Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Twitteren olvastam, hogy Carrnak Achilles problémái vannak hetek óta.Wirtschaftsteil
Nem lehet nagyon komoly, mert nincs injury listen. Ware viszont nem edzett a héten... gyeek
Nélküle az a kevés pass rush is megszűnne, azt nyilatkozta amúgy h játszani fog.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Twitteren olvastam, hogy Carrnak Achilles problémái vannak hetek óta.Wirtschaftsteil
Nem lehet nagyon komoly, mert nincs injury listen. Ware viszont nem edzett a héten...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Twitteren olvastam, hogy Carrnak Achilles problémái vannak hetek óta.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
jas, Garrett is nyilatkozta, hogy Jay mindenképp rajtamarad az 53-as rosteren.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ratliff is out for season,valami műtét miatt ha jól olvastam.
Sokat nem láttuk idén a pályán.Tehenész
jaja, sports hernia, lágyéksérv vagy mi a szar.
reméljük, jövőre jobban sikerül gazdálkodni ezzel a roster-hellyel.slowmotion
Már a dallasi szakértők és kérdésesen állnak ahhoz, hogy vajon jövőre is cowboy lesz vagy sem. Nem tudom mennyire fekszik neki ez a D#, talán 4-3ba jobb lenne. (Csak ne az East riválisok falát erősítse.)

szerk.: Jerry Jones is still holding out hope that Jay Ratliff can return to the field if the Dallas Cowboys make the playoffs.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Ratliff is out for season,valami műtét miatt ha jól olvastam.
Sokat nem láttuk idén a pályán.Tehenész
jaja, sports hernia, lágyéksérv vagy mi a szar.
reméljük, jövőre jobban sikerül gazdálkodni ezzel a roster-hellyel.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ratliff is out for season,valami műtét miatt ha jól olvastam.
Sokat nem láttuk idén a pályán.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Dez Bryant runs out to practice rocking a white glove on his left hand. Won't catch passes today, Garrett said.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
 www.nationalfootballpost.com/Report-Josh-Brent-had-018-blood-alcohol-level.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
Brent alkohol szintje 0.18 volt, a megengedett 0.08empty taxi
Egy Brent méretű embernél az nem kevés alkoholt jelent. Egyre csökken az esély hogy még kóvboj mezt húz.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.nationalfootballpost.com/Report-Josh-Brent-had-018-blood-alcohol-level.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
Brent alkohol szintje 0.18 volt, a megengedett 0.08


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Igazán lehetne már vasárnap, mert alig bírok már ülni a seggemen. Ki vagyok éhezve egy kis Pittsburghi húsra...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Josh Brent is no longer on the Cowboys’ 53-man roster. After several discussions with the NFL this week, the Cowboys have now officially removed him from the roster, placing him on reserved/non-football illness list.

Szerintetek jövőre számolni fognak már vele? A srác a nyilatkozatai alapján nem tűnik teljesen összetörtnek, rajta aligha fog múlni.gorbel
Stallworth egy év felfüggesztést kapott azért, mert DUI-ban elütött egy fószert, aki szintén nem volt teljesen tiszta, ráadásul körültekintés nélkül, rossz helyen ment át az úttesten.
szerintem minimum egy évet kapni fog Goodelltől, szóval nem, nem fognak számolni vele.

(maximum az változtathatna valamennyit a dolgokon, ha kiderülne, hogy Brown azért halt meg, mert nem kötötte be az övét, de az meg nem fog.)
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Brian Schaefering(6-4, 292) érkezett Brent helyébe,az előző két szezont Clevelandben töltötte tehát játszott Ryan utolsó évében,kb ennyi a pozitívum vele kapcsolatban,idén eddig nem volt csapata.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Josh Brent is no longer on the Cowboys’ 53-man roster. After several discussions with the NFL this week, the Cowboys have now officially removed him from the roster, placing him on reserved/non-football illness list.

