Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
2 nappal azután, hogy elküldték az első csapatból, felvették a training squadba Caesar Rayford-ot.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Romoval 100%-os biztonsági játékot játszatnak így is.Wong
remek példa erre a Saints elleni meccsen:



5 receiver, mind 5(!) yardon belül.
Ez talán egy icipicit túlzottan konzervatív hívás....
több mint 10 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Hurd legnagyobb teljesítménye, hogy a Madden 06-ban nálam a legkirályabb playa volt. 😀
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
azt olvastam van egy 1 éves lánya,16 lesz mire apu szabadul...

Abszolút egyetértek veled,én se értem...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
életfogytiglani kokain terjesztésért... nem semmi.Cowboykarcsi
az a vicces az egészben, hogy kokaint egyáltalán nem is terjesztett. marival üzletelgetett, aztán amikor egy ismerősét elkapták, akkor ő dobta fel Hurd-öt cserébe. de kokain csak úgy került szóba, hogy a beépített ügynökök adták volna el neki, gondolom mert marival nem lett volna akkora fogás, aztán nem tudnak akkora eredményt felmutatni.

persze ez erősen a cikk értelmezése, az, hogy tényleg mit csinált, azt csak Hurd tudja, meg esetleg a nyomozók, már persze ha lelkiismeretesen nyomozták végig az egészet.

Hurd meg... hát nem értem, na.slowmotion
update: 15 év
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Huff és másik 16 játékos -DB-k, O és D linemanek - próbajátékon! DC.com

Ed Reed release!!! @RapSheet: On Reed’s salary: Claiming team owes him $411K. He got $2M in advance pay off ’13 base. Claiming team also owes Texans 7/17 of it: $820K.speeedy1
valószínűleg nem azért engedték el, mert túl sokat hozzá tudna tenni a játékhoz...slowmotion
Nem is azért írtam mert szeretném ha jönne, nincs már ott motiváció! Ha Wilcox felépül még Huff sem kéne...
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
"Cowboys release DE Ceasar Rayford, sign DT Corvey"
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
életfogytiglani kokain terjesztésért... nem semmi.Cowboykarcsi
az a vicces az egészben, hogy kokaint egyáltalán nem is terjesztett. marival üzletelgetett, aztán amikor egy ismerősét elkapták, akkor ő dobta fel Hurd-öt cserébe. de kokain csak úgy került szóba, hogy a beépített ügynökök adták volna el neki, gondolom mert marival nem lett volna akkora fogás, aztán nem tudnak akkora eredményt felmutatni.

persze ez erősen a cikk értelmezése, az, hogy tényleg mit csinált, azt csak Hurd tudja, meg esetleg a nyomozók, már persze ha lelkiismeretesen nyomozták végig az egészet.

Hurd meg... hát nem értem, na.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
életfogytiglani kokain terjesztésért... nem semmi.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
a mostani csapatot tekintve kicsit OFF, de:
 mmqb.si.com/2013/11/12/sam-hurd-cocaine-bust/
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Beaslyt szerintem is lehetne jóval többet használni,főleg a harmadik és rövid illetve médium szituációknál,ezeknél a route-oknál emberezésnél szerintem nem nagyon van védő aki meg tudja fogni,max a tackle-t megcsinálni az elkapás után.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Még egy tanulsága van az első felvonásnak, hogy - ahogy már pedzegetik - kicsit feleslegesnek tűnik a 4 RB, három is elég lehet, főleg ebben a játékelosztásban. Az 1 db plusz ember, mondjuk a védelemhez.
Azt még én amatőrködöm ide, hogy 4 TE minek? Smith nélkül is meglennénk. Az még egy ember.Charlie Firpo
A 4 TE azért kellett mert azt ígérték, hogy sok 2 TE formáció lesz. A sok kb 5 db volt összesen. Így valóban felesleges az az egy ember. Az RB-kről meg annyit, hogy inkább kéne 1+ normális (lásd Lacy) mint 3 puhapöcsű.

Viccen kívül gondolom azt, hogy a Patstől át kellene venni egy pár rövid, ill slot receiveres játékot. Lehetne azt fejleszteni rendesen. Sztem Dallasban lenne ehhez táptalaj. Romoval 100%-os biztonsági játékot játszatnak így is. Emberállomány van hozzá, és van nekünk egy szőke hercegünk is ill. TW fiatal, gyors, lehetne rövid és hosszútávra is alkalmazni és váratlan helyzeteket lehetne teremteni hosszú passzokkal Deznek, akinek atom keze van összeszedni. Javulna a Red Zone statunk is, nem csak az lenne, hogy futunk Murrayvel, vagy passzolunk Deznek vagy Williamsnek (lesarkítva)
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Még egy tanulsága van az első felvonásnak, hogy - ahogy már pedzegetik - kicsit feleslegesnek tűnik a 4 RB, három is elég lehet, főleg ebben a játékelosztásban. Az 1 db plusz ember, mondjuk a védelemhez.
Azt még én amatőrködöm ide, hogy 4 TE minek? Smith nélkül is meglennénk. Az még egy ember.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Sérülések sok helyen vannak, de azért olyan hogy 11 kezdő Dből gyakorlatilag 3 ember egészséges, olyan nem tudom hol van..pedig ezt se sok helyen olvasom, csak más csapatoknál h ez lesérült meg az,és jajaj.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én meg...Cowboykarcsi
leírhatod a véleményed, persze. én csak azt említettem meg, hogy noha 1995 óta szurkolok a tehenészeknek, nem érzem azt, hogy annyit költöttem volna valaha erre a csapatra, hogy megmondhassam, mit és hogy is kellene csinálni menedzsment szinten. továbbmegyek, bár szeretem osztani az észt, de azzal is tisztában vagyok, hogy minél többet tudok, annál többet nem tudok. nem látunk a színfalak mögé, nem tudjuk azt, hogy kinek, miért és miért pont akkora szerződést adtak, hogy miért pont úgy hoztak embereket, ahogy.

