Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mellesleg belenéztem a fili meccsébe, hát, nem voltam elalélva. Akkor húztak el, amikor átálltak full futásra, a Lion-s meg elfagyott.Charlie Firpo
Most csak a realitás talaján maradva,hogy fogja megfogni ez a védelem a philly offensét? Még ha oda jutunk,legyen úgy,hogy utolsó meccsen fog eldőlni,nem sok esélyt látok jelenleg.Tehenész
Shady-t odaát sikerült megfogni, ráadásul nekünk nem a kis elkapókkal akadnak hatalmas gondjaink, hanem a nagyokkal.
Carr 6'0" 206 lbs, Scandrick 5'10" 191 lbs. nekik lehet, hogy nagy falat volt Marshall (6'4" 230 lbs) és Jeffery (6'3" 216 lbs) megfogása, meg anno Megatroné (6'5" 236 lbs), de talán D-Jax-et (5'10" 175 lbs) meg tudják fogni, Cooperrel (6'3" 222 lbs) meg majd csak kezdenek valamit.slowmotion
Az igaz,hogy megfogtuk,de ott az egész philly O impotens volt,még egyszer nem lesznek azok.Elkapóik meg lehet,hogy kisebbek,de ha megint csak zónázni fogunk,akkor az ő sebességükkel simán befutnak a zónák közé,mire a védőnk odaér.

Ne értsen félre senki,nem pesszimista vagyok a csapattal kapcsolatban,csak mindig amikor elkezdek bízni kicsit is,akkor jön egy ilyen meccs.Szval próbálok a realitás talaján maradni.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Ej, de szépen összejöttünk, így halkan! 😕)Charlie Firpo
?slowmotion
Én is halkan, te is halkan.Charlie Firpo
ja, azért írtam, mert te is azt írtad. gondoltam így hatásosabb. olcsó trükk volt, nem? 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Mi pedig megpróbáljuk a Philyt is legyőzni! 😊csi77
Ez a beszéd! 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Mellesleg belenéztem a fili meccsébe, hát, nem voltam elalélva. Akkor húztak el, amikor átálltak full futásra, a Lion-s meg elfagyott.Charlie Firpo
Most csak a realitás talaján maradva,hogy fogja megfogni ez a védelem a philly offensét? Még ha oda jutunk,legyen úgy,hogy utolsó meccsen fog eldőlni,nem sok esélyt látok jelenleg.Tehenész
Shady-t odaát sikerült megfogni, ráadásul nekünk nem a kis elkapókkal akadnak hatalmas gondjaink, hanem a nagyokkal.
Carr 6'0" 206 lbs, Scandrick 5'10" 191 lbs. nekik lehet, hogy nagy falat volt Marshall (6'4" 230 lbs) és Jeffery (6'3" 216 lbs) megfogása, meg anno Megatroné (6'5" 236 lbs), de talán D-Jax-et (5'10" 175 lbs) meg tudják fogni, Cooperrel (6'3" 222 lbs) meg majd csak kezdenek valamit.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Hát srácok, ma hajnalban nekünk jött össze szinte minden támadásban, nektek kevésbé (bár az első drive-otok ijesztő volt). A védelmetek viszont...... Nem gondoltam volna, hogy látok másik PO aspiráns csapatot, akinek olyan szar a védelme, mint a miénk. Lee visszatérésétől aggódtam, de látszott rajta, hogy nem teljesen egészséges, ráadásul újra lerottyant.......

