Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan

ez is abba a bizonyos no comment kategóriába tartozik!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 959 — Stromfeld Aurél fan
Fura, hogy ott tartunk, hogy az ertelemszeru dolgokert dicserjuk a stabot. Az ember azt hinne a legjobb jatekosaban megbiznak es legjobb jatekoshoz illo mennyisegu labdat adnak a kezebe mint liga szerte mindenhol mashol, itt meg azert jar a pacsi mert erre most rajottek. 😊

En azert dicserem Garrettet, mert mert passzolni nem csak az utols drive elejen, de a vegen is. Es pontosan ugyanezert kaptam kis hijan gutautest a Lions ellen, mert puha modon nem torekedett arra, hogy 100%ra lezarja a meccsett es olyan futokkal futtatok jatekokat, akikkel orulhettunk, ha 0 yardra hozzak a playt. Ott egy 1st down most 7-4et jelentene. Sebaj, legalabb most nem qrta el.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Eatmenék arról beszéltek, hogy amikor Freddie magasan adta a snapet, az elvileg egy trükkes direct snap lett volna Dunbarnak, csak Romo elnézte.
És ha máskor szidjuk a coaching staff-ot, akkor most dicsérjük meg őket; okosan kevertük a játékokat, a time management is megfelelő volt, döntetlennél kellően agresszíven rámentünk a W-re a végén, Bryant felé sok labda szállt...Szóval most piros pont vöröskééknek.
Hatcher meg egy állat, nagyon fog hiányozni jövőre...
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Valószínűleg visszanézték, mert akkor kell. De sajnos a földetéréskor elvesztette a kontrollt ("megmozdult a labda") és el is negedték a pályán ítélt incomplete-ot...
Elsőre és is azt hittem, hogy megvan, de látva a videózásikat éreztem, hogy nem változtatnak. Akkor egy pillanatra még idegesített, de aztán már nem... :o))))))
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
"Now comes Garrett’s decision that won the game. With his offense facing a 3rd and 10 , does he run the ball and try for field goal range and make the Giants burn their final timeout or does he go for the first down?" -- Lions meccsre emlekszunk, ugye? Garrett tuti...gyeek
Mondjuk nem vágtam hogy minimum miért nem futottunk egyet az utso driveban. Vegig empty backfield ment. Így hogy Romo és Dez megoldotta így ok.
Amugy az engem is érdekel az alul említett catchet miért nem adtak meg. Meg csak nem is volt review
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 959 — Stromfeld Aurél fan
"Now comes Garrett’s decision that won the game. With his offense facing a 3rd and 10 , does he run the ball and try for field goal range and make the Giants burn their final timeout or does he go for the first down?" -- Lions meccsre emlekszunk, ugye? Garrett tuti...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 959 — Stromfeld Aurél fan
Sterling Moore visszatert Claiborne serulese miatt. Ez kicsit sokaig tartott szvsz. Andre Smith-t vegre elbocsajtottak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 959 — Stromfeld Aurél fan
Kellemes olvasmany

Vae Victis, Smurfs!gyeek
egy Trolling the Nation most jól jönne 😊slowmotion
Szerintuk is. 😊

Giant disappointment:

Charity auction idea: Giants fire Gilbride, but they rally off the right to fire him. The winning fan gets to look him in the eye and say "Kevin Gilbride, you’re fired." A dollar a ticket. I guarantee they raise millions. I’d buy 250 myself.
by long time listener on Nov 24, 2013 | 5:30 PM


I feel as if the entire Giant franchise took a retard pill
by Troy O on Nov 24, 2013 | 5:49 PM


When Eli goes full Rex Grossman, even Rex Grossman just shakes his head.
by Jonathan. on Nov 24, 2013 | 6:09 PM


LOL 11 years later, they still can’t figure out to get someone to defend Witten.
by ammizny on Nov 24, 2013 | 6:25 PM


double dez and cover Witten where ever he goes , they don't have anyboyd else
by Late for Dinner on Nov 24, 2013 | 7:29 PM


This is why you don't trash talk.
by Moshe52792 on Nov 24, 2013 | 7:38 PM


Pheel the Love:

LOL Cruz. Do your freaking salsa dance now
by Eagle Page on Nov 24, 2013 | 4:54 PM


Wow the midgets blow
by pheenom on Nov 24, 2013 | 5:23 PM


What a job by this Dallas Defense. Lol stop
by TheSoundUnion on Nov 24, 2013 | 7:05 PM


Cruz is pretty excited about his second catch of the game.
by rockaintdeadyet on Nov 24, 2013 | 7:17 PM


Bottomfeeders, Division Z:

Love seeing Romo throw INT, Dez is going to go all mental today
by Austrian niner on Nov 24, 2013 | 4:49 PM (49ers)


The Cowboys are gonna blow this. Its in their blood.
by coolguyJB on Nov 24, 2013 | 6:49 PM (Pats)


Heck yes!!!!!! It’s Romo time!!!
by germinator on Nov 24, 2013 | 7:20 PM (49ers)


this is where Dallas quits
by Philinwood on Nov 24, 2013 | 7:21 PM (Saints)


Wait a minute here I stayed around for this crap and I demand a Cowboys meltdown dammit we are owed for our patience
by sportstalk23 on Nov 24, 2013 | 7:29 PM (49ers)


Dang, their kicker never misses too.
by txbengal29 on Nov 24, 2013 | 7:29 PM (Bengals)


uugggh, Cowboy fans are happy
by metryman on Nov 24, 2013 | 7:42 PM (Saints)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Amúgy utolsó driveba,Deznek az elkapását miért nem videózták a bírók? Elvileg kötelesek minden kétes esetet megnézn 2 percen belüli,és az catch volt.Szerencsére nem ezen múlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Érdekes jövő hétről:

Matt McGloin to start for Oakland Raiders vs. Cowboys

Életben nem hallottam a srácról, arról meg főleg hogy Oaklanben új kezdő QB van.
Eddig nem nyomja rosszul egy 105.9 és 82.8 QB ratinget mutat fel 4/1 td/int aránnyal. Ennek ellenére még újonc marad, úgyhogy örülnék ha a SEC kicsit összeszedné magát és szerezne pár labdát.Wirtschaftsteil
McGloin egy rookie, volt egy jó meccse, de a hét végi meccs is megmutatta, hogy ugyanúgy benne van a rookie mistake lehetősége, mint anno Tonyban is megvolt. sőt, Luck is csinált faszságokat a hétvégén (meg gondolom nem ez volt az első), tavalyi szezonban meg mindenki az ő farkát szopkodta hogy úúú meg ááá.
nincs mese, McGloint meg kell kínálni egy-két vicces coverage look-kal, de leginkább folytatni kellene a press coverage-et, mert abban nem vagyunk elfogadhatatlanok, csak rosszak.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Jól láttam,hogy meccs vége fele Garretnél egy play calling sheet volt? 😀Tehenész
egész héten arról szóltak a hírek, hogy Callahan nem Wade Wilsonon keresztül fogja hívni a playeket, hanem Garretten keresztül, aki esetleg belepiszkálhat.
azért oké hogy Princeton meg minden, de lehet, hogy ő sem tudja fejből az egész playbookot.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Két jó momentum azért volt, ami nekem tetszett. Dez hailmary védekezése (ezzel már próbálkoztunk idén, hogy felküldtük védőbe), most bejött, frankón lecsapta a labdát. A másik, mikor az összetört Brús Carter leült, Lee finoman, halkan elkezdte agyalni. Kár, hogy ezt nem mutatták tovább.
Nézzük pozitívan, ennyi hibával már senki sem emberkedhet az öltözőben, reméljük a csapatszellemnek jó tesz a továbbiakra.Charlie Firpo
Denverben meg DRC ahelyett hogy leütötte / hagyta volna szépen bele is sérült a butaságába. szerencsére Dez nem baromkodot azzal hogy elkapja.

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Látom, még mindig tart a Giants elleni sokktúra utóhatása 😀. Ronda egy W volt, szentigaz, a második félidőben meg is sajnáltam Garrett-et. Ezt a meccset nem fogom megnézni még egyszer, de azt az otromba Myers TD-t tuti az orrunk alá fogják dörgölni pár 100szor (valódi C'mon man szituáció... 😕 ), úgyhogy kísérteni fog.

Raiders: amilyen képlékeny a csapat odaát (és ideát is) nem igazán merek jóslatokba bocsátkozni. A - szememben - nagyon hasonló teljesítményű két csapat közül Dallasban játszik jobb emberállomány, ellenben az Oaklandben az edzői gárda sok mindenre képes (arra a pár bevethető playára alapozva). Ha a Raiders D kevés ponton tudja tartani a Cowboys O-t, akkor a Raidersnek van esélye McGloin-nal és Pryorral is. Bár... látni kellene azt a kezdőt mindkét oldalon 😊. Kukacsapat vs. Kórházcsapat... kúúl lesz ez.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Két jó momentum azért volt, ami nekem tetszett. Dez hailmary védekezése (ezzel már próbálkoztunk idén, hogy felküldtük védőbe), most bejött, frankón lecsapta a labdát. A másik, mikor az összetört Brús Carter leült, Lee finoman, halkan elkezdte agyalni. Kár, hogy ezt nem mutatták tovább.
Nézzük pozitívan, ennyi hibával már senki sem emberkedhet az öltözőben, reméljük a csapatszellemnek jó tesz a továbbiakra.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes jövő hétről:

Matt McGloin to start for Oakland Raiders vs. Cowboys

Életben nem hallottam a srácról, arról meg főleg hogy Oaklanben új kezdő QB van.
Eddig nem nyomja rosszul egy 105.9 és 82.8 QB ratinget mutat fel 4/1 td/int aránnyal. Ennek ellenére még újonc marad, úgyhogy örülnék ha a SEC kicsit összeszedné magát és szerezne pár labdát.Wirtschaftsteil
Remélem ti is megtanuljátok a nevét 😉 amúgy Penn (State) alumni úgyhogy pláne drukkolok neki 😀
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Érdekes jövő hétről:

Matt McGloin to start for Oakland Raiders vs. Cowboys

Életben nem hallottam a srácról, arról meg főleg hogy Oaklanben új kezdő QB van.
Eddig nem nyomja rosszul egy 105.9 és 82.8 QB ratinget mutat fel 4/1 td/int aránnyal. Ennek ellenére még újonc marad, úgyhogy örülnék ha a SEC kicsit összeszedné magát és szerezne pár labdát.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Jól láttam,hogy meccs vége fele Garretnél egy play calling sheet volt? 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Kellemes olvasmany

Vae Victis, Smurfs!gyeek
egy Trolling the Nation most jól jönne 😊
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
nem tudom ki ez a Scott Kocsmar,meg hogy honnan szedte ezt,mennyire pontos,de azért Staubach 23/24 GWD/Opp mutatója nem kicsit brutál 😀

Romonak is megy persze a pacsi,jól nyomja idén(kopp-kopp)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 959 — Stromfeld Aurél fan
Kellemes olvasmany

Vae Victis, Smurfs!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 959 — Stromfeld Aurél fan
Meg azért mondjuk jó lenne ha Carter rendelkezne legalább fele akkora aggyal mint bicepsszel....Cowboykarcsi
Szerintem tul sokat vesztene a dinamizmusabol, ha 33 kilos aggyal rohangalna. :p Mindegy, igy talan konnyebb lesz megtartani szerzodes evben...

Nalam az utott-kopott laptopomon allandoan elszallt a stream, a kamu td-t plcsak utolag tudtam megnezni. Tul sok volt a dekoncentraciot sugallo hiba, remelem a gyozelem segit osszpontositani ezen a rovid heten. Kivancsi leszek a serulesekre, foleg Harrisre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
tanulság: egy ronda W is W
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát nem nyertük rommá magunkat(és akkor még finoman fogalmaztam)de az kifejezetten jól esik a lelkemnek,a győzelmen kívül természetesen,hogy az egész heti pofázás után el lett baszarintva a New Yorkiak szája,mert amit JPP meg a többiek csináltak,az valami igen csak bicska nyitogató volt,szerencsére visszanyalt a fagyi 😊 (az meg külön cseresznye volt a tejszínhabon hogy a két legtöbbet ekézett emberük nyerte meg a meccset egy GW driveban)

Igy most egyelőre egész jó helyzetben vagyunk,a következő 3 meccsből igazából az is elég lehet ha csak egyet,mondjuk az Oakland ellenit hozzuk,utána meg a két csoportmeccset kell behúzni valahogy és megvan a csoport.Lee nagyon kéne vissza,mert ratyi volt a runD,remélem valamikor a Washington elleni meccs környékén már bevethető lesz.

Meg azért mondjuk jó lenne ha Carter rendelkezne legalább fele akkora aggyal mint bicepsszel....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Thomast innen puszilom.Blevi
a meccs utáni nyilatkozata már meglepően korrekt volt, azt mondta, hogy a jobb csapat nyertkristof
Ha en is korrekt akarok lenni, azt írom, hogy a szerencsésebb.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 959 — Stromfeld Aurél fan
Amugy most hallgatom az nfl.com osszefoglalot. Meg kell vedenem Richardot, neon majom nagyobb kreten, SB gyuru, anusz gyuru, hasselHOFf ide vagy oda. osztja az eszt mikor egy kiskorpadi traktorosnak tobb van mint neki es aljas modon gyalazza Dezt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.