2007-ben ez a csapat a második legjobb volt a ligában. pont. nem volt első, mert az a Patriots volt, de jobb volt a Giants-nél - más kérdés, hogy a playoffban pont azt az egy meccset játszották le, amin (tízből egyszer) az azévi Giants nyert volna. azt a csapatot iszonyatos pénzekből tették össze, viszont második legjobb csapatként tényleg csak pár dolog hiányozhat a címhez. más kérdés, hogy 2007 volt a csúcspont, és a 2008-as draft nem vált be (Jenkins először rossz volt, aztán jó, aztán meg sérült), és az olyan mértékben vágta haza hosszú évek munkáját, hogy azóta nyögi a csapat. ha ehhez még hozzátesszük, hogy a 2007-es menethez szerződtetett emberek miatt fejnehézzé vált a csapat, és elkezdett romlani a teljesítményük, valamint a 2009-es draft volt a legnagyobb filmszakadás evör, akkor igen, volt két rosszabb éve Jerry-nek.

Jerry tanul a hibáiból. a fejlődést képet összetéveszteni a kiemelkedő, de csak egyszeri kiugrással (Roy igazolása), ami miatt konzervatívabb lett, és túl sokat várt szerződésekkel (Spencer), ami miatt csak drágábban tudta lekötni őket. most pedig azoknak a játékosoknak, akiknek annyit köszönhet (Ware, Romo, Ratliff, Witten), mindig akar még egy esélyt adni, hogy együtt, a Cowboys színeiben bajnokok lehessenek. és ezért görgeti maguk előtt a szerződésüket, ezért nem teszi ki vagy cseréli el őket. talán ez vethető a szemére, igen, a túlzott érzelgősség és türelem azokkal szemben, akik közel állnak hozzá. de ezért nem fogom megszólni.

csendben jegyzem meg, hogy ez a GM-játék nagy rizikó. voltak ugye a divatos nevek, Pioli, Dimitroff stb. meg lehet nézni, hogy Pioli, aki megváltóként ment KC-be, most éppen mit csinál. hát KC-ben semmit. Dimitroff is úgy ment Atlantába, hogy mindenki megírta, hogy bajnokot csinál belőlük. szerzett egy irányítót, összerakott egy csapatot, négy-öt év alatt nem sikerült megnyerni a bajnokságot. az egyik draftját teljes egészében feltette Julio Jones-ra, aki idén talán pár meccsen játszott, tehát a abból a draftból idén talán ha 3-400 yard származik.
ezért mondom, hogy lehet mondani, hogy Jerrynek kellene valami tuti GM-et szereznie, csak az a baj, hogy néha a legbiztosabb megoldások is becsődölnek. valószínűleg az első napon összerúgná a GM-mel a port, mert az új GM fel akarné forgatni a keretet, és mivel Jerry a főnök, ezért harmadnapra ki is rúgná. annak meg nincs értelme.slowmotion
Félve szólalok meg újra, mert fasán összevesztetek, pedig én csak megemlítettem egy lehetséges fejleményt. Én nem is a teljesítményéből - teljesítménytelenségéből indulnék ki, hanem abból, hogy azért mégiscsak az eredmények ítélnek. (Tegnap olvastam, hogy a Saint 40 first-öt csinált ellenünk, ez új NFL rekord. Erre írták, hogy a rekordok minősítenek, most épp le.)
Én inkább arra gondoltam, hogy folyamatosan kapja ez az ember a kisebb-nagyobb pofonokat, edzők be nem válása, játékosok (most ez a Ratliff-ügy, ez azért arcpirító, hogy egy évet várt egy olyan játékosra, aki az öltözőben egyszerűen leordította, őt, a milliárdos főnököt, aztán az meg lelép a pichuába), majd lesz Spencer-ügy is, vagy már van.
Én csak néhány éve nézem őket, de JJ sajnos oktalanul beleszerelmesedik emberekbe játékosokba-edzőkbe, és pont nem tud üzletemberként dönteni, amikor fent ül a díszpáholyban. Volt egy jó bevágás a Vikings meccsen a Peterson TD után, JJ ült mereven, és az arcára volt írva, hogy ez a szezon is gameover, nem az eredmény, hanem a játék láttán. Hiszen azért hozta Kiffint, az öreg mágust, hogy varázsoljon. Eddig - hmm - nem sok sikerrel. (Azért remélem, hogy belejönnek)
És ezt ő sem bírhatja sokáig, ezért gondoltam, hogy ha a fiának átadja, azért még ő marad a minden.
BocsCharlie Firpo
félreértés ne essék, nem Kiffin tehet a sérüléshullámról. ez a sérüléshullám most nagyobb, mint tavaly. azt is megkockáztatom, hogy a vélt kezdő több meccset hagyott ki eddig, mint tavaly egész évben összesen.
azt viszont vélem, hogy ha Mo visszajön, akkor arconbaszós emberfogást kell játszani, mert ez az egyetlen, amivel idén a védelem elfogadható teljesítményt tudott nyújtani.slowmotion
Én is tudom, hogy nem Kiffin tehet a sérülésekről, meg úgy figyelem, hogy inkább fiatalokat hozunk pluszban, ami hosszú távon jó. Pl nekem spec tetszik Heath, akit itt többen szidtak, de hát rookie. Meg lehet, hogy Mo is beválik, voltak azért jó meccsei, de ha fent van, folyamatosan rá játszanak, és az eredmény...most épp sérült.
Csakhogy máshol is vannak sérültek, elég sokan is, mégsem esnek össze mint a puding.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Én meg...Cowboykarcsi
leírhatod a véleményed, persze. én csak azt említettem meg, hogy noha 1995 óta szurkolok a tehenészeknek, nem érzem azt, hogy annyit költöttem volna valaha erre a csapatra, hogy megmondhassam, mit és hogy is kellene csinálni menedzsment szinten. továbbmegyek, bár szeretem osztani az észt, de azzal is tisztában vagyok, hogy minél többet tudok, annál többet nem tudok. nem látunk a színfalak mögé, nem tudjuk azt, hogy kinek, miért és miért pont akkora szerződést adtak, hogy miért pont úgy hoztak embereket, ahogy.

