Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Ogletree ruled out of Thursday's game with concussion; Smith, Jones may play.Wirtschaftsteil
Tyron elvileg high ankle sprain ennyi erővel lehet én is nyomom majd a hétvégén 😛
Leeht csak ködösítettek Vele kapcsolatban vagy nem olyan súlyos de hétfőn azért még 2-4 hét out volt az infó.Blevi
azt mondták, hogy nem olyan súlyos
meg azért szerintem a falemberek mozgása behatárolt, pl egy running back több fajta mozgást végez (pl lefordulás, juke, stb), szóval szarrá kötözik, teletolják fájdalomcsillapítóval, és fel tud menni.

ennek ellenére azt mondom, hogy csak akkor játszassák, ha így sérülten jobb teljesítményt nyújt, mint Parnell, egyébként csak árthat magának.

Ogletree? addition by subtraction, mondja erre az angol nyelv
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ogletree ruled out of Thursday's game with concussion; Smith, Jones may play.Wirtschaftsteil
Tyron elvileg high ankle sprain ennyi erővel lehet én is nyomom majd a hétvégén 😛
Leeht csak ködösítettek Vele kapcsolatban vagy nem olyan súlyos de hétfőn azért még 2-4 hét out volt az infó.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ogletree ruled out of Thursday's game with concussion; Smith, Jones may play.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
És inkább a sérült Jenkins játsszon? Amúgy Sensabaugh jól tolja. Nem olyan jól mint tavaly, de én még megbízhatónak nevezném. Richardson meg még sokáig fog emlékezni a falra, aki a Gerald névre halgat. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000098244/article/nfl-power-rankings-week-12-49ers-rise-chiefs-hit-the-cellar
Nem a helyezés a lényeg hanem az indoklás és a tweet. Ez mindent elmond arról h mit jelent a Cowboys irányítójának lenni.Blevi
ugyanitt: "The more defensive coordinator Rob Ryan is forced to use the blitz, the larger the gaps in coverage on the back end. "

aha. még véletlenül sem akkor szívtunk hét végén, amikor 3 egész embert küldtünk az irányító után...slowmotion
Aztán jön majd Griffin az elmozgásaival meg a 60 yardos passzaival. Ettől félek nagyon, mert ő kifejezetten mélyre dobál, a Sensi-McCray páros meg nem igazából jó pass protectionben. Lehet most tényleg érdemes lenne párszor Carr-t felküldeni S-nek.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000098244/article/nfl-power-rankings-week-12-49ers-rise-chiefs-hit-the-cellar
Nem a helyezés a lényeg hanem az indoklás és a tweet. Ez mindent elmond arról h mit jelent a Cowboys irányítójának lenni.Blevi
ugyanitt: "The more defensive coordinator Rob Ryan is forced to use the blitz, the larger the gaps in coverage on the back end. "

aha. még véletlenül sem akkor szívtunk hét végén, amikor 3 egész embert küldtünk az irányító után...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
ja, megnéztem a Browns rosterét, egészen pontosan az OL érdekelt.
szeretném, ha nekünk is olyan falunk lenne.
LT - Joe Thomas, 1/3, 27 éves, hatodik szezon
LG - John Greco, 3/65, 27 éves, ötödik szezon, de ő csak backup, meg amúgy is FA-ként szerezték. a kezdő úgy nézne ki, hogy Jason Pinkston, 5/150, 25 éves, második szezon, de egész sokra tartották draft előtt, eddig az összes meccsén kezdő volt
C - Alex Mack, 1/21, 26 éves, negyedik szezon
RG - Shawn Lauvao, 3/92, 25 éves, harmadik év
RT - Mitchell Schwartz, 2/37, 23 éves, második szezon

igazából csak annyi látszik ebből, hogy ott fent északon megértik, hogy úgy kezdődik a csapatépítés, hogy csinálsz egy jó támadófalat az irányítód elé. aki nem top prospect volt a posztján, az minimum nagyon jó prospectnek számított, 25 éves az átlagéletkor, átlagban több, mint két és fél szezon kezdő tapasztalattal. nem lehet elcserélni a miénkre?slowmotion
kár, hogy se irányító, se WR nem marad meg náluk tartós ideig.Amadeus91
talán majd most, hogy Lerner megvette a bizniszt, megváltozik a trend
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pct0i7xidtvlk4mdnlbn
NFL Power Rankings, Week 12: 49ers rise; Chiefs hit the cellar
Left for dead after an 0-4 start, the New Orleans Saints have won five of six to get back to .500. What kind of boost does Drew Brees' team receive in Elliot Harrison's Week 12 Power Rankings?

