Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Carter mikor szenvedett Harmstringet amugy??????????? ezt a szót ugy megutáltam a félcsapattal ez végez.........

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na úgy néz ki, Harris nem hord vissza vasárnap. Kezdhetünk izgulni Williams miatt.
Érdeklődéssel várom, hogy a győzelmi kényszer mit hoz ki a csapatból, idegeskedést és impotenciát (mint az Oakland elleni első félidő), vagy kemény, dühös játékot?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
na, fasza. valami Wesseling nevű kisköcsög írt egy cikket Pistike megnyilatkozásáról, de nem bírta megállni, hogy oda ne szúrja a végére: ha bejutunk, akkor sokat köszönhetünk a schedule-nak, merthogy nincs Rodgers meg Griffin.
most komolyan, akkor a Lions mit mondjon, hogy a tuti befutó a csoportból hetek óta irányító nélkül játszik?
vagy mondjuk az Eagles, akik ellen nem játszik Peterson, meg akik a Green Bay ellen a top3 QB Tolzien ellenében tolták?
vagy a média szíve csücske Giants, akik a fantasztikus győzelmi szériájukat csupa csere QB ellen csinálták?

csak nekünk nem lehet egyszer a büdös életben szerencsénk?slowmotion
Az ilyen cikkeket messziről el kell kerülni, ha meg nem sikerül akkor egy jót kell nevetni rajta. Nem éri meg ezen bosszankodni, pont ezért íródnak az ilyen cikkek. A haterek tudnak min nyammogni, a cowboys fanok pedig idegeskedni. Le kell szarni.


látom előre mi lesz, köv. 2 meccset megnyerjük, ucsó ki meccs Eaglessel, kikapunk, és természetesen Romo hibája lesz minden,az egész év, mert nem nyertünk és mert dobott 1-2 Intet, hanem dob akkor is.Kroos
Ki szerint lesz Romo hibája? Miért kell már most azon parázni, hogy leszopunk az Eaglestől? Ha így kell lennie akkor így lesz. De addig lesz még 2 meccs, és az NFL nem a szokások sportja, biztos lesz addig még sérülés, nagy kiemelkedés, vagy bukás vagy bármi olyan ami érdemben befolyásolhatja azt a meccset vagy az oda vezető utat.
Igazad van, itt sem rajong mindenki mindig Romoért, de azért mert te mindig őt látod hibátlannak nem biztos, hogy te látod jól. És én még ITT nem láttam olyat, hogy valakit irányító létére 1-2 INT miatt hibáztattak volna. Amúgy 7 INT-nél tart. 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ware bárhogyan is játszik most, nem hiszem hogy elmegy innen jövőre. Draft picket nem nagyon kapna a csapat érte, olyat meg főleg nem amennyit ér. Szerintem megint lesz egy struktúra, aztán jövőre esetleg egy kiterjesztés hogy valahogy eloszlassák. Nálam inkább Austin és Free esélyes a cutra.
Nincs jó helyzetben a DL, főleg ha Hatcher és Spencer is elmegy innen. Ware menesztése esetén elmenne az utolsó biztos kezdő név a jövő évi DL keretből. Jó ötlet lenne FAn szerezni egyet, csakhogy említésre méltó DE-ed nem tudok mondani.
(Esetleg a Medvék elengedik Meltont, Marinelli idehozza és akkor már csak 3 kezdő név kell megint.)->Szóval lehet találgatni, de bizonyára JJ megint olyat fog húzni amire senki sem számít.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az eaglesnél nem sem hanem nagyon is SŐT!!!

látom előre mi lesz, köv. 2 meccset megnyerjük, ucsó ki meccs Eaglessel, kikapunk, és természetesen Romo hibája lesz minden,az egész év, mert nem nyertünk és mert dobott 1-2 Intet, hanem dob akkor is.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nagyon jo a capes cikk de azt gondolom hogy (ha idén nem nyerünk SB) akkor JJ meg egy évig minimum nem fog ezen elgondolkozni.
Nyilván a shedule miatt 4-0 a csoport mérlegünk. Az Eagles sem panaszkodhat a makra meg a sorsolásra szóval ez elég gyenge lábakon álló feltételezés.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 903 — Cowboys fan
na, fasza. valami Wesseling nevű kisköcsög írt egy cikket Pistike megnyilatkozásáról, de nem bírta megállni, hogy oda ne szúrja a végére: ha bejutunk, akkor sokat köszönhetünk a schedule-nak, merthogy nincs Rodgers meg Griffin.
most komolyan, akkor a Lions mit mondjon, hogy a tuti befutó a csoportból hetek óta irányító nélkül játszik?
vagy mondjuk az Eagles, akik ellen nem játszik Peterson, meg akik a Green Bay ellen a top3 QB Tolzien ellenében tolták?
vagy a média szíve csücske Giants, akik a fantasztikus győzelmi szériájukat csupa csere QB ellen csinálták?

