Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
huu de jo cikk:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gc0hsuumb18jbssgor5n
Tony Romo gets heat -- what about Monte Kiffin, Jason Garrett?
Tony Romo is hardly blameless for the Dallas Cowboys' collapse against the Green Bay Packers, but Adam Schein says the main culprits for Sunday's loss are higher up in the power structure.


He knew the plan at the end was wrong. He knew the play of the defense would be a headline. Garrett essentially tried to play the "Romo chokes in December" narrative while saving himself from public ridicule.

It won't work here. It just provided another example of why Dallas needs a coaching change. A coach comfortable in his skin would point the thumb, not the finger. A coach worth his salt wouldn't throw his quarterback under the bus. Everyone points to Romo's December record. How about acknowledging that, heading into Sunday's game, Romo had 25 touchdowns against five picks in 11 December/January games since 2011?

I'd love to see Romo with a different head coach, play-caller, defense, defensive coordinator -- and an owner who doesn't double as general manager.

Chide Romo first, if you're lazy. But really, you should blame Jones, Garrett, Callahan, Kiffin and the defense before you get to the quarterback.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Érdekesség, hogy Romo az első pickjénél áthívta a futást passzra, jól látszik az összefoglalóban.
Ami okés, mert egyfelől, ha megvan az elkapás TD, mindenki fenn volt a boxban, de sztem óriási felelőtlenség volt, mikor simán működött a futójáték és az órát kellett volna ölni, nem pedig pontokat tenni a táblára.
Mutatták is, ahogy Murray jött le, ki volt rendesen....gabokocka
Ez igaz,az Romo hibája volt.De nem tudom érte hibáztatni,mert gyönyörűen olvasta azt a playt,és azért az hozzá kell tenni,hogy elötte Matthews szabadon jött rá,és letudott róla jönni,amit azért elég kevés qb tud megcsinálni.Ilyen helyzetben kellett volna egy pontosat dobnia,elsiette és rövidebb lett,td helyett pick ennyi.Bárcsak ez lett volna a csapat legnagyobb hibája tegnap.

+ Romo-tól olvastam valahol egy meccs utáni nyilatkozatot,amiben nekem az jött le,hogy mindenképp first downt akart,mivel ha nem is mondta ki szó szerint,de nem bízik a védelembe,amit meg is értek.

 www.nfl.com/videos/dallas-cowboys/0ap2000000299025/What-went-wrong-for-the-Cowboys-against-the-Packers Kurt Warner-es részt ajánlom mindenkinek!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Érdekesség, hogy Romo az első pickjénél áthívta a futást passzra, jól látszik az összefoglalóban.
Ami okés, mert egyfelől, ha megvan az elkapás TD, mindenki fenn volt a boxban, de sztem óriási felelőtlenség volt, mikor simán működött a futójáték és az órát kellett volna ölni, nem pedig pontokat tenni a táblára.
Mutatták is, ahogy Murray jött le, ki volt rendesen....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
...
Wirtschaftsteil
megvan ennek a sorrendje.
január - edzői stáb kiértékelése, személyzeti kérdések
február - játékosok kiértékelése, személyzeti kérdések
március - free agent időszak
április-május: draft, UDFA igazolás

sok minden függ attól, hogy mi lesz a következő hónapban. azt se tartom biztosnak, hogy Kiffin folytatja, és kb minden ezen alapul.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Green Bayben köszönik szépen:

"Oh, my God," nose tackle Ryan Pickett said. "It's the best zone scheme in the league. They say it's old, the Wisconsin scheme. The last four weeks, nobody could stop it - their zone scheme. And they gave up on it. We're just happy they did. We were, like, 'OK, we'll take it.' "

"We watched (Murray) last week with the coaches and we said, 'This guy is the real deal,'" Pickett added. "He's tough, fast and so deceptively strong. He's one of the most underrated backs."

"Definitely surprised they threw the ball there," CB Tramon Williams said. "I'm glad they did. Obviously, it kept us in the game."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Bryant szvsz karrierje legobbját hozta,ha nem is statisztikailag,de játékban mindenképpen,kb ennyi a pozitívum a meccsel kapcsolatban.egyre inkább azt mondom,csinálják gyeek cikkét.Cowboykarcsi
én láttam pár elkapható passzot nála, persze fotelból könnyű ezt mondani.

viszont fura volt, hogy eddig hiányoztak a nagy játékok (még a próbálkozások is) most meg hirtelen 3-4 is volt talán, jól emlékszem? Igaz egyik sem jött be, de tetszik az igyekezet.