Nem a helyezés a lényeg hanem az indoklás és a tweet. Ez mindent elmond arról h mit jelent a Cowboys irányítójának lenni.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
ja, megnéztem a Browns rosterét, egészen pontosan az OL érdekelt.
szeretném, ha nekünk is olyan falunk lenne.
LT - Joe Thomas, 1/3, 27 éves, hatodik szezon
LG - John Greco, 3/65, 27 éves, ötödik szezon, de ő csak backup, meg amúgy is FA-ként szerezték. a kezdő úgy nézne ki, hogy Jason Pinkston, 5/150, 25 éves, második szezon, de egész sokra tartották draft előtt, eddig az összes meccsén kezdő volt
C - Alex Mack, 1/21, 26 éves, negyedik szezon
RG - Shawn Lauvao, 3/92, 25 éves, harmadik év
RT - Mitchell Schwartz, 2/37, 23 éves, második szezon

igazából csak annyi látszik ebből, hogy ott fent északon megértik, hogy úgy kezdődik a csapatépítés, hogy csinálsz egy jó támadófalat az irányítód elé. aki nem top prospect volt a posztján, az minimum nagyon jó prospectnek számított, 25 éves az átlagéletkor, átlagban több, mint két és fél szezon kezdő tapasztalattal. nem lehet elcserélni a miénkre?slowmotion
kár, hogy se irányító, se WR nem marad meg náluk tartós ideig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
nfl.comon volt valahol alul róla valami kis cikk

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
mi a balhé h nem volt megfelelő a kommunikáció a játékosok és a stáb között?
Vki tudja mi volt?Kroos
Ezt hol olvastad?
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mi a balhé h nem volt megfelelő a kommunikáció a játékosok és a stáb között?
Vki tudja mi volt?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Mack sztem kvjo (ligaelit) center Rattliffnel nagyobb emberekkel harcol(t) a csoportjából sikeresen, Ngata és Hampton konkrétan. Joe Thomast meg gondolom senkinek sem kell bemutatni.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Megint az az érdekes helyzet tudott előállni, hogy mindenkinek legalább 80%-ban igaza van.

Kövezzetek meg, de jelen esetben én meg tudnék válni Romotól, ha idén nem kerülünk POba és jó draft helyet kaparintunk meg és sikerült javítani érdemben az O lineon és (hú mennyi és) "hirtelen" minden jóra fordul akkor sűrű bocsánatkérésbe kezdek a fent említett mondatommal kapcsolatban.

Cinizmus a végére: Tavaly a secondary volt a baj, idén az O line, remélem jövőre csak kisebb gondok terheit leszünk kénytelenek elviselni...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ware-nek kéne egy nagy este, 5 sack hátrányban van. Nehogy már ezek a zöldfülűek döntsenek rekordot év végére. 😀

szerk.: Reméljük Free is összeszedi magát csütörtökre, a vasárnapi meccsért elég kemény kritikákat kapott, többek közt Michael Irvin-től.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
ja, megnéztem a Browns rosterét, egészen pontosan az OL érdekelt.
szeretném, ha nekünk is olyan falunk lenne.
LT - Joe Thomas, 1/3, 27 éves, hatodik szezon
LG - John Greco, 3/65, 27 éves, ötödik szezon, de ő csak backup, meg amúgy is FA-ként szerezték. a kezdő úgy nézne ki, hogy Jason Pinkston, 5/150, 25 éves, második szezon, de egész sokra tartották draft előtt, eddig az összes meccsén kezdő volt
C - Alex Mack, 1/21, 26 éves, negyedik szezon
RG - Shawn Lauvao, 3/92, 25 éves, harmadik év
RT - Mitchell Schwartz, 2/37, 23 éves, második szezon

igazából csak annyi látszik ebből, hogy ott fent északon megértik, hogy úgy kezdődik a csapatépítés, hogy csinálsz egy jó támadófalat az irányítód elé. aki nem top prospect volt a posztján, az minimum nagyon jó prospectnek számított, 25 éves az átlagéletkor, átlagban több, mint két és fél szezon kezdő tapasztalattal. nem lehet elcserélni a miénkre?
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
na én még a Romo témához annyit, hogy már azzal időt veszít hogy összeszedje a labdát. a vacak feladások után....

