Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Én abba látom az offense baját,hogy túl biztonsági a playhívás,és ezt úgy,hogy van egy Dez-Williams-Murray-Romo-Witten etc. sor,akik bármikor képesek egy nagy játékra.Sokszor úgy tűnik,hogy Callahan kivágta a playbook azon részét,hogy "big plays",és kockázat nélkül inkább rámegy egy 3andoutra.Persze logikus,csak kockázat nélkül nincs győzelem.

Ja és Escobar merre nézelődik a meccsek alatt?
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Győzelem az győzelem...de nagyon nem tetszett, Ponder saját magához képest űrszámokat dobott, futásuk működött,persze a Dból hiányzik 4-5 alapember ennél többet nem várhatunk. Minden meccsen van labdaszerzés, amit az O rendre elbasz ez van az 1. meccstől fogva,az6óta semmi sem javult. 7pontot szerezett a D + int amiből nem sikerült pontot szerezni.
Az o Fal a 36 éves Waters nélkül 0,ami elég gáz...
Playoff meglehet, bár se a Redskinst se a sasokat nem írnám le,sőt...
Egyszerűen nem elég jó a csapat,(sérülések végett),+ HC+OC szintén hatalmas hátrány, pont akkora amin egy rájátszás, egy kiélezett meccs elmehet és el is megy mindig..Kroos
Azért a "futásuk működött"-re annyit reagálnék a D védelmében, hogy AP 140 yardja 25 futásból jött össze és ha kivesszük azt az egyet amin csinált 52-t (vak tyúk is ... alapon 😊) akkor a maradék 24 futására jut 88 yard. 3,67 per futás egy liga elit futótól... Ez nekem nem kiemelkedő.
Ponder valóban durvának tűnt de főleg az első félidőben.betmen
Sajnos, amikor Lee nem jó irányba indult el, vagy lecsúszott a szerelésről, akkor rögtön nagyot futott Peterfia.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Győzelem az győzelem...de nagyon nem tetszett, Ponder saját magához képest űrszámokat dobott, futásuk működött,persze a Dból hiányzik 4-5 alapember ennél többet nem várhatunk. Minden meccsen van labdaszerzés, amit az O rendre elbasz ez van az 1. meccstől fogva,az6óta semmi sem javult. 7pontot szerezett a D + int amiből nem sikerült pontot szerezni.
Az o Fal a 36 éves Waters nélkül 0,ami elég gáz...
Playoff meglehet, bár se a Redskinst se a sasokat nem írnám le,sőt...
Egyszerűen nem elég jó a csapat,(sérülések végett),+ HC+OC szintén hatalmas hátrány, pont akkora amin egy rájátszás, egy kiélezett meccs elmehet és el is megy mindig..Kroos
Azért a "futásuk működött"-re annyit reagálnék a D védelmében, hogy AP 140 yardja 25 futásból jött össze és ha kivesszük azt az egyet amin csinált 52-t (vak tyúk is ... alapon 😊) akkor a maradék 24 futására jut 88 yard. 3,67 per futás egy liga elit futótól... Ez nekem nem kiemelkedő.
Ponder valóban durvának tűnt de főleg az első félidőben.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Lassan két napja gondolkodok mit fűzhetnék hozzá a meccshez, de semmi különös nem jut eszembe azon kívül amit Garret szájáról tudtam leolvasni a D# TD-nél:
Cowboys Fuck Yeah!
Az O siralmas, ahogy Calahan is de ezt 1000x leírtuk már.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Győzelem az győzelem...de nagyon nem tetszett, Ponder saját magához képest űrszámokat dobott, futásuk működött,persze a Dból hiányzik 4-5 alapember ennél többet nem várhatunk. Minden meccsen van labdaszerzés, amit az O rendre elbasz ez van az 1. meccstől fogva,az6óta semmi sem javult. 7pontot szerezett a D + int amiből nem sikerült pontot szerezni.
Az o Fal a 36 éves Waters nélkül 0,ami elég gáz...
Playoff meglehet, bár se a Redskinst se a sasokat nem írnám le,sőt...
Egyszerűen nem elég jó a csapat,(sérülések végett),+ HC+OC szintén hatalmas hátrány, pont akkora amin egy rájátszás, egy kiélezett meccs elmehet és el is megy mindig..

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy nem tudom mi ez a "mintha kiszoptunk volna" hangulat. Győzelem! Nem játszott ez a Vikings védelem olyan rosszul mint azt beharangozták. Minden csapategységnek van egy mentsége: a győzelemhez elég volt ennyi és még nem is volt olyan csúnya!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
ezen röhögök már pár órája 😀petey
Romo a szerződéséhez mérten megtesz mindent... és még többet!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár


ezen röhögök már pár órája 😀

több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Vsz nagyon egyszerű miért nem megy a play action. Egyszerűen nem kell az ellenfélnek folyamatos blitzekkel nyomás alatt tartani az O-linet. 3 es 4 man rush is folyamatosan ül a fal ellen. Így az LB eldönthetik hogy passzt védekeznek van megölik a futást a backfielden. Így teljesen felesleges a play action. Mert eleve nem kell ellenünk tömni a boxot.
A foci lényege hogy legyen ket domináns falad (O-line, D-Line). Nekünk egyik sincs es ameddig nincs addig ne legyenek nagy reményeink jobb csapatok ellen.
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Amíg Murray a pályán volt, addig ment a futás. Utána jött Dunbar és a teljes fogalmatlanság és itt a vége. Második félidőben futás nem létezett, twitteren írták, hogy Murraynak volt egy pár keresetlen szava a playhívásokat illetően. Ezért nem kapott több cipelést? Nem hiszem, hogy bármi baja lenne, fullon edzett egész héten.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
ezt a futás dolgot én sem értettem, van egy másodéves futónk némi fumble problémával (lásd preseason Cardinals ellen 47 yard futás után elejtett labda), egy félig egészséges Murray-nk, meg.. ja meg senki másunk. (Tanner? Randle? ...) Szóval lehetőségünk azért lenne futni ennél kicsit többet is.

Nem beszélve a play action lehetőségéről

(a kép adatai a profootballfocus-ról származnak)

a Vikings elleni meccs előtt a play action passer rating-je Romo-nak 126,5 - pedig a kép tanulsága alapján a liga legkevesebb ilyet játszóinál is jóval kevesebb ilyen hívása van a stábnak.

Persze ha az ellenfél nem is készül a futásra, akkor nincs értelme a play acion-nek sem.....
Értem én, ha valamiben sikeresek vagyunk, akkor azt nem használjuk. Logikus.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az biztos hogy valami elképesztően agyfasz amit csinál a csapat vezetés.Ez a tegnapi teljesen érthetetlen volt,hogy miért kellett ennyire elhagyni a futást,holott ha jól emlékszem egy touchdown-ál sosem voltunk távolabb,erre a második félidőre Murray kapott talán 3 carryt?!Tavaly amikor meccsek elején bepróbálkoztunk a futással,de 5 carryből 3nál Murrayt már a backfileden elásták a maradék kettőben meg kibrusztolt 2-3 yardot,majd ezek után hagytuk a futást a faszba(meg ugye majd minden meccsen hátrányban játszottunk)azt még meg lehetett érteni valamelyest,szar a fal,fölösleges a mínuszos playeket erőltetni.De idén?És bassza meg kérdezik ezt Redtől meccs után,azt rámondja a sablon szöveget hogy igen többet kell futnunk,meg blablabla,de nem történik semmi.Komolyan leültetném ezt a két dilettánst és addig nézetném velük az idei évük egyetlen értékelhető teljesítményét jelentő meccset(a Denver ellenit)amíg rá nem jönnének hogy ha legalább csak próbálunk valamiféle balanszot találni,és Murrayt is játszatni megfelelően,neadj isten még akár 10 pontos hátrányban is lehet futó játékot hívni(mert hogy tisztán emlékszem volt ilyen a Broncos ellen),akkor furcsa mód még a liga legbrutálisabb offenenseével is fel tudtuk venni a kesztyűt.

A védelemnek meg minden tiszteltem.Igaz hogy lassan a turnovereken kívül nem nagyon tudnak semmit hozzá tenni a meccsekhez,de utcáról berángatott védőfalla nem is lehet,ők így is erőn felül teljesítenek.Hatch is jól van elvileg,volt egy stingerje,de azt mondta jövőhéten játszik.

Most a Saints ellen nekem csak annyi a kívánságom hogy ne sérüljön meg senki,a többi nem érdekel,ha kell Ware is pihenjen még,utána bye week,és kb onnan dől el úgyis a csapat sorsa.A Giantset verni kell,nincs mese,a Raiders-Bears-Packers hármasból egyet muszáj hozni,most nyilván a legkönnyebbnek a Oakland tűnik otthon,aztán meg a szezont eldöntő két meccs a Fedex Fielden és otthon az Eagles ellen,szintén nincs mit beszélni,nyerni kell,mindegy hogy hogy,mennyivel.Van baj bőven,nem mondom,de szerintem ezekkel együtt is megvalósítható ez a forgatókönyv,9-7 és egy csoport győzelem,aztán kiderülne mire jó vagy nem jó a csapat a POban.Ennél nagyobb lehetősége nem volt még Garrettéknek,ha ezzel sem tud élni akkor meg legalább eltakarodnak a faszba.Sima win-win helyzet...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
36 futott yard 10 próbálkozásból. Az O-line ismét tavalyi önmagát idézi. 0 passrush. 2x értünk oda Ponderre abból 1 TD is lett. Ez amit hetek óta játszunk nagyon kevés. Ugy gondolom nincs helyünk a PO-ban.
Jovo heten Saints. Sima vereség a papírforma alapján 10+ ponttal.Blevi
tegnapra a számok alapján sima győzelem volt, 10+ ponttal...
eddig az összes vesztes meccsen mennyi pont hiányzott? 16? Beleértve a 9-0 KC-t és a 7-1 Denvert is.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
36 futott yard 10 próbálkozásból. Az O-line ismét tavalyi önmagát idézi. 0 passrush. 2x értünk oda Ponderre abból 1 TD is lett. Ez amit hetek óta játszunk nagyon kevés. Ugy gondolom nincs helyünk a PO-ban.
Jovo heten Saints. Sima vereség a papírforma alapján 10+ ponttal.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azért ez szép volt:
 www.dallascowboys.com/multimedia/videos/Cowboys_GameWinning_Final_Drive/b74c5e09-5223-4304-a494-a8652794d7ef

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A győzelem, az győzelem, de azért...
Negatívumok:
- Kevés és szar futások - remélem azért, mert Murray még nem 100%.
- Veszett sok elejtett labda.
- Romo alá-fölé dobásai + grátisznak az int..
- Beasley, mikor már lehetett benne bízni - már kezdte is elejteni a labdákat.
- Lassú és körülményes, öregedő Witten.
Pozitívumok:
- Kevés és szar futás - iszonyat passzmennyiség.
- Az utolsó drive, ahogy kell, Harris amikor kell.
- Romo - mindazok után vért ivott és az utolsó drive-ban hibátlan volt. Meg ötből ötször kiválóan menekül (ebben majdnem olyan jó, mint én az asszony elől.)
- Beasley - nálam a legjobb, legtöbb jard ma is Witten után.
És persze Witten. Újabb rekordot döntött ma is.

Azért a védelem ma nem nyugtatott meg. És hiába szidjuk az O-t, azért 20-30 pont körül fixen tudunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na ugy látom nem én voltam az egyetlen aki az utolsó pick után offolta a meccset...majd leirhatja valaki mi történt ez után,a boxscore alapján Bryant álatkodott megint.ettől függetlenül ujfent szánalmas volt amit a Garrett-Callahan páros összerakott gameplan címen,takarodhatnak amerre tudnak,a szanaszét sérült D szerzi a pontokat,meg tartja a csapatot meccsben,egy el vileg offensive minded HC mellett?!szánalom...Hatcher remélem jól van.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Go Cowboys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Minden egyen cent jól jön remélem sikerül valami...

Ma nyerni kell, ha nem nyerünk akkor fejeknek kell hullania nincs mese...

GO COWS!!!

