Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Austin kezd emberek?Janek
Csípősérülése van, ugyanúgy questionable-nek van írva, mint Murray. A különböző ma kijött pre-match elemzésekben számolnak vele, szerintem is nyomni fogja. Murray-ben kevésbé vagyok biztos.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.

Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DTWirtschaftsteil
Glasco Martin IV RB lemaradt. őt is érdemes megfigyelni a következőkben.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Austin kezd emberek?

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
gyeek december 1-én, reggel 4:14kor lájkolta slowmotion hozzászólásait. gyeek
gyeek december elsején, reggel 4:14-kor miért nem alszik?
átállítja a bioritmusát, hogy a hétfő hajnalban, fél háromkor kezdődő meccset is végig tudja nézni? 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.

Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DTWirtschaftsteil
mármint az Okie State és a Baylor meccsére, ami már véget ért? vagy ha játszanak valami Bowl-ban, akkor oda?
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.

Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DT
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ben Bass is IRre került. Edzésen elintézte a bokáját. Nem mintha sok vizet zavart volna, de ez a heti renszerességű IR téma kezd komikussá válni...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.

Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi
Én akkor is azt mondom, hogy Free jó játékos, idén gyengén teljesít, de ki nem a falban? beltazor
Azt a tényt, hogy a Romo-érában nemhogy SB közelében nem jártunk, de a rájátszásban is csak háromszor, alapvetően a támadófal sikertelen megújításának tudom be. Az összes egyéb problémánk másodlagos.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.

Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi
Én akkor is azt mondom, hogy Free jó játékos, idén gyengén teljesít, de ki nem a falban?

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Moore gyerek miért került el a Patstől?? nagyot játszott a Ravens ellen. ő is SMUs volt mint Beasley 😀Kroos
Nem került el. Dennard belejött, ő ment PS-ba. Onnan vittétek el.
(Nagyot játszott a végén. A Smith TD-t ő hozta össze a mistackle-lel.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Moore gyerek miért került el a Patstől?? nagyot játszott a Ravens ellen. ő is SMUs volt mint Beasley 😀

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
téma váltásnak
Murray játszani fog?mascherano
Valószínűleg igen. Egész héten limitált volt.

Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.

Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi
Attól függ ki jönne a helyére. A RT ügyet inkább szabadügynökökkel kéne megoldani, mintsem drafton. Valamikor korábban írtam, hogy Free cut +1.2 millát jelentene nekünk. 4 milla körüli összeg menne deadmoney-ba. Egyenlőre biztató a 2013 capünk.

Más: Sterling Moore érkezett Dallasba. Gondolom nem kell bemutatni 😊
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
téma váltásnak
Murray játszani fog?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.

Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
gyeek december 1-én, reggel 4:14kor lájkolta slowmotion hozzászólásait.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
volt egy félreértés, amiben mindenki a saját maga igazát bizonygatja.
slowmotion
Az igazát nem bizonygatta senki.
Számodra miért elfogadható, hogy a félreértett fél nem a félreértést akarja tisztázni (s ezzel a dolgot lezárni), hanem a félreértőt minősíti negatívan (alacsony IQ, igaz magyar, igaz magyar mentalitás). Majd a következő tisztázást segítő hozzászólót leszukázza.
S ezek után többes számot használtok?! A három (négy) résztvevő közül melyik kettőtől tudtok idézni személyeskedő gondolatot?

(Btw édesapád - minden tiszteletemmel együtt - tévedett. Ha nem törekszel arra, hogy a másik fejével gondolkodj, akkor rengeteg negatív meglepetés fog érni. Persze, nehéz ügy és tényleg nem mindig sikerül.)tomi-tomi
én nem sakknagymester vagyok, ez van. és nem, nem gondolkozom a másik fejével, mert egyáltalán nem tudhatom, milyen ingerekre milyen válaszokat ad. csak akkor gondolhatod, hogy a másik fejével tudsz gondolkozni, ha a másik egy rém egyszerű személy, mondhatni egy faék bonyolultságáva rendelkezik, na akkor tényleg nyeregben érezheted magad.
csak az a baj, hogy ilyenkor is érhetnek vaskos meglepetések.

ez valahol az információs probléma vadhajtása, ami ugye arról szólna, hogy az ember a döntéseit úgy hozza meg, hogy úgy véli: már minden szükséges ismeretnek a birtokában van. csakhogy ez szinte sosincs így, szóval a döntések mindig a tökéletlen információn alapulnak.

a helyes jelszó nem a "gondolkodj a másik fejével!", hanem a "készülj fel minden eshetőségre!"

persze csak szerintem. és ugye én sem vagyok tévedhetetlen, legfeljebb levesebbszer koppanok.

szerk: a mondandód első feléhez meg ott az előző hozzászólásom
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Slowmotion!

