Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
According to police, Brent was heading westbound on the 1400 block of the service road of East State Highway 114 at a high rate of speed. His car “hit the outside curb,” flipped over and came to rest in the middle of the road.

Brent was responsive and talking to officers when police arrived, authorities said. Brown, the passenger, was unresponsive and rushed to a nearby hospital, where he was pronounced dead, police said.

Brent was given a sobriety test and failed, according to police. He was taken to a hospital where his blood was drawn. He was then taken to the Irving City Jail and booked with a second degree felony charge.

It is not immediately clear what his blood alcohol content was.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Can confirm, Josh Brent was driving the car involved in a fatal accident that killed Jerry Brown Jr. PD believes alcohol was factor.shawnka
Hát így mindjárt más, mint amit először kiírtatok /méreggel ölés/.

Szóval akkor bebaszva elmentek kocsikázni, a hidegvérű gyilkosság azért durvább lett volna (pláne méreggel, előre kitervelve)tenorx
az intoxicationt fordítottam rosszul, bocsjjncaa
de vita sem igazán volt.
elmentek némi alkohol után autózni, és délre mentek a dolgok. megesik, itthon is temérdek ilyen van.shawnka
emberöléssel tartóztatták le, kissé elsiettem ezek szerint a dolgotjjncaa
Erre azért szerintem érdemes jobban odafigyelnetek legközelebb. Ez így nem nagyon vet jó fényt az oldalra. Persze, frissek akartok lenni, de szerintem a még nem egyértelmű híreket elég ide a fórumba beírni, a facebookkal szerintem óvatosabban kellene bánni.

több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Can confirm, Josh Brent was driving the car involved in a fatal accident that killed Jerry Brown Jr. PD believes alcohol was factor.shawnka
pont a héten került szóba,hogy fejlődött a játéka,erre egy ilyen...érthetetlen miért kell
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Can confirm, Josh Brent was driving the car involved in a fatal accident that killed Jerry Brown Jr. PD believes alcohol was factor.shawnka
Hát így mindjárt más, mint amit először kiírtatok /méreggel ölés/.

Szóval akkor bebaszva elmentek kocsikázni, a hidegvérű gyilkosság azért durvább lett volna (pláne méreggel, előre kitervelve)tenorx
az intoxicationt fordítottam rosszul, bocsjjncaa
de vita sem igazán volt.
elmentek némi alkohol után autózni, és délre mentek a dolgok. megesik, itthon is temérdek ilyen van.shawnka
emberöléssel tartóztatták le, kissé elsiettem ezek szerint a dolgot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
itt egy újabb, ebből talán JJ-nek is leesik, hogy nem OLYAN gyilkosság történt:

"Per Irving PD report #Cowboys NT Josh Brent was drunk, speeding & flipped his car,killing passenger/teammate Jerry Brown"
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Can confirm, Josh Brent was driving the car involved in a fatal accident that killed Jerry Brown Jr. PD believes alcohol was factor.shawnka
Hát így mindjárt más, mint amit először kiírtatok /méreggel ölés/.

Szóval akkor bebaszva elmentek kocsikázni, a hidegvérű gyilkosság azért durvább lett volna (pláne méreggel, előre kitervelve)tenorx
az intoxicationt fordítottam rosszul, bocsjjncaa
de vita sem igazán volt.
elmentek némi alkohol után autózni, és délre mentek a dolgok. megesik, itthon is temérdek ilyen van.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Can confirm, Josh Brent was driving the car involved in a fatal accident that killed Jerry Brown Jr. PD believes alcohol was factor.shawnka
Hát így mindjárt más, mint amit először kiírtatok /méreggel ölés/.

Szóval akkor bebaszva elmentek kocsikázni, a hidegvérű gyilkosság azért durvább lett volna (pláne méreggel, előre kitervelve)tenorx
az intoxicationt fordítottam rosszul, bocs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Can confirm, Josh Brent was driving the car involved in a fatal accident that killed Jerry Brown Jr. PD believes alcohol was factor.shawnka
Hát így mindjárt más, mint amit először kiírtatok /méreggel ölés/.

Szóval akkor bebaszva elmentek kocsikázni, a hidegvérű gyilkosság azért durvább lett volna (pláne méreggel, előre kitervelve)
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
ez nem tudom mennyire kapcsolódik az előző esethez, de most futott be...

News 8 has confirmed Josh Brent. Dallas Cowboys nose tackle is being held in the Irving jail for allegations of intoxication manslaughterjjncaa
na jó mi a bús faszom folyik itt mostmár???!
berger90
ez durva... teljesen kész vagyok
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Can confirm, Josh Brent was driving the car involved in a fatal accident that killed Jerry Brown Jr. PD believes alcohol was factor.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Requeiscat in pace...

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Újabb tragédia az NFL-ben | Bowl.hu
Egy héttel Belcher (ön)gyilkossága után megint gyászol a profi liga


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ez nem tudom mennyire kapcsolódik az előző esethez, de most futott be...

