Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Most beszéltek róla, hogy Hamilton kitweetelte, hogy az első csapattal van blablabla, és emiatt Garrett berágott rá 😀 Jelen pillanatban Heath az esélyesebb.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Allen helyére Jakar Hamilton fog kerülni a practice squadból és valószínűleg Jeff Heath is több szerepet kap majd a D-ben.gyeek
Ooo, végre láthatjuk Hamilton. Én nagy reményeket fűzök hozzá, remélem mutat valamit.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Allen helyére Jakar Hamilton fog kerülni a practice squadból és valószínűleg Jeff Heath is több szerepet kap majd a D-ben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Egyre többet beszélnek Ratliffről, hogy esetleg Allen elengedése az ő helyének előkészítése...ugye hivatalosan a következő meccs után visszatérhet, de én nem tudom. Beszélnek arről is, hogy megváltozott az attitűdje, mintha már nem is akarna itt játszani. Én személy szerint nem bánnám, ha elfelejtenénk. Persze ebbe a D-lineba kellene a potenciál középre, de egyrészt ő már nem az, aki 2.3 éve volt, másrészt morálisan nálam teljesen aláásta magát, amikor a Brown-baleset után kis idővel elkezdett részegen furikázni. A capből is sokat él fel, szerintem el vele.gorbel
Fuhh.. a viselkedés-problémás playákkal alapból nehéz, de egy próbát még megérne (szerintem). Ha hozzá tud tenni a D-hez, akkor miért ne próbáljuk ki a Kiffin-féle rendszerben? Legfeljebb pár meccs után cut (vagy trade).
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Egyre többet beszélnek Ratliffről, hogy esetleg Allen elengedése az ő helyének előkészítése...ugye hivatalosan a következő meccs után visszatérhet, de én nem tudom. Beszélnek arről is, hogy megváltozott az attitűdje, mintha már nem is akarna itt játszani. Én személy szerint nem bánnám, ha elfelejtenénk. Persze ebbe a D-lineba kellene a potenciál középre, de egyrészt ő már nem az, aki 2.3 éve volt, másrészt morálisan nálam teljesen aláásta magát, amikor a Brown-baleset után kis idővel elkezdett részegen furikázni. A capből is sokat él fel, szerintem el vele.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
akkor Csikágóban. hideg égövi focit csak akkor nézek, ha velük játszunk.slowmotion
Nemnemnem! Az Sikágó, nem Csikágó! Spread the word, brah!gyeek
hánglisben az Csikágó, kisapám.
Te is csak azért mondod most Sikágónak, mert szájszervi sérülésekkel könnyebb az s betűt kiejteni, mint a cs-t 😊slowmotion
Mint mondtam, az állkapcsom helyreállt! Nemrég rántott szeletes szendvicset ettem és rágás közben nem ment el az étvágyam!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
akkor Csikágóban. hideg égövi focit csak akkor nézek, ha velük játszunk.slowmotion
Nemnemnem! Az Sikágó, nem Csikágó! Spread the word, brah!gyeek
hánglisben az Csikágó, kisapám.
Te is csak azért mondod most Sikágónak, mert szájszervi sérülésekkel könnyebb az s betűt kiejteni, mint a cs-t 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
akkor Csikágóban. hideg égövi focit csak akkor nézek, ha velük játszunk.slowmotion
Nemnemnem! Az Sikágó, nem Csikágó! Spread the word, brah!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
DeSean jackson 7/132/1 teljesítménye érdemelte ki az NFC offensive player of the week díjat. Persze Romo 506 yard/5TD/INT teljesítménye eltörpül emellett, teljesen jogos.Wirtschaftsteil
az szép 😀 végülis csak 3 elkapónk volt 100+ yardos + TDTehenész
végülis Bryant 6/141/2-je lófütty... bár mondjuk neki ott volt a fumble is. mindegy.
ez legyen a legnagyobb örömük.slowmotion
T. Williams 4 151 1
D. Bryant 6 141 2
J. Witten 7 121 1
T. Romo 25/36 506
D. Jackson 7 132 1
Több oka van:
Mert így lehet még jobban felidegesíteni a Dallas szurkolókat 😊
mert a hét támadója, mégse egy vesztes csapatból kerüljön ki 😀
mert nem csak az adott hetet veszik figyelembe, hanem az eddig elért teljesítményt (28/525 - 4. hely(WR 3.)
mert kihagytak egy szóközt nála, így 1321 Yds miatt nem volt kérdéses a szavazás 😀tûzoltó
akár.