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Wong, egyet tudnék érteni Veled, de! Vannak dolgok amik a hosszú passzoknal figyelembe kell venni. 1. a fal miatt nem tud beleallni a dobásba mert egyszeruen nincs ideje. 2. Ha folyamatosan ütik vágják n lesz ,,tiszta'' a feje ez is nehezíti a dolgát, márpedig öt ütik verik. 3. Nincs normális futójáték, az hogy a handoffnal mar 2-3 ám az RB-n lógnak, ha maga a front 7 tartja a futást az sem könnyíti a hosszú passzt. 4. 3&long szituk, nézzetek meg hány olyan szitu volt hogy a fal 6-4ben nem tudott tartani. Romonak nem ez élete idénye de a fő gond az oline gyengesége. Itt Garettre is visszatérnék kicsit. Nézzük meg hogy az elmúlt 3-4 évben hány rövid yardos szitut tudtunk megoldani. Itt a tipikus goal line standekre gondolok amikor tipikusan erőből át kell nyomni a labdát, ezek nagy részét nem tudjuk megcsinálni, egyszerűen a fal nem elég ehhez.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
- A futók és Romo is érdemel 7 pontot a 10ből ennek fényében. Vickerst beleértve, akinek nagyon kellett egy WR-t is megszégyenítő elkapása 3rd downnál.gyeek
ami egyébként 4th&1 volt 😊


Én nem tudom srácok, hogy mennyire dicsérgetném Romot. Persze nehéz dolga van ezt én is látom, mert van, hogy snap után 1mp-el már a nyakán vannak de ez nem állandó.
Mikor van ideje sem meggyőző. Túl sok a pontatlan passz 20+ yardnál. Ha közel kerülnek hozzá 2x nagyon szépen kijön belőle, viszont többször a szemből érkezőket szó szerint megvárja, hogy ledarálják. Folyamatosan erőltetik neki a rövidpasszokat, mert sztem sokan félünk az INT esőtől. Alapvetően rossz a neveléstematikája, mert ha folyamatosan kiabál az O lineal attól nem fognak jobban játszani. Nem fér bele egy PO-ra törekvő csapatnál a Cleveland ellen, hogy az első negyedben 1 (!) first downt érjen el önerőből, a többit meg a bírók hozzáteszik. Első félidőt folyamatosan végigalusszuk, nem az első eset. Közben a D# már félidőben kiköpi a fél belét, vagy csak simán összeszedünk egy raklapnyi sérülést. O felmegy, 1-2 perc és megy is le, a D meg 6-7 percet kínlódik negyedenként, persze, hogy a meccs vége felé néha már nem jön ki a lépés. Ligaelit támadósorokat 4 negyeden át jól tartják de az O nem hozza a pontokat.
Folytathatnám még, de nincs hozzá kedvem...

Redskins: RG III.-at tekintve nekem semmi pozitív előérzetem nincs. Secondary rendesen szét lesz szórva. Mikor van egy kicsit több ideje nem 20 yardra dobál hanem 40-50-60ra. Ha fele ennyire is töketlen lesz az O-nk, akkor sima L lesz belőle. Murray hiányzik nagyon, de egy fecske nem tud nyarat csinálni. Wong
egyetlen passzra emlékszem, amikor középen és jobbra jött át a pass rush, Romo elsődleges opciója akkor a bal oldalon volt, azt nézte, mit csinál a WR. és még akkor sem veszítette el a labdát. a fal tényleg ótvar volt, ha az Iggles ellen is így játszottak volna, akkor nem 4, hanem 14 sacket kap Romo. meg egy tolókocsit, persze.