Szerintem, ha egy picit összeszedi magát a D, a támadók össze tudnak kaparni annyit, ami a Po-hoz elég lehet. Mi pedig megpróbáljuk a Philyt is legyőzni! 😊csi77
csak előre szólok hogy ugyanezt a dumát nem ér ellenünk is elsütni majd!!! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mellesleg belenéztem a fili meccsébe, hát, nem voltam elalélva. Akkor húztak el, amikor átálltak full futásra, a Lion-s meg elfagyott.Charlie Firpo
Most csak a realitás talaján maradva,hogy fogja megfogni ez a védelem a philly offensét? Még ha oda jutunk,legyen úgy,hogy utolsó meccsen fog eldőlni,nem sok esélyt látok jelenleg.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dallas Cowboys middle linebacker Sean Lee has no structural damage in his injured neck, league sources told ESPN NFL Insider Ed Werder. Lee, who had an MRI exam Tuesday, is suffering soreness and stiffness, sources told Werder.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Hát srácok, ma hajnalban nekünk jött össze szinte minden támadásban, nektek kevésbé (bár az első drive-otok ijesztő volt). A védelmetek viszont...... Nem gondoltam volna, hogy látok másik PO aspiráns csapatot, akinek olyan szar a védelme, mint a miénk. Lee visszatérésétől aggódtam, de látszott rajta, hogy nem teljesen egészséges, ráadásul újra lerottyant.......

Szerintem, ha egy picit összeszedi magát a D, a támadók össze tudnak kaparni annyit, ami a Po-hoz elég lehet. Mi pedig megpróbáljuk a Philyt is legyőzni! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát a play-off az utolsó fordulóban dől el megint,hazai pályán azért kőkemények vagyunk,5-1,és azaz 1 vereség is egy simán nyerhető meccs volt a Denver(!) ellen.A Rodgers,cobb és Finley nélküli offense nem kéne,hogy akadályt okozzon,még a mi védelmünknek sem.A Redskinsnél hatalmas balhé,az is meglesz vélhetően,és mivel a Phili nem bukja el mind2 meccsét,így az utolsó meccs fog dönteni.Hazai pályán hatalmas csata lesz az,de a hazi pálya nagyon jól jön,valamint az se lenne rossz,hogy egy play-off hangulatú, "win or go home" meccsel hangolódnánk a play-offra(amennyiben ez meglenne!)Dezito88
Szép az 5-1, de kiket vertetek meg otthon? A hat labdát eladó Giantset, a magát éppen tökönszúró Ramst, a fogalmatlan Redskinst, utolsó pillanatban a Vikingst és a szintén nem túl acélos Raiderst, megint csak egy szoros meccsen. Ez nem éppen a garancia mintapéldája.

Ettől függetlenül nálam még mindig 55-45-ös favoritok vagytok, de éledezik az a Philly D, a tiétek meg finoman szólva sem, az offense-ek közül is inkább azt választanám, de meglátjuk.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mellesleg belenéztem a fili meccsébe, hát, nem voltam elalélva. Akkor húztak el, amikor átálltak full futásra, a Lion-s meg elfagyott.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ej, de szépen összejöttünk, így halkan! 😕)Charlie Firpo
?slowmotion
Én is halkan, te is halkan.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Ej, de szépen összejöttünk, így halkan! 😕)Charlie Firpo
?
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát a play-off az utolsó fordulóban dől el megint,hazai pályán azért kőkemények vagyunk,5-1,és azaz 1 vereség is egy simán nyerhető meccs volt a Denver(!) ellen.A Rodgers,cobb és Finley nélküli offense nem kéne,hogy akadályt okozzon,még a mi védelmünknek sem.A Redskinsnél hatalmas balhé,az is meglesz vélhetően,és mivel a Phili nem bukja el mind2 meccsét,így az utolsó meccs fog dönteni.Hazai pályán hatalmas csata lesz az,de a hazi pálya nagyon jól jön,valamint az se lenne rossz,hogy egy play-off hangulatú, "win or go home" meccsel hangolódnánk a play-offra(amennyiben ez meglenne!)Dezito88
Csak halkan jegyzem meg, elbukja a Bears ellen...
Egyébként szevasz a csapatban, nem is láttam, mikor kezdtél el beírni. Ja és jó a névválasztásod!Charlie Firpo
csak halkan jegyzem meg, a Bears D szerintem ellenük sem lesz jobb, viszont a védelmük jobb, mint a mienk. azt meg már nem is említem, hogy náluk néha defensive gameplan is látszik, ami rólunk 13 meccs alatt talán összesen ha háromszor volt elmondható...slowmotion
Ej, de szépen összejöttünk, így halkan! 😕)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Hát a play-off az utolsó fordulóban dől el megint,hazai pályán azért kőkemények vagyunk,5-1,és azaz 1 vereség is egy simán nyerhető meccs volt a Denver(!) ellen.A Rodgers,cobb és Finley nélküli offense nem kéne,hogy akadályt okozzon,még a mi védelmünknek sem.A Redskinsnél hatalmas balhé,az is meglesz vélhetően,és mivel a Phili nem bukja el mind2 meccsét,így az utolsó meccs fog dönteni.Hazai pályán hatalmas csata lesz az,de a hazi pálya nagyon jól jön,valamint az se lenne rossz,hogy egy play-off hangulatú, "win or go home" meccsel hangolódnánk a play-offra(amennyiben ez meglenne!)Dezito88
Csak halkan jegyzem meg, elbukja a Bears ellen...
Egyébként szevasz a csapatban, nem is láttam, mikor kezdtél el beírni. Ja és jó a névválasztásod!Charlie Firpo
csak halkan jegyzem meg, a Bears D szerintem ellenük sem lesz jobb, viszont a védelmük jobb, mint a mienk. azt meg már nem is említem, hogy náluk néha defensive gameplan is látszik, ami rólunk 13 meccs alatt talán összesen ha háromszor volt elmondható...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Pont ez a bajunk, én simán elképzelem, de az ellenkezőjét is. Elég egy sérülés vagy egy nagy hiba, és szétesünk.
Ki tud róluk: Lee, Carter, Harris sérült, de mennyire??

