Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Arra gondoltam pl ,hogy tavaly éppen az offense volt a húzóerő,és egy fél év alatt (úgy,hogy elvileg erősítettek rajta 😀) itt tartunk,persze beletartozik,hogy murray sérült,és romo se a legjobb idényét futja,de nem értem ezeket az ingadozásokat.Tehenész
Tavaly volt egy jól bevált Kosier és egy Holland a falban, Smith pedig jó formában volt egész szezon alatt. Az általam nem túl sokra tartott Costa is tiszteletét tette néha a pályán, sőt limitált alkalommal Dockery sem egy zsák krumplira emlékeztette az embert. WR téren meg ott volt Robinson, a vándor zsoldos... "Kicsit" jobb volt a helyzet tavaly.
Azon gondolkodtam h jövőre minden lyukat jól be kéne tömködni. D adott, pass rsuher kell, O fal is nyilvánvaló, Rb is kéne, secbe vki.
De én QB még nem draftolnék, hanem 2 év múlva, de akár akkor úgy h tradelünk is érte top 1-2. Qbért.Kroos
Ha jól tudom 7. kört leszámítva minden körben van egy pick, Robinsonért meg talán kap a Cowboys egy 6. körös kompenzációs picket.

1)O-line
2)D-line
3)WR
4)O-line
5)RB
6)O-line
6)CB

Elég sablonos, tudom. Jó lenne ha Spencer maradna persze, akkor nem kell OLB. Sokkal fontosabb része a csapatnak mint azt sokan hiszik. gyeek
Nekem is az 5. RB ütötte meg a szemem. Ha úgy döntenék mindenképp hozok RB-t akkor azt előbb tenném, O-Line ide vagy oda.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 923 — Cowboys fan
Azon gondolkodtam h jövőre minden lyukat jól be kéne tömködni. D adott, pass rsuher kell, O fal is nyilvánvaló, Rb is kéne, secbe vki.
De én QB még nem draftolnék, hanem 2 év múlva, de akár akkor úgy h tradelünk is érte top 1-2. Qbért.Kroos
Ha jól tudom 7. kört leszámítva minden körben van egy pick, Robinsonért meg talán kap a Cowboys egy 6. körös kompenzációs picket.

1)O-line
2)D-line
3)WR
4)O-line
5)RB
6)O-line
6)CB

Elég sablonos, tudom. Jó lenne ha Spencer maradna persze, akkor nem kell OLB. Sokkal fontosabb része a csapatnak mint azt sokan hiszik. gyeek
én nem nagyon számolok ilyenekkel. mondjuk nem is tudom pontosan, hogy számolják ki, de elvesztettünk egy harmadik számú WR-t, cserébe igazoltunk két falembert. a WR IR-re került a szezon fele után, a két falember szerintem eddig minden meccsen, minden egyes playnél játszott.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Arra gondoltam pl ,hogy tavaly éppen az offense volt a húzóerő,és egy fél év alatt (úgy,hogy elvileg erősítettek rajta 😀) itt tartunk,persze beletartozik,hogy murray sérült,és romo se a legjobb idényét futja,de nem értem ezeket az ingadozásokat.Tehenész
Tavaly volt egy jól bevált Kosier és egy Holland a falban, Smith pedig jó formában volt egész szezon alatt. Az általam nem túl sokra tartott Costa is tiszteletét tette néha a pályán, sőt limitált alkalommal Dockery sem egy zsák krumplira emlékeztette az embert. WR téren meg ott volt Robinson, a vándor zsoldos... "Kicsit" jobb volt a helyzet tavaly.
Azon gondolkodtam h jövőre minden lyukat jól be kéne tömködni. D adott, pass rsuher kell, O fal is nyilvánvaló, Rb is kéne, secbe vki.
De én QB még nem draftolnék, hanem 2 év múlva, de akár akkor úgy h tradelünk is érte top 1-2. Qbért.Kroos
Ha jól tudom 7. kört leszámítva minden körben van egy pick, Robinsonért meg talán kap a Cowboys egy 6. körös kompenzációs picket.

