Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
esetleg valaki tudja h ratliff játszani fog e?Tehenész
Egyelőre úgy néz ki nem lesz, de vasárnapig még sok minden történhet.gorbel
Ma is csak rehabozott.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
esetleg valaki tudja h ratliff játszani fog e?Tehenész
Egyelőre úgy néz ki nem lesz, de vasárnapig még sok minden történhet.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
nézegettem a schedule-t,és jelenleg azon se lepődnék meg ha skins vinné a csoportot..
úgy érzem nekünk bengals ellen lesz a sorsdöntő meccs,ami nem lehetetlen,ha még valahonnan meríteni tudna a defense..esetleg valaki tudja h ratliff játszani fog e?
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Lehet nem figyeltem és írta már valaki, de leszerződtettük Darrion Weems OT-t a Broncos gyakorlócsapatából. Rookie, 3 meccset játszott náluk az előszezonban LT-ként. Parnellhez hasonlítják, jó hosszú kezei vannak, de állítólag még nem elég erős.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nálam is simán Harris és Beasley a 3 és 4. számú. kb. egyenlő labdát adnék kettőjüknek, nekem mind2 szimpatikus játszanak minél többet.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Csak én szeretném, hogy Harris legyen a 3. számú WR?😊 Ogli szerintem a semminek is kevés.. Nulla krisz0621
Harris és Beasley eddig kb ugyan akkora esélyt kaptak, és nem sokban tér el a teljesítményük a másikétól.Ogi nem meggyőző ez tény, megérne egy próbát, és sztem (is) Harris.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Csak én szeretném, hogy Harris legyen a 3. számú WR?😊 Ogli szerintem a semminek is kevés.. Nulla krisz0621
Jeeee! De, abszolút, Ogi egy szar. Ezen nincs mit finomítani. Nálam Beasley is előtte van a rangsorban (bár szegény srác amilyen felépítése van... egyszer fog nekimenni egy Willis erejű forma és szerintem ott a vége fuss el véle...Bár Welker is él még, szóval ki tudja).
több mint 11 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Csak én szeretném, hogy Harris legyen a 3. számú WR?😊 Ogli szerintem a semminek is kevés.. Nulla
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én bízom benne, hogy Brent fejlődése nem áll meg, és jövőre számíthatunk rá, mint kezdő NT. Akkor a első körös DT draftot is elfelejthetjük.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Costa is egy szerencsétlen, ha így folytatja center se árt a drafton majd, ha nem kéne egy jó pass rusher kb. csak az O falba húznék 1-3. körben...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Costa IRWirtschaftsteil
Szerintem innentől legyen ez a beceneve!gorbel
Komposzt Costa?


Bassz, inkább egy pofon Chuck Norristól, mint Murraytől! Milyen keze van már?!
 prod.static.cowboys.clubs.nfl.com//assets/images/imported/DAL/photos/clubimages/2012/12-December/Murray_120512_762.jpggyeek
csúnya és eres. remélem, nem valami vérkeringési probléma. a lábával már így is épp elég baj volt.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Costa IRWirtschaftsteil
Szerintem innentől legyen ez a beceneve!gorbel
Komposzt Costa?


Bassz, inkább egy pofon Chuck Norristól, mint Murraytől! Milyen keze van már?!
 prod.static.cowboys.clubs.nfl.com//assets/images/imported/DAL/photos/clubimages/2012/12-December/Murray_120512_762.jpg

