Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Blevinek is megadom a válaszom,nos Romo mellett Bryantet tartom a másik ilyennek,csak még most is félek hogy elkiabálom ezért nem nagyon hangoztattam eddig se 😊 Kb a az első Philly elleni meccs óta azt látom,ahogy elképzeltem hogy milyen lesz 2010ben.Pontos route-ok,bravur elkapások,végre érti hogy Romo mit szeretne,hogy helyezkedjen,meg van a kémia köztük,de ami a legfontosabb hogy kimagasló meccsei vannak.Nem playei,drivejai,félidejei,meccsei,az első negyedtől az utolsóig.Tartson ez ki még nagyon sokáig,azt kívánom,mert nagy szükség lesz rá.

Cowboykarcsi
Tony Romo now has a passer rating of 118.1 when throwing to Dez Bryant this season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Megnéztem én is a meccset végre, nagyjából már mindent leírtatok. Ez a Sims-Connor ILB páros penetra gyengének tűnik eddig, bár az első meccsük volt, ennél csak jobbak lesznek. Free kifejezetten irritál azzal a buta fejével, remélem úgy kivágják év végén, mint macskát szarni. Brent amúgy backup NT-nek nem rossz, a gyenge D-line-ból talán ő volt a legjobb.
Romo szerintem Dezzel együtt isteni meccsek óta, le a kalappal! Murray pedig félig mankóval is láthatjuk, mekkora upgrade a csapatnak.
Sajnos ezzel a védelemmel sokra nem számítok (milyen fura ezt kimondani ahhoz képest, hogy idáig ők tartották életben a csapatot), elnézve a Skins-Giants meccset mindkét csapat előrébb jár nálunk, a WC huntos csapatokról ne is beszéljünk.
Most vagyok idén először semleges hangulatban meccs után, talán lélekben már a jövő évre készülök.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Romo,amennyi kiritikát kapott a szezon első felében,sokszor jogosan,visszatért a helyes ösvényre a második felvonásra(amugy ezt üzenném is a Romo-december szotrit szajkózóknak,második szezon zsinorban amikor gyengébben kezd és az év második felére szedi össze magát)az utóbbi 4-5 meccsen nem lehetett rá panasz.
Cowboykarcsi
Ez aláírom. Most amit hozott a Phili ellen le a kalappal. Ha ez a toldozott-foldozott O line két széle egy leheletnyivel tovább tudna tartani, láthatnánk több szép játékot is.
Javaslom többször hozza ki kedves nejét a mérkőzésre mert úgy látszik jó kabala...
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát az hogy a run D szétesett Lee Carter és Coleman kiesés után,és ugye most Ratlif se játszott,nem meglepő,ráadásul Scandrick hiánya is nagyon fog még fájni,az egyik legnehezebb poszt a slot corner,Jenkinsnek ezt pár hét alatt meg kéne tanulnia úgy hogy ő naturálisan mindig is egy outside corner volt,nagyon keveset játszott belül.Arról nem is beszélve hogy a futás elleni védelem elhalását a következő ellenfelek is fogják látni a filmen és megfogják próbálni a futással kontrollálni Waret és Spencert.Égetően sűrgős lenne Ratlif minél előbbi visszatérése.De legalább a secondary előkelő helye a ligában valszeg megmaradhat év végéig,mert ezek után aki egy kicsit is ért a footbalhoz,és egy közepesnél jobb futógépezete van az tömni fogja a backjét amíg a frontseven a seggén nem veszi a levegőt.Max PA passzokból fogunk szopni nagyokat...