1)O-line
2)D-line
3)WR
4)O-line
5)RB
6)O-line
6)CB

Elég sablonos, tudom. Jó lenne ha Spencer maradna persze, akkor nem kell OLB. Sokkal fontosabb része a csapatnak mint azt sokan hiszik. gyeek
Teljesen egyetértek.
Mondjuk én 3. Hoznék RB-t. Spencert meg tartanám én is.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Arra gondoltam pl ,hogy tavaly éppen az offense volt a húzóerő,és egy fél év alatt (úgy,hogy elvileg erősítettek rajta 😀) itt tartunk,persze beletartozik,hogy murray sérült,és romo se a legjobb idényét futja,de nem értem ezeket az ingadozásokat.Tehenész
Tavaly volt egy jól bevált Kosier és egy Holland a falban, Smith pedig jó formában volt egész szezon alatt. Az általam nem túl sokra tartott Costa is tiszteletét tette néha a pályán, sőt limitált alkalommal Dockery sem egy zsák krumplira emlékeztette az embert. WR téren meg ott volt Robinson, a vándor zsoldos... "Kicsit" jobb volt a helyzet tavaly.
Azon gondolkodtam h jövőre minden lyukat jól be kéne tömködni. D adott, pass rsuher kell, O fal is nyilvánvaló, Rb is kéne, secbe vki.
De én QB még nem draftolnék, hanem 2 év múlva, de akár akkor úgy h tradelünk is érte top 1-2. Qbért.Kroos
Ha jól tudom 7. kört leszámítva minden körben van egy pick, Robinsonért meg talán kap a Cowboys egy 6. körös kompenzációs picket.

1)O-line
2)D-line
3)WR
4)O-line
5)RB
6)O-line
6)CB

Elég sablonos, tudom. Jó lenne ha Spencer maradna persze, akkor nem kell OLB. Sokkal fontosabb része a csapatnak mint azt sokan hiszik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Üdv,

...
Csapatra visszatérve láttam jót is,rosszat is amióta rendszeresen követema meccseket,de leginkább az zavart/zavar ,hogy véleményem szerint nincs "lineáris" fejlődés,ezt az idei szezon is tökéletesen mutatja...W L W L W...kiszámíthatatlan.Nem tudom miért lehet ez.
...

Tehenész
na hát pont ezért nem kiszámíthatatlan. a .500-as szinten mozgunk, +/-2 win eltéréssel 😊[/quote]Arra gondoltam pl ,hogy tavaly éppen az offense volt a húzóerő,és egy fél év alatt (úgy,hogy elvileg erősítettek rajta 😀) itt tartunk,persze beletartozik,hogy murray sérült,és romo se a legjobb idényét futja,de nem értem ezeket az ingadozásokat.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Azon gondolkodtam h jövőre minden lyukat jól be kéne tömködni. D adott, pass rsuher kell, O fal is nyilvánvaló, Rb is kéne, secbe vki.
De én QB még nem draftolnék, hanem 2 év múlva, de akár akkor úgy h tradelünk is érte top 1-2. Qbért.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 923 — Cowboys fan
Üdv nálunk. Jó látni, hogy egyre bővülünk 😊

Kroos: Most megy Bama meccs, ha meg szeretnéd nézni a srácokat. Jones OC, Warmack pedig LG.Wirtschaftsteil
micsoda, egy játékos hívja a playeket? 😊


Üdv,

...
Csapatra visszatérve láttam jót is,rosszat is amióta rendszeresen követema meccseket,de leginkább az zavart/zavar ,hogy véleményem szerint nincs "lineáris" fejlődés,ezt az idei szezon is tökéletesen mutatja...W L W L W...kiszámíthatatlan.Nem tudom miért lehet ez.
...
Tehenész
na hát pont ezért nem kiszámíthatatlan. a .500-as szinten mozgunk, +/-2 win eltéréssel 😊
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Carter helyére minek? Megy IR-re, szóval inkább generálja a helyet a rosteren. A végén még Austin is. Anthony Armstrong (WR) volt próbán.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gondolom akkor jön valami ILB Carter helyérre,vagy esetleg Austin miatt kellett kirakni?Vele mi van?Nem hallottam róla semmit.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Andre Holmes released Saturday.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Érdekes amúgy, de ha egy csapat hoz 2 új kezdő guardot, akkor azért egy igazán nyújthatna olyan teljesítményt, hogy megragadjon. Megmondom őszintén, én kb. nem is nézem őket külön, csak párban 😀 Nem is tudnám elmondani, ki a jobb. A szerződése alapján Livingshez fűztünk nagyobb reményeket. De most akkor az egyiket tartsuk meg, vagy megint legyen két vadonatúj G a csapatban? Jó kérdés. Bár az, hogy Costa ennyire inkonzisztens bevethetőség szempontjából C gondokat is felvet. Meg aztán ugye ott van Free...én nem bírom a csávót, nálam simán cut. Szóval én O-lien szempontjából 1 G-t és egy T-t hoznék (ebből lehetőleg az egyik FA, így is nagyon fiatal ez a szekció).
Csak ugye a már említett cap helyzet. Nem lehet minden csapatrészbe( és itt most nem csak O és D lebontásra gondolok) annyit beleölni, mint mi tavaly tettük a secbe... Carr rengeteget keres, Claiborne is rookie szerződés ide vagy oda, azért szép kis summát kap. Ráadásul lemondtunk érte egy második körös pickről, ahol lehet húztunk volna egy minőségi G-t, esetleg NT-t. Ráadásul nem produkál egy olyan gyilkos első szezont, hogy nyugodtan hátradőlhetünk, és a corner posztot 5 évre kihúzhatjuk a problémák közül.
Sokat segíthet persze, hogy Romo gigaszerződése utolsó évébe lép 2013-tól, őt vagy elengedik, vagy marad, de akkor gondolom a korára való tekintettel a fizetése jelentősen csökkenni fog.
Lényeg a lényeg, hogy sok a probléma nagyon, ráadásul még ott a coaching staff kérdés is. Sok nagy potenciállal rendelkező játékosunk van, de mégse mondanám, hogy csak egy jó O-line-ra vagyunk a hőn áhított SB részvételtől.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amugy azt tényleg érdemes mérlegelni az idei produktum vizsgálatakor,hogy én most hirtelen nem nagyon emlékszem mikor volt utoljára ennyire injury prone évünk.Church,Scandrick,Lee,Carter,Coleman,Costa,hat kezdő aki az egész évre kiesik,ebből a két liga elit ILB párosunk,egy nagyon igéretes fiatal SS,a slot cornerünk,a kezdő centerünk(aki jelenleg Smith mellett az egyetlen épkézláb falemberünknek néz ki)és a run D egyik fontos embere.Emellett meccseket hagyott ki(legalább kettőt):Spencer,Ratlif,Jenkins,Smith,Murray.Murray ha jol számolom már most az ötödik meccsnél tart,hátha visszatérhet az Eagles ellen,Ratlif az elős 6on nem volt ha jól emlékszem,Spencer is vagy 3 meccset hiányzott,Smith eddig egy,de kitudja mikor jön vissza,és Jenkins is minimum 2 meccsen inaktiv volt,és ezek csak a kezdők.A kezdők kiesése miatt játszó backupokat sem kíméli az injury bug,pl Mackenzy Bernadaeu azért kénytelen C játszani mert már a Costát helyettesítő Cook is sérült.Persze nem lehet csak a sérülésekre fogni,de ezt a listát elnézve egyensen csoda például az hogy a védelem csak a Redskins ellen hullott darabjaira,addig kb vitte a csapatot a hátán.Az oline kurva szar igen,de ne felejtsük el a Ravens elleni meccset,amíg Costa játszott mintha egy másik falat láttunk volna.Egyszóval azért valahol törvényszerű ez a rettenetesen ingadozó teljesítmény.Persze ez is felvet egy kérdést hogy az edzői stáb mennyire felelős ezért a sérülés hullámért...

