Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Évekig jól nyomta NT-ben, de sajnos a produktívitasa csökkent. En csak alsóbb körökben hoznék ide embert, de mindenképp kell valaki. Megint sok needünk lesz az offseasonben.

Csak a csoportgyőzelem eseten játszik a PO, minden más esetben nem nekünk kedvez a tiebreaker. 3-at kene nyernünk, a Giantsnek meg 2x kikapnia. = nem reális.

Egyetértek Karcsival hogy a stáb kapjon meg egy évet és ne bassza el a draftot senki.Blevi
Giantsnek elég egyszer kikapnia, van elég vereségük a divízión belül, a Skins-szel és velünk szemben is rosszul jönnek ki azonos mérleg mellett.slowmotion
Az utolsó forduló miatt a Skins vagy Dallas (a vesztes) max 9-7. Ha a Giants csak egyszer kap ki az 10-6, ami sztem minimum WC.gyurczi
noha ez igaz, ha mindketten 10-6-tal végzünk, akkor a Cowboys a konferenciamérleg miatt (4-2 vs 3-3) előzi a Giantset.
ugyanez igaz a Skinsre is, bár nekik még van talán egy Eagles-meccs is hátra, de ha minket vernek, akkor is 4-2 vagy 5-1 lesznek a csoporton belül, és akkor - ha azonos a mérlegük a Giants-ével - ők is előzik a címvédőt.

arra, hogy Ti hogy juttok be a rájátszásba, arról nem mondtam semmit, csak azt, hogy nekünk vagy a Skinsnek a csoportgyőzelemhez mi kell.slowmotion
Mind a ketten nem tudtok 10-6-os mérleget csinálni, mert játszotok egymás ellen, így a Giantsnek a 10-6 minimum csoportmásodik helyet ér, szerintem a macik kikapnak a GB-től, akkor gyengébb a konf mérleggel előzzük, a Vikings nem nyer hármat és akkor a Sea mellett WC-on vagyunk, a Skins vagy dallas csoportgyőzelem mellett. De ez csak akkor, ha 2-őt nyerünk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Múlt éjjel volt egy egészen komplikált álmom, miszerint Ratliffet és a 2. körös picket elcseréltük egy 1. körösre az első napon. Az már kevésbé biztató, hogy Barkley jött hozzánk. Ha valamilyen módon menne ez a csere, akkor 1. kör vége/2. nagyon elején Jesse Williams talán még elérhető.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 762 — Cowboys fan
Évekig jól nyomta NT-ben, de sajnos a produktívitasa csökkent. En csak alsóbb körökben hoznék ide embert, de mindenképp kell valaki. Megint sok needünk lesz az offseasonben.

Csak a csoportgyőzelem eseten játszik a PO, minden más esetben nem nekünk kedvez a tiebreaker. 3-at kene nyernünk, a Giantsnek meg 2x kikapnia. = nem reális.

Egyetértek Karcsival hogy a stáb kapjon meg egy évet és ne bassza el a draftot senki.Blevi
Giantsnek elég egyszer kikapnia, van elég vereségük a divízión belül, a Skins-szel és velünk szemben is rosszul jönnek ki azonos mérleg mellett.slowmotion
Az utolsó forduló miatt a Skins vagy Dallas (a vesztes) max 9-7. Ha a Giants csak egyszer kap ki az 10-6, ami sztem minimum WC.gyurczi
noha ez igaz, ha mindketten 10-6-tal végzünk, akkor a Cowboys a konferenciamérleg miatt (4-2 vs 3-3) előzi a Giantset.
ugyanez igaz a Skinsre is, bár nekik még van talán egy Eagles-meccs is hátra, de ha minket vernek, akkor is 4-2 vagy 5-1 lesznek a csoporton belül, és akkor - ha azonos a mérlegük a Giants-ével - ők is előzik a címvédőt.