a Steelers a két legutóbbi SB-győzelme alkalmával egyébként kb hasonlóan játszott. nekem ott állandóan az volt az érzésem, hogy a D meccsben tartja a csapatot, 10-13 pontot enged az ellenfélnek, aztán jön a támadósor, meccs végén összeraknak két vagy három értelmes drive-ot, és megnyerik a meccset. nem megoldhatatlan feladat, csak nehéz.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én nem tudom srácok, hogy mennyire dicsérgetném Romot. Persze nehéz dolga van ezt én is látom, mert van, hogy snap után 1mp-el már a nyakán vannak de ez nem állandó.
Mikor van ideje sem meggyőző. Túl sok a pontatlan passz 20+ yardnál. Ha közel kerülnek hozzá 2x nagyon szépen kijön belőle, viszont többször a szemből érkezőket szó szerint megvárja, hogy ledarálják. Folyamatosan erőltetik neki a rövidpasszokat, mert sztem sokan félünk az INT esőtől. Alapvetően rossz a neveléstematikája, mert ha folyamatosan kiabál az O lineal attól nem fognak jobban játszani.Wong
Azért ez mind mind összetett dolog.Én mondjuk nem emlékszem rá hogy olyan nagyon nagy baj lett volna a mély passzaival,de egyébként is egyértelmű dolog hogy ha folyton ütik,csapkodják,ráncigálják az embert valahányszor egy három lépés és boom playnél hosszabb passzt hív Garrett,akkor nem lesz meg a komfortja,nem lesz minden 20+ yardos átadása lézer pontos,ráadásul idén nagyon sok interceptionje mély passzból lett Bryant sloppy rutejai miatt.(egyébként ebben vasárnap nagyon nagyot fejlődött Dez).Ez minden irányítónál így lenne,lehetne akárki a center mögött. Amikor meg szemből érkezik egy blokkolatlan védő,azt a legnehezebb kitáncolni,amikor a tacklejeinket verik meg vagy a guard és a tackle között jön át valaki rendere a kitáncol Romo,de amikor a belső falon jönnek át akkor egyszerűen nem tudsz mit csinálni,a másik dolog meg hogy egy irányítónak muszáj megcsinálni a readjeit(de szép kifejezés lett ez)bizni a falban hogy megcsinálják a blokkokat,ha bang-bang-bang és passz,akkor nem lehet bang-bang és passz.Sok mindenben lehet kritizálni Romot de ha van valami amiben szerintem liga top 3,az pont a sackek kitáncolása,BB és RGIII kívül nem nagyon tudnék most olyan QBt mondani aki jobb ebben nála.Kiabál az Olineal?Azért ez is relatív mert nem mindegy hogy mit és hogy.Persze mindenki másképp reagál a frusztrációra és a dühre meg a csalódottságra,de szerintem semmi olyan nem volt a reakcióiban ami ellenvethető lett volna(Nézd meg Cutler hisztiét a Green Bay ellen na az megint más).Persze nem mondom lehet én se vagyok teljesen objektív,mindig is inkább a Romo pártiak közé tartoztam,de az utolsó 3 héten szerintem abszolút rendben van a játéka,arról nem is beszélve hogy még mindig ő a csapat egyetlen konstans playmakere,neki kell gyak majd mindent csinálni az offenseben,ezt is nézzük.Cowboykarcsi
A nagyjával egyetértek. De a meglátásom, hogy azért hibázik kevesebbet mert fél gázon járatják, ez persze lejöhet fejlődésnek is, nézőpont kérdése. Nem véletlenek Garret playhívásai. őt több kritika éri mint Romot, de én azt látom, hogy hosszú passzokból rendre INTvel jött ki. Erre megint lehet azt mondani, hogy igen Bryant, jah az O line, igen nem értették meg egymást...stb Nem arról van szó, hogy oda sem kell néznem és Romo pont beledobja a kezembe mint a sültgalambot. Látszik a WR-en is, hogy külső vállra várja a passzt és a másik oldalra érkezik kb 20 cm arrébb és tekeregnie, forognia kell, hogy összeszedje. Ha nem jó a mélység akkor sincs gond mert kidobja a pályáról az eredeti terv szerint, és nem ellen kezébe. Nézzük egy kicsit a dolgot meg WR, TE szemszögből is. Nem vagyok Romo ellenes, sőt, ha én kritizálok valakit valamiért az többnyire azért van mert frusztrál a játéka mert tudom, hogy ENNÉL TÖBBRE IS KÉPES!!
Tisztában vagyok azzal, hogy nagyon sok minden nehezedik a vállára, de egy irányítónak ezzel meg kell küzdenie. Hasonlóan ahogy a való életben is, ha nem a dolgod teszed hanem egyfolytában azt magyarázod, hogy neked mennyi mindent kell csinálnod akkor azt látják, hogy túl sok ez neked és nem vagy való erre a posztra. Egy rookie QB-nek könnyebb? NEM! Romo hosszú évek óta dolgozik már a csapattal és jogos ha az év eleji ígérgetések után már látnánk is valamit abból amit ígérgetnek. Ez saját magad ellen fordított fegyver, mert minden évben bevagyunk egy kicsit etetve,hogy most aztán szart etetünk mindenkivel (én kérek elnézést), akkor meg ne csodálkozzanak ha ebből várnánk is valamit, mert többségünk nem egy egy Cleveland elleni hazai nyögvenyelős 0 pontos, 68 yardos első félidőt várnánk.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én nem tudom srácok, hogy mennyire dicsérgetném Romot. Persze nehéz dolga van ezt én is látom, mert van, hogy snap után 1mp-el már a nyakán vannak de ez nem állandó.
Mikor van ideje sem meggyőző. Túl sok a pontatlan passz 20+ yardnál. Ha közel kerülnek hozzá 2x nagyon szépen kijön belőle, viszont többször a szemből érkezőket szó szerint megvárja, hogy ledarálják. Folyamatosan erőltetik neki a rövidpasszokat, mert sztem sokan félünk az INT esőtől. Alapvetően rossz a neveléstematikája, mert ha folyamatosan kiabál az O lineal attól nem fognak jobban játszani.Wong
Azért ez mind mind összetett dolog.Én mondjuk nem emlékszem rá hogy olyan nagyon nagy baj lett volna a mély passzaival,de egyébként is egyértelmű dolog hogy ha folyton ütik,csapkodják,ráncigálják az embert valahányszor egy három lépés és boom playnél hosszabb passzt hív Garrett,akkor nem lesz meg a komfortja,nem lesz minden 20+ yardos átadása lézer pontos,ráadásul idén nagyon sok interceptionje mély passzból lett Bryant sloppy rutejai miatt.(egyébként ebben vasárnap nagyon nagyot fejlődött Dez).Ez minden irányítónál így lenne,lehetne akárki a center mögött. Amikor meg szemből érkezik egy blokkolatlan védő,azt a legnehezebb kitáncolni,amikor a tacklejeinket verik meg vagy a guard és a tackle között jön át valaki rendere a kitáncol Romo,de amikor a belső falon jönnek át akkor egyszerűen nem tudsz mit csinálni,a másik dolog meg hogy egy irányítónak muszáj megcsinálni a readjeit(de szép kifejezés lett ez)bizni a falban hogy megcsinálják a blokkokat,ha bang-bang-bang és passz,akkor nem lehet bang-bang és passz.Sok mindenben lehet kritizálni Romot de ha van valami amiben szerintem liga top 3,az pont a sackek kitáncolása,BB és RGIII kívül nem nagyon tudnék most olyan QBt mondani aki jobb ebben nála.Kiabál az Olineal?Azért ez is relatív mert nem mindegy hogy mit és hogy.Persze mindenki másképp reagál a frusztrációra és a dühre meg a csalódottságra,de szerintem semmi olyan nem volt a reakcióiban ami ellenvethető lett volna(Nézd meg Cutler hisztiét a Green Bay ellen na az megint más).Persze nem mondom lehet én se vagyok teljesen objektív,mindig is inkább a Romo pártiak közé tartoztam,de az utolsó 3 héten szerintem abszolút rendben van a játéka,arról nem is beszélve hogy még mindig ő a csapat egyetlen konstans playmakere,neki kell gyak majd mindent csinálni az offenseben,ezt is nézzük.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én nem tudom srácok, hogy mennyire dicsérgetném Romot. Persze nehéz dolga van ezt én is látom, mert van, hogy snap után 1mp-el már a nyakán vannak de ez nem állandó.
Mikor van ideje sem meggyőző. Túl sok a pontatlan passz 20+ yardnál. Ha közel kerülnek hozzá 2x nagyon szépen kijön belőle, viszont többször a szemből érkezőket szó szerint megvárja, hogy ledarálják. Folyamatosan erőltetik neki a rövidpasszokat, mert sztem sokan félünk az INT esőtől. Alapvetően rossz a neveléstematikája, mert ha folyamatosan kiabál az O lineal attól nem fognak jobban játszani. Nem fér bele egy PO-ra törekvő csapatnál a Cleveland ellen, hogy az első negyedben 1 (!) first downt érjen el önerőből, a többit meg a bírók hozzáteszik. Első félidőt folyamatosan végigalusszuk, nem az első eset. Közben a D# már félidőben kiköpi a fél belét, vagy csak simán összeszedünk egy raklapnyi sérülést. O felmegy, 1-2 perc és megy is le, a D meg 6-7 percet kínlódik negyedenként, persze, hogy a meccs vége felé néha már nem jön ki a lépés. Ligaelit támadósorokat 4 negyeden át jól tartják de az O nem hozza a pontokat.
Folytathatnám még, de nincs hozzá kedvem...