csak nekünk nem lehet egyszer a büdös életben szerencsénk?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 903 — Cowboys fan
Sokszor elokerult off-season soran koztunk, egyszer talan hallottam a Sport Xen is valamelyik szagertotol, es alapvetoen tele van a sport media a temaval: a Cowboys cap-helyzete. Akarcsak a csapat maga, ez is kb olyan mint a vilag legnepszerubb pedofilja, Michael Jackson, akit vagy imadnak, vagy utalnak, de szinte sosem kozombos. Itt van egy HATALMAS CIKK egy Cowboys blogger (K.D. Drummond) ujjabol, meretre es tartalmora egyarant ertve, ami reszletesen vazol egy radikalis, realis tervet a salary cap kifesulesere evekre elore menoen. Ajanlom minden Cowboys drukkernek es azoknak, akik erteni is akarjak a szituaciot, nem csak beszelni rola.gyeek
de előtte üljetek le, mert elég súlyos olvasmány.
én tegnap este olvastam, de sajnos annyira reálisan vázolja a problémát, hogy az egész estémet elcseszte.slowmotion
Ki az aki allva netez? 😛gyeek
néha én, ha meccset nézek, a gyerek meg a kezemben van 😊

más: a Flynn-Cousins tandem ezennel hivatalos, kíváncsi vagyok, Flynn meg tudja-e ismételni azt a meccsét, amivel nyolcszámjegyű összeget szakított két éven át a nagy semmiért (480 yard, 6 TD)
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 988 — Stromfeld Aurél fan
Sokszor elokerult off-season soran koztunk, egyszer talan hallottam a Sport Xen is valamelyik szagertotol, es alapvetoen tele van a sport media a temaval: a Cowboys cap-helyzete. Akarcsak a csapat maga, ez is kb olyan mint a vilag legnepszerubb pedofilja, Michael Jackson, akit vagy imadnak, vagy utalnak, de szinte sosem kozombos. Itt van egy HATALMAS CIKK egy Cowboys blogger (K.D. Drummond) ujjabol, meretre es tartalmora egyarant ertve, ami reszletesen vazol egy radikalis, realis tervet a salary cap kifesulesere evekre elore menoen. Ajanlom minden Cowboys drukkernek es azoknak, akik erteni is akarjak a szituaciot, nem csak beszelni rola.gyeek
de előtte üljetek le, mert elég súlyos olvasmány.
én tegnap este olvastam, de sajnos annyira reálisan vázolja a problémát, hogy az egész estémet elcseszte.slowmotion
Ki az aki allva netez? 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
elég nagy posványban van a csapat az biztos.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 903 — Cowboys fan
Sokszor elokerult off-season soran koztunk, egyszer talan hallottam a Sport Xen is valamelyik szagertotol, es alapvetoen tele van a sport media a temaval: a Cowboys cap-helyzete. Akarcsak a csapat maga, ez is kb olyan mint a vilag legnepszerubb pedofilja, Michael Jackson, akit vagy imadnak, vagy utalnak, de szinte sosem kozombos. Itt van egy HATALMAS CIKK egy Cowboys blogger (K.D. Drummond) ujjabol, meretre es tartalmora egyarant ertve, ami reszletesen vazol egy radikalis, realis tervet a salary cap kifesulesere evekre elore menoen. Ajanlom minden Cowboys drukkernek es azoknak, akik erteni is akarjak a szituaciot, nem csak beszelni rola.gyeek
de előtte üljetek le, mert elég súlyos olvasmány.
én tegnap este olvastam, de sajnos annyira reálisan vázolja a problémát, hogy az egész estémet elcseszte.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Ware számomra egyértelműen GO, Witten újraszámolt szerződéssel esetleg.
egy jó cikk a találgatásokról a jövőre nézve. free agentek, draft pickek a lyukakra.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha nehéz és fájdalmas is lenne lehet kéne egy radikális lépés és nem tologatni,görgetni évről évre..
aki fiatal és nagy szerződése lesz és itt kell tartani bármi áron az Bryant és Smith!!! O oldalon amúgy Beasly,Harris,Frederick,Leary,Escobar,Hanna most egész jók vagyunk velük pénzügyileg.
Tavaly is mondtam már de Orton luxus padra ennyiért...
Igazából 2 játékos van akik Cowboyok de valamit kezdeni kell velük mert magas bér,fiatalabbak nem lesznek...Ware,Witten. nagyon nehéz ügy.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 988 — Stromfeld Aurél fan
Sokszor elokerult off-season soran koztunk, egyszer talan hallottam a Sport Xen is valamelyik szagertotol, es alapvetoen tele van a sport media a temaval: a Cowboys cap-helyzete. Akarcsak a csapat maga, ez is kb olyan mint a vilag legnepszerubb pedofilja, Michael Jackson, akit vagy imadnak, vagy utalnak, de szinte sosem kozombos. Itt van egy HATALMAS CIKK egy Cowboys blogger (K.D. Drummond) ujjabol, meretre es tartalmora egyarant ertve, ami reszletesen vazol egy radikalis, realis tervet a salary cap kifesulesere evekre elore menoen. Ajanlom minden Cowboys drukkernek es azoknak, akik erteni is akarjak a szituaciot, nem csak beszelni rola.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 903 — Cowboys fan
Az espn-en ott virít: opp. passing yards: 32. , a védelem állapotát legjobban jellemző adat.
Már az is felmerült, hogy talán a Dallas valaha volt legrosszabb védelme a mostani?
Szóval nehogy mentálisan lenullázódjon a komplett védelem, és még azt se csinálja meg, amit pedig már tud (lásd Carter esete tótmarival...Mayers-el). Mert akkor szezonover. Ha fel tudják őket rázni, akkor minden lehet. Most derülhet ki, vannak-e edzőink, meg Jerry-bácsi tud-e jól lelkizni.