arra, hogy Ti hogy juttok be a rájátszásba, arról nem mondtam semmit, csak azt, hogy nekünk vagy a Skinsnek a csoportgyőzelemhez mi kell.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az a baj hogy nem nagyon tudom elképzelni mit kaphatnánk érte.A Gorbel által említett első körös szerintem nagyon messze áll a valóságtól,talán az általad említett 2010 előtti 2009es Ratlif ért volna ennyit bár szvsz az sem.Egy majdnem teljesen lestrapált 32 éves NT,nem tudom mi értelmeset ajánlana akárki érte.Persze nyilván valamilyen hátsó körös választási jog is jobb mint egyszerűen kivágni és kidobni az ablakon a rengeteg pénzt.2014ig lenne szerződése...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Érdekes ez a Ratliff dilemma. Az idei szezonig mindenki meg volt róla győződve, hogy NT poszton van egy klasszis játékosunk, és még minimum 4-5 évre meg van oldva ez a probléma. Ugyan a cikk évről-évre való gyengülést emleget, de szerintem ez idén lett nagyon látványos (persze amikor játszott).
Az endnek való játszatását valóban logikusnak tűnne kipróbálni, de Karcsinak abban mindenképp igaza van, hogy ha ez ennyire evidens lenne, nyilván kiszúrták volna a klubnál dolgozó szakemberek az évek folyamán.
Lehet el kéne trade-elni? Azért szerintem elég jó ellenértéket kaphatnánk érte (egy első kört simán megér), mert még aránylag magasan van az ázsiója. Azonban ha mondjuk beüt neki még egy ideihez hasonló szezon, akkor az senkinek sem jó. Szerintem ő 4-3-ban sokkal produktívabb tudna lenni, sok csapatnak van ott needje (azért Filibe ne küldjük el), lehet el kéne ezen gondolkozni. gorbel
3. éve érzem, hogy egyre gyengébb. Szóval rég nem tekintettem klasszisnak. 2010 óta meg sem érdemelte a probowlt szvsz. Nagyon bírtam a játékát korábban, de már rég nem hozza azt. Sokkal inkább fontos a vezető egyénisége. Fel tudja tüzelni a csapattársait. A mostani hír két napos, lejjebb már linkeltem, nagy a csend körülötte, ami arra enged következtetni, hogy az a szennyes még valóban elég szennyes. Egy trade lenne az optimális megoldás, ha a pótlása megoldott lenne. Brent jövőre meg tudta volna oldani a dolgot... 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A 'hawks becsúszik vsz. A másik helyre oda lehet érni 10-6-al. 9-7el nem lehet PO-t csinálni.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Évekig jól nyomta NT-ben, de sajnos a produktívitasa csökkent. En csak alsóbb körökben hoznék ide embert, de mindenképp kell valaki. Megint sok needünk lesz az offseasonben.

Csak a csoportgyőzelem eseten játszik a PO, minden más esetben nem nekünk kedvez a tiebreaker. 3-at kene nyernünk, a Giantsnek meg 2x kikapnia. = nem reális.

Egyetértek Karcsival hogy a stáb kapjon meg egy évet és ne bassza el a draftot senki.Blevi
Giantsnek elég egyszer kikapnia, van elég vereségük a divízión belül, a Skins-szel és velünk szemben is rosszul jönnek ki azonos mérleg mellett.slowmotion
Az utolsó forduló miatt a Skins vagy Dallas (a vesztes) max 9-7. Ha a Giants csak egyszer kap ki az 10-6, ami sztem minimum WC.gyurczi
A Seahawks és a Bears is 8-5-tel áll, egy vereséggel nem vennék mérget egy NFC East wild card-helyre.
Valószínűbb, hogy a mi csoportunkból csak a győztes megy tovább.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Évekig jól nyomta NT-ben, de sajnos a produktívitasa csökkent. En csak alsóbb körökben hoznék ide embert, de mindenképp kell valaki. Megint sok needünk lesz az offseasonben.

Csak a csoportgyőzelem eseten játszik a PO, minden más esetben nem nekünk kedvez a tiebreaker. 3-at kene nyernünk, a Giantsnek meg 2x kikapnia. = nem reális.

Egyetértek Karcsival hogy a stáb kapjon meg egy évet és ne bassza el a draftot senki.Blevi
Giantsnek elég egyszer kikapnia, van elég vereségük a divízión belül, a Skins-szel és velünk szemben is rosszul jönnek ki azonos mérleg mellett.slowmotion
Az utolsó forduló miatt a Skins vagy Dallas (a vesztes) max 9-7. Ha a Giants csak egyszer kap ki az 10-6, ami sztem minimum WC.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 762 — Cowboys fan
Évekig jól nyomta NT-ben, de sajnos a produktívitasa csökkent. En csak alsóbb körökben hoznék ide embert, de mindenképp kell valaki. Megint sok needünk lesz az offseasonben.

Csak a csoportgyőzelem eseten játszik a PO, minden más esetben nem nekünk kedvez a tiebreaker. 3-at kene nyernünk, a Giantsnek meg 2x kikapnia. = nem reális.