Egyébként is,hívjatok naivnak,vagy túlzott optimistának,de szeretnék hinne abban hogy a vezetőség is csak egy úgymond "átmeneti" megoldásnak szánta ezt az idei Oline-t.Azért nézzük meg mekkora ratyi volt tavaly ez a Secondary,idén meg kb ott van a liga legjobbjai között.Jött egy 50 millás FA meg feltrédeltünk egy 1/6ért egy másik CBért.Ezek után ahogy tudtuk,próbáltuk "tömni" a fennmaradó másik nagy rést az építményen,látjuk,mondjuk azt vegyes eredménnyel.Két ekkora bűzölgő trágyadombot mint a tavalyi Sec és a támadófal(ami ráadásul akkor még ENNYIRE nem is nézett ki rossznak)egyszerre képtelenség lett volna megoldani.Gondolom az az évi FA,Draft,illetve a csapatrész mutatott játéka alapján választottak egyet a kettőből és arra összpontosítottak,bízva abban hogy addig a össze tákolt támadófal nem omlik össze már idén,valamelyest fiatalítottak,elküldték Kosiert és Hollandot,akkor ugy tűnt hogy Dockeryt sem kell többet Cowboys mezben látni,illetve lehet hogy tévedek de sem Livings sem Bernadeau nem volt akkora befektetés hogy a csapat kénytelen legyen évekre bebetonozni őket a kezdő lineupba,illetve reménykedtek benne hogy nem lesznek sérülések.Láthatjuk hogy mind a kettő megtörtént,vagy inkább az egyik jött a másikból.Aztán tovább erősítheti ezt az elméletet JJ ragaszkodása Redhez.Persze ha még így is van,akkor sem menti őket teljesen fel,hiszen ez egy igen erősen hazárdírozós döntés volt,de ugyanakkor csak így lehetett megoldani rendesen és gyorsan a problémát.Ha szépen óvatosan költögetünk mind kettőre 4-5 évekbe is bele telhet mire itt lett volna egy elfogadható secondary és Oline,a jelenlegi húzó maggal már nincs erre idő.Igy viszont,egy tavalyihoz hasonló,viszonylag aggresszív,de abszolut átgondolt offseasonnal talán meg lehet oldani már a következő szezonra a támadó szekciót is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Üdv Tehenész.

Igen belenéztem de nem sokat láttam az akadozó stream miatt. Amúgy köszi a választ.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Üdv nálunk. Jó látni, hogy egyre bővülünk 😊

Kroos: Most megy Bama meccs, ha meg szeretnéd nézni a srácokat. Jones OC, Warmack pedig LG.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Üdv,

Először írok ide,bár már régóta olvasom a hozzászólásokat.Magamat Cowboys szurkolónak mondom,2007es szezon óta,igazából akkor kezdődött az NFL imádatom is,és a boys nyerte el a tetszésem legjobban..azt,hogy miért,őszintén megmondva nem tudom,esetleg mélyen bennem maradhatott,hogy az egész család szerette a Dallast 😀 Sajnos a régi dicsőséges időket nem láthattam,korom miatt főleg(20).
Csapatra visszatérve láttam jót is,rosszat is amióta rendszeresen követema meccseket,de leginkább az zavart/zavar ,hogy véleményem szerint nincs "lineáris" fejlődés,ezt az idei szezon is tökéletesen mutatja...W L W L W...kiszámíthatatlan.Nem tudom miért lehet ez..talán Romo,bár sose voltam Romo ellenes,sőt inkább szeretem a játékát,a hibáival együtt.JJ-t nem tudom hova rakni,nem hiszem h ő lenne a gond.HC az a poszt ahova még várom az "emberem".Garretbe ugyan azt látom,mint anno Wade-be,tutyiságot.Ennek a csapatnak egy Rob Ryan habitusú HC kellene,hogy összerázza a dolgokat,mert ez a csapat tele van tehetséggel,és rossz nézni,ahogy elvesztegetjük ezeket az éveket.Nem gondolom h RR kellene HCnak,maradjon csak DC,nálam iszonyat pozitívum idén!
Az idei évről már szerintem nem kell sokat gondolkodni,ennyi sérülés mellett csoda lenne bármi is,főleg ,hogy kb az összes a defense oldalán van,ami idén a csapatot egyáltalán életben tartotta..