News 8 has confirmed Josh Brent. Dallas Cowboys nose tackle is being held in the Irving jail for allegations of intoxication manslaughterjjncaa
na jó mi a bús faszom folyik itt mostmár???!

Mindig jövőre
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
ez nem tudom mennyire kapcsolódik az előző esethez, de most futott be...

News 8 has confirmed Josh Brent. Dallas Cowboys nose tackle is being held in the Irving jail for allegations of intoxication manslaughter


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
életét vesztette Jerry Brown, aki azt hiszem a Dallasnál volt PS-tag, tavaly került az NFL-be udfa-ként

a halál oka egyelőre ismeretlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
(lee->carter)Tehenész
Mr AllPro és Mr ProBowl? gyeek
Pont nemrég "fogadtam" a barátommal,hogy jövőre lee és carter a liga egyik legjobb LB párosra lesz..sokat nem fogok tévedni ezzel 😊
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
igen, ezért gyártja Spencer a statokat szép serényen...
slowmotion
Mert Ware-t valszeg veszélyesebbnek tartják, az ő statján látszik, hogy fogva van rendesen, de adjuk hálát, hogy van egy Szpenszink!Wong
igen, de a megállapítás úgy fogalmazott, hogy Ware-en kívül nincs más, akit duplázni kellene.slowmotion
értettem és szándékosan fogalmaztam most így! de, az egyik vonzata a másiknak, ha Ware-en nem lenne folyamatos a duplázást valószínűleg szebb statokat gyűjtögetne mint most Sensi dupla nélkül. Mindenkit mindig meg nem lehet duplázni,és ez most kb akkora hatalmas megállapítás volt minthogy az ég kék.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
igen, ezért gyártja Spencer a statokat szép serényen...
slowmotion
Mert Ware-t valszeg veszélyesebbnek tartják, az ő statján látszik, hogy fogva van rendesen, de adjuk hálát, hogy van egy Szpenszink!Wong
igen, de a megállapítás úgy fogalmazott, hogy Ware-en kívül nincs más, akit duplázni kellene.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
igen, ezért gyártja Spencer a statokat szép serényen...
slowmotion
Mert Ware-t valszeg veszélyesebbnek tartják, az ő statján látszik, hogy fogva van rendesen, de adjuk hálát, hogy van egy Szpenszink!
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
(lee->carter)Tehenész
Mr AllPro és Mr ProBowl?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
nézegettem a schedule-t,és jelenleg azon se lepődnék meg ha skins vinné a csoportot..
úgy érzem nekünk bengals ellen lesz a sorsdöntő meccs,ami nem lehetetlen,ha még valahonnan meríteni tudna a defense..esetleg valaki tudja h ratliff játszani fog e?Tehenész
Idén kevesebb gond volt a D-vel mint az O-val (a rengeteg sérülés ellenére-ami egy kisebb fajta csoda) kivételt képez az utolsó Phili elleni meccs, ahol az O most jobban dolgozott. Akkor van esélyünk bár mire is ha végre mindkettőnek menne a játék! (kb.mint a Giants elleni első meccsen)Wong
Defensel lényegében nem is volt addig nagyobb gond,amíg el nem kezdődött ez a sérülés hullám,amit egy ideig még tudtunk pótolni(lee->carter) de lassan elfogynak már a használható játékosok.
philly meccsen láttam előszőr talán,hogy kezd összeomlani a sérülésekbe a D,ami nem meglepő 4-5 kezdő játékos maradt a defensbe,így is csoda,hogy eddig bírták.
Erre értettem,hogy valahonnan jó lenne ha erőt merítenének,egy két extra teljesítmény.
Ware kicsit eltűnt mostanába,de ezt betudom annak,hogy sokszor dupláznak rajta,mivel tudják,hogy a többi Dline ember nem fog sok gondot okozni 1-1ben sem.Tehenész
Teljesen egyet kell, hogy értsek. Ware-en pedig tényleg csak duplát látni, de a jelenlegi D-ből nem sok olyan van akit rajta kívül duplázni kellene... 😕Wong
igen, ezért gyártja Spencer a statokat szép serényen...

