Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Valaki olvasta már valahol vagy tudja, hogy a ratliff-ügy anyagi vonzata ránk nézve hogy áll?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
A boysblogon egy tippsor a Garret utáni érára: Lovie Smith. Jay Gruden, Mike Zimmer.Charlie Firpo
3 közül a legjobb Lovie Smith lenne szerintem. Bár ő is ilyen kis csendes vezetőedzőnek tűnt anno. Gruden egy .... nehogy már😊 Zimmer se lenne olyan rossz választás, na de náluk vörös se sokkal rosszabb...
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 lufkindailynews.com/news/community/article_dd6a119a-4280-11e3-965c-001a4bcf887a.html

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A boysblogon egy tippsor a Garret utáni érára: Lovie Smith. Jay Gruden, Mike Zimmer.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
RT @Edwerderespn Former Cowboys DT Jay Ratliff has agreed to 1-year contract to join the Bears.

Ennyi.betmen
Lesz még kutyából szalonna...

Itt van egy draft kivánságlista. Nézzétek csak honnan jönne az 5. körös pick!😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
RT @Edwerderespn Former Cowboys DT Jay Ratliff has agreed to 1-year contract to join the Bears.

Ennyi.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ratliff-ért a Bengals is nyomul. Szép, ahogy nézem, ha a Chicago-t választja, ellenünk pont játszhatna is. Rat-rat.Charlie Firpo
Frederick ki is tölthetné rajta az aggresszióját. Az árulókat jobb helyeken kivégzik.

Waters IR. :/gyeek
A rosszabb helyeken pedig felhasználják ellened...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ratliff-ért a Bengals is nyomul. Szép, ahogy nézem, ha a Chicago-t választja, ellenünk pont játszhatna is. Rat-rat.Charlie Firpo
Frederick ki is tölthetné rajta az aggresszióját. Az árulókat jobb helyeken kivégzik.

Waters IR. :/gyeek
Szívemből beszélsz!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ratliff-ért a Bengals is nyomul. Szép, ahogy nézem, ha a Chicago-t választja, ellenünk pont játszhatna is. Rat-rat.Charlie Firpo
Frederick ki is tölthetné rajta az aggresszióját. Az árulókat jobb helyeken kivégzik.

Waters IR. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ratliff-ért a Bengals is nyomul. Szép, ahogy nézem, ha a Chicago-t választja, ellenünk pont játszhatna is. Rat-rat.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Igazi, hamisítatlan MUST WIN! Nincs más lehetőség, nyerni kell! Még akkor is ha meglepetésből Brett apó irányít 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Ponder irányít ellenünk. Nyerni kell vagy nyerni kell. NIncs más lehetőség😊krisz0621
miért, milyen más irányítójuk van, aki ellen van más lehetőség? Freeman? Cassel? Orton jobb náluk, és nálunk ő is csak csere...
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Ponder irányít ellenünk. Nyerni kell vagy nyerni kell. NIncs más lehetőség😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Claiborne a következő 2 meccset biztos kihagyja, a Giants ellen tér vissza. Így marad 3 corner: Carr, Scandrick, Webb. Nem tudom mi volt Sterling Moore bűne, de lehet most jól jönne, Pellerinnél csak jobb lehet. Még mindig FA.gyeek
Webb-el azért lehet bajba leszünk,bár nem tudom mennyire mély Vikings elkapók terén.Másrészt úgy néz ki,hogy Church játszani fog,Heath pedig bíztató előző meccs alapján,szval ott rendbe leszünk.

Most olvastam espn cowboys blogon,hogy 2011 óta, .500 alatti csapat ellen 16-1 (legjobb a ligába), .500 vagy felette lévő csapat ellen viszont 4-19 ( 28. a ligába).Gondoljunk csak vissza milyen nüanszokon mentek el azok a meccsek ..Tehenész
Nagyon mély, csak kár hogy QB-ink is nagyon mélyen vannak 😀
Dallas meccs, mindig imádtam a Vikes-Boys meccseket (emlékszem Slowmotionnel milyen jó kis vitákat toltunk az eredménykövetőben 😀). Mondjuk most nem várom mert szerintem mészárlás lesz és sima 17-1 az 50% alatti csapatok ellen, de hátha megkergetjük Romot és AP csodát tesz.Toca
igen? volt?
pedig három meccsre emlékszem összesen, 2007-ben (akkor még nem EK-ztam), talán 2010-ben, amikor Tony dobott vagy 3 pick-et, meg a 2009-es Div.roundban - na ott lehet, hogy anyáztam, mert a végén már bunkózott a minnesotai edzői stáb, 20+ pontos előnynél, két perccel a vége előtt negyedikre touchdown-ra menni. (ott vissza is nyalt karma anyó, Brett bácsi interception-je képében a Saints ellen).

nem, szerintem nem toltunk igazán vitákat. majd most 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Claiborne a következő 2 meccset biztos kihagyja, a Giants ellen tér vissza. Így marad 3 corner: Carr, Scandrick, Webb. Nem tudom mi volt Sterling Moore bűne, de lehet most jól jönne, Pellerinnél csak jobb lehet. Még mindig FA.gyeek
Webb-el azért lehet bajba leszünk,bár nem tudom mennyire mély Vikings elkapók terén.Másrészt úgy néz ki,hogy Church játszani fog,Heath pedig bíztató előző meccs alapján,szval ott rendbe leszünk.