Szerintetek jövőre számolni fognak már vele? A srác a nyilatkozatai alapján nem tűnik teljesen összetörtnek, rajta aligha fog múlni.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Még egyszer megvizsgálják Bryant-et, ma nem is fog edzeni.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Cowboys add players to practice squad: TE Andre Smith, LB Brashton Satele, DE Robert Rose, CB Micah Pellerin. Back to a full 8-member squad
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Nevetséges ez az egész kibaszott szezon. Mi a tököm van itt hogy mindenki megsérül. Blevi
Üdv a klubban! 😕Soldados
Nem követem a Steelerst de ezek szerint hétvégén IR bowl. Mindegy legalább probálgathatunk új playereket.
22 kezdőből IR-en: Lee, Carter, Church, Coleman, Costa, plusz elvileg Dez is csatlakozik.
Idén sérült volt kisebb nagyobb ideig: Witten, Austin, Rattlif, mar számolni nem bírom.
Backup center backupja játszik, nincs NT a csapatban. Szerintem ebben a szezonban be nevezhetünk a legtöbbet sérült címért. Blevi
Hát nálunk nem IR-en vannak, de minden fontosabb játékosunk kihagyott hosszabb-rövidebb periódust. Sztem nálunk hiányzott a legtöbb PB-szereplés az idény során. Harrison, Woodley, Troy, Antonio Brown, Clark, BB, Ike Taylor, futóink mindegyike volt sérült, OL-ből Colon, Pouncey, Mike Adams, DeCastro, Gilbert...

Szóval nem volt olyan meccs ahol legalábbmegközelítőleg a legjobb összeállításban léptünk volna pályára. Mire felépült vki, addigra kidőlt más.. És ez megy az pre-season óta. 😕Soldados
ebben a Pecc meccsben van veletek 😊mascherano
Nevetséges ez az egész kibaszott szezon. Mi a tököm van itt hogy mindenki megsérül. Blevi
Üdv a klubban! 😕Soldados
Nem követem a Steelerst de ezek szerint hétvégén IR bowl. Mindegy legalább probálgathatunk új playereket.
22 kezdőből IR-en: Lee, Carter, Church, Coleman, Costa, plusz elvileg Dez is csatlakozik.
Idén sérült volt kisebb nagyobb ideig: Witten, Austin, Rattlif, mar számolni nem bírom.
Backup center backupja játszik, nincs NT a csapatban. Szerintem ebben a szezonban be nevezhetünk a legtöbbet sérült címért. Blevi
Hát nálunk nem IR-en vannak, de minden fontosabb játékosunk kihagyott hosszabb-rövidebb periódust. Sztem nálunk hiányzott a legtöbb PB-szereplés az idény során. Harrison, Woodley, Troy, Antonio Brown, Clark, BB, Ike Taylor, futóink mindegyike volt sérült, OL-ből Colon, Pouncey, Mike Adams, DeCastro, Gilbert...

Szóval nem volt olyan meccs ahol legalábbmegközelítőleg a legjobb összeállításban léptünk volna pályára. Mire felépült vki, addigra kidőlt más.. És ez megy az pre-season óta. 😕Soldados
ebben a Pecc meccsben van veletek 😊mascherano
De a legtöbb MVP-szereplés tuti nálunk hiányzik köszönhetően Troynak és Harrisonnak. 😛Soldados
az a helyzet, hogy mi, tehenész szurkolók nem derülünk fel azon eme nyomorúságos helyzetben, ha egy vasasos meg egy hazafisos szurkoló elkezd nálunk versengeni azon, hogy ki tud messzebb pisilni.

viszont ha a vasárnapi meccsről szeretnél érdemi megbeszélést folytatni,... 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Michael Coe érkezett a csapathoz,érdekes lesz mert ugye ő volt akit Austin gyakorlatilag szarrá szopatott a Giants ellen az első héten.Agnewt kiraktuk.Coe elvileg a slot CB posztra illetve egy esetleges Claiborne hiányzás(lehet hogy agyrázkódást is kapott nemcs a a arc sérülés) segítésére érkezett.Cowboykarcsi
Coe-ank kb olyan híre van mint Simsnek volt. Ő jól teszi dolgát pedig nagyon féltem attól, hogyan is fog teljesíteni. Remélem Coe is hasonló lesz, de annak örülnék a legjobban ha Claiborne tudná vállalni a játékot, ő nekem nagyon szimpatikus.
Wong
A legfontosabb (és remélem, ez az új érkezőkre is igaz lesz), hogy ez az összetákolt, toldozott-foldozott csapat az erején felül teljesít és harcban áll a rájátszásért. Deznek (ha valóban tudja vállalni a játékot), az összes fasságát megbocsátom előre és hátra.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Michael Coe érkezett a csapathoz,érdekes lesz mert ugye ő volt akit Austin gyakorlatilag szarrá szopatott a Giants ellen az első héten.Agnewt kiraktuk.Coe elvileg a slot CB posztra illetve egy esetleges Claiborne hiányzás(lehet hogy agyrázkódást is kapott nemcs a a arc sérülés) segítésére érkezett.Cowboykarcsi
Coe-ank kb olyan híre van mint Simsnek volt. Ő jól teszi dolgát pedig nagyon féltem attól, hogyan is fog teljesíteni. Remélem Coe is hasonló lesz, de annak örülnék a legjobban ha Claiborne tudná vállalni a játékot, ő nekem nagyon szimpatikus.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Michael Coe érkezett a csapathoz,érdekes lesz mert ugye ő volt akit Austin gyakorlatilag szarrá szopatott a Giants ellen az első héten.Agnewt kiraktuk.Coe elvileg a slot CB posztra illetve egy esetleges Claiborne hiányzás(lehet hogy agyrázkódást is kapott nemcs a a arc sérülés) segítésére érkezett.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jerruh azt mondta h Dez önmaga dönt arról akar-e a szezon hátralevő részében játszani vagy megműtteti magát erre Dez ezt nyilatkozta:
"It would take more than this to take me out," Bryant said via Scout.com. "No way. They'd have to break my leg to keep me out."
Bírom a csávót idén 😀
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nevetséges ez az egész kibaszott szezon. Mi a tököm van itt hogy mindenki megsérül. Blevi
Üdv a klubban! 😕Soldados
Nem követem a Steelerst de ezek szerint hétvégén IR bowl. Mindegy legalább probálgathatunk új playereket.
22 kezdőből IR-en: Lee, Carter, Church, Coleman, Costa, plusz elvileg Dez is csatlakozik.
Idén sérült volt kisebb nagyobb ideig: Witten, Austin, Rattlif, mar számolni nem bírom.
Backup center backupja játszik, nincs NT a csapatban. Szerintem ebben a szezonban be nevezhetünk a legtöbbet sérült címért. Blevi
Hát nálunk nem IR-en vannak, de minden fontosabb játékosunk kihagyott hosszabb-rövidebb periódust. Sztem nálunk hiányzott a legtöbb PB-szereplés az idény során. Harrison, Woodley, Troy, Antonio Brown, Clark, BB, Ike Taylor, futóink mindegyike volt sérült, OL-ből Colon, Pouncey, Mike Adams, DeCastro, Gilbert...

Szóval nem volt olyan meccs ahol legalábbmegközelítőleg a legjobb összeállításban léptünk volna pályára. Mire felépült vki, addigra kidőlt más.. És ez megy az pre-season óta. 😕Soldados
ebben a Pecc meccsben van veletek 😊mascherano
Nevetséges ez az egész kibaszott szezon. Mi a tököm van itt hogy mindenki megsérül. Blevi
Üdv a klubban! 😕Soldados
Nem követem a Steelerst de ezek szerint hétvégén IR bowl. Mindegy legalább probálgathatunk új playereket.
22 kezdőből IR-en: Lee, Carter, Church, Coleman, Costa, plusz elvileg Dez is csatlakozik.
Idén sérült volt kisebb nagyobb ideig: Witten, Austin, Rattlif, mar számolni nem bírom.
Backup center backupja játszik, nincs NT a csapatban. Szerintem ebben a szezonban be nevezhetünk a legtöbbet sérült címért. Blevi
Hát nálunk nem IR-en vannak, de minden fontosabb játékosunk kihagyott hosszabb-rövidebb periódust. Sztem nálunk hiányzott a legtöbb PB-szereplés az idény során. Harrison, Woodley, Troy, Antonio Brown, Clark, BB, Ike Taylor, futóink mindegyike volt sérült, OL-ből Colon, Pouncey, Mike Adams, DeCastro, Gilbert...

Szóval nem volt olyan meccs ahol legalábbmegközelítőleg a legjobb összeállításban léptünk volna pályára. Mire felépült vki, addigra kidőlt más.. És ez megy az pre-season óta. 😕Soldados
ebben a Pecc meccsben van veletek 😊mascherano
De a legtöbb MVP-szereplés tuti nálunk hiányzik köszönhetően Troynak és Harrisonnak. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Nevetséges ez az egész kibaszott szezon. Mi a tököm van itt hogy mindenki megsérül. Blevi
Üdv a klubban! 😕Soldados
Nem követem a Steelerst de ezek szerint hétvégén IR bowl. Mindegy legalább probálgathatunk új playereket.
22 kezdőből IR-en: Lee, Carter, Church, Coleman, Costa, plusz elvileg Dez is csatlakozik.
Idén sérült volt kisebb nagyobb ideig: Witten, Austin, Rattlif, mar számolni nem bírom.
Backup center backupja játszik, nincs NT a csapatban. Szerintem ebben a szezonban be nevezhetünk a legtöbbet sérült címért. Blevi
Hát nálunk nem IR-en vannak, de minden fontosabb játékosunk kihagyott hosszabb-rövidebb periódust. Sztem nálunk hiányzott a legtöbb PB-szereplés az idény során. Harrison, Woodley, Troy, Antonio Brown, Clark, BB, Ike Taylor, futóink mindegyike volt sérült, OL-ből Colon, Pouncey, Mike Adams, DeCastro, Gilbert...