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Costa IRWirtschaftsteil
Szerintem innentől legyen ez a beceneve!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Costa IR
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
A Skins szerintem már idén is nagyon veszélyes,hosszútávon még ijesztőbbek lehetnek,Janek
A következő években még nagyobb riválisaink lehetnek mint eddig valaha is voltak. RG III. kurva jó. Ez van. Benne csakis az előre való fejlődést látom, ellentétben az elmúlt évekbeli elit QB-kel szemben (Newton, Gabbert ...) (ugye most látjuk, hogy Kaepernick volt a tavalyi kakukktojás) Nagyon kell, hogy összeszedjük magunkat, mert az óriások után már kemény dió a Skins is. Meglátásom viszont az, hogy ha ezt a csoportot sikerülne "kényelmesen" megnyerni, azaz nem a matek meg az utolsó meccs, vagy a szerencse, hogy ki mit játszik a másik ellen a csoportban akkor a rájátszást már kevesebb meglepetésre számíthatnánk... De ez még -nagyon- a jövő titka!Cowboykarcsi
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Te meg így voltál annak idején Newmannel,szerencsétlen csinálhatott akármit sose állt meg előtted 😛 Cowboykarcsi
Kivéve a 2009es szezont, akkor hozta amit elvártam egy "elit" (és elit módon fizetett) cornertől. 😊gyeek
most meg azért kezd belejönni. pont ugyanaz a szitu, mint az igazi Roy-nál, innen elküldik, mennek Cincinnati-be, megállják a helyüket. rewind, stop, play, stop, rewind, stop, play...
mondjuk azt meg kell említeni, hogy mind Roy, mind Terence igazából Zim embere volt, és az ő rendszerében valahogy tudtak is játszani, itt Dallasban is, és pár évvel később ott fenn Ohióban is.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Te meg így voltál annak idején Newmannel,szerencsétlen csinálhatott akármit sose állt meg előtted 😛 Cowboykarcsi
Kivéve a 2009es szezont, akkor hozta amit elvártam egy "elit" (és elit módon fizetett) cornertől. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Ha így nézzük sok csapat csak egy játékosnyira van a PO-tól.
A tények makacs dolgok mi ugye nyertünk kettőt -1 a barnák ellen-a ny 5öt köztük a car,barnák,- ti 3at közte car,barnák-a skins szintén csak 3at...

szóval a csoporton kívül nem sok babér termett

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Érdekesen rossz...

Még szezon előtt szinte mindenki azt gondolta ez az nfc legerősebb csoportja... nevekben talán de....Janek
Azért szerintem nem rossz csoport ez.A Giantst sosem szabad leírni egyik évben sem ameddig matematikailag el nem szállnak,a POban meg kb az egyik legjobb csapat,nektek most minden szar összejött,de én nem "tartok" attól hogy most már éveken keresztül strigulázhatjuk a 2 dábüljút már év elején ellenetek.A Skins szerintem már idén is nagyon veszélyes,hosszútávon még ijesztőbbek lehetnek,mi meg elbukdácsolgatunk a 8-8 körül idén is,de kb egy normális támadófalnyira vagyunk attól hogy PO esélyesek legyünk(meg ez a sérülés vihar is békén hagyhatna minket)

Inkább azt mondanám hogy baszott mód megerősödött az NFC az utóbi 5-6 évben.2008 óta AFC csapat nem nyert SBt.Pedig a 2000es évek elején ez a trend pont fordítva volt,de hát ez így természetes.Amúgy én kb a Southra tudnám viszonylag egyértelműen azt mondani hogy erősebb csoport mint a miénk,a Northal és a Westtel tudnék vitatkozni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekesen rossz...

Még szezon előtt szinte mindenki azt gondolta ez az nfc legerősebb csoportja... nevekben talán de....

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
.
Most vagyok idén először semleges hangulatban meccs után, talán lélekben már a jövő évre készülök. gorbel
Szerintem számíthatunk még bőven meglepetésre ebben a pár meccsben. Érdekes csoport a mienk!
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Blevinek is megadom a válaszom,nos Romo mellett Bryantet tartom a másik ilyennek,csak még most is félek hogy elkiabálom ezért nem nagyon hangoztattam eddig se 😊 Kb a az első Philly elleni meccs óta azt látom,ahogy elképzeltem hogy milyen lesz 2010ben.Pontos route-ok,bravur elkapások,végre érti hogy Romo mit szeretne,hogy helyezkedjen,meg van a kémia köztük,de ami a legfontosabb hogy kimagasló meccsei vannak.Nem playei,drivejai,félidejei,meccsei,az első negyedtől az utolsóig.Tartson ez ki még nagyon sokáig,azt kívánom,mert nagy szükség lesz rá.