Most olvastam espn cowboys blogon,hogy 2011 óta, .500 alatti csapat ellen 16-1 (legjobb a ligába), .500 vagy felette lévő csapat ellen viszont 4-19 ( 28. a ligába).Gondoljunk csak vissza milyen nüanszokon mentek el azok a meccsek ..Tehenész
Nagyon mély, csak kár hogy QB-ink is nagyon mélyen vannak 😀
Dallas meccs, mindig imádtam a Vikes-Boys meccseket (emlékszem Slowmotionnel milyen jó kis vitákat toltunk az eredménykövetőben 😀). Mondjuk most nem várom mert szerintem mészárlás lesz és sima 17-1 az 50% alatti csapatok ellen, de hátha megkergetjük Romot és AP csodát tesz.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Azok a nüanszok egy győztes típusú HC val közel 50-50%-os lenne...Kroos
Ezaz!!! Ezt mondom én is és minden NFL-t szerető ismerősöm! Nem is kéne győztes típus csak egy HOZZÁÉRTŐ HC és máris meglenne az az 50-50! Ha még győztes típus is lenne (pl. kedvencem Sean Payton) lenne az 70-30 is! Fire Red!!!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Azok a nüanszok egy győztes típusú HC val közel 50-50%-os lenne...
Más: Murray és Dunbar is egész héten edzett.
Austin ezen a héten sem eddz...kezd már ez is gyanús lenni,nem tom fog e még nálunk játszani ő is... remélem majd eltudjuk tradelni v vmi amivel a legjobban jövünk ki pénzügyileg...
Ratliff Bears és Chiefsnél is járt....rohadjon meg..vmit biztos bekamuzott remélem JJék nem hagyják annyiban. Nem hiszem azért várunk 1 éve egész felkészülés alatt, h év közben kivágjuk,azért vártunk h rendbe jöjjön,és amikor már azt mondta ratliff v ügynöket v bekamuztak valamit utána vágtuk ki amikor úgy tűnt nem tud játszani..kivágjuk rögtön tud...persze..

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne a következő 2 meccset biztos kihagyja, a Giants ellen tér vissza. Így marad 3 corner: Carr, Scandrick, Webb. Nem tudom mi volt Sterling Moore bűne, de lehet most jól jönne, Pellerinnél csak jobb lehet. Még mindig FA.gyeek
Webb-el azért lehet bajba leszünk,bár nem tudom mennyire mély Vikings elkapók terén.Másrészt úgy néz ki,hogy Church játszani fog,Heath pedig bíztató előző meccs alapján,szval ott rendbe leszünk.

Most olvastam espn cowboys blogon,hogy 2011 óta, .500 alatti csapat ellen 16-1 (legjobb a ligába), .500 vagy felette lévő csapat ellen viszont 4-19 ( 28. a ligába).Gondoljunk csak vissza milyen nüanszokon mentek el azok a meccsek ..
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Claiborne a következő 2 meccset biztos kihagyja, a Giants ellen tér vissza. Így marad 3 corner: Carr, Scandrick, Webb. Nem tudom mi volt Sterling Moore bűne, de lehet most jól jönne, Pellerinnél csak jobb lehet. Még mindig FA.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Watersszel gondban vannak, hogy mit is kéne csinálniuk, a vezetőségből valaki végtelenül naiv sors-kisértésében Edgar Jonest tette IR-designated to return stástuszba. Pár hetet regenerálódna Waters, aztán kiderülne tud-e játszani. Pár hét simán belefér szerintem, Arkin és Weems egész szezonban az inaktívak listáját erősítette például.gyeek
Arkin azóta PS-be került, valakit ki kellene tenni a keretből, hogy felhívhassákslowmotion
Nem arra értettem. Arkint nem sürgős felhívni, de ha muszály, akkor Weemset el lehet küldeni nyugodtan egyebek iránt. 😊gyeek
ez mondjuk igaz.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Watersszel gondban vannak, hogy mit is kéne csinálniuk, a vezetőségből valaki végtelenül naiv sors-kisértésében Edgar Jonest tette IR-designated to return stástuszba. Pár hetet regenerálódna Waters, aztán kiderülne tud-e játszani. Pár hét simán belefér szerintem, Arkin és Weems egész szezonban az inaktívak listáját erősítette például.gyeek
Arkin azóta PS-be került, valakit ki kellene tenni a keretből, hogy felhívhassákslowmotion
Nem arra értettem. Arkint nem sürgős felhívni, de ha muszály, akkor Weemset el lehet küldeni nyugodtan egyebek iránt. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Watersszel gondban vannak, hogy mit is kéne csinálniuk, a vezetőségből valaki végtelenül naiv sors-kisértésében Edgar Jonest tette IR-designated to return stástuszba. Pár hetet regenerálódna Waters, aztán kiderülne tud-e játszani. Pár hét simán belefér szerintem, Arkin és Weems egész szezonban az inaktívak listáját erősítette például.gyeek
Arkin azóta PS-be került, valakit ki kellene tenni a keretből, hogy felhívhassák
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Watersszel gondban vannak, hogy mit is kéne csinálniuk, a vezetőségből valaki végtelenül naiv sors-kisértésében Edgar Jonest tette IR-designated to return stástuszba. Pár hetet regenerálódna Waters, aztán kiderülne tud-e játszani. Pár hét simán belefér szerintem, Arkin és Weems egész szezonban az inaktívak listáját erősítette például.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Múlt hetet végigtolta limitálva, ha jól tudom. Ettől még lehet inaktív a héten is. (nem lesz)

Teljes értékű edzésen volt, tényleg itt az alagút. 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Alagút a fény végén: Murray újra edzésbe állt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.