Először is sajnálom, hogy a vita kialakult. Somost valóban sokra tartom, és nem tetszett, hogy lehülyézik ok nélkül. Hagyhattam volna a fenébe, nem tettem. (Te hagytad volna, ha mondjuk egy barátodról van szó?) Ezt fel lehet nekem róni, igazatok van.

Abban viszont nem értek egyet, hogy a két "oldal" egyformán reagált, vagy hogy melyik reagálta túl.
Ugyanis somos ezt írta:
"Tényleg tök vicces, gratulálok." Miután Wong kinevetett egy sérült játékost. Szte nem így értette, de nagyon így tűnt.
Erre semmi mást nem lehet írni, csak hogy somos IQ csökkent? És hozzá a magyarok is azok szinte mind? Tehát te is, én is.
Ha félreértés volt, lehetett volna például, hogy leírja mire gondolt. Sértegetés helyett/nélkül.

Amikor én ezt szóvá teszem, csak azért lehet, mert "somos szukája" vagyok?
Ki reagálta túl? Ki nem beszél itt kulturált hangnemben?ulpianus
mi van, ha Mularkeyt nevette ki? hogy egy HC nincs képben az egyik legdrágább beruházásával kapcsolatban? de a kolléga szörfözik a fórumok között, benéz ide, höhöhö, ide be lehet szólni, és BIZTOS abban, hogy a másik úgy gondolta, mert CSAK úgy gondolhatta.

az alacsony IQ valóban kicsit az elvetett sulyok tipikus esete. én pl nem használom fórumokon, mert még ha tökéletesen biztos is lennék a reláció irányában, akkor sincs semmi hasznom abból, ha igazam van. (amúgy csak rámutatok arra, hogy a hozzászólás eleve az írójára rossz fényt vet, mert gondolom ő sem tanzániai útlevéllel rendelkezik, de ez teljesen más tészta)

"Tényleg tök vicces, gratulálok." - nem tudom, ki hogy van ezzel, nálam ez kb annak a szinonímája, hogy "hát ha Neked ez okoz örömet, akkor tényleg sajnállak, csórikám", lefordítva nálam például ez tényleg egy olyan mondat, amivel szánalmasozhatom a másikat. persze, tudom, nem volt gyerekszobám, mint a tehenész rajongóknak általában. foglalkozási ártalom...

a ki kinek szukája témakörhöz: ok, a kijelentés kemény. ellenben én sem szoktam ott osztani az észt, ahol nincs rám szükség. Neked ez pont egy ilyen hely, bocs. ha valaki ide benéz, és beszól valakinek, akkor gondolom van önbizalma, tehát nem szorul senkinek a segítségére. ha meg így van, akkor feleslegesen szaporítod a leírt karakterek számát, szóval ha Wong történetesen így fejezi ki, hogy szerinte feleslegesen biztosítasz, akkor evvan. én is szoktam faszozni is, meg van amikor péniszezgetek, ez olyan hangulati kérdés. nem szép, sőt vulgáris, de nekem is vannak olyan napjaim.

na, jó éjt
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nyugi srácok hagyjuk a személyeskedést. Eddig kulturált mederben folytak itt a beszélgetések maradjon is igy.Blevi
Én hol beszéltem (vagy somos) nem kulturált hangnemben?
Nézd meg Wong miket ír, és én+somos+tomi miket.ulpianus
Kicsit félre értetted amit írtam nem elsősorban Neked szólt. A kulturált meder sem nem tudom Te honnan vetted hogY Neked cimeztem? Én leirva nem latom. Alapvetően egy békítő hangvételű kezdeményezés akart lenni, ami mindkét felet megszólítja. Ne ítélkezz ez a tanulság mindenkinek 😉