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Valaki olvasta már valahol vagy tudja, hogy a ratliff-ügy anyagi vonzata ránk nézve hogy áll?Charlie Firpo
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/11/02/cowboys-havent-filed-grievance-against-ratliff-yet/
Azaz ha nekimennek, akkor mindaz ami visszajöhet (és ez csak HA) az az első hat hétre szóló fizetés és a bónusz valamint a 2013-tól a szerződés végéig kiosztott aláírási bónusz.
DE itt majd bőven fognak egymásnak feszülnek orvosi vélemények meg tanúk véleménye mindkét oldalról a saját igényeknek megfelelően.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Nem a teljesítménye volt ellentmondásos, hanem az oldalvonal-műsor. Az is csak annak a hazug firkásznak aki lusta vagy tudatlan vagy épp csak rosszindulatú. A hanganyag mindenki számára elérhető és ez igazolná Dezt, de ez a bulvármédiának mindegy. Nagyon sokat írnak arról, hogy játékosok és edzők felelősek a játékukért és egyéb cselekedeteikért, csak pont ezek az alja firkász ganajtúrók írhatnak/mondhatnak bármi baromságot, a cinkos kollégák sosem fogják az orruk alá dörgölni a szaros csomagjukat.gyeek
Sok cikk született azóta ahol le van írva Dez pontosan mit mondott. 90%a pozitív.
 bleacherreport.com/articles/1829492-sideline-audio-further-proof-that-media-overreacted-to-dez-bryants-outbursts
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
jó (és remélhetően eredményes) szórakozást az esti meccshez, nekem valószínűleg kimarad, de ha nem, akkor is csúszva fogom nézni.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/multimedia/photo-gallery/Rookies-Host-Halloween-PLAY-60-Youth-Clinic/dc657d7f-d90c-4a8d-b533-d2183b1d7625#2f7432fc-1406-4608-81ec-d47821d9be8e
Halloween alkalmából volt egy kis jótékony találkozó. Az ujoncok jelentek meg kreatív jelmezekben. 😛 T-Will=Batman 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Csak még egy gyöngyszemet az nfl.com-ról "Receivers often deliver big performances following a controversial week. Will Dallas Cowboys wide receiver Dez Bryant be the next one?" Miért is volt Bryantnek "kántrövörzsöl" hét a Lions elleni?A két elkapott TD miatt?Tudjátok az első csak egy sima toss up volt az endzone-ba,tökéletes pontos labda,csak fel kellett nyulni érte,én is megcsináltam volna,nem mellesleg ezzel vettük át a vezetést,aztán meg volt egy másik a negyedik negyedben,azzal meg asszem visszavettük a vezetéset,meg persze ezen kívül is volt pár jelentéktelen labdája,de én azt mondom hogy ennél rosszabb meccsei már ne legyenek idén és én azzal is kiegyezem.És akkor lehet az egész éve kántrövörzsöl.Broáfff.....Cowboykarcsi
Nem a teljesítménye volt ellentmondásos, hanem az oldalvonal-műsor. Az is csak annak a hazug firkásznak aki lusta vagy tudatlan vagy épp csak rosszindulatú. A hanganyag mindenki számára elérhető és ez igazolná Dezt, de ez a bulvármédiának mindegy. Nagyon sokat írnak arról, hogy játékosok és edzők felelősek a játékukért és egyéb cselekedeteikért, csak pont ezek az alja firkász ganajtúrók írhatnak/mondhatnak bármi baromságot, a cinkos kollégák sosem fogják az orruk alá dörgölni a szaros csomagjukat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Biztos vagyok benne hogy ki fognak találni valamit JJék,ebben azért nagyon jók,nemtom,a Bears fizesse a garantált pénz egy részét,az biztos hogy elég szarul néz ki amit Rat csinált,simán játszhatott volna erre szimulál?!nem tudom mi játsszhatódott le a háttérben,valszeg Ratlif se csinál ilyet ok nélkül,de akármilyen esetleges szemétkedés is volt a vezetőség részéről,ez a csapattársai és a rajongók elárulása,erre pedig nem nagyon van mentség.Meg ha valamilyen hosszas pénzügyi herce-hurca után lépett volna le,talán azt még valamilyen szinten meg is érteném,de inkább pont az ellenkezője volt igaz(leakasztotta a nagy dellát a semmiért miközben játékra alkalmas állapotban volt),és ez a két tényező teszi a leginkább gusztustalanná az egészet.

U.i: Még azt sem lehet mondani hogy csak a vezetőség elől titkolta ezt(mmint hogy egyébként tudna játszani csak ilyen olyan okok miatt itt már nem akar),és a csapattársai tudták,csak "védték a mundér becsületet",mert ha így lett volna,Lee pl biztos hogy nem nyilatkozik úgy ahogy nyilatkozott az ügyről(kb "elmehetsz a picsába Jay!" ),ők ugyan úgy sokkolva lettek mint mi outsiderek.Azért én remélem egyszer majd kiderül a teljes igazság.

Csak még egy gyöngyszemet az nfl.com-ról "Receivers often deliver big performances following a controversial week. Will Dallas Cowboys wide receiver Dez Bryant be the next one?" Miért is volt Bryantnek "kántrövörzsöl" hét a Lions elleni?A két elkapott TD miatt?Tudjátok az első csak egy sima toss up volt az endzone-ba,tökéletes pontos labda,csak fel kellett nyulni érte,én is megcsináltam volna,nem mellesleg ezzel vettük át a vezetést,aztán meg volt egy másik a negyedik negyedben,azzal meg asszem visszavettük a vezetéset,meg persze ezen kívül is volt pár jelentéktelen labdája,de én azt mondom hogy ennél rosszabb meccsei már ne legyenek idén és én azzal is kiegyezem.És akkor lehet az egész éve kántrövörzsöl.Broáfff.....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen