Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Szerintem is a Chiefs jobb csapat mint a Rams+ pályaelőnyünk is van.... Futást szerintem meg tudjuk állítani Bradford pedig nem az a nagy playmaker+ clutch irányító. Igaz vannak elkapói de Tavon Austin rookie Chris Givens pedig nem egy lefoghatatlan WR. D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Az oké hogy jó nevekkel gazdagodtak, de KCben meg jó nevek voltak amúgy is bőven és még a draft se sikerült rosszul. Én őket tartottam a legnehezebb ellenfélnek az első 4ből. Na mindegy is...

Elvileg Romo fájdalomcsillapítót kapott meccs előtt a bordái miatt. Talán valamilyen szinten befolyásolta a teljesítményét, ki tudja.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én a meccs nagy részét mosolyogva néztem. Lehet amellett hogy minden évbe ugyan így szerencsétlenkedünk a túl sok alkohol is meghozta hatását, nem tudom. Hozzáfűzni már nem tudok mit, amit szerettem volna kiemelni (de karcsi megelőzött) hogy Bryant nem akárkit szopatott állandóan. Ez mindenképpen pozitív. Remélem jót tesz nekünk ez a vereség, és rájönnek már a szezon elején hogy mennyi hiba van. Jobb mintha döcögve nyernénk mindent, és a végét csesszük el.
A Rams elleni meccs mindenképpen nyerhető, viszont a futójátékot meg kell találnunk.Wirtschaftsteil
Kosokat ne becsüljük le, már nem az a pofozógép csapat, mint pár éve voltak.
tulajdonképpen Griffinért cserébe (pontosabban Griffin draftpozíciójáért cserébe) kapták:
Brockers, Isaiah Pead, Rokevious Watkins, Janoris Jenkins, Alec Ogletree, Stedman Bailey, Zac Stacy. ebben el van rejtve egy kezdő DT, kezdő CB, kezdő LB, kezdő FB, csere WR.
ha ehhez hozzáveszed, hogy kik voltak már ott (Bradford, Quinn, a két Long, Laurinaitis, Witherspoon), meg kiket szereztek meg (Finnegan, Scott Wells, aki a tavalyi szezon előtt a legjobbnak értékelt FA center volt), hát ezt a meccset talán kevésbé tartom nyerhetőnek, mint a tegnapit...slowmotion
Pontosan ezt akartam volna kiemelni. Szerintem sokkal nehezebb lesz őket verni mint a Kansast lehetett volna. Ami előny lesz,az a hazai pálya. Cáfoljanak rám, de nem bízom abban, hogy a baromságot el lehet felejteni egy hét alatt amit lassan 2 éve nem sikerül. Csak abban tudok bízni, hogy az értelem utat tör vasárnaponként arra a 3 órára.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Én a meccs nagy részét mosolyogva néztem. Lehet amellett hogy minden évbe ugyan így szerencsétlenkedünk a túl sok alkohol is meghozta hatását, nem tudom. Hozzáfűzni már nem tudok mit, amit szerettem volna kiemelni (de karcsi megelőzött) hogy Bryant nem akárkit szopatott állandóan. Ez mindenképpen pozitív. Remélem jót tesz nekünk ez a vereség, és rájönnek már a szezon elején hogy mennyi hiba van. Jobb mintha döcögve nyernénk mindent, és a végét csesszük el.
A Rams elleni meccs mindenképpen nyerhető, viszont a futójátékot meg kell találnunk.Wirtschaftsteil
Kosokat ne becsüljük le, már nem az a pofozógép csapat, mint pár éve voltak.
tulajdonképpen Griffinért cserébe (pontosabban Griffin draftpozíciójáért cserébe) kapták:
Brockers, Isaiah Pead, Rokevious Watkins, Janoris Jenkins, Alec Ogletree, Stedman Bailey, Zac Stacy. ebben el van rejtve egy kezdő DT, kezdő CB, kezdő LB, kezdő FB, csere WR.
ha ehhez hozzáveszed, hogy kik voltak már ott (Bradford, Quinn, a két Long, Laurinaitis, Witherspoon), meg kiket szereztek meg (Finnegan, Scott Wells, aki a tavalyi szezon előtt a legjobbnak értékelt FA center volt), hát ezt a meccset talán kevésbé tartom nyerhetőnek, mint a tegnapit...
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A Vöröske annyi pofont kapott mar itt mint OC/HC hogy egy boxolo belehalna. Nem így tűnik hogy tanul belőle...
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én a meccs nagy részét mosolyogva néztem. Lehet amellett hogy minden évbe ugyan így szerencsétlenkedünk a túl sok alkohol is meghozta hatását, nem tudom. Hozzáfűzni már nem tudok mit, amit szerettem volna kiemelni (de karcsi megelőzött) hogy Bryant nem akárkit szopatott állandóan. Ez mindenképpen pozitív. Remélem jót tesz nekünk ez a vereség, és rájönnek már a szezon elején hogy mennyi hiba van. Jobb mintha döcögve nyernénk mindent, és a végét csesszük el.
A Rams elleni meccs mindenképpen nyerhető, viszont a futójátékot meg kell találnunk.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Érdekesen keserű a szájízem (mint az itteni hangulat) annak ellenére, hogy vezetjük a csoportot.Wong
valószínűleg azért van, mert egy "elpazarolt" győzelem jelentheti a különbséget a januári golfpályabérlet meg az AT&T, a Century Link vagy a Candlestick stb. között...
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Érdekesen keserű a szájízem (mint az itteni hangulat) annak ellenére, hogy vezetjük a csoportot.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nálam elfogyott a türelem. Egyszerűen kiborit hogy ugyanazzal a problémával kell hétről hétre, ill mostmár évről évre szembesülni. Jo a Chiefs D szó se róla, es nem lehet minden Red zone posession TD, de 2. félidőt így elbaszni playcall szinten....Blevi
Abban reménykedem, hogy a texasi mentalitás idén kibukik JJ-ből és szélnek ereszti az egész kócerjájt (és nem várja meg az idény felét sem). Anno, amikor megtippeltem a tippjátékban az évközi edzőváltások számát, akkor a miénket valószínűnek vettem; most már fixnek.
Ugyanazt a szemetet játszuk, mint tavaly... a különbség a jobb offenzív fal: Romo-nak több ideje van ácsorogni, aztán odapöckölheti screen-ben Murray-nek vagy valamelyik TE-nek. Hurrá. Meg van alapozva a PO. Az egész O átalakításos mizéria csak rizsa volt, Garrett nyilvánvalóan nem tudja kézben tartani a csapatot. Egy ilyen Offense-ből ennyit kisajtolni...
Nem hiszek a "kötelező hibákban" (kivéve az újoncokat). A sorozatos rossz és ötlettelen játékhívás-ra ez nem lehet magyarázat. A zaj sem. A Chiefs D teljesítményét nem akarom lebecsülni, de nem igazán adtuk fel nekik a leckét.
A D előtt le a kalappal. A nyilvánvaló hibák ellenére ők tartottak minket ütéstávban (el is kenték a szánkat). Nem lehet minden meccsen turnover-parádé, de - összességében - az egyetlen működő egységünk volt, amit fel tudtunk mutatni a Chiefs-nek.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nálam elfogyott a türelem. Egyszerűen kiborit hogy ugyanazzal a problémával kell hétről hétre, ill mostmár évről évre szembesülni. Jo a Chiefs D szó se róla, es nem lehet minden Red zone posession TD, de 2. félidőt így elbaszni playcall szinten....
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igazából az első félidőt(a chiefs első drive-ját leszámítva)ha nem is domináltuk,de biztos kézben fogtuk.13-7nél valamikor a 3ik negyed elején én ugy éreztem még 1 TD kell és azt már be tudnánk osztani.aztán valahol a Bowe TD és a Dunbar fumble között a offense playcall teljesen szétesett.eleve szerintem ez a leültetés fumble után faszság,de Murray se nagyon kapott labdát az utolsó 2-3 driveban.passzoltunk ész nélkül,mintha legalábbis 10 pontos hátrányban lennénk nem pedig 4ben,ráadásul fájóan kiszámithatóan,a meccs vége fele már bármelyik random drukker meg tudta volna mondani hogy Wittent eröltetjük majd Berry-n.Bryant dropja persze fájó volt,de ezzel együt egy-egyben ugy szopata a liga szinten top5 cover cbt mintha valami első éves campbody ellen játszott volna.a védelmet nem bántom,meg volt a két kulcs D stop,a Carter sackel iletve Mo hamis pi calljánál(de nem sirok ezért sem mert ugyan ilyen meccsdöntő volt az int is amit visszahívtak).úgy egyáltalán akinek nagyon össze kell szednie magát az az edzői brigád,abból is a Garrett-Callahan féle bagázs,mert lassan elfogynak a kifogások,meg a türelem is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Remélem a Ramsen kitölthetjük a dühünket..
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Fele olyan jo hivasok lennenek mint Denverben.....csalodott vok nagyon..... mi kell meg A stabnak. Jobb fal, draftoltak Travist,Escobar,Williams, van Witten,Miles, Dez nem hiszem h ebbol ennel tobbet ne lehetne kihozni. Nem is tobbet, SOKKAL TOBBET!!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
En kerdeztem Claibornet......mar egy ideje gondolkozok rajta h eddig messze nem hozza amit kellene...Kroos
A gond igazából az, hogy nincs mögötte bevethető értékelhető fiatal CB, így ha neki gondja van akkor ugye baj van ahogy ezt jeleztem 1 hónappal ezelőtt.