Murray ugy kellett mint egy falat kenyér,nem rakott fel fantasy statokat,de életbevágó volt a jelenléte,a 4 és 1,a hosszú futása 3 és 1nél,meg persze a goalline TDje.Mind mind rövid szituációs play volt,TD vagy drive hosszabbító megmozdulás,amit nélküle egyszerűn nem tudunk produkálni.A 83 yard is csapat szinten(se)szokott összejönni nélküle.Freevel nem tudom mi van,sose volt egy power tackle nem is lesz,amikor jó volt azt mindig a helyes technikával érte el,most meg folyamatosan szarul helyezkedik,használja a kezét,aztán amikor ezek miatt kibillen az egyensúlyából erőből akarja megoldani,ezekből jönnek a sackek,hitek,meg a holding penaltyik.Nem tudom mi lehet vele.Romo,amennyi kiritikát kapott a szezon első felében,sokszor jogosan,visszatért a helyes ösvényre a második felvonásra(amugy ezt üzenném is a Romo-december szotrit szajkózóknak,második szezon zsinorban amikor gyengébben kezd és az év második felére szedi össze magát)az utóbbi 4-5 meccsen nem lehetett rá panasz.Blevinek is megadom a válaszom,nos Romo mellett Bryantet tartom a másik ilyennek,csak még most is félek hogy elkiabálom ezért nem nagyon hangoztattam eddig se 😊 Kb a az első Philly elleni meccs óta azt látom,ahogy elképzeltem hogy milyen lesz 2010ben.Pontos route-ok,bravur elkapások,végre érti hogy Romo mit szeretne,hogy helyezkedjen,meg van a kémia köztük,de ami a legfontosabb hogy kimagasló meccsei vannak.Nem playei,drivejai,félidejei,meccsei,az első negyedtől az utolsóig.Tartson ez ki még nagyon sokáig,azt kívánom,mert nagy szükség lesz rá.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nyertünk de egy szétesett csapat rámolt be nekünk sok pontot. A 'skins nyert tegnap igy szoros a csoport, de ezzel az agyon sérült védelemmel a PO csoda lenne.
Bengals ellen játszunk hétvégén. Sztem L. A liga jelenleg egyik legjobb DT-jét kene az O-linennak megtartani. Futás nem lesz sztem. Ha lesz valami pass rush akkor lesz esélyünk.

Karcsitol kérdezném h a hétvégi Dez hogy tetszett? 😊
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Végignéztem én is a meccset, a második félidőre nem is volt már hányingerem, sőt, tetszett amit produkáltak. Meccs előtt erős kételyeim voltak, hogy az O partiban tudja-e tartani a csapatot, de ez lett. Kellett hozzá egy DeMarco Murray, egy Dez Bryant, egy Jason Witten és egy Tony Romo. Utóbbi a második félidőben hibátlan volt. Ja, meg leelőzte Troy Aikmant, 😊

Free olyan szar volt, hogy ennél már nem is lehet szarabb, szóval ez bizonyos szempontból jó hír.

A védelmen meg látszik, hogy felütötte a fejét a bubópestis.


Ilyen körülmények között óriási teljesítmény lenne a PO, de amint megszokhattam már eddig, akkor fognak elbukni a srácok amikor épp elkezdenék bizakodni. Bár eléggé szétcsúszott ez az Eagles, azért jó volt látni hogy mindenki összeszedte magát a 2. félidőre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát mind1 meccs hasonló brutál szoros lesz..
Bengals annyira nem vágom Green elég sok mindent kap el. Pittsnak van kb. a legjobb védelme az Nflben,ha Big Ben is felépül feléjük billen szerintem... Saints rem. kipukkad, Skins akár ki-ki meccs is lehet.
Védelem nem ezer sebből vérezne meg lenne 100%,de így inkább 49%..(ne kérdezzétek h számoltam csak hasra ütés)

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
És akkor 7. Seed. Hell yeah?
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Kicsit talán könnyebb meccsre számítottam,de hát ritkán adatik meg egy nyugodt meccs 😀

-Védelmen nagyon látszott,hogy mennyi sérült van,főleg a futás elleni védekezésen(ratliff,coleman,lee,carter..)
-Támadó fal komolyan már szánalmas,első félidőbe amit műveltek,főleg free(13. false start,most in nfl).Második félidőre sikerült összeszedni magukat,így legalább romo passzolni is tudott,meg is látszik a számokon.
-Dez-t egy szóval tudnám leírni: akar
amióta vége van a bírósági ügyének,teljesen más képet mutat.
-Murray nagyon hiányzott,bár látszott rajta,hogy még csak most jött vissza,és nem ment bele nagyobb ütközésekbe,de még így is bőven túlszárnyalta az eddigi rb társaságot.
-witten maga a megbízhatóság
-Brent játéka is tetszett,főleg a 2. félidőbe,többször is nyomást tudott gyakorolni foles-ra,és ugye az FF
-Claiborne jókor volt jó helyen,reméljük megtartja ezt a jó szokását 😀

Végén az a return td nem tudom miért kellett,nagyon bealudt a csapat.

Összegezve megvertük oda-vissza az eagles-t,3-2 a csoportba,jó lenne az utolsó héten 4-2re tornázni ezt a mutatót.Seahawks nyert,nagyon mennünk kell a következő meccseken(at cin,pits,no,at skins)
cincinnati nagyon jó formába van,de egyszer minden sorozat megszakad,pittsburgh-be BB visszatér valószínűleg addigra,saints reméljük akkora már végleg kiesik a playoff picture-ből,és kevésbé lesznek feltüzeltek,és végül skins,nem szomorkodnék ha visszavágnánk.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Én az nfl honlapján követtem a közvetítést azon a rajzos ábrán, ma fogom csak visszanézni, de ez a győzelem nagyon necces volt.
Úgy mentek át a sasok a pályán, mint kés a vajon, rajtuk múlott csak, hogy nem nyertek.
Többször is harmadikra csináltak nagy játékot, mikor már örülök, hogy na most megállítja őket a D, erre meglódul az a vonal amit szuggerálok, hogy meg ne mozdulj 😂
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
15perc múlva Zh-t írok, de felkeltem a meccsre 😊
Védelem nem volt a pályán, ahogy dande kolléga is írta. Nagyon hiányzik Lee és Carter, de elég ránézni a PHI futott yardjaira, az mindent elmond. Carr mellet is volt egy csúnya TD passz. Az O jó volt, a fal tűrhető, de kérdés hogy ez mennyire dicséret a PHI D ellen, aki szinte csak nézte a meccset.
Claiborn TD-nek örültem, bár szebb lett volna egy visszahordott int. 😊 Harris nagyon jól mozog, többet akarom a pályán látni. beltazor
ez azért lehet, mert mindenki megállapítja, hogy a cornereink emberfogásra és fizikális játékra jók, erre megint nyomatjuk ezt a soft zone-t.
futást nyeltük, mint kacsa a nokedlit - papíron. persze, volt pár nagy futás, de amikor kellett, akkor csináltunk TFL-t meg párszor meg is állítottuk őket 3rd and shorton.
az elején mondjuk gyenge volt a D, kapásból úgy kezdődött a meccs, hogy 3rd&9, 3rd&10 meglett az Eagles-nek, mondjuk asszem az első négy drive-ból csináltak 14 pontot, meg az ötödikből hármat. soknak tűnhet, de nekik tényleg ez volt a Super Bowl idén.

offense többnyire tartotta magát, ha a drive-okat párosával összerakom, akkor az jött ki, hogy 0-0, 3-7, 7-7, 7-3, 7-7, 7-3, (7)-0 - ez volt a fumble return, 0-0, 0-(7) - ez volt a punt return.

pass blocking megint rettenet volt, Romo ma nem a trademark spinjeit csinálta oldalra, hanem nagyon sokszor fellépett a zsebben, mondjuk ebből lettek a sackek is.
Free rettenet volt, Tyron egy fokkal jobb, a fal közepe nagyjából jól tartott, cserébe viszont futásnál nam tudták visszanyomni a védőfalat.

kaptunk egy punt return TD-t, mondjuk azt nem tudom, hogy a bizonyítottan jó returnernek max protection puntból mi a f*szért kell a pálya közepére megküldeni a bogyót, az első húsz-harminc yardot nagyjából légüres térben tette meg a returner, utána meg jól blokkoltak neki.