Cowboykarcsi
Tony Romo now has a passer rating of 118.1 when throwing to Dez Bryant this season.empty taxi
...és ebből kb 20 rating pont Dez odaadását dicséri. Karcsi babona-szerű pesszimizmusa Dez játéka ellen a draftja óta tart, és akár valami női fixa idea, a mai napig visszhangzik. 😊


"Coach Jason Garrett said he never considered benching RT Doug Free during Sunday night's win over the Eagles."
Well I have...gyeek
Te meg így voltál annak idején Newmannel,szerencsétlen csinálhatott akármit sose állt meg előtted 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Blevinek is megadom a válaszom,nos Romo mellett Bryantet tartom a másik ilyennek,csak még most is félek hogy elkiabálom ezért nem nagyon hangoztattam eddig se 😊 Kb a az első Philly elleni meccs óta azt látom,ahogy elképzeltem hogy milyen lesz 2010ben.Pontos route-ok,bravur elkapások,végre érti hogy Romo mit szeretne,hogy helyezkedjen,meg van a kémia köztük,de ami a legfontosabb hogy kimagasló meccsei vannak.Nem playei,drivejai,félidejei,meccsei,az első negyedtől az utolsóig.Tartson ez ki még nagyon sokáig,azt kívánom,mert nagy szükség lesz rá.

Cowboykarcsi
Tony Romo now has a passer rating of 118.1 when throwing to Dez Bryant this season.empty taxi
...és ebből kb 20 rating pont Dez odaadását dicséri. Karcsi babona-szerű pesszimizmusa Dez játéka ellen a draftja óta tart, és akár valami női fixa idea, a mai napig visszhangzik. 😊


"Coach Jason Garrett said he never considered benching RT Doug Free during Sunday night's win over the Eagles."
Well I have...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Blevinek is megadom a válaszom,nos Romo mellett Bryantet tartom a másik ilyennek,csak még most is félek hogy elkiabálom ezért nem nagyon hangoztattam eddig se 😊 Kb a az első Philly elleni meccs óta azt látom,ahogy elképzeltem hogy milyen lesz 2010ben.Pontos route-ok,bravur elkapások,végre érti hogy Romo mit szeretne,hogy helyezkedjen,meg van a kémia köztük,de ami a legfontosabb hogy kimagasló meccsei vannak.Nem playei,drivejai,félidejei,meccsei,az első negyedtől az utolsóig.Tartson ez ki még nagyon sokáig,azt kívánom,mert nagy szükség lesz rá.

Cowboykarcsi
Tony Romo now has a passer rating of 118.1 when throwing to Dez Bryant this season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Megnéztem én is a meccset végre, nagyjából már mindent leírtatok. Ez a Sims-Connor ILB páros penetra gyengének tűnik eddig, bár az első meccsük volt, ennél csak jobbak lesznek. Free kifejezetten irritál azzal a buta fejével, remélem úgy kivágják év végén, mint macskát szarni. Brent amúgy backup NT-nek nem rossz, a gyenge D-line-ból talán ő volt a legjobb.
Romo szerintem Dezzel együtt isteni meccsek óta, le a kalappal! Murray pedig félig mankóval is láthatjuk, mekkora upgrade a csapatnak.
Sajnos ezzel a védelemmel sokra nem számítok (milyen fura ezt kimondani ahhoz képest, hogy idáig ők tartották életben a csapatot), elnézve a Skins-Giants meccset mindkét csapat előrébb jár nálunk, a WC huntos csapatokról ne is beszéljünk.
Most vagyok idén először semleges hangulatban meccs után, talán lélekben már a jövő évre készülök.