Tehát mondhatjuk,hogy majd jövőre 😊
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Alabamas Warmack a legjobb G? aki nézi,ért hozzá?!
ha oda húzunk egyáltalán...Kroos
Ő a legjobb, és szerintem ez nem is fog változni draftig. Pár centivel lehetne magasabb, de amúgy kiváló OG. Jobb prospect mint DeCastro volt idén, TOP15-be várják mindenhol. Mi szempontunkból egy letrade lenne a legjobb, mert 25 overall körül előreláthatólag elérhető lesz a mellette játszó Barrett Jones. A srác minden posztot tud játszani, igazán hasznos lenne itt, főleg ha a trade miatt még + pick is jönne. Chance inkább annak a csapatnak opció, akiknek nem ilyen hulladék faluk van.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Perzse Jenkins oké,
ennyi pénzért luxus,ilyen teljesítménnyel, de tényleg javulhat, ennél rosszabb nem lehet már mondjuk... 😛 De neki se sok dobása van még, javulnia kell.
Alabamas Warmack a legjobb G? aki nézi,ért hozzá?!
ha oda húzunk egyáltalán...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Freevel tényleg az a baj h ennyi fizuért, ilyen teljesítmény nonszensz. Ennyit egy 7. körös újonc is hoz kb.. vagy emberelje meg magát vagy egy trade nem lenne rossz, bár kinek kéne ilyen teljesítményért, ekkora fizuval.
Azt is kijelenthetjük hogy a 2008-as 2 első körös játékos Jenkins és Jones nem egy jó befektetés volt. mind2nek lejár a szerződése azt hiszem. Bár ha csökkentett fizuba bemennének talán(esélytelen).
De a tavalyi Smith,Carter,Murray elég durvára sikerült!!! 😛Kroos
Jenkins máshol kezdő lesz és 6m fölött kapja majd a zsét.

és ha elküldjük Free-t akkor még rosszabb lesz a helyzet... 4 helyre kéne ember(O-falban). Biztos vagyok benne, hogy Free jobb játékos mint amit most alkot és ha jön mellé normális G akkor ő is feljavul.

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
A kutyának sem kellene Free. Egyébként is, az utolsó Dallas játékos akiért komolyan érdeklődött egy csapat az Benett volt, akit JJ inkább megtartott... :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Freevel tényleg az a baj h ennyi fizuért, ilyen teljesítmény nonszensz. Ennyit egy 7. körös újonc is hoz kb.. vagy emberelje meg magát vagy egy trade nem lenne rossz, bár kinek kéne ilyen teljesítményért, ekkora fizuval.
Azt is kijelenthetjük hogy a 2008-as 2 első körös játékos Jenkins és Jones nem egy jó befektetés volt. mind2nek lejár a szerződése azt hiszem. Bár ha csökkentett fizuba bemennének talán(esélytelen).
De a tavalyi Smith,Carter,Murray elég durvára sikerült!!! 😛