mondjuk volt egy csávó Detroitban, aki Megatron távollétében tolt egy 10/218-at, de ők nem számítanak 😊slowmotion
Ő Chicagoban volt asszem inkább. 😊somoskovig
akkor Csikágóban. hideg égövi focit csak akkor nézek, ha velük játszunk.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 777 — 49ers GM
DeSean jackson 7/132/1 teljesítménye érdemelte ki az NFC offensive player of the week díjat. Persze Romo 506 yard/5TD/INT teljesítménye eltörpül emellett, teljesen jogos.Wirtschaftsteil
az szép 😀 végülis csak 3 elkapónk volt 100+ yardos + TDTehenész
végülis Bryant 6/141/2-je lófütty... bár mondjuk neki ott volt a fumble is. mindegy.
ez legyen a legnagyobb örömük.slowmotion
T. Williams 4 151 1
D. Bryant 6 141 2
J. Witten 7 121 1
T. Romo 25/36 506
D. Jackson 7 132 1
Több oka van:
Mert így lehet még jobban felidegesíteni a Dallas szurkolókat 😊
mert a hét támadója, mégse egy vesztes csapatból kerüljön ki 😀
mert nem csak az adott hetet veszik figyelembe, hanem az eddig elért teljesítményt (28/525 - 4. hely(WR 3.)
mert kihagytak egy szóközt nála, így 1321 Yds miatt nem volt kérdéses a szavazás 😀tûzoltó
akár.
mondjuk volt egy csávó Detroitban, aki Megatron távollétében tolt egy 10/218-at, de ők nem számítanak 😊slowmotion
Ő Chicagoban volt asszem inkább. 😊

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
DeSean jackson 7/132/1 teljesítménye érdemelte ki az NFC offensive player of the week díjat. Persze Romo 506 yard/5TD/INT teljesítménye eltörpül emellett, teljesen jogos.Wirtschaftsteil
az szép 😀 végülis csak 3 elkapónk volt 100+ yardos + TDTehenész
végülis Bryant 6/141/2-je lófütty... bár mondjuk neki ott volt a fumble is. mindegy.
ez legyen a legnagyobb örömük.slowmotion
T. Williams 4 151 1
D. Bryant 6 141 2
J. Witten 7 121 1
T. Romo 25/36 506
D. Jackson 7 132 1
Több oka van:
Mert így lehet még jobban felidegesíteni a Dallas szurkolókat 😊
mert a hét támadója, mégse egy vesztes csapatból kerüljön ki 😀
mert nem csak az adott hetet veszik figyelembe, hanem az eddig elért teljesítményt (28/525 - 4. hely(WR 3.)
mert kihagytak egy szóközt nála, így 1321 Yds miatt nem volt kérdéses a szavazás 😀tûzoltó
akár.
mondjuk volt egy csávó Detroitban, aki Megatron távollétében tolt egy 10/218-at, de ők nem számítanak 😊
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amúgy tök fölösleges őket összehasonlítani,két teljesen különböző felépítésű és stílusú elkapó.Bryant egy tipikus 6 láb magas,fizikális possession WR,aki megcsinálja az elkapást a corner konyökével a szájában is,Jackson pedig az egyik leggyorsabb,legagilisebb elkapó a ligában.A maguk nemében mindketten a liga legjobbjai között vannak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
A hét támadója es az eddigi teljesítmény közt mi a kapcsolat? Sztem semmi.... Amugy is Dez > Jackson 😛
több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
DeSean jackson 7/132/1 teljesítménye érdemelte ki az NFC offensive player of the week díjat. Persze Romo 506 yard/5TD/INT teljesítménye eltörpül emellett, teljesen jogos.Wirtschaftsteil
az szép 😀 végülis csak 3 elkapónk volt 100+ yardos + TDTehenész
végülis Bryant 6/141/2-je lófütty... bár mondjuk neki ott volt a fumble is. mindegy.
ez legyen a legnagyobb örömük.slowmotion
T. Williams 4 151 1
D. Bryant 6 141 2
J. Witten 7 121 1
T. Romo 25/36 506
D. Jackson 7 132 1
Több oka van:
Mert így lehet még jobban felidegesíteni a Dallas szurkolókat 😊
mert a hét támadója, mégse egy vesztes csapatból kerüljön ki 😀
mert nem csak az adott hetet veszik figyelembe, hanem az eddig elért teljesítményt (28/525 - 4. hely(WR 3.)