Én kicsit védeném Mo-t, végül is sérülten játszott.
Azért Dez is eldobta a 'forróapite' elkapását. Én asszem az fogott meg minket, amikor Dez 30+os elkapását támadófaultnak fújták. Onnan indult a vergődés. Valahogy belassultunk, vagy fonalat vesztettünk?Charlie Firpo
Igen a bíróknak voltak vicces jeleneteik ugyan csak. Elejtett egy (?) labdát, szerintem bárkivel megesik ahogy az, hogy fújnak rá szerintem köze nincs pass interference-t, de mi van Austinnal, Wittennel és had ne soroljam fel a fél O-t?
Kár magyarázni,le kell nyelni a keserű pirulát és elfelejteni, ez van..
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én kicsit védeném Mo-t, végül is sérülten játszott.
Azért Dez is eldobta a 'forróapite' elkapását. Én asszem az fogott meg minket, amikor Dez 30+os elkapását támadófaultnak fújták. Onnan indult a vergődés. Valahogy belassultunk, vagy fonalat vesztettünk?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
En kerdeztem Claibornet......mar egy ideje gondolkozok rajta h eddig messze nem hozza amit kellene...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Pozitívum h a Phi és a Was is kikapott. gyerünk broncos..Kroos
hát ez légyfasz, utolsó 21 játékhívás passz, ha az utolsót nem számítom, akkor csak 20.
ez leginkább csak arra jó, hogy a védelemnek szabadon lehessen blitzelnie, főleg hogy a selloutok ellen még véletlenül sem rövid útvonalakat futunk.

Frederick - 2 nagy hiba, 4 pont mínusz
Dunbar - 1 nagy hiba, kb 3 pont mínusz
Callahan - fasz playhívás, lehet Garrett kellene valami magasabb pozícióba, Callahant meg felfelé buktatni, mert ebből idén se lesz playoff...slowmotion
Dunbar hibázott, de attól kaphatott még volna esélyt futni, hogy javítson (sok helyen látni ezt, jót tesz mind a csapatnak mind az egyénnek), Murray sem volt a meccs embere de nem volt rossz, fut6ott volna, Callahan egy fasz, sok mindent nem értek..
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Red Zone teljesítmény valami gyalázatos. Azt a screen passzt erős jobb oldalnál 6 yardról dez bal oldalt szabadra játszotta magát ... nem is értettem.
Claiborne homály, de nagyon.Pont ma kérdezte valaki, hogy Claiborne megérte e az első kört a 2. beáldozásával, hááát többet kellene fejlődnie hogy azt tudjam mondani, hogy igen.
Fredericknek talán belefért az a két hiba a 2. éles meccsen, nem rajta ment el a meccs...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Nekem tetszett a meccs. Nyerhetett volna a Dallas is, jókor lett vége számunkra. Nem fogok elemezgetni, meghagyom másnak. Ha valaki megkérdezné, miért is nyert a Chiefs, fogalmam sincs, mit mondanék neki. Jó volt ez, rossz volt az, de igazából csak egyszerűen így lett vége. Szerencse dolga volt.ulpianus
összpontosítás
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Pozitívum h a Phi és a Was is kikapott. gyerünk broncos..Kroos
nekünk minden fogható meccs kell, hogy legyen hely a hibáknak, amik biztosan jönni fognak még. ez pont egy ilyen volt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nekem tetszett a meccs. Nyerhetett volna a Dallas is, jókor lett vége számunkra. Nem fogok elemezgetni, meghagyom másnak. Ha valaki megkérdezné, miért is nyert a Chiefs, fogalmam sincs, mit mondanék neki. Jó volt ez, rossz volt az, de igazából csak egyszerűen így lett vége. Szerencse dolga volt.ulpianus
Szerintem Colquittnek mehet a game ball. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Romo is gyenge volt....
Claiborn nagyon drága volt....1/6....

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nekem tetszett a meccs. Nyerhetett volna a Dallas is, jókor lett vége számunkra. Nem fogok elemezgetni, meghagyom másnak. Ha valaki megkérdezné, miért is nyert a Chiefs, fogalmam sincs, mit mondanék neki. Jó volt ez, rossz volt az, de igazából csak egyszerűen így lett vége. Szerencse dolga volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Pozitívum h a Phi és a Was is kikapott. gyerünk broncos..Kroos
hát ez légyfasz, utolsó 21 játékhívás passz, ha az utolsót nem számítom, akkor csak 20.
ez leginkább csak arra jó, hogy a védelemnek szabadon lehessen blitzelnie, főleg hogy a selloutok ellen még véletlenül sem rövid útvonalakat futunk.

Frederick - 2 nagy hiba, 4 pont mínusz
Dunbar - 1 nagy hiba, kb 3 pont mínusz
Callahan - fasz playhívás, lehet Garrett kellene valami magasabb pozícióba, Callahant meg felfelé buktatni, mert ebből idén se lesz playoff...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Pozitívum h a Phi és a Was is kikapott. gyerünk broncos..

PunBB bbcode test