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Na a védelemnek most már annyi eddig hozta amit tudott. Lee,Carter duó brutál szezont futottak, nélkülük messze nem ugyanaz+ Ratliff se egészséges.
Az a baj h se playoff se top5-10 draft se vagyunk, kb. pont a középmezőnyben...
O falba kéne vagy 2 ember, Dt/NT, RB,QB,SEcbe se ártna ember mondjuk.
Ebből 2-3 jó lenne FAn megoldani. Tudom h nem állunk jól a sapkában, de -2 cut Free,Jones? talán segítene.Kroos
Jones szerződése lejár az idény végén, ilyen szempontból nem lesz vele gond. Egy Free cut azonban nagyon sokba kerülne, mondjuk inkább, mint hogy kitöltse a 2017-ig szóló szerződését.
Nem túl rózsás a helyzetünk sapka szempontból, ugye ott van még az a 10 milla bünti (amiből jövőre már csak 5 lesz cap hit), de sok a nagy pénzt kereső játékosunk nagyon. Az FA piacon így szerintem ne számítsunk nagy aktivitásra, max 1 minőségi playert tudnék elképzelni, de szerintem annyi sem lesz. A draftban kell bíznunk, nincs mese.gorbel
Free-t akarjátok kitenni? amikor belül jön át mindenki... Jó, volt gyenge meccse Free-nek, de én biztos ki nem raknám. Főleg így hogy a fal közepe teljes homály.
Ráadásul azt a szerződést sem véletlenül kapta, tavaly még a vak oldalt védte, az előtt meg a jól rémlik róla nem nyeltünk be sacket. beltazor
Jön sack innen is - onnan is. Free az utolsó 3 meccsén nem igazán remekelt. A különbség az, hogy Dockery a backup backupja, akit 800k-ért löknek fel, Free pedig egy kezdő, akinek 31 millás szerződése van. Nem a mérete a baj, hanem hogy ennyi pénzért minőségibb szereplést vár el tőle a csapat és a szurkolók is. Ha így folytatja, és meccsenként 2-3 sacket benyel, szvsz az ésszerű megoldás a Trade lenne áprilisban.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na a védelemnek most már annyi eddig hozta amit tudott. Lee,Carter duó brutál szezont futottak, nélkülük messze nem ugyanaz+ Ratliff se egészséges.
Az a baj h se playoff se top5-10 draft se vagyunk, kb. pont a középmezőnyben...
O falba kéne vagy 2 ember, Dt/NT, RB,QB,SEcbe se ártna ember mondjuk.
Ebből 2-3 jó lenne FAn megoldani. Tudom h nem állunk jól a sapkában, de -2 cut Free,Jones? talán segítene.Kroos
Jones szerződése lejár az idény végén, ilyen szempontból nem lesz vele gond. Egy Free cut azonban nagyon sokba kerülne, mondjuk inkább, mint hogy kitöltse a 2017-ig szóló szerződését.
Nem túl rózsás a helyzetünk sapka szempontból, ugye ott van még az a 10 milla bünti (amiből jövőre már csak 5 lesz cap hit), de sok a nagy pénzt kereső játékosunk nagyon. Az FA piacon így szerintem ne számítsunk nagy aktivitásra, max 1 minőségi playert tudnék elképzelni, de szerintem annyi sem lesz. A draftban kell bíznunk, nincs mese.gorbel
Free-t akarjátok kitenni? amikor belül jön át mindenki... Jó, volt gyenge meccse Free-nek, de én biztos ki nem raknám. Főleg így hogy a fal közepe teljes homály.
Ráadásul azt a szerződést sem véletlenül kapta, tavaly még a vak oldalt védte, az előtt meg a jól rémlik róla nem nyeltünk be sacket.

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Na a védelemnek most már annyi eddig hozta amit tudott. Lee,Carter duó brutál szezont futottak, nélkülük messze nem ugyanaz+ Ratliff se egészséges.
Az a baj h se playoff se top5-10 draft se vagyunk, kb. pont a középmezőnyben...
O falba kéne vagy 2 ember, Dt/NT, RB,QB,SEcbe se ártna ember mondjuk.
Ebből 2-3 jó lenne FAn megoldani. Tudom h nem állunk jól a sapkában, de -2 cut Free,Jones? talán segítene.Kroos
Jones szerződése lejár az idény végén, ilyen szempontból nem lesz vele gond. Egy Free cut azonban nagyon sokba kerülne, mondjuk inkább, mint hogy kitöltse a 2017-ig szóló szerződését.
Nem túl rózsás a helyzetünk sapka szempontból, ugye ott van még az a 10 milla bünti (amiből jövőre már csak 5 lesz cap hit), de sok a nagy pénzt kereső játékosunk nagyon. Az FA piacon így szerintem ne számítsunk nagy aktivitásra, max 1 minőségi playert tudnék elképzelni, de szerintem annyi sem lesz. A draftban kell bíznunk, nincs mese.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na a védelemnek most már annyi eddig hozta amit tudott. Lee,Carter duó brutál szezont futottak, nélkülük messze nem ugyanaz+ Ratliff se egészséges.
Az a baj h se playoff se top5-10 draft se vagyunk, kb. pont a középmezőnyben...
O falba kéne vagy 2 ember, Dt/NT, RB,QB,SEcbe se ártna ember mondjuk.
Ebből 2-3 jó lenne FAn megoldani. Tudom h nem állunk jól a sapkában, de -2 cut Free,Jones? talán segítene.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Carternek valószínűleg műtétje lesz jövő héten, amivel véget is ér a szezonja. Hétfőn vizsgálják meg alaposabban.
Scandricket pénteken műtik.