mert kihagytak egy szóközt nála, így 1321 Yds miatt nem volt kérdéses a szavazás 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
DeSean jackson 7/132/1 teljesítménye érdemelte ki az NFC offensive player of the week díjat. Persze Romo 506 yard/5TD/INT teljesítménye eltörpül emellett, teljesen jogos.Wirtschaftsteil
az szép 😀 végülis csak 3 elkapónk volt 100+ yardos + TDTehenész
végülis Bryant 6/141/2-je lófütty... bár mondjuk neki ott volt a fumble is. mindegy.
ez legyen a legnagyobb örömük.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
DeSean jackson 7/132/1 teljesítménye érdemelte ki az NFC offensive player of the week díjat. Persze Romo 506 yard/5TD/INT teljesítménye eltörpül emellett, teljesen jogos.Wirtschaftsteil
hát ez egy kibaszott nagy vicc :#
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
DeSean jackson 7/132/1 teljesítménye érdemelte ki az NFC offensive player of the week díjat. Persze Romo 506 yard/5TD/INT teljesítménye eltörpül emellett, teljesen jogos.Wirtschaftsteil
az szép 😀 végülis csak 3 elkapónk volt 100+ yardos + TD
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
DeSean jackson 7/132/1 teljesítménye érdemelte ki az NFC offensive player of the week díjat. Persze Romo 506 yard/5TD/INT teljesítménye eltörpül emellett, teljesen jogos.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Mennyi esély van rá, hogy mi legyünk a Jaguars ellenfelei a 2014-es londoni meccsen? Nagyon élném.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
azt néztem, hogy az a kivarrt fehér csávó DE pozícióban ki lehet, de szerintem talán Olshansky az, ő meg lényegében 2009-ben és 2010-ben volt nálunkslowmotion
Igen ő az! 09-11 között volt nálunkWong
'11-ben már nem, mert szeptember 3-án tettük ki, és szeptember 11-én játszottuk az első meccset a Jets ellen, New Yorkban, amit az évfordulóra való tekintettel megnyerettek a Jets-szel.slowmotion
Akkor sorry, meg voltam győződve róla, hogy tőlünk a Dolphineshez ment.

Kiestünk a 2018-as SB rendezés versenyéből.Wong
oda is ment. az Ireland-rezsim alatt a Dolphins volt a floridai kihelyezett tagozatunk.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
azt néztem, hogy az a kivarrt fehér csávó DE pozícióban ki lehet, de szerintem talán Olshansky az, ő meg lényegében 2009-ben és 2010-ben volt nálunkslowmotion
Igen ő az! 09-11 között volt nálunkWong
'11-ben már nem, mert szeptember 3-án tettük ki, és szeptember 11-én játszottuk az első meccset a Jets ellen, New Yorkban, amit az évfordulóra való tekintettel megnyerettek a Jets-szel.slowmotion
Akkor sorry, meg voltam győződve róla, hogy tőlünk a Dolphineshez ment.

Kiestünk a 2018-as SB rendezés versenyéből.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
azt néztem, hogy az a kivarrt fehér csávó DE pozícióban ki lehet, de szerintem talán Olshansky az, ő meg lényegében 2009-ben és 2010-ben volt nálunkslowmotion
Igen ő az! 09-11 között volt nálunkWong
'11-ben már nem, mert szeptember 3-án tettük ki, és szeptember 11-én játszottuk az első meccset a Jets ellen, New Yorkban, amit az évfordulóra való tekintettel megnyerettek a Jets-szel.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
azt néztem, hogy az a kivarrt fehér csávó DE pozícióban ki lehet, de szerintem talán Olshansky az, ő meg lényegében 2009-ben és 2010-ben volt nálunkslowmotion
Igen ő az! 09-11 között volt nálunk
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
toxique
jó régi kép
Casey Rabach a centerben és 47-essel Cooley mint TE, régi szép idők 😊sapka
azt néztem, hogy az a kivarrt fehér csávó DE pozícióban ki lehet, de szerintem talán Olshansky az, ő meg lényegében 2009-ben és 2010-ben volt nálunk
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
Allent cutolták. Ez kicsit meglepő, remélem valami egyéb meglepi is lesz még. 😊gyeek
Mégsem megy úgy neki mint anno a Tampa-ban Kiffin-el? 😊
Vagy kell a hely valakinek (Ratliff?)betmen
Ratliff csak a hatodik hét után kezdhet el edzeni, ha PUP-on van.
Allen? gondolom inkább úgy vélték, hogy máshova kell ember, a védőfalban mos per pillanat Hayden az egyetlen egészséges ember, és két hónapja még ő is csak a tévét bámulta a kanapéról egész nap...