Nem értem viszont mi volt a fejekben a második félidőre? Van egy futó, aki az első félidőben hülyét csinált a liga 25-ik Greenbay rundefense-éből, majd második félidőben nem játszatják. Miért? Van még mellette a depth charton futó, még esélyt sem kapnak futásra (egyet sem!), miért? Van egy láthatóan megváltozott offense a másik oldalon, Kiffin nem reagál rá, miért? Volt egy jól működő (vagy annak tűnő, szemre legalábbis szép) passrush az első félidőben, a második félidőben semmi, miért?
Ja, és Romoval miért hívatnak passzolást második és hatnál 3 perccel a vége előtt?! Lesérült minden futó?

Ja, és másodjára mondom, csak így halkan: Gavin Escobar helyett lehetne egy Eddie Lacy-nk is...betmen
mondjad csak halkan, mert RB-nél nagyobb needünk is volt a drafton. Murray teljesen jól muzsikál, Lacy meg második körösként valószínűleg franchise futónak jött volna. az meg ott van Murray személyében egyelőre.

Kiffin nem tudom, mit tudott volna hívni, amikor a cserék cseréinek a cseréi játszottak a pályán.
az öreg kipróbált kínjában mindent, olyan is volt, hogy overload blitz jobbról, csak az a baj, hogy Selvie-nek kellett volna fognia a TE-et, és tíz centivel lecsúszott a labdáról. Kiffin védelmeihez sok tehetség kell (a Tampa D-ben azért volt pár ütős játékos), nekünk is vannak ilyenek - csak IR-en meg melegítőben.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Érdekes cikk Kiffin védelméről, és főleg annak fixálásáról a draft során. Bár még korai, de jelenlegi helyzet alapján fő részeivel egyet értek.

The Cowboys should have a simple plan for the 2014 NFL Draft and the offseason overall. They need to add some key pieces of talent to their defense to give Monte Kiffin a fighting chance next season. Injuries and disappointing play from some young defenders have handcuffed Kiffin in this first season in Dallas. The Cowboys have to bring in some serious talent to give Kiffin something to work with in order to get a defense that can support Tony Romo on offense. If Dallas adds the right pieces, it wouldn't be surprising if Kiffin delivers a quick fix for the team.

The Cowboys have to address their defensive front seven. That is the engine for Kiffin's Tampa 2 defense. Dallas has its pass-rushing edge-rusher in All-Pro DeMarcus Ware, but the two most important positions in Kiffin's scheme are the three-technique defensive tackle and Will (weakside) linebacker. In Tampa Bay, Kiffin had Hall of Fame talents in Warren Sapp and Derrick Brooks to man those positions. Fortunately for the Cowboys, this draft has good talent and depth at both positions.

At tackle, Dallas could land a good first-rounder in Florida State's Timmy Jernigan. Scouts have agreed with me that Jernigan is a perfect fit as three-technique. Aside from Jernigan, the Cowboys could consider Minnesota's RaShede Hageman. On the second day of the 2014 NFL Draft, Pittsburgh's Aaron Donald is an undersized option; he is a great pass-rusher on the inside. Donald enters the bowl season with 10 sacks, and this is his second double-digit-sack season in the past three years. Other players who fit as three-techniques on Day 2 include LSU's Anthony Johnson, Arizona State's Will Sutton and South Carolina's Kelcy Quarles.

For a Will linebacker, Dallas has a few players to consider. In the first round, the organization could target Alabama star C.J. Mosley. He is an excellent pass-defender who could remind Kiffin of Brooks. The Cowboys could also think of BYU's Kyle Van Noy or Ohio State's Ryan Shazier in the early rounds. Both of them are extremely fast and instinctive. They could all fit well as Will linebackers for the Cowboys.

On the second day of the 2014 NFL Draft, Dallas should also address the guard position. The signed Brian Waters out of retirement before he suffered a season-ending knee injury. Players the the Cowboys could consider include Alabama's Anthony Steen or Notre Dame's Zack Martin.