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Szerintetek ez a csapat képes 3 meccset nyerni zsinórban? csak akkor lehet meg a playoff...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát a play-off az utolsó fordulóban dől el megint,hazai pályán azért kőkemények vagyunk,5-1,és azaz 1 vereség is egy simán nyerhető meccs volt a Denver(!) ellen.A Rodgers,cobb és Finley nélküli offense nem kéne,hogy akadályt okozzon,még a mi védelmünknek sem.A Redskinsnél hatalmas balhé,az is meglesz vélhetően,és mivel a Phili nem bukja el mind2 meccsét,így az utolsó meccs fog dönteni.Hazai pályán hatalmas csata lesz az,de a hazi pálya nagyon jól jön,valamint az se lenne rossz,hogy egy play-off hangulatú, "win or go home" meccsel hangolódnánk a play-offra(amennyiben ez meglenne!)Dezito88
Csak halkan jegyzem meg, elbukja a Bears ellen...
Egyébként szevasz a csapatban, nem is láttam, mikor kezdtél el beírni. Ja és jó a névválasztásod!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Dezito88 Dallas Cowboys 20
Hát a play-off az utolsó fordulóban dől el megint,hazai pályán azért kőkemények vagyunk,5-1,és azaz 1 vereség is egy simán nyerhető meccs volt a Denver(!) ellen.A Rodgers,cobb és Finley nélküli offense nem kéne,hogy akadályt okozzon,még a mi védelmünknek sem.A Redskinsnél hatalmas balhé,az is meglesz vélhetően,és mivel a Phili nem bukja el mind2 meccsét,így az utolsó meccs fog dönteni.Hazai pályán hatalmas csata lesz az,de a hazi pálya nagyon jól jön,valamint az se lenne rossz,hogy egy play-off hangulatú, "win or go home" meccsel hangolódnánk a play-offra(amennyiben ez meglenne!)
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én sem láttam, nem is akarom, csak felvetem, mi a szar volt 108 milliobébi Tony-val? Mi a szar volt ligaelitbeigazolok Hatcher-rel? Meg drágaCarr-al?
Meg sajna persze könnyen taníthatóak, de lehet, hogy nem jön be a 'szedjünk össze kóborjánosokat, oszt azokat könnyebb idomítani' - terv sem. Hayden? Selvie? WARE?? Reggel belenéztem, Bróduszmester - most már jogosan - Ware teljesítményét vette elő. Kicsit szétfele esik a csapat, pedig még van sansz, nem is kicsi. Ha fejben nem lesz rend, már most kiestünk. És Washington-ban is hideg, szar idő lesz, ott is elgémberedhetünk, mint itt.
Na most mit fog csinálni Garrett, egy hétig félreköpköd?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nincs ezzel a secondaryvel baj. A Carolina ennél jóval szarabb állománnyal liga elit D. A D-line meg évek óta kuka. Haydenek meg Olshankyk játszanak kezdőt. Imádom Waret de nem fiatal es jelenleg a D-line miatt a védelmünk 0. Marinelli nem tud rendet rakni akkor senki sem.Blevi
Sec-el nincs,csak szerintem ahogy használják őket,inkább.Azért az egész meccs képét nézve lehet,hogy nem volt sok nyomás a bears qb-n,de nem is kellett sokáig várnia amíg valaki szabadra játszotta magát.Szóval úgy azért nehezebb is oda érni,ha egyből megy a passz. Ez oda-vissza működik.
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nincs ezzel a secondaryvel baj. A Carolina ennél jóval szarabb állománnyal liga elit D. A D-line meg évek óta kuka. Haydenek meg Olshankyk játszanak kezdőt. Imádom Waret de nem fiatal es jelenleg a D-line miatt a védelmünk 0. Marinelli nem tud rendet rakni akkor senki sem.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Köv 1-2 évben Dt kell draftolni,rendbe rakni. Nem annyira rossz a D mint amit mutata, 1 év alatt nagyo fodulhat a vilag, 1. év az új rendszerben tele sérültekkel. Oban anyagra megvagyunk(kis fal kozmetika), lehet a Dre "költeni" gyak .mindent.
Spencer meg lehetne úriember és két tag után, valami jó kis szerződést aláírhatna, ha idén semmire kap 10 milliókat, kompenzálhatna...( szép álom).

1. kör DT! mint tavaly, kicsit hára + pick nem jön rosszul. 2. G/DE(S), 3.De/G(S). Secondaryt nem tudom,nevekre nem rossz,(bár Carr hetek óta úgy játszik mint 1 rookie udfa... kell a pass rush és mindjárt másabb helyzet.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Itt nem csak az ember anyaggal van baj,ez a zónázás egyáltalán nem fekszik jelenleg a csapatnak.Meccsen végig megtalálták a zónák közötti réseket,ami jelen esetben 2m+ volt majdnem minden esetben.Másrészt nem kellett a Bearsnek a playhívást túlgondolni,ugyanazokat a playeket folyamatosan,egymás után sikeresen alkalmazták,mi meg csak néztük,hogy mivan,mintha elötte 5x nem ugyanaz lett volna.

Webb helyett miért nem használjuk Moore-t? Sokkal gyengébb nem lehet..Heath meg alapvetően nem rossz,de ha az elkapók háromnegyede nagyobb nálad két fejjel,úgy nehéz.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem láttam a meccset, bár mostanában talán jobb is. Én minden vereség után összességében pozitívan állok a csapathoz, most is.
Már szinte biztos hogy az utolsó hétre marad a PO sorsa. Vsz. ebben esetben összeszedik a csapatot annyira, hogy bejussunk. Utána már nem látok olyan fényes jövőt.
Amúgy szerintem a SECben alapvető cover gondok vannak, pass-rush ide vagy oda. És ha ez így megy, tök mindegy hogy Flynn vagy Aaron fog irányítani

A következő három meccs szerintem meg lesz, bár rizikós a fiúknak 3 meccses nyerő szériát jósolni. Nem tudom, szerintem jó hatással lenne a csapatra egy PO meccs,
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
innentől két dologban lehet bízni: a playoffba kerülésben és egy jó draftban.
én mostantól az utóbbiban bízom.