Charlie Firpo
igen, a Dallas valaha volt legrosszabb védelme a mostani, a '89-essel fut most versenyt, de veszíteni látszik. csak mondjuk a '89-es védelem nem nélkülözött ennyi embert.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az espn-en ott virít: opp. passing yards: 32. , a védelem állapotát legjobban jellemző adat.
Már az is felmerült, hogy talán a Dallas valaha volt legrosszabb védelme a mostani?
Szóval nehogy mentálisan lenullázódjon a komplett védelem, és még azt se csinálja meg, amit pedig már tud (lásd Carter esete tótmarival...Mayers-el). Mert akkor szezonover. Ha fel tudják őket rázni, akkor minden lehet. Most derülhet ki, vannak-e edzőink, meg Jerry-bácsi tud-e jól lelkizni.


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mellesleg belenéztem a fili meccsébe, hát, nem voltam elalélva. Akkor húztak el, amikor átálltak full futásra, a Lion-s meg elfagyott.Charlie Firpo
Most csak a realitás talaján maradva,hogy fogja megfogni ez a védelem a philly offensét? Még ha oda jutunk,legyen úgy,hogy utolsó meccsen fog eldőlni,nem sok esélyt látok jelenleg.Tehenész
Shady-t odaát sikerült megfogni, ráadásul nekünk nem a kis elkapókkal akadnak hatalmas gondjaink, hanem a nagyokkal.
Carr 6'0" 206 lbs, Scandrick 5'10" 191 lbs. nekik lehet, hogy nagy falat volt Marshall (6'4" 230 lbs) és Jeffery (6'3" 216 lbs) megfogása, meg anno Megatroné (6'5" 236 lbs), de talán D-Jax-et (5'10" 175 lbs) meg tudják fogni, Cooperrel (6'3" 222 lbs) meg majd csak kezdenek valamit.slowmotion
Az igaz,hogy megfogtuk,de ott az egész philly O impotens volt,még egyszer nem lesznek azok.Elkapóik meg lehet,hogy kisebbek,de ha megint csak zónázni fogunk,akkor az ő sebességükkel simán befutnak a zónák közé,mire a védőnk odaér.