Aside from those top needs, Dallas could add more defensive line talent in the mid-rounds. The Cowboys could win the NFC East or fall short, but if they add some impact players, Dallas could get enough out of its defense to be a more dangerous team in January 2015.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Bryant szvsz karrierje legobbját hozta,ha nem is statisztikailag,de játékban mindenképpen,kb ennyi a pozitívum a meccsel kapcsolatban.egyre inkább azt mondom,csinálják gyeek cikkét.Cowboykarcsi
én láttam pár elkapható passzot nála, persze fotelból könnyű ezt mondani.

viszont fura volt, hogy eddig hiányoztak a nagy játékok (még a próbálkozások is) most meg hirtelen 3-4 is volt talán, jól emlékszem? Igaz egyik sem jött be, de tetszik az igyekezet.

Nem értem viszont mi volt a fejekben a második félidőre? Van egy futó, aki az első félidőben hülyét csinált a liga 25-ik Greenbay rundefense-éből, majd második félidőben nem játszatják. Miért? Van még mellette a depth charton futó, még esélyt sem kapnak futásra (egyet sem!), miért? Van egy láthatóan megváltozott offense a másik oldalon, Kiffin nem reagál rá, miért? Volt egy jól működő (vagy annak tűnő, szemre legalábbis szép) passrush az első félidőben, a második félidőben semmi, miért?
Ja, és Romoval miért hívatnak passzolást második és hatnál 3 perccel a vége előtt?! Lesérült minden futó?

Ja, és másodjára mondom, csak így halkan: Gavin Escobar helyett lehetne egy Eddie Lacy-nk is...
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bryant szvsz karrierje legobbját hozta,ha nem is statisztikailag,de játékban mindenképpen,kb ennyi a pozitívum a meccsel kapcsolatban.egyre inkább azt mondom,csinálják gyeek cikkét.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Off: Mérhetetlenül nagyot sikerült csalódnom a Giants drukkerekben (tisztelet a kivételeknek), Nézzétek meg Eli mennyi gyűrűt nyert nekik. Mit tett a csapatért NFL időkhöz mérten rövid idő alatt, erre jön talán az első ténylegesen borzasztó éve és már rég kirakták volna a csapattól. AKKOR MI MIT MONDJUNK? Fele annyit nem szidjuk Romot mint ők Elit. Van egy szar év és már az összes úgy sír mint egy bugyuta plázapicsa.Több éven keresztül mellettük állt a szerencse, most meg már mindenkit máglyára küldenének, és főleg azok akik az ágyuk felett lévő Eli plakátra, az újukat szopva alszanak el esténként. Még1x kiemelném, hogy tisztelet a kivételnek.
Na ezért vagyok én büszke magunkra, mert ezzel is sikerült bebizonyítanunk, hogy ennél a csapatnál sokkal értelmesebb szurkolók vannak,annak ellenére, hogy sokkal több mindent kell elviselnünk!Wong
egyszer divat, mindörökké divat.

Védelembe kit gondoltok hibásnak? Kiffin vagy ezt a sok sérülést? de akár együtt a kettő is.Mondjuk Kiffint se segíti az,hogy 50milliós Carr olyan gyenge,hogy bárki megveri jelenleg.Tehenész
mondtam mindig is, hogy az kell Carr-nak, hogy szájbabassza az emberét. nos, tegnap nem kimondottan ez történt. az miért van, hogy Bryant meg Austin folyamatosan kapja a jamminget feladáskor, mi meg mindenkit engedünk szabadon szaladgálni, hogy azt a route-ot és úgy fussák meg, ahogy csak akarják?
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
36 ponttal már simán hozni kéne egy meccset, nemhogy 37et kapni. Ha a negatív rekordról még nem volt említés a héten, akkor a sajtfejűek a legnagyobb comback-et követték el a védelmünk ellen a történelmükben.

Már meg se lepődök ha kikapunk, annak ellenére hogy nyugodtan mentem aludni gondolván a meccset már nem veszíthetjük el, reggel amikor láttam az eredményt, csak mosolyogtam.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Védelembe kit gondoltok hibásnak? Kiffin vagy ezt a sok sérülést? de akár együtt a kettő is.Mondjuk Kiffint se segíti az,hogy 50milliós Carr olyan gyenge,hogy bárki megveri jelenleg.Tehenész
JJ-t érzem leginkább hibásnak. Robot kár volt elküldeni, ugyan akkor a sérülés hullámmal ő sem tudna mit kezdeni. Nekem személy szerint jobban tetszik a 4-3as védelem,és nagyon szorítok azért, hogy ez maradjon a védelmi séma. DE: ahhoz D-line kell. Nem is akármilyen, ami nincs és kétlem h draftról hozunk komplett falat.

Mit csinálsz Ware-el, ki nem dobhatod, az nem így megy. Inkább azt a rendszert kéne megállítani, hogy nem tömünk tele mindenkit lóvéval utána meg szarik dolgozni, meg összeveszik a főnökséggel, cserbenhagyja a csapatot mikor egészséges mert "nem akar játszani". Nincs tekintélye ez a gond. Mármint Jerrynek. Rászedik, megadja a nagy lóvét utána meg szájbaköpik. Nincs meg az a fajta tisztesség mint ami a régi időkben volt, hiába szeretne így játszani.

Nézd meg azokat akik nagy lóvét keresnek nálunk és nézz rá a teljesítményre, miért lehetséges ez? A cap meg megdögleszt. Lassan levegőt nem kapunk már.
Én talán Kiffint hibáztatnám a legkevésbé a védelemből, mert tudjuk nagyon jól azt, hogy itt sokkal nagyobb gondok vannak mint a sémaváltás, egy Patsnél ahol úgy tisztelik az edzőt mint a saját apjukat ott is kell legalább 1 év mire a védelem kiforrja magát.

Szerintem: edző brigád, out, Kiffin marad, Marinelli marad. Többi go. Olyan ember kell ide aki nem csak kiváló edző hanem kiváló ember is!

Off: Mérhetetlenül nagyot sikerült csalódnom a Giants drukkerekben (tisztelet a kivételeknek), Nézzétek meg Eli mennyi gyűrűt nyert nekik. Mit tett a csapatért NFL időkhöz mérten rövid idő alatt, erre jön talán az első ténylegesen borzasztó éve és már rég kirakták volna a csapattól. AKKOR MI MIT MONDJUNK? Fele annyit nem szidjuk Romot mint ők Elit. Van egy szar év és már az összes úgy sír mint egy bugyuta plázapicsa.Több éven keresztül mellettük állt a szerencse, most meg már mindenkit máglyára küldenének, és főleg azok akik az ágyuk felett lévő Eli plakátra, az újukat szopva alszanak el esténként. Még1x kiemelném, hogy tisztelet a kivételnek.
Na ezért vagyok én büszke magunkra, mert ezzel is sikerült bebizonyítanunk, hogy ennél a csapatnál sokkal értelmesebb szurkolók vannak,annak ellenére, hogy sokkal több mindent kell elviselnünk!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Azért nekem fura h Garrett mindig talál valami kifogást rá fogja 1-1 emberre playre stb... hányinger. Egy igazi edzőnek vállalnia kellene a felelősséget mindenért( főleg ilyenek után).

Óriási változások kellenek majd tavasztól...

Védelemben 3 kezdő LB, fél dline hiányzik(persze nem is fognak játszani már Spencer,Ratliff), Ware nem 100%-os és gyenge, Secondary is borzasztó, Carr cut.
Skins ellen is kapunk vagy 35-40 pontot, O rohnhat, Romo dobálhat ezerrel, amiben benne van a hiba lehetőség ismét.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Védelembe kit gondoltok hibásnak? Kiffin vagy ezt a sok sérülést? de akár együtt a kettő is.Mondjuk Kiffint se segíti az,hogy 50milliós Carr olyan gyenge,hogy bárki megveri jelenleg.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Mondjuk ha Pld a D# egy GB támadást FG-ra tud menteni megint mas. Sims MRI-re megy. Adott esetben a következő LB sorral mehetünk Washingtonba: Holloman-Wilber-Bosworth masodik félidőben valami Lawrence gyerek is volt benn LB-ben 😊 aki meg van Orie Lemon es Martez Wilson.... Micsoda nevek.
Hatcher játszott tegnap? Nevet sem hallottam.Blevi
Orie Lemon-t elküldték, hogy legyen helye az IR-ről visszatérő Edgar jones-nak.
 cowboysblog.dallasnews.com/2013/12/dallas-cowboys-add-de-edgar-jones-to-active-roster-cut-lb-orie-lemon.html/
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Mondjuk ha Pld a D# egy GB támadást FG-ra tud menteni megint mas. Sims MRI-re megy. Adott esetben a következő LB sorral mehetünk Washingtonba: Holloman-Wilber-Bosworth masodik félidőben valami Lawrence gyerek is volt benn LB-ben 😊 aki meg van Orie Lemon es Martez Wilson.... Micsoda nevek.
Hatcher játszott tegnap? Nevet sem hallottam.Blevi
Lemon csütörtök környékén lett kitéve, hogy helyet csináljanak a részleges IR-ről visszatérő Edgar Jones-nak.
Lee egyébként nem lesz hadra fogható?
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Az offensenek a sikeres 3rd down a kriptonit!
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Az első félidőben a védelem sikereit az egzotikus blitz csomagokra lehet visszavezetni, nem egyszer jöttek a corner blitzek, vagy 2-3 LB is rohant Flynn felé, láthatólag nem tudott ezzel mit kezdeni a gyengécske Packers O-line.
A második félidőre visszaálltunk az idióta 4 man rushra, ami nálunk azért fölösleges, mert ez az idei D-line önmagában nem képes nyomást generálni, a cornereink (meg az LB-k) meg nem jók coverage-ben. Innentől megint beindult a régi nóta, a Pack második félidőben minden támadássorozatából TD-t ért el, innentől nincs miről beszélni. Valaki írta is itt korábban, hogy lehet itt Romot meg az O-t hibáztatni, de azért az nem normális, hogy 28, 30, 36, 48 szerzett pontos meccseinken kiszopunk.
több mint 10 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk ha Pld a D# egy GB támadást FG-ra tud menteni megint mas. Sims MRI-re megy. Adott esetben a következő LB sorral mehetünk Washingtonba: Holloman-Wilber-Bosworth masodik félidőben valami Lawrence gyerek is volt benn LB-ben 😊 aki meg van Orie Lemon es Martez Wilson.... Micsoda nevek.
Hatcher játszott tegnap? Nevet sem hallottam.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Én mindig is védtem Romot, és most sem rajta ment el, de akkor is volt két lehetősége, hogy befejezze meccset.beltazor
lehet, hogy neki is kellett volna egy harmadik, mint Brady-nek a Saints ellen.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én mindig is védtem Romot, és most sem rajta ment el, de akkor is volt két lehetősége, hogy befejezze meccset.beltazor
A másodikkal élt is, befejezte...
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Én mindig is védtem Romot, és most sem rajta ment el, de akkor is volt két lehetősége, hogy befejezze meccset.

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
És a durva az, hogy nem egy meccsen történik ez. Ahány Cowboys meccset láttam, ugyanez ment végig. Megy a futás és dobáltatják Romot orrvérzésig, felfoghatatlan és megmagyarázhatatlan. De azért meghallgatnám mivel próbálják megmagyarázni.psychocska
A szokásossal... a retorika sem változott semmit. 😕
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 291 — justinblackmonpohara
És a durva az, hogy nem egy meccsen történik ez. Ahány Cowboys meccset láttam, ugyanez ment végig. Megy a futás és dobáltatják Romot orrvérzésig, felfoghatatlan és megmagyarázhatatlan. De azért meghallgatnám mivel próbálják megmagyarázni.
több mint 10 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
1.negyed 7 futás 71 yard, 1.félidő 10 futás 87 yard 1 TD.
Azért ebből hogy sikerült végül 18 futással végezni, mert azért a 8.5 átlag mellett még vezetés nélkül is lehetne futni nem még +végtelen előnynél...
3 edző fog bukni év végén a csoportban az kemény lesz.Toca
Te látod, mi látjuk. De a HC nem latja? Mi sem értjük hidd el.
Szép es jo Packers mentalitástól meg Flynn heroikus küzdelméről beszelni, de ez a védelem ennyit er. 5 TD drive a H2-ben. Nuff said. A legnagyobb baj az hogy nulla punt mellett is 1 ponttal kaptunk ki. Ideje nem kellett volna hogy legyen a GB-nek erre. A csoportról mindent elmond hogy a ligában egy edzői kar ellen jött volna ez össze. Velük játszunk hétvégén....