Egyetértek Karcsival hogy a stáb kapjon meg egy évet és ne bassza el a draftot senki.Blevi
Giantsnek elég egyszer kikapnia, van elég vereségük a divízión belül, a Skins-szel és velünk szemben is rosszul jönnek ki azonos mérleg mellett.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Főleg Bryant kb 90%os IRjével,nem számolunk mi már itt semmivel.A Skins elleni vereség óta gyakorlatilag az volt a helyzet hogy nyerni kell mind az 5 hátra lévő meccset és meglátjuk mi lesz,pont amiatt amit Te(Tocy) is irtál,a WC helyekért küzdő csapatok közül egyikkel sem jó nekünk a tiebreaker.A csapat dicséretére szól hogy keményen küzdöttek és valahogy összetákoltunk két győzelmet,de ha Bryant kiesik akkor vége.

Eleve általános volt itt az a vélekedés hogy ha valami csoda folytán becsurgunk a rájátszásban,egy ilyen szétlőtt védelemmel,idegenben,max egy szoros,egy olyan igazi Cowboysos heartbreaking vereségre futná(ezzel együtt rajongó vagyok,természetesen azt akarom hogy a POba legyen a 'Boys akkor is ha csak ennyire telik). Leülünk a következő 3 meccs elé is,szurkolunk,de alapjában véve,egy egészséges tudatalatti csodavárástól eltekintve nem számít itt már senki se nagydolgokra.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Évekig jól nyomta NT-ben, de sajnos a produktívitasa csökkent. En csak alsóbb körökben hoznék ide embert, de mindenképp kell valaki. Megint sok needünk lesz az offseasonben.

Csak a csoportgyőzelem eseten játszik a PO, minden más esetben nem nekünk kedvez a tiebreaker. 3-at kene nyernünk, a Giantsnek meg 2x kikapnia. = nem reális.

Egyetértek Karcsival hogy a stáb kapjon meg egy évet és ne bassza el a draftot senki.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Ha már kinyílt a Ratliff-dosszié: azért játszattuk NT-ben, mert ezer más hiányposzt volt/van és ő megoldotta technikából a posztot, nem kellett draftpozíciót vagy pénzt pazarolni. De ha most ez a szitu kinyitja ezt a kérdést, lehet, hogy el kell gondolkodnunk jövőre mondjuk Jenkins megszerzésén. Vagy ha már Georgia, akkor Geatherst is vinném egy alsóbb körben.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy holtverseny esetén az egymás elleni dönt? Mert akkor a Seattle és a Chicago ellen is kevés a dolog, a Redskins ellen még lehet javítani, de ott meg a csoporton belüli cucc lehet kevés. Számoltok itt WC-hellyel, vagy csak a csoportgyőzelem játszik egy Giants-vereséggel?
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Érdekes ez a Ratliff dilemma. Az idei szezonig mindenki meg volt róla győződve, hogy NT poszton van egy klasszis játékosunk, és még minimum 4-5 évre meg van oldva ez a probléma. Ugyan a cikk évről-évre való gyengülést emleget, de szerintem ez idén lett nagyon látványos (persze amikor játszott).
Az endnek való játszatását valóban logikusnak tűnne kipróbálni, de Karcsinak abban mindenképp igaza van, hogy ha ez ennyire evidens lenne, nyilván kiszúrták volna a klubnál dolgozó szakemberek az évek folyamán.
Lehet el kéne trade-elni? Azért szerintem elég jó ellenértéket kaphatnánk érte (egy első kört simán megér), mert még aránylag magasan van az ázsiója. Azonban ha mondjuk beüt neki még egy ideihez hasonló szezon, akkor az senkinek sem jó. Szerintem ő 4-3-ban sokkal produktívabb tudna lenni, sok csapatnak van ott needje (azért Filibe ne küldjük el), lehet el kéne ezen gondolkozni.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tudom minden második héten feljön ez a Ratlif legyen DE,de 6dik évét tölti itt,nem véletlen hogy még csak snapeket is alig kapott szélen.Ha látná a vezetőség hogy szélen jobb lenne akármilyen tekintetben,akkor ott játszana,és azért elég jó D szakebemerek voltak itt 2006 óta,Parcells,Wade,most Ryan,valahogy mégsem akarta senki sem kirakni szélre.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Sztem nincs értelme hogy erőltessük a játékát.

Közben van egy ilyen is:
 m.espn.go.com/wireless/story?storyId=8735025&city=dallasBlevi
Nem tudom mi a fasz van de a Nagyfőnök odafenn,nagyon pikkelhet a csapatra idén...Komolyan olyan érzésem van hogy veszítjük el a játékosainkat,de csapat csak nem adja fel,csak nem lép le véglegesen,az öreg kaporszakállú meg;"Még mindig birjátok?Akkor tessék még egy!"...Olyanok leszünk mint a Monthy Pytonos kar és láb nélküli fekete lovas.Egyben reménykedem,ha van igazság a földön akkor kb ezzel az ével letüdtuk a sérüléseket a következő 5 évre.Innentől kezdve pedig igenis jár még egy év Rednek,(Ryanről nem is beszélve,te jó ég ez a D)egyszerűen lehetetlen tiszta képet látni a csapatról ennyi sérülttel.