Nyilván a Bitch egy nem túl szép megnyilvánulás. De lépjünk túl ezen. Majd a kolléga is belátja h korán ítélkezett.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"Give me a reason to be hopeful for the future? Seems like we have no cap room, underperforming players who will need to be cut and the best players on defense are seriously hurt."
- Brandon Pierce of San Francisco, CA

😕gorbel
Lesz cap room.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
"Give me a reason to be hopeful for the future? Seems like we have no cap room, underperforming players who will need to be cut and the best players on defense are seriously hurt."
- Brandon Pierce of San Francisco, CA

😕
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Slowmotion!

Először is sajnálom, hogy a vita kialakult. Somost valóban sokra tartom, és nem tetszett, hogy lehülyézik ok nélkül. Hagyhattam volna a fenébe, nem tettem. (Te hagytad volna, ha mondjuk egy barátodról van szó?) Ezt fel lehet nekem róni, igazatok van.

Abban viszont nem értek egyet, hogy a két "oldal" egyformán reagált, vagy hogy melyik reagálta túl.
Ugyanis somos ezt írta:
"Tényleg tök vicces, gratulálok." Miután Wong kinevetett egy sérült játékost. Szte nem így értette, de nagyon így tűnt.
Erre semmi mást nem lehet írni, csak hogy somos IQ csökkent? És hozzá a magyarok is azok szinte mind? Tehát te is, én is.
Ha félreértés volt, lehetett volna például, hogy leírja mire gondolt. Sértegetés helyett/nélkül.

Amikor én ezt szóvá teszem, csak azért lehet, mert "somos szukája" vagyok?
Ki reagálta túl? Ki nem beszél itt kulturált hangnemben?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
volt egy félreértés, amiben mindenki a saját maga igazát bizonygatja.
slowmotion
Az igazát nem bizonygatta senki.
Számodra miért elfogadható, hogy a félreértett fél nem a félreértést akarja tisztázni (s ezzel a dolgot lezárni), hanem a félreértőt minősíti negatívan (alacsony IQ, igaz magyar, igaz magyar mentalitás). Majd a következő tisztázást segítő hozzászólót leszukázza.
S ezek után többes számot használtok?! A három (négy) résztvevő közül melyik kettőtől tudtok idézni személyeskedő gondolatot?

(Btw édesapád - minden tiszteletemmel együtt - tévedett. Ha nem törekszel arra, hogy a másik fejével gondolkodj, akkor rengeteg negatív meglepetés fog érni. Persze, nehéz ügy és tényleg nem mindig sikerül.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Nyugi srácok hagyjuk a személyeskedést. Eddig kulturált mederben folytak itt a beszélgetések maradjon is igy.Blevi
Én hol beszéltem (vagy somos) nem kulturált hangnemben?
Nézd meg Wong miket ír, és én+somos+tomi miket.ulpianus
nyugi.
nem tudjátok, min nevetett, ha nem Robinson sérülésén, akkor kissé túlreagáltátok a dolgot.

apám mindig mondta, hogy nem kell feltétlenül más fejével próbálni gondolkozni, mert nem biztos, hogy sikerül.

volt egy félreértés, amiben mindenki a saját maga igazát bizonygatja.
ez a két oldalnak nem fáj, de mindenki másnak bazi unalmas.
ha tovább megy a fikázódás, akkor esetleg a mindenki más ír egy kérést egy arra alkalmas személynek, és utólagos korrekciót kérünk a fórum tartalmára (értsd: kitöröltejük a terhesnek tekintett részt nemre, bőrszínre, vallási hovatartozásra, kedvenc csapatra, és bowl.hu-s bennfentességi státuszra való tekintet nélkül).

köszönjük mindnekinek a figyelmet, további jó szurkolást és fórumozgatást!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nyugi srácok hagyjuk a személyeskedést. Eddig kulturált mederben folytak itt a beszélgetések maradjon is igy.Blevi
Én hol beszéltem (vagy somos) nem kulturált hangnemben?
Nézd meg Wong miket ír, és én+somos+tomi miket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nyugi srácok hagyjuk a személyeskedést. Eddig kulturált mederben folytak itt a beszélgetések maradjon is igy.