2007-ben ez a csapat a második legjobb volt a ligában. pont. nem volt első, mert az a Patriots volt, de jobb volt a Giants-nél - más kérdés, hogy a playoffban pont azt az egy meccset játszották le, amin (tízből egyszer) az azévi Giants nyert volna. azt a csapatot iszonyatos pénzekből tették össze, viszont második legjobb csapatként tényleg csak pár dolog hiányozhat a címhez. más kérdés, hogy 2007 volt a csúcspont, és a 2008-as draft nem vált be (Jenkins először rossz volt, aztán jó, aztán meg sérült), és az olyan mértékben vágta haza hosszú évek munkáját, hogy azóta nyögi a csapat. ha ehhez még hozzátesszük, hogy a 2007-es menethez szerződtetett emberek miatt fejnehézzé vált a csapat, és elkezdett romlani a teljesítményük, valamint a 2009-es draft volt a legnagyobb filmszakadás evör, akkor igen, volt két rosszabb éve Jerry-nek.

Jerry tanul a hibáiból. a fejlődést képet összetéveszteni a kiemelkedő, de csak egyszeri kiugrással (Roy igazolása), ami miatt konzervatívabb lett, és túl sokat várt szerződésekkel (Spencer), ami miatt csak drágábban tudta lekötni őket. most pedig azoknak a játékosoknak, akiknek annyit köszönhet (Ware, Romo, Ratliff, Witten), mindig akar még egy esélyt adni, hogy együtt, a Cowboys színeiben bajnokok lehessenek. és ezért görgeti maguk előtt a szerződésüket, ezért nem teszi ki vagy cseréli el őket. talán ez vethető a szemére, igen, a túlzott érzelgősség és türelem azokkal szemben, akik közel állnak hozzá. de ezért nem fogom megszólni.