Redskins: RG III.-at tekintve nekem semmi pozitív előérzetem nincs. Secondary rendesen szét lesz szórva. Mikor van egy kicsit több ideje nem 20 yardra dobál hanem 40-50-60ra. Ha fele ennyire is töketlen lesz az O-nk, akkor sima L lesz belőle. Murray hiányzik nagyon, de egy fecske nem tud nyarat csinálni.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
A Rubin-Taylor DT kettős ligaszinten is elitnek számít, talán idén most voltak mindketten először egészségesek (?). Mögöttük D'Qwell Jacksont szerintem senkinek nem kell bemutatni, tavaly az egész mezőnyben neki volt a legtöbb tackleje. gorbel
Kicsit paradox nekem a kijelentés, hogy ligaelit duo és először vagy másodszor egészségesek a szezonban együtt. D'Qwell Jacksonról hallottam (pont annyit mint a neve), de a tehetsége elvitatása nélkül megállapíthatom, hogy a szarul támadó csapatokban gyakoriak a kimagasló tackle-gyárosok.

De Jaqua Parkeren (régi jó ismerős) és ezen a Rubin csöpin kívül (plusz Sheard aki ha jól látom egy Ware-szerű újonc szezont produkált tavaly) az nem rántotta Romot a gyepre akit ki tudott dodzsolni, mert Parnell max egy "horsecollar blockra" jó.

Hét sack!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
mi az a Romos hülyeség???Kroos
Tudod, ha Parnell fogja védeni a vak oldalt...!

Most komolyan! Hadd ne kelljen olyanokat olvasnom, hogy Parnell minimum tűrhető munkát végzett! DC.com is arról hárfázik, hogy milyen jó meccse volt Bernadeaunak center poszton meg hogy Panell milyen jól helyettesítette Tyron Smith-t. Két szó: HÉT SACK. Röhej b+, ideje lenne felébredni, még ha JJnek nem is tetszene a cikk.

Tudjátok kik játszanak a clevelandi front sevenben? Mert én őszinten bevallom nem.gyeek
A Rubin-Taylor DT kettős ligaszinten is elitnek számít, talán idén most voltak mindketten először egészségesek (?). Mögöttük D'Qwell Jacksont szerintem senkinek nem kell bemutatni, tavaly az egész mezőnyben neki volt a legtöbb tackleje. Persze ettől függetlenül a fal munkája az első félidőben borzalmas volt, a másodikra azért feljavultak.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
mi az a Romos hülyeség???Kroos
Tudod, ha Parnell fogja védeni a vak oldalt...!

Most komolyan! Hadd ne kelljen olyanokat olvasnom, hogy Parnell minimum tűrhető munkát végzett! DC.com is arról hárfázik, hogy milyen jó meccse volt Bernadeaunak center poszton meg hogy Panell milyen jól helyettesítette Tyron Smith-t. Két szó: HÉT SACK. Röhej b+, ideje lenne felébredni, még ha JJnek nem is tetszene a cikk.

Tudjátok kik játszanak a clevelandi front sevenben? Mert én őszinten bevallom nem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.