Ratlifet meg egyébként kedvelem,de én magam is felvetettem pár hszel feljebb hogy bizony az elmult kb 2 évben nagyon látszik rajta az elhasználódás,ha ki nem is tenném azért valamilyen megoldást mindenképpen kell találni,a helyzet így ahogy most van biztos nem maradhat.Cowboykarcsi
Pl. a saját posztján lehetne játszatni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sztem nincs értelme hogy erőltessük a játékát.

Közben van egy ilyen is:
 m.espn.go.com/wireless/story?storyId=8735025&city=dallasBlevi
Nem tudom mi a fasz van de a Nagyfőnök odafenn,nagyon pikkelhet a csapatra idén...Komolyan olyan érzésem van hogy veszítjük el a játékosainkat,de csapat csak nem adja fel,csak nem lép le véglegesen,az öreg kaporszakállú meg;"Még mindig birjátok?Akkor tessék még egy!"...Olyanok leszünk mint a Monthy Pytonos kar és láb nélküli fekete lovas.Egyben reménykedem,ha van igazság a földön akkor kb ezzel az ével letüdtuk a sérüléseket a következő 5 évre.Innentől kezdve pedig igenis jár még egy év Rednek,(Ryanről nem is beszélve,te jó ég ez a D)egyszerűen lehetetlen tiszta képet látni a csapatról ennyi sérülttel.

Ratlifet meg egyébként kedvelem,de én magam is felvetettem pár hszel feljebb hogy bizony az elmult kb 2 évben nagyon látszik rajta az elhasználódás,ha ki nem is tenném azért valamilyen megoldást mindenképpen kell találni,a helyzet így ahogy most van biztos nem maradhat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Sztem nincs értelme hogy erőltessük a játékát.

Közben van egy ilyen is:
 m.espn.go.com/wireless/story?storyId=8735025&city=dallasBlevi
Akkor végre szereznünk kéne egy valódi NT-t, nem egy azt játszó DT-t.
Eb. szeretem Ratliff játékát, még látnék benne 1-2 hatékony szezont.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Sztem nincs értelme hogy erőltessük a játékát.

Közben van egy ilyen is:
 m.espn.go.com/wireless/story?storyId=8735025&city=dallas
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dez Bryant - WR - Cowboys

ESPN Dallas' Calvin Watkins reports Dez Bryant has a fractured left index finger, and his "long-term status is undetermined."
The initial report on Monday was that Bryant had torn ligaments in his finger and would miss the remainder of the season, but things have gotten rosier as the night progresses. Watkins' colleague, Todd Archer, reported earlier that Bryant's "best case scenario" would be to play with his "fingers taped for the rest of the season." We should know more on Bryant's Week 15, and beyond, status on Tuesday or Wednesday.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
az a vicc,hogy ha idén nem lenne ez a sérüléshullám,akkor érzésem szerint "simán" bejuthatnánk a PO-ba,nézegetve az ide NFC-t (2 wild card hely + nfc east 1 meccsre)
ráadásul év elején a pittsburgh,saints meccset sima lossnak gondoltam,de a jelenlegi helyzetben több esélyünk lenne ezeket behúzni,mint az elmúlt évekbe akármikor.
jövőre meg ki tudja mi lesz..
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Spencer megtartására év végén kb mennyi esély van?Tehenész
A mohóságától függ. Nagy érvágás lenne az elvesztése és le is szerződtethették volna hosszú távra olcsóbban két éve.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Murray is 6-7 meccs + nem 100%-os még...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nevetséges ez az egész kibaszott szezon. Mi a tököm van itt hogy mindenki megsérül. Blevi
Üdv a klubban! 😕Soldados
Nem követem a Steelerst de ezek szerint hétvégén IR bowl. Mindegy legalább probálgathatunk új playereket.
22 kezdőből IR-en: Lee, Carter, Church, Coleman, Costa, plusz elvileg Dez is csatlakozik.
Idén sérült volt kisebb nagyobb ideig: Witten, Austin, Rattlif, mar számolni nem bírom.
Backup center backupja játszik, nincs NT a csapatban. Szerintem ebben a szezonban be nevezhetünk a legtöbbet sérült címért.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
LOL XD
ennél többet nem tudok hozzá fűzni...