Ne értsen félre senki,nem pesszimista vagyok a csapattal kapcsolatban,csak mindig amikor elkezdek bízni kicsit is,akkor jön egy ilyen meccs.Szval próbálok a realitás talaján maradni.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 903 — Cowboys fan
Ej, de szépen összejöttünk, így halkan! 😕)Charlie Firpo
?slowmotion
Én is halkan, te is halkan.Charlie Firpo
ja, azért írtam, mert te is azt írtad. gondoltam így hatásosabb. olcsó trükk volt, nem? 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 903 — Cowboys fan
Mi pedig megpróbáljuk a Philyt is legyőzni! 😊csi77
Ez a beszéd! 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 903 — Cowboys fan
Mellesleg belenéztem a fili meccsébe, hát, nem voltam elalélva. Akkor húztak el, amikor átálltak full futásra, a Lion-s meg elfagyott.Charlie Firpo
Most csak a realitás talaján maradva,hogy fogja megfogni ez a védelem a philly offensét? Még ha oda jutunk,legyen úgy,hogy utolsó meccsen fog eldőlni,nem sok esélyt látok jelenleg.Tehenész
Shady-t odaát sikerült megfogni, ráadásul nekünk nem a kis elkapókkal akadnak hatalmas gondjaink, hanem a nagyokkal.
Carr 6'0" 206 lbs, Scandrick 5'10" 191 lbs. nekik lehet, hogy nagy falat volt Marshall (6'4" 230 lbs) és Jeffery (6'3" 216 lbs) megfogása, meg anno Megatroné (6'5" 236 lbs), de talán D-Jax-et (5'10" 175 lbs) meg tudják fogni, Cooperrel (6'3" 222 lbs) meg majd csak kezdenek valamit.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 457 — TODDHERREMANS79
Hát srácok, ma hajnalban nekünk jött össze szinte minden támadásban, nektek kevésbé (bár az első drive-otok ijesztő volt). A védelmetek viszont...... Nem gondoltam volna, hogy látok másik PO aspiráns csapatot, akinek olyan szar a védelme, mint a miénk. Lee visszatérésétől aggódtam, de látszott rajta, hogy nem teljesen egészséges, ráadásul újra lerottyant.......

Szerintem, ha egy picit összeszedi magát a D, a támadók össze tudnak kaparni annyit, ami a Po-hoz elég lehet. Mi pedig megpróbáljuk a Philyt is legyőzni! 😊csi77
csak előre szólok hogy ugyanezt a dumát nem ér ellenünk is elsütni majd!!! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mellesleg belenéztem a fili meccsébe, hát, nem voltam elalélva. Akkor húztak el, amikor átálltak full futásra, a Lion-s meg elfagyott.Charlie Firpo
Most csak a realitás talaján maradva,hogy fogja megfogni ez a védelem a philly offensét? Még ha oda jutunk,legyen úgy,hogy utolsó meccsen fog eldőlni,nem sok esélyt látok jelenleg.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dallas Cowboys middle linebacker Sean Lee has no structural damage in his injured neck, league sources told ESPN NFL Insider Ed Werder. Lee, who had an MRI exam Tuesday, is suffering soreness and stiffness, sources told Werder.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Hát srácok, ma hajnalban nekünk jött össze szinte minden támadásban, nektek kevésbé (bár az első drive-otok ijesztő volt). A védelmetek viszont...... Nem gondoltam volna, hogy látok másik PO aspiráns csapatot, akinek olyan szar a védelme, mint a miénk. Lee visszatérésétől aggódtam, de látszott rajta, hogy nem teljesen egészséges, ráadásul újra lerottyant.......

Szerintem, ha egy picit összeszedi magát a D, a támadók össze tudnak kaparni annyit, ami a Po-hoz elég lehet. Mi pedig megpróbáljuk a Philyt is legyőzni! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát a play-off az utolsó fordulóban dől el megint,hazai pályán azért kőkemények vagyunk,5-1,és azaz 1 vereség is egy simán nyerhető meccs volt a Denver(!) ellen.A Rodgers,cobb és Finley nélküli offense nem kéne,hogy akadályt okozzon,még a mi védelmünknek sem.A Redskinsnél hatalmas balhé,az is meglesz vélhetően,és mivel a Phili nem bukja el mind2 meccsét,így az utolsó meccs fog dönteni.Hazai pályán hatalmas csata lesz az,de a hazi pálya nagyon jól jön,valamint az se lenne rossz,hogy egy play-off hangulatú, "win or go home" meccsel hangolódnánk a play-offra(amennyiben ez meglenne!)Dezito88
Szép az 5-1, de kiket vertetek meg otthon? A hat labdát eladó Giantset, a magát éppen tökönszúró Ramst, a fogalmatlan Redskinst, utolsó pillanatban a Vikingst és a szintén nem túl acélos Raiderst, megint csak egy szoros meccsen. Ez nem éppen a garancia mintapéldája.

Ettől függetlenül nálam még mindig 55-45-ös favoritok vagytok, de éledezik az a Philly D, a tiétek meg finoman szólva sem, az offense-ek közül is inkább azt választanám, de meglátjuk.