csendben jegyzem meg, hogy ez a GM-játék nagy rizikó. voltak ugye a divatos nevek, Pioli, Dimitroff stb. meg lehet nézni, hogy Pioli, aki megváltóként ment KC-be, most éppen mit csinál. hát KC-ben semmit. Dimitroff is úgy ment Atlantába, hogy mindenki megírta, hogy bajnokot csinál belőlük. szerzett egy irányítót, összerakott egy csapatot, négy-öt év alatt nem sikerült megnyerni a bajnokságot. az egyik draftját teljes egészében feltette Julio Jones-ra, aki idén talán pár meccsen játszott, tehát a abból a draftból idén talán ha 3-400 yard származik.
ezért mondom, hogy lehet mondani, hogy Jerrynek kellene valami tuti GM-et szereznie, csak az a baj, hogy néha a legbiztosabb megoldások is becsődölnek. valószínűleg az első napon összerúgná a GM-mel a port, mert az új GM fel akarné forgatni a keretet, és mivel Jerry a főnök, ezért harmadnapra ki is rúgná. annak meg nincs értelme.slowmotion
Félve szólalok meg újra, mert fasán összevesztetek, pedig én csak megemlítettem egy lehetséges fejleményt. Én nem is a teljesítményéből - teljesítménytelenségéből indulnék ki, hanem abból, hogy azért mégiscsak az eredmények ítélnek. (Tegnap olvastam, hogy a Saint 40 first-öt csinált ellenünk, ez új NFL rekord. Erre írták, hogy a rekordok minősítenek, most épp le.)
Én inkább arra gondoltam, hogy folyamatosan kapja ez az ember a kisebb-nagyobb pofonokat, edzők be nem válása, játékosok (most ez a Ratliff-ügy, ez azért arcpirító, hogy egy évet várt egy olyan játékosra, aki az öltözőben egyszerűen leordította, őt, a milliárdos főnököt, aztán az meg lelép a pichuába), majd lesz Spencer-ügy is, vagy már van.
Én csak néhány éve nézem őket, de JJ sajnos oktalanul beleszerelmesedik emberekbe játékosokba-edzőkbe, és pont nem tud üzletemberként dönteni, amikor fent ül a díszpáholyban. Volt egy jó bevágás a Vikings meccsen a Peterson TD után, JJ ült mereven, és az arcára volt írva, hogy ez a szezon is gameover, nem az eredmény, hanem a játék láttán. Hiszen azért hozta Kiffint, az öreg mágust, hogy varázsoljon. Eddig - hmm - nem sok sikerrel. (Azért remélem, hogy belejönnek)
És ezt ő sem bírhatja sokáig, ezért gondoltam, hogy ha a fiának átadja, azért még ő marad a minden.
BocsCharlie Firpo
félreértés ne essék, nem Kiffin tehet a sérüléshullámról. ez a sérüléshullám most nagyobb, mint tavaly. azt is megkockáztatom, hogy a vélt kezdő több meccset hagyott ki eddig, mint tavaly egész évben összesen.
azt viszont vélem, hogy ha Mo visszajön, akkor arconbaszós emberfogást kell játszani, mert ez az egyetlen, amivel idén a védelem elfogadható teljesítményt tudott nyújtani.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Huff és másik 16 játékos -DB-k, O és D linemanek - próbajátékon! DC.com

Ed Reed release!!! @RapSheet: On Reed’s salary: Claiming team owes him $411K. He got $2M in advance pay off ’13 base. Claiming team also owes Texans 7/17 of it: $820K.speeedy1
valószínűleg nem azért engedték el, mert túl sokat hozzá tudna tenni a játékhoz...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én meg...Cowboykarcsi
leírhatod a véleményed, persze. én csak azt említettem meg, hogy noha 1995 óta szurkolok a tehenészeknek, nem érzem azt, hogy annyit költöttem volna valaha erre a csapatra, hogy megmondhassam, mit és hogy is kellene csinálni menedzsment szinten. továbbmegyek, bár szeretem osztani az észt, de azzal is tisztában vagyok, hogy minél többet tudok, annál többet nem tudok. nem látunk a színfalak mögé, nem tudjuk azt, hogy kinek, miért és miért pont akkora szerződést adtak, hogy miért pont úgy hoztak embereket, ahogy.

2007-ben ez a csapat a második legjobb volt a ligában. pont. nem volt első, mert az a Patriots volt, de jobb volt a Giants-nél - más kérdés, hogy a playoffban pont azt az egy meccset játszották le, amin (tízből egyszer) az azévi Giants nyert volna. azt a csapatot iszonyatos pénzekből tették össze, viszont második legjobb csapatként tényleg csak pár dolog hiányozhat a címhez. más kérdés, hogy 2007 volt a csúcspont, és a 2008-as draft nem vált be (Jenkins először rossz volt, aztán jó, aztán meg sérült), és az olyan mértékben vágta haza hosszú évek munkáját, hogy azóta nyögi a csapat. ha ehhez még hozzátesszük, hogy a 2007-es menethez szerződtetett emberek miatt fejnehézzé vált a csapat, és elkezdett romlani a teljesítményük, valamint a 2009-es draft volt a legnagyobb filmszakadás evör, akkor igen, volt két rosszabb éve Jerry-nek.

Jerry tanul a hibáiból. a fejlődést képet összetéveszteni a kiemelkedő, de csak egyszeri kiugrással (Roy igazolása), ami miatt konzervatívabb lett, és túl sokat várt szerződésekkel (Spencer), ami miatt csak drágábban tudta lekötni őket. most pedig azoknak a játékosoknak, akiknek annyit köszönhet (Ware, Romo, Ratliff, Witten), mindig akar még egy esélyt adni, hogy együtt, a Cowboys színeiben bajnokok lehessenek. és ezért görgeti maguk előtt a szerződésüket, ezért nem teszi ki vagy cseréli el őket. talán ez vethető a szemére, igen, a túlzott érzelgősség és türelem azokkal szemben, akik közel állnak hozzá. de ezért nem fogom megszólni.