Ratliff? szerintem amúgy jól járna, ha egy 4-3-as védelembe menne el, az ő méretével az sokkal jobban fekszik neki szerintem, mint a 3-4.
csak ne az NFC-be menjen, de legalábbis ne az East-be, már a tököm kivan attól, hogy Canty meg Bowen mindig ellenünk akarja megmutatni.
ja, és nem menjen Seattle-be se, még a végén tényleg gyilkos lesz az a védelem...
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
nézegettem a schedule-t,és jelenleg azon se lepődnék meg ha skins vinné a csoportot..
úgy érzem nekünk bengals ellen lesz a sorsdöntő meccs,ami nem lehetetlen,ha még valahonnan meríteni tudna a defense..esetleg valaki tudja h ratliff játszani fog e?Tehenész
Idén kevesebb gond volt a D-vel mint az O-val (a rengeteg sérülés ellenére-ami egy kisebb fajta csoda) kivételt képez az utolsó Phili elleni meccs, ahol az O most jobban dolgozott. Akkor van esélyünk bár mire is ha végre mindkettőnek menne a játék! (kb.mint a Giants elleni első meccsen)Wong
Defensel lényegében nem is volt addig nagyobb gond,amíg el nem kezdődött ez a sérülés hullám,amit egy ideig még tudtunk pótolni(lee->carter) de lassan elfogynak már a használható játékosok.
philly meccsen láttam előszőr talán,hogy kezd összeomlani a sérülésekbe a D,ami nem meglepő 4-5 kezdő játékos maradt a defensbe,így is csoda,hogy eddig bírták.
Erre értettem,hogy valahonnan jó lenne ha erőt merítenének,egy két extra teljesítmény.
Ware kicsit eltűnt mostanába,de ezt betudom annak,hogy sokszor dupláznak rajta,mivel tudják,hogy a többi Dline ember nem fog sok gondot okozni 1-1ben sem.Tehenész
Teljesen egyet kell, hogy értsek. Ware-en pedig tényleg csak duplát látni, de a jelenlegi D-ből nem sok olyan van akit rajta kívül duplázni kellene... 😕
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
nézegettem a schedule-t,és jelenleg azon se lepődnék meg ha skins vinné a csoportot..
úgy érzem nekünk bengals ellen lesz a sorsdöntő meccs,ami nem lehetetlen,ha még valahonnan meríteni tudna a defense..esetleg valaki tudja h ratliff játszani fog e?Tehenész
Idén kevesebb gond volt a D-vel mint az O-val (a rengeteg sérülés ellenére-ami egy kisebb fajta csoda) kivételt képez az utolsó Phili elleni meccs, ahol az O most jobban dolgozott. Akkor van esélyünk bár mire is ha végre mindkettőnek menne a játék! (kb.mint a Giants elleni első meccsen)Wong
Defensel lényegében nem is volt addig nagyobb gond,amíg el nem kezdődött ez a sérülés hullám,amit egy ideig még tudtunk pótolni(lee->carter) de lassan elfogynak már a használható játékosok.
philly meccsen láttam előszőr talán,hogy kezd összeomlani a sérülésekbe a D,ami nem meglepő 4-5 kezdő játékos maradt a defensbe,így is csoda,hogy eddig bírták.
Erre értettem,hogy valahonnan jó lenne ha erőt merítenének,egy két extra teljesítmény.
Ware kicsit eltűnt mostanába,de ezt betudom annak,hogy sokszor dupláznak rajta,mivel tudják,hogy a többi Dline ember nem fog sok gondot okozni 1-1ben sem.
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
nézegettem a schedule-t,és jelenleg azon se lepődnék meg ha skins vinné a csoportot..
úgy érzem nekünk bengals ellen lesz a sorsdöntő meccs,ami nem lehetetlen,ha még valahonnan meríteni tudna a defense..esetleg valaki tudja h ratliff játszani fog e?Tehenész
Idén kevesebb gond volt a D-vel mint az O-val (a rengeteg sérülés ellenére-ami egy kisebb fajta csoda) kivételt képez az utolsó Phili elleni meccs, ahol az O most jobban dolgozott. Akkor van esélyünk bár mire is ha végre mindkettőnek menne a játék! (kb.mint a Giants elleni első meccsen)Wong
A Connor Sims ILB tandem max jo draftpozit tud biztosítani. Innentől csak pont háborúban tudunk meccset nyerni, ahhoz meg az O-line kevés.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
nézegettem a schedule-t,és jelenleg azon se lepődnék meg ha skins vinné a csoportot..
úgy érzem nekünk bengals ellen lesz a sorsdöntő meccs,ami nem lehetetlen,ha még valahonnan meríteni tudna a defense..esetleg valaki tudja h ratliff játszani fog e?Tehenész
Idén kevesebb gond volt a D-vel mint az O-val (a rengeteg sérülés ellenére-ami egy kisebb fajta csoda) kivételt képez az utolsó Phili elleni meccs, ahol az O most jobban dolgozott. Akkor van esélyünk bár mire is ha végre mindkettőnek menne a játék! (kb.mint a Giants elleni első meccsen)
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amugy Ratlif injury prone évével én még inkább ellene vagyok annak hogy S vagy akármilyen secondary playert húzunk az első(kettőnél hamarabbi) D pickkel.Jaynek ez a hatodik éve és cáfoljon rám a következő 2-3 évben,de egyértelműen mutatkoznak rajta a komoly elhasználódás jelei.Nem tudom idén talán játszott eddig 5 meccset?Ugye már valamelyik preseason meccsen megsérült és ha jól emlékszem tavaly is voltak hiányzásai.Fura ezt kimondani a D line gyakorlatilag legkönnyebb emberéről,de nélküle meg kb lepkefing ez a védőfal.Igen vannak ígéretes fiataljaink,de ez vagy bejön már jövőre vagy nem,és ha a Romo,Witten,Ware stb féle kárpittal akarunk még valami komolyat,nem nagyon van már időnk.Én jövőre biztosan a Dlineba húznék valakit az első védős választásomnál.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen