SU’A-FILO UCLA
113 ILB YAWIN SMALLWOOD UCONN
147 S TY ZIMMERMAN KANSAS STATE
178OT KEVIN GRAF USC

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
én is játszottam kicsit: lényegi pickek: :
17 DT LOUIS NIX III NOTRE DAME
51 DE CHRIS SMITH ARKANSAS
82 S CRAIG LOSTON LSU
😀

több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
"And, my goodness, even defensive line coach Rod Marinelli was hobbling around practice with the use of a crutch." Spagnola

Ez a szezon erről szól! Már az edzők is lesérülnek!!! 😀
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én nagy valószinűséggel kihagyom a holnapi csörtét.az előző meccs szép emlék inkább azzal zárom az évet mint a holnapi veréssel,jövőre a Dline-t kell rendbe rakni nincs mese,Garrett így kb 80% hogy marad ez van,ezzel együtt kell szeretni a csapatot,az biztos hogy jövőre sem fogunk unatkozni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Dez és Smith pro bowl,életük első ilyen "címe",az öregek kimaradtak.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem hiszem, hogy a DALLAS COWBOYS feladna meccset.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ware is questionable az Eagles ellen. Teljes tatarozás rendel jövőre a D-lineban.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ez eldőlt. Ti már tényleg csak nyerhettek, bármi lesz.dande
Nagyon nem... Garett meg egy évig a nyakunkon ragad... Micsoda win-win szitu 😕Blevi
Mondjuk ha esetleg nagyon megégtek és nem azért mert eleve feladtátok ( ezt mi innen nem fogjuk megtudni soha) talán elküldik. Egyébként meg jövőre hátha minden jobban összejönne vele, Kiffin rendszere is és akkor már nyertetek. Persze ez kevéssé valószínű.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Akkor ez eldőlt. Ti már tényleg csak nyerhettek, bármi lesz.dande
Nagyon nem... Garett meg egy évig a nyakunkon ragad... Micsoda win-win szitu 😕
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ez eldőlt. Ti már tényleg csak nyerhettek, bármi lesz.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Romot reggel műtötték , IR. Nem függ össze az előző hátműtéttel.

Szerk.: Ware se edz, szinten hatproblemak, eselyesen out.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Thx Slow!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Érdekes, Eatmanék arról cseverésznek, hogy Romo sérülésével gyakorlatilag be van biztosítva Garrett állása. És van benne valami.gorbel
Ezt mire értik? Arra.ha veszítünk,akkor rálehet fogni Romo hiányára? Ez elképzelhető,annak ellenére,hogy pont az NFL nem egy emberes sport.Ha pedig nyerünk,akkor azért maradhat csodatevő Garret.Sehogy se jó.De nagy valószínűséggel az első változat valósul meg,akkor viszont nagyon csalódott lennék,ha tényleg maradna,az alapszakasz nem 1 meccsből áll,hanem még + 15ből.És sikerült bebizonyítani sokszorosan a 15 meccs alatt,hogy alkalmatlan erre a feladatra.Tehenész
Igen, valószínűleg így értették. Garrettnek akárhogy is nézzünk (gyorsan tisztázzuk, hogy én sem fogom a pártját) nem volt még negatív szezonja, Jerry pedig kifejezetten kedveli. Chan Gailey volt az utolsó olyan HC, akit negatív szezon nélkül kirúgott (vele kétszer is szerepeltünk a PO-ban, viszont ott mindig egyből zúgtunk is kifele), és Jerry nyilatkozta is, hogy mennyire megbánta.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Érdekes, Eatmanék arról cseverésznek, hogy Romo sérülésével gyakorlatilag be van biztosítva Garrett állása. És van benne valami.gorbel
Ezt mire értik? Arra.ha veszítünk,akkor rálehet fogni Romo hiányára? Ez elképzelhető,annak ellenére,hogy pont az NFL nem egy emberes sport.Ha pedig nyerünk,akkor azért maradhat csodatevő Garret.Sehogy se jó.De nagy valószínűséggel az első változat valósul meg,akkor viszont nagyon csalódott lennék,ha tényleg maradna,az alapszakasz nem 1 meccsből áll,hanem még + 15ből.És sikerült bebizonyítani sokszorosan a 15 meccs alatt,hogy alkalmatlan erre a feladatra.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Dez nem edz, hátproblémák. Ha esetleg nem is játszana, az érdekes lenne, mert akkor a dobások 2/3-a nem felé menne, mást is játékba lehetne hozni. Lassan teljesen új játékot várhatunk a támadóktól. Witten, alááááázzz!!!!Charlie Firpo
A Vikings ellen ezzel szoptuk be.
Szal nem lenne jó, ha előrántanátok vmi teljesen újat. 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dez nem edz, hátproblémák. Ha esetleg nem is játszana, az érdekes lenne, mert akkor a dobások 2/3-a nem felé menne, mást is játékba lehetne hozni. Lassan teljesen új játékot várhatunk a támadóktól. Witten, alááááázzz!!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Érdekes, Eatmanék arról cseverésznek, hogy Romo sérülésével gyakorlatilag be van biztosítva Garrett állása. És van benne valami.