csendben jegyzem meg, hogy ez a GM-játék nagy rizikó. voltak ugye a divatos nevek, Pioli, Dimitroff stb. meg lehet nézni, hogy Pioli, aki megváltóként ment KC-be, most éppen mit csinál. hát KC-ben semmit. Dimitroff is úgy ment Atlantába, hogy mindenki megírta, hogy bajnokot csinál belőlük. szerzett egy irányítót, összerakott egy csapatot, négy-öt év alatt nem sikerült megnyerni a bajnokságot. az egyik draftját teljes egészében feltette Julio Jones-ra, aki idén talán pár meccsen játszott, tehát a abból a draftból idén talán ha 3-400 yard származik.
ezért mondom, hogy lehet mondani, hogy Jerrynek kellene valami tuti GM-et szereznie, csak az a baj, hogy néha a legbiztosabb megoldások is becsődölnek. valószínűleg az első napon összerúgná a GM-mel a port, mert az új GM fel akarné forgatni a keretet, és mivel Jerry a főnök, ezért harmadnapra ki is rúgná. annak meg nincs értelme.slowmotion
Félve szólalok meg újra, mert fasán összevesztetek, pedig én csak megemlítettem egy lehetséges fejleményt. Én nem is a teljesítményéből - teljesítménytelenségéből indulnék ki, hanem abból, hogy azért mégiscsak az eredmények ítélnek. (Tegnap olvastam, hogy a Saint 40 first-öt csinált ellenünk, ez új NFL rekord. Erre írták, hogy a rekordok minősítenek, most épp le.)
Én inkább arra gondoltam, hogy folyamatosan kapja ez az ember a kisebb-nagyobb pofonokat, edzők be nem válása, játékosok (most ez a Ratliff-ügy, ez azért arcpirító, hogy egy évet várt egy olyan játékosra, aki az öltözőben egyszerűen leordította, őt, a milliárdos főnököt, aztán az meg lelép a pichuába), majd lesz Spencer-ügy is, vagy már van.
Én csak néhány éve nézem őket, de JJ sajnos oktalanul beleszerelmesedik emberekbe játékosokba-edzőkbe, és pont nem tud üzletemberként dönteni, amikor fent ül a díszpáholyban. Volt egy jó bevágás a Vikings meccsen a Peterson TD után, JJ ült mereven, és az arcára volt írva, hogy ez a szezon is gameover, nem az eredmény, hanem a játék láttán. Hiszen azért hozta Kiffint, az öreg mágust, hogy varázsoljon. Eddig - hmm - nem sok sikerrel. (Azért remélem, hogy belejönnek)
És ezt ő sem bírhatja sokáig, ezért gondoltam, hogy ha a fiának átadja, azért még ő marad a minden.
Bocs

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Huff és másik 16 játékos -DB-k, O és D linemanek - próbajátékon! DC.com

Ed Reed release!!! @RapSheet: On Reed’s salary: Claiming team owes him $411K. He got $2M in advance pay off ’13 base. Claiming team also owes Texans 7/17 of it: $820K.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A védelemre visszatérve, Ryan elküldése megdöbbentett,de azért Kiffin-Marinelli vonalra nem lehet azt mondani h nyeretlen kétévesek, kiváló szakemberek( ellentétben Garrett-Callahan párossal).
Azért mint tavaly is sérülések miatt nem tudják igazán mire is képesek.
Azért ők Spencer-Ratliff-Hatcher-Ware-Durant-Bruce-Lee- Carr-Mo-Church-Wilcox , és DEbe azért Selvie,Crawford nem lett volna gyenge back up,de már ugye sok helyen a csere cseréje vagy a csere cseréjének a cseréje játszik..
azért így ránézve,ez top védelem lenne, akármilyen rendszerbe is nyomják...Spencer out, Ratliff out(hányinger), Hathcer sérült nem 100%.Ware sérült nem 100%os,Durant,Lee lesérült,Mo sérült. Egy ilyen kiesést bármelyik védelem megérez nem kicsit.
Jövőre meg ebből kitudja hányan lesznek itt,

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Én meg...Cowboykarcsi
leírhatod a véleményed, persze. én csak azt említettem meg, hogy noha 1995 óta szurkolok a tehenészeknek, nem érzem azt, hogy annyit költöttem volna valaha erre a csapatra, hogy megmondhassam, mit és hogy is kellene csinálni menedzsment szinten. továbbmegyek, bár szeretem osztani az észt, de azzal is tisztában vagyok, hogy minél többet tudok, annál többet nem tudok. nem látunk a színfalak mögé, nem tudjuk azt, hogy kinek, miért és miért pont akkora szerződést adtak, hogy miért pont úgy hoztak embereket, ahogy.

2007-ben ez a csapat a második legjobb volt a ligában. pont. nem volt első, mert az a Patriots volt, de jobb volt a Giants-nél - más kérdés, hogy a playoffban pont azt az egy meccset játszották le, amin (tízből egyszer) az azévi Giants nyert volna. azt a csapatot iszonyatos pénzekből tették össze, viszont második legjobb csapatként tényleg csak pár dolog hiányozhat a címhez. más kérdés, hogy 2007 volt a csúcspont, és a 2008-as draft nem vált be (Jenkins először rossz volt, aztán jó, aztán meg sérült), és az olyan mértékben vágta haza hosszú évek munkáját, hogy azóta nyögi a csapat. ha ehhez még hozzátesszük, hogy a 2007-es menethez szerződtetett emberek miatt fejnehézzé vált a csapat, és elkezdett romlani a teljesítményük, valamint a 2009-es draft volt a legnagyobb filmszakadás evör, akkor igen, volt két rosszabb éve Jerry-nek.