Szóval nem volt olyan meccs ahol legalábbmegközelítőleg a legjobb összeállításban léptünk volna pályára. Mire felépült vki, addigra kidőlt más.. És ez megy az pre-season óta. 😕Soldados
ebben a Pecc meccsben van veletek 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nevetséges ez az egész kibaszott szezon. Mi a tököm van itt hogy mindenki megsérül. Blevi
Üdv a klubban! 😕Soldados
Nem követem a Steelerst de ezek szerint hétvégén IR bowl. Mindegy legalább probálgathatunk új playereket.
22 kezdőből IR-en: Lee, Carter, Church, Coleman, Costa, plusz elvileg Dez is csatlakozik.
Idén sérült volt kisebb nagyobb ideig: Witten, Austin, Rattlif, mar számolni nem bírom.
Backup center backupja játszik, nincs NT a csapatban. Szerintem ebben a szezonban be nevezhetünk a legtöbbet sérült címért. Blevi
Hát nálunk nem IR-en vannak, de minden fontosabb játékosunk kihagyott hosszabb-rövidebb periódust. Sztem nálunk hiányzott a legtöbb PB-szereplés az idény során. Harrison, Woodley, Troy, Antonio Brown, Clark, BB, Ike Taylor, futóink mindegyike volt sérült, OL-ből Colon, Pouncey, Mike Adams, DeCastro, Gilbert...

Szóval nem volt olyan meccs ahol legalábbmegközelítőleg a legjobb összeállításban léptünk volna pályára. Mire felépült vki, addigra kidőlt más.. És ez megy az pre-season óta. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Évekig jól nyomta NT-ben, de sajnos a produktívitasa csökkent. En csak alsóbb körökben hoznék ide embert, de mindenképp kell valaki. Megint sok needünk lesz az offseasonben.

Csak a csoportgyőzelem eseten játszik a PO, minden más esetben nem nekünk kedvez a tiebreaker. 3-at kene nyernünk, a Giantsnek meg 2x kikapnia. = nem reális.

Egyetértek Karcsival hogy a stáb kapjon meg egy évet és ne bassza el a draftot senki.Blevi
Giantsnek elég egyszer kikapnia, van elég vereségük a divízión belül, a Skins-szel és velünk szemben is rosszul jönnek ki azonos mérleg mellett.slowmotion
Az utolsó forduló miatt a Skins vagy Dallas (a vesztes) max 9-7. Ha a Giants csak egyszer kap ki az 10-6, ami sztem minimum WC.gyurczi
noha ez igaz, ha mindketten 10-6-tal végzünk, akkor a Cowboys a konferenciamérleg miatt (4-2 vs 3-3) előzi a Giantset.
ugyanez igaz a Skinsre is, bár nekik még van talán egy Eagles-meccs is hátra, de ha minket vernek, akkor is 4-2 vagy 5-1 lesznek a csoporton belül, és akkor - ha azonos a mérlegük a Giants-ével - ők is előzik a címvédőt.

arra, hogy Ti hogy juttok be a rájátszásba, arról nem mondtam semmit, csak azt, hogy nekünk vagy a Skinsnek a csoportgyőzelemhez mi kell.slowmotion
Mind a ketten nem tudtok 10-6-os mérleget csinálni, mert játszotok egymás ellen, így a Giantsnek a 10-6 minimum csoportmásodik helyet ér, szerintem a macik kikapnak a GB-től, akkor gyengébb a konf mérleggel előzzük, a Vikings nem nyer hármat és akkor a Sea mellett WC-on vagyunk, a Skins vagy dallas csoportgyőzelem mellett. De ez csak akkor, ha 2-őt nyerünk.gyurczi
de engem még mindig nem a Giants playoff-sorsa foglalkoztat, hanem a mienk. érted?
az jó, ha foglalkozol a Giants-szel, csináld is, de engem éppen eléggé lefoglal az, ami a csapatommal történik. bocs.