Triplette & Co. ismét bizonyította, hogy képesek bármikor szorosan tartani a meccset. attól eltekintve, hogy egy négyötöd részben cserékből meg street FA-ekből álló fal ellen ment a liga egyik legjobb pass rushere és a második legjobban teljesítő 3-4 OLB-e (igen, ez Spencer), egész meccsen egyetlen holdingot sem fújtak oda, csak ide. (persze szükségtelen is megjegyeznem, hogy Brent forced fumble-je is egy ordas nagy holdingon keresztül született, meg jópárszor azért nem ért oda Foleshoz a pass rush, mert nem igazán tudtak a védőink futni a százötven kilós vontatmányokkal).
nem azt mondom, hogy nálunk nem lehetett volna még párat befújni, de inkább legyen az off. holdingok aránya 10-5, mint 5-0.
illegal use of hands - hands to the face, hát igen. ez most egy olyan meccs volt, amikor ez elfelejtődött, pedig nemegyszer ezzel szerzett előnyt a Philly pass rush. szar a falunk, megérdemli, hogy szenvedjen, csak akkor a front seven ne kilenc emberből (gy.k. DL + LB + umpire + referee) álljon, mert akkor esélyük se lesz arra, hogy legalább egyszer-kétszer megvédhessék Romót.

ja, a TD-k szépek voltak.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Jah és a lényeg: Eagles-t kétszer is elvertük 😊beltazor
Mondjuk elnézve saját magunkat, idén ez legyen a legnagyobb dicsőségetek 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Jah és a lényeg: Eagles-t kétszer is elvertük 😊

több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
15perc múlva Zh-t írok, de felkeltem a meccsre 😊
Védelem nem volt a pályán, ahogy dande kolléga is írta. Nagyon hiányzik Lee és Carter, de elég ránézni a PHI futott yardjaira, az mindent elmond. Carr mellet is volt egy csúnya TD passz. Az O jó volt, a fal tűrhető, de kérdés hogy ez mennyire dicséret a PHI D ellen, aki szinte csak nézte a meccset.
Claiborn TD-nek örültem, bár szebb lett volna egy visszahordott int. 😊 Harris nagyon jól mozog, többet akarom a pályán látni.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én hozzászólásomra reagált, a vegyes érzéseimre h nem tudom mi lenne a jobb.
Nem láttam a meccset, de megint rohantunk az ellenfél után, de Romonak most volt talán kis ideje és már is dobált, Dez,Witten,Murray is kellett. Aki látta a meccset a védelem milyen volt?? 33 pont kicsit soknak tűnik egy 100 sebből vérző Philly O ellen..Kroos
D? az meg mi? 😛 olyan nem is volt a pályán egyik oldalon sem amúgy gratula
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Én hozzászólásomra reagált, a vegyes érzéseimre h nem tudom mi lenne a jobb.
Nem láttam a meccset, de megint rohantunk az ellenfél után, de Romonak most volt talán kis ideje és már is dobált, Dez,Witten,Murray is kellett. Aki látta a meccset a védelem milyen volt?? 33 pont kicsit soknak tűnik egy 100 sebből vérző Philly O ellen..

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Én nem tudom srácok, ez a veszítsünk a jobb draftpozícióért mentalitás nekem nagyon nem tetszik. Igenis küzdjünk, mutassuk meg. gorbel
Ez nem egészen értem. Hol látsz ilyen mentalitást? A negyedik negyedben lenyomtuk a szezon eddigi legjobb játékát, egy meccsel vagyunk a Seahawks mögött a wild-cardért.
Ma este pedig drukkolni kell az Óriásoknak (utána irány a vécé).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
na, így kell felkelni 1 óra 50 perc késéssel, és a végére behozni a lemaradást.
küzdelmes meccs volt, kis ellenszéllel (1 offset penalty meg egy offside on kick nem feltétlenül elég, ha a csapat a fél életét azzal tölti, hogy az ellenfél sisakrácsában nyúlkál)
többet majd akkor, ha mindenki megnézte.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én nem tudom srácok, ez a veszítsünk a jobb draftpozícióért mentalitás nekem nagyon nem tetszik. Igenis küzdjünk, mutassuk meg. Nem hiszem, hogy azon múlna a franchise jövője, hogy 9. vagy 19. helyről húzunk. Jó scoutinggal kell lehet hátrábbról is embereket, nem egy Luckért vagy Staffordért megyünk 1/1-nek, akkor meg...
Amúgy meg a Bears-Seahawks meccset nézem, és a félidő előtt szóba kerültünk mi is a stúdióban, ahol Garrett-et mint szellemembert említették meg, mondván hogy nem elég erős jelenség, ráadásul a hypeot sem tudja kezelni. Hát ezt sajnos tudjuk.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
lesz még körbe verés az biztos, de nem bizti a 8:8 elég lesz, már ha elérjük. azt meg nem lenne jó , Po, zakó, 1/21 pl...na mind1 sok víz le fog addig folyni..
Ha egész évben lett volna egész évben,Murray,Lee,Carter,Ratliff sima PO bármennyire is szar a fal,de így..

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Vegyes érzéseim vannak...
Itt az amerikai fociban érzem először h néha jobb lenne ha kikapna a csapatom, a draft miatt... ??!!

A Philly nálunk is sokkal nagyon válságban van, ha tőlük is kikapunk tényleg ultra gáz. Védelem 100 sebből vérzik,O fal ismert de én ma még is a Romo vezette Oban bízok(Dez,Witten,Beasley,Harris,Murray?), bár ha szokásos 2 jó play/meccs lesz akkor megéghetünk.

Ha kikapunk Garrett cut(nem lesz), jobb draft, nyerünk meg megint egy kis halvány remény,de mindeki tudja h akkor se lesz meg a PO, és megint húzunk,halaszgatunk majd dilgokat.
Semmi se jó 😀 😛Kroos
nem hiszem, hogy szezon közben Jerry ki fogja tenni a kis vöröst, ráadásul ez a szezon kezd a 2004-esre hajazni, ahol 8-8-as mérleggel wild card helyet lehetett szerezni az NFC-ben.
Packers nyer sorozatban ötöt, aztán szív egy nagyot. Saints nyer hatból ötöt, aztán szív kettőt egymás után.
mintha mindenki arra hajtana, hogy ne kelljen utazni az első körben.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Köszönöm .pedig az eagles ellen nem lenne nehéz dolguk sajnosJanek
a Tehenészek legnagyobb ellenfele nem a Sasok meg az Óriások meg a Rézbőrűek, de még nem is a Vasas vagy a 49-esek.
a Tehenészek legnagyobb ellenfele a Tehenészek.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Vegyes érzéseim vannak...
Itt az amerikai fociban érzem először h néha jobb lenne ha kikapna a csapatom, a draft miatt... ??!!

A Philly nálunk is sokkal nagyon válságban van, ha tőlük is kikapunk tényleg ultra gáz. Védelem 100 sebből vérzik,O fal ismert de én ma még is a Romo vezette Oban bízok(Dez,Witten,Beasley,Harris,Murray?), bár ha szokásos 2 jó play/meccs lesz akkor megéghetünk.

Ha kikapunk Garrett cut(nem lesz), jobb draft, nyerünk meg megint egy kis halvány remény,de mindeki tudja h akkor se lesz meg a PO, és megint húzunk,halaszgatunk majd dilgokat.
Semmi se jó 😀 😛

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm .pedig az eagles ellen nem lenne nehéz dolguk sajnos

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Austin kezd emberek?Janek
Csípősérülése van, ugyanúgy questionable-nek van írva, mint Murray. A különböző ma kijött pre-match elemzésekben számolnak vele, szerintem is nyomni fogja. Murray-ben kevésbé vagyok biztos.