Jerry tanul a hibáiból. a fejlődést képet összetéveszteni a kiemelkedő, de csak egyszeri kiugrással (Roy igazolása), ami miatt konzervatívabb lett, és túl sokat várt szerződésekkel (Spencer), ami miatt csak drágábban tudta lekötni őket. most pedig azoknak a játékosoknak, akiknek annyit köszönhet (Ware, Romo, Ratliff, Witten), mindig akar még egy esélyt adni, hogy együtt, a Cowboys színeiben bajnokok lehessenek. és ezért görgeti maguk előtt a szerződésüket, ezért nem teszi ki vagy cseréli el őket. talán ez vethető a szemére, igen, a túlzott érzelgősség és türelem azokkal szemben, akik közel állnak hozzá. de ezért nem fogom megszólni.

csendben jegyzem meg, hogy ez a GM-játék nagy rizikó. voltak ugye a divatos nevek, Pioli, Dimitroff stb. meg lehet nézni, hogy Pioli, aki megváltóként ment KC-be, most éppen mit csinál. hát KC-ben semmit. Dimitroff is úgy ment Atlantába, hogy mindenki megírta, hogy bajnokot csinál belőlük. szerzett egy irányítót, összerakott egy csapatot, négy-öt év alatt nem sikerült megnyerni a bajnokságot. az egyik draftját teljes egészében feltette Julio Jones-ra, aki idén talán pár meccsen játszott, tehát a abból a draftból idén talán ha 3-400 yard származik.
ezért mondom, hogy lehet mondani, hogy Jerrynek kellene valami tuti GM-et szereznie, csak az a baj, hogy néha a legbiztosabb megoldások is becsődölnek. valószínűleg az első napon összerúgná a GM-mel a port, mert az új GM fel akarné forgatni a keretet, és mivel Jerry a főnök, ezért harmadnapra ki is rúgná. annak meg nincs értelme.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
JJ szerintem túl sokat ad olyanok véleményére, akik esetleg nem jó irányba befolyásolják a döntéseit.
Amikor hozzá-nem-értőként akarsz valamit csinálni (én is ilyen vagyok, és szerintem mások is ilyenek) sok-sok szakmai, vagy álszakmai fórumot elolvasol, sok tanácsot kikérsz mielőtt döntést hozol, viszont laikusként nem tudod megkülönböztetni a jó és a rossz tanácsot. Talán csak túl sokat ad JJ is az ESPN szakíróinak a véleményére. Vagy valaki máséra.
Én nem hibáztatom, hogy olyan szerencsés helyzetben van, hogy élő Madden-t játszhat, következmények nélkül. Ez az ő homokozója, ezzel együtt kell szeretni a csapatot.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ahogy abban is hogy ahhoz hogy JJ akárkinek is kiadja a csapatot,még a fiának is,hát nem is tudom hogy minek kéne történnie,nagyon komoly egészségügyi probléma vagy valami hasonló,ilyet meg nyilván nem kíván az ember senkinek,de ő az az ember aki soha nem fogja beismerni hogy kvázi 20 éve nagyon nagy mértékben miatta tart ott a csapat ahol tart,úgy egyébként,mikor hallottunk tőle akármikor is olyat hogy valamivel kapcsolatban belátta hogy ő hibázott?Nekem róla mindig az jut eszembe amikor Jimmy Johnson idejében olyanokat nyilatkozott hogy "ilyen csapattal másik 100 edző is bajnoki címet nyerne!"meg hogy mennyire betegesen próbálkozott minden lehetséges helyzetben odaférkőzni Jimmy mellé ha arról volt szó hogy a sikerekért kellett learatni a dicsőséget,szinte ordított róla hogy nem bírja elviselni ha nem kap legalább oroszlánrésznyit a sikerből.Mindent elmond ez róla...Nem fogja itt ő senkinek átadni a csapatot,ameddig egészségügyileg bírja(sőt még lehet azután se)nem hogy azért mert kvázi beismeri,20 éven át megbuktam mint GM.Cowboykarcsi
Jerry nem fogja feladni a GM posztot. megértem, és egyébként egyáltalán nem érdekel.

ő a tulajdonos. amit ő mond, az úgy van, még ha történetesen nincs is igaza.
van egy ilyen ambíciója, hogy szeretne GM-kedni, csapatot építeni. őszintén: kinek ne lenne? 32 ilyen pozíció van a világon, az egész világon kevesebb, mint 1000 ember van, aki valaha is NFL GM lehetett. kb annyira nehéz bekerülni, mint asztronautának, mindenki másnak meg marad a fantasy football meg a Madden.

szóval szeretne GM-kedni, hát beprotekciózza magát a saját csapatába. és? ha nekem van egy vállalatom, annak nevezem ki magam, aminek csak akarom. hedkócs is lehetne, ha akarna, de nem akar (mondjuk szerintem tök vicces lenne, ahogy vaskos arkansas-i tájszólással kérné számon a bírókon a menetrend szerinti fasz büntetést).

persze a mezei szurkoló szív azzal, hogy Jerry nem csak a sportszakmai, hanem az üzleti oldalát is mérlegeli a döntéseknek, aztán inkább a színes egyéniségeket hozza a csapathoz, mint a szürke eminenciásokat. őszintén? lehet, hogy így sikeresebb a modell, mintha halomra nyerné magát középszer játékosokkal.
túlfizeti a sztárokat? érzik, hogy értékeli őket, és azt a teljesítményt, amit letettek az asztalra. megértik, hogy komolyan gondolja, amikor azt mondja, hogy a játékosnak a Cowboyshoz tartozni privilégizált érzést kell, hogy okozzon. lehet, hogy átesik a ló túloldalára, de így nem követ el olyan hibákat, mint mondjuk Newsome, aki egyetlen négymeccses jó teljesítményért annyit fizet az irányítójának, amitől az az ember nem fér a keretbe, akinek talán a leginkább köszönhető a siker. vagy ott van Elway, aki elbénázza a csapat két legjobb védőjének egyikét, és még egy marék gombot sem kapnak cserébe.
és ragaszkodik a sokat szidott irányítóhoz, aki ugyan nem rendelkezik csodálatos egyetemi pedigrével, nem a valaha volt legjobb és nem is lesz az, de cserébe nem protekciós szent tehén, nem nagyképű köcsög, a semmiből jött, itt van, és hús-vér ember hibákkal és erényekkel, a legkisebb fiú, aki a mesében mindig győz. vagy nem, mert az a való világ, de legalább a helyén kezeli a dolgokat.

abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy akkor még nem voltam a csapat szurkolója, amikor Jerry megvette a csapatot, kidobta az ikonikus edzőt, a GM-et, stb. én már Jerry, a tulajdonos-GM alatt lettem szurkoló, aláírtam a waivert, elfogadom a mindenkori vezetési hierarchiát, Jerry köpködését meg meghagyom a 40 felettieknek.slowmotion
Én meg nem tudom elfogadni ezt a viselkedést azzal a hozzáállással hogy "övé a csapat,megteheti".Ahogy szerintem az sem feltétlen csak a 40 felettiek privilégiuma hogy elégedetlenek legyenek vele(ráadásul jogosan).2005 óta követem közvetlenül figyelemmel a csapatot,a többinek utána olvastam/utána néztem,nem hiszem hogy emiatt nem írhatnám le hogy nem tetszik ahogy működik ez a csapat,helyesebben a vezetőség.

Az hogy az üzleti oldalát mérlegeli a döntéseinek,egyrészt,szerintem ez ne legyen érv mellette.Üzletember,nem is akármilyen,az hogy egy olyan ember aki a kőkemény üzleti világban szerzett dollármilliókat,attól szerintem ez egy reálisan elvárható alap dolog,semmi több.A másik 31 tulajdonos/GM is többé kevésbé ezt csinálja.Másrészt amit Te irsz,vagyis hogy "a modell így sikeresebb"(kvázi csak csörögjön a kassza a többi nem érdekel) kb a legnagyobb érv ellene.Aki így gondolkozik az ne focicsapatot vegyen hanem plázát,vagy szállodát,egy csapatnak igenis az kellene hogy az elsődleges legyen hogy nyerjen,ha kell szürke eminenciásokkal,ha kell sztárokkal de a lényeg hogy nyerjen.Ráadásul a Dallas már jóval azelőtt hogy ő megvette a csapatot igen erős termék volt,ergo nem hiszem hogy a bevételekkel valaha is gond volt,még a csapat gyenge éveiben se.Egyébként nem hiszem hogy így gondolkodna JJ,nem a győzni akarásával van gond,sőt. Arról megint eltérően látjuk a dolgokat ezek szerint hogy hogyan kell a játékosokkal éreztetni hogy a 'Boysban játszani különleges dolog,mert hogy szerintem ennek nem az kéne hogy az elsődleges módja legyen hogy túlfizetek boldog-boldogtalant.Ezeket meg amiket felhozol a Ravensel meg a Broncosal kapcsolatban,megint olyan hogy bőven lehet JJtől is sorolni a hülyébbnél hülyébb döntéseket,az elmúlt évekből(2 első körös anno Gallowayéert,első körös pic Roy Williamsért,Ryan elküldése tavaly,csak hogy a legismertebbeket irjam és ezek bizony bődületes nagy baromságok voltak,ráadásul RR elküldése már akkor látszott hogy az lesz),a kisebb nagyobb éves szintű player managment hibákról(khhmm..Ratlif...),homlokot ráncoló kijelentésekről nem is beszélve.

Ragaszkodik Romohoz,ez megint egy olyan dolog hogy még innen ezerkilométerekről is látjuk mi abszolut outsiderek is hogy jelenleg kb Romo a csapat egyetlen esélye hogy nyerjenek,nem csak meccseket,úgy egészében.Az hogy ő mint GM/Owner ez be képes látni megint ne legyen már jó pont neki,hála istennek hogy nem az agyatlan habzószájú Dallas/Romo hater-ek szintjén van és nem akarja lecserélni egy egy gyengébb meccset követően.Nekem sem azzal volt bajom hogy kapott egy új szerződést,hanem azzal ahogy,meg amilyet.

"It was easy to mock the late Al Davis for the iron grip he had on the Oakland Raiders -- what with the white track suits and Brylcreemed hair -- but Jones, for all of his business brilliance, has shown the same inability to look in the mirror and recognize which change is most required. "

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
asszem ide még nem is írta be senki, hogy nem csak Lee marad ki 3-4 hétig, hanem Durant is. király.
azt hiszem, itt lenne az ideje, hogy a Jason & Bill Co. elindítsa a gépen az Unleash the Tony programot, (nem) kis adag Murray-vel vegyítve, mert a védelem most lépett át a 400-600 yardos kategóriából a 600-800 yardosba, ha nem kapnak sürgős segítséget.
per pillanat a 4-3 kezdő defense-ből egészséges kezdő Carter, Carr és Church, a nickelben ugyanez mondjuk kiegészül Scandrick-kel.
Ware ugye nem százas, Hayden csak csere, Hatcher (ha játszik) nem százas, Selvie csere, Sims a csere cseréje, Carter kezdő, Holloman (ha visszatérne) csere (ha nem tér vissza, akkor Lawrence és/vagy Bosworth a csere cseréje), Carr kezdő, Scandrick csak nickelben kezdő, egyébként csere, Church kezdő, Heath elvileg csere, de a csere cseréje szintjén játszik.
TC előtti állapotban ez kb B- vagy C+ team, szezon eleji állapotban átlagban mondjuk B.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ahogy abban is hogy ahhoz hogy JJ akárkinek is kiadja a csapatot,még a fiának is,hát nem is tudom hogy minek kéne történnie,nagyon komoly egészségügyi probléma vagy valami hasonló,ilyet meg nyilván nem kíván az ember senkinek,de ő az az ember aki soha nem fogja beismerni hogy kvázi 20 éve nagyon nagy mértékben miatta tart ott a csapat ahol tart,úgy egyébként,mikor hallottunk tőle akármikor is olyat hogy valamivel kapcsolatban belátta hogy ő hibázott?Nekem róla mindig az jut eszembe amikor Jimmy Johnson idejében olyanokat nyilatkozott hogy "ilyen csapattal másik 100 edző is bajnoki címet nyerne!"meg hogy mennyire betegesen próbálkozott minden lehetséges helyzetben odaférkőzni Jimmy mellé ha arról volt szó hogy a sikerekért kellett learatni a dicsőséget,szinte ordított róla hogy nem bírja elviselni ha nem kap legalább oroszlánrésznyit a sikerből.Mindent elmond ez róla...Nem fogja itt ő senkinek átadni a csapatot,ameddig egészségügyileg bírja(sőt még lehet azután se)nem hogy azért mert kvázi beismeri,20 éven át megbuktam mint GM.Cowboykarcsi
Jerry nem fogja feladni a GM posztot. megértem, és egyébként egyáltalán nem érdekel.

ő a tulajdonos. amit ő mond, az úgy van, még ha történetesen nincs is igaza.
van egy ilyen ambíciója, hogy szeretne GM-kedni, csapatot építeni. őszintén: kinek ne lenne? 32 ilyen pozíció van a világon, az egész világon kevesebb, mint 1000 ember van, aki valaha is NFL GM lehetett. kb annyira nehéz bekerülni, mint asztronautának, mindenki másnak meg marad a fantasy football meg a Madden.

szóval szeretne GM-kedni, hát beprotekciózza magát a saját csapatába. és? ha nekem van egy vállalatom, annak nevezem ki magam, aminek csak akarom. hedkócs is lehetne, ha akarna, de nem akar (mondjuk szerintem tök vicces lenne, ahogy vaskos arkansas-i tájszólással kérné számon a bírókon a menetrend szerinti fasz büntetést).

persze a mezei szurkoló szív azzal, hogy Jerry nem csak a sportszakmai, hanem az üzleti oldalát is mérlegeli a döntéseknek, aztán inkább a színes egyéniségeket hozza a csapathoz, mint a szürke eminenciásokat. őszintén? lehet, hogy így sikeresebb a modell, mintha halomra nyerné magát középszer játékosokkal.
túlfizeti a sztárokat? érzik, hogy értékeli őket, és azt a teljesítményt, amit letettek az asztalra. megértik, hogy komolyan gondolja, amikor azt mondja, hogy a játékosnak a Cowboyshoz tartozni privilégizált érzést kell, hogy okozzon. lehet, hogy átesik a ló túloldalára, de így nem követ el olyan hibákat, mint mondjuk Newsome, aki egyetlen négymeccses jó teljesítményért annyit fizet az irányítójának, amitől az az ember nem fér a keretbe, akinek talán a leginkább köszönhető a siker. vagy ott van Elway, aki elbénázza a csapat két legjobb védőjének egyikét, és még egy marék gombot sem kapnak cserébe.
és ragaszkodik a sokat szidott irányítóhoz, aki ugyan nem rendelkezik csodálatos egyetemi pedigrével, nem a valaha volt legjobb és nem is lesz az, de cserébe nem protekciós szent tehén, nem nagyképű köcsög, a semmiből jött, itt van, és hús-vér ember hibákkal és erényekkel, a legkisebb fiú, aki a mesében mindig győz. vagy nem, mert az a való világ, de legalább a helyén kezeli a dolgokat.

abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy akkor még nem voltam a csapat szurkolója, amikor Jerry megvette a csapatot, kidobta az ikonikus edzőt, a GM-et, stb. én már Jerry, a tulajdonos-GM alatt lettem szurkoló, aláírtam a waivert, elfogadom a mindenkori vezetési hierarchiát, Jerry köpködését meg meghagyom a 40 felettieknek.