Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ratliff out? Azt hogyan?
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
(igen, van számláló az asztalomon),
Wirtschaftsteil
Az állat!
QB kérdés storno sztem, Romot kirobbantani sem lehet, Orton mögé pedig luxus.
NT kell mindenképp és RB vagy Murraynek robotzsarú jelmez. Számomra azért érthetetlen, hogy olyan aki MMA-ből jött NFL-be, hogy lehet ennyire sérülékeny? Dunbar, Tanner esélyt kell, hogy kapjon Jones kuka!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Érdekes, hogy még 169 nap van a Draftig (igen, van számláló az asztalomon), és már olyan szomorú a helyzet, hogy erről kell beszélnünk.
Én sokkal szívesebben húznék valakit a DL-ba, vagy SEC-be, mint a támadófalba, de ez az O annyira siralmas, hogy szvsz mindenképpen rajtuk kell segíteni az első pick-el. Nagyban meg fogja határozni a draft kimenetelét a FA és hogy Spencerrel kötünk-e hosszútávút. Személy szerint az első 2 pick-et is OL-ra költeném, oldjuk meg egyszer- s mindenkorra (de legalább jó 10 évre).
Jó class jön ki sok posztból, lehet válogatni 😊
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A secondarybe én nem nagyon húznék,vagy legalábbis nem elöl,safetyt meg főleg nem,hacsak nem valami über nagy tehetség.A Sensi-Church(még a Sensi-McCray sem vészes) hátsó tengely szerintem teljesen rendben van,főleg amíg a Carr-Claiborne páros úgy játszik mint idén eddig.Bár nagyon azt hallom Jenkinst nem tartjuk meg,és ez esetben lehet nem lenne hülyeség,de még akkor is,vannak ennél sokkal nagyobb needek.Ugye az Oline logikus,leginkább valami belső ember kéne.Talán most inkább mondanám azt hogy guard,mert egyébként amikor egészséges volt idén,kimondottan jó volt Costa,Livings és Bernadeau viszont felváltva szarok,lényeg hogy C-G poszton nem nagyon tudunk mellé nyúlni.Ez szerintem magátol értetődő első számú lyuk amit tömni kéne.Mert ezután jön a futó kérdés,hiszen ha lenne egy elfogadható run blocking falunk akkor nem is lenne ennyire égető Murray hiánya,egy sima tehermentesítő running game-et a Jones-Dunbar-Tanner trio is megoldana,de valóban ha lehetséges egy jó fizikális RB nem lenne hülyeség.Ezután rangsorolnék egy esetleges D picket,ezesetben mindenképpen a Dlineba valakit,ne csak Ratlif legyen az egyetlen erő a védőfalban.Esetleg egy OLBt,bár Spencerrel gondolom hosszútávút akarunk kötni,a másik oldalon meg reméljük még egy jó darabig Ware ilyen formában lesz,akkor meg nem tudom hol tudna kezdőbe kerülni egy fiatal OLB.Az írányító draftot nem tudom hogy lehetne megoldani,nem mondom hogy hülyeség lenne valakit már jövőre elkezdeni csiszolgatni,de egyszerűen sokkal nagyobb needek vannak a csapatban annál mint hogy első-második körben QB-t huzzunk,a rebulid modtól meg még azért távol vagyunk,3dik körtől lefele meg abszolút,vagy mondom inkább azt hogy nagyon nagy mértékben,lutri hogy mi lesz az emberből,arra nagyon azért nem lehet jövőt alapozni.Persze mindezeket ugy raktam össze hogy nem nézek egyetemi focit,szal nem tudom kik és milyen minőségben lesznek jövőre,de csupán a csapat needjeit nézve én így látom.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Az FA aktivitásunk a cap miatt szerintem nem lesz túl nagy, aligha tudunk ott komoly hiányposztra kezdő embert igazolni.
Szerintem az idei safety classal nincs különösebb probléma, főleg a mostani depth helyzetünket figyelembe véve...
A prioritás nálam egyértelműen OL, S, NT. Backup RB-t illetve QB-t lentebbről is tudunk kukázni némi szerencsével, ráadásul Tanner és Dunbar is bizonyíthat még.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
QB...? hát 3.-4. kör max sztem. Meg Romo kezdő,Orton, újonc nem sok? ha draftolunk vkit nem lenne jobb ha 2. számú lenne?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Egyértelmű h kell RB, Jones cut v trade lesz gondolom!?

1-3kör: OG,NT,RB. Persze függ FA, és a sorrend a felhozatal mélységétől is, RB max 2.kör,de inkább 3. nálam.

Kroos
Beszállnék egy QB-választásba is. Erős lesz a 2013-as class.

És az RB-kérdés 2025-re megoldva:  sportgeza.hu/sport/nfl/2012/11/07/fiukat_alazza_a_8_eves_amerikai_focis_kislany/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A safety meg még van egy sérült Charlie Peprah és egy Matt Johson akik még bizonyíthatnak majd.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egyértelmű h kell RB, Jones cut v trade lesz gondolom!?

1-3kör: OG,NT,RB. Persze függ FA, és a sorrend a felhozatal mélységétől is, RB max 2.kör,de inkább 3. nálam.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
Mit szóltok ahhoz, ha RB fronton is körbenéznénk?
Jelzem, hogy nem ismerem 1000%-osan az idei lehetséges felhozatalt, de idén ismét bebizonyítottuk, hogy normális RB nélkül nem megy nekünk a buli. DMM jó lenne, de sérült, FJ középen nem hatékony és a szélen sem olyan gyilkos már, a többiek pedig nem kapnak lehetőséget - és lássuk be, ha olyan elsöprő csávók lennének, akkor nem hiszem, hogy meg sem próbálnánk őket...
VIZILÓ
Teljes rejtély a számomra, hogy miközben tavasszal a drafton, majd a piacon is szinte csak az RB-kérdés megoldását vártam, az olajkutak árnyékában ez valahogyan elfelejtődött. Vagy én vagyok hűha de okos (nem) vagy nem értem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Safty miat fölösleges elől végezni, idén sztem gyenge lesz a felhozatal.
beltazor
Hát... szerintem nézd meg még egyszer az idei safety classt.
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Legalább lesz egy nyugodt PO-unk - sajnos ismét... 😕
Mit szóltok ahhoz, ha RB fronton is körbenéznénk?
Jelzem, hogy nem ismerem 1000%-osan az idei lehetséges felhozatalt, de idén ismét bebizonyítottuk, hogy normális RB nélkül nem megy nekünk a buli. DMM jó lenne, de sérült, FJ középen nem hatékony és a szélen sem olyan gyilkos már, a többiek pedig nem kapnak lehetőséget - és lássuk be, ha olyan elsöprő csávók lennének, akkor nem hiszem, hogy meg sem próbálnánk őket...
Egyébként a nagy malad-k..erős NT szükségletünkkel egyetértek, az OL-t meg nem is mondom...😊 😊 😊
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Én se vagyok borúlátó annyira.
Nem az van pár jó pár csapatnál(példa nélkül), h teljesen sima,kilátástalan vereségek.
Nekünk mindig csak egy kicsi hiányzik. Jó draft,fa, továbbfejlődés, új HC v új,jó OC szabad kézzel-normális play hívások( vagyis Garrett marad rem. fejlődik). Ennyi kb. Nem lehetetlen.

1. és 2. kör. OG-NT. persze függ a felhozatal, "ár-érték aránytól" is melyiket mikor.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na, hát a Giants meccs annyira régen volt már, hogy azzal nem is érdemes foglalkozni. Mondhatni a szokáspos.
Falcons ellen nem néztem meg, nagyon fáradt voltam, szinte biztos voltam benne, hogy kikapunk. Sajnos már azt a jellegű X-et sem látom a csapatban, ami a korábbi években elég volt egy-egy upsethez. Az összefoglaló alapján talán jobb is, mutatták a végén, hogy hányszor állíthattuk volna meg az Atlantát 3rd down szituációkban, ehelyett olyan mistackle-k jöttek, hogy behugyoztam.
A szezon második felében valóban könnyebb meccseink következnek (bár a Browns elleni hazain szinte biztos vagyok egy jó, szaftos vereségben 😀 ), de azért a PO-ról ábrándozni teljesen felesleges, ezt szerintem mindenki látja. Szét van esve ez a csapat fejben, az edzői oldalról sem kapnak túl sok erősítést. Én szerintem vagy 6-10, esetleg 7-9 lesz a mérlegünk, talán húzhatunk majd a 10. hely környékén valami használható OL embert (esetleg safety-t), aztán meglátjuk. Garrett pozíciója sajnos elég szilárdnak tűnik, és habár nem szeretném rákenni az idei szereplést, vastagon benne van.
Keserű ez a szezon, de egy fokkal még mindig jobb, mintha ugyanilyen szerencsétlen módon elveszített meccsekkel közvetlenül a végén rukkolnánk elő, ha lenne még esélyünk rájátszásba kerülni.gorbel
Safty miat fölösleges elől végezni, idén sztem gyenge lesz a felhozatal.
Ha TOP 15 lesz akkor a 3 NT közül hoznék valakit. Ha alatta akkor jöhet az OG.

Én azért nem látom ennyire rosszul a helyzetet. Még van azért a bajnokságból hátra. 😊

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Na, hát a Giants meccs annyira régen volt már, hogy azzal nem is érdemes foglalkozni. Mondhatni a szokáspos.
Falcons ellen nem néztem meg, nagyon fáradt voltam, szinte biztos voltam benne, hogy kikapunk. Sajnos már azt a jellegű X-et sem látom a csapatban, ami a korábbi években elég volt egy-egy upsethez. Az összefoglaló alapján talán jobb is, mutatták a végén, hogy hányszor állíthattuk volna meg az Atlantát 3rd down szituációkban, ehelyett olyan mistackle-k jöttek, hogy behugyoztam.
A szezon második felében valóban könnyebb meccseink következnek (bár a Browns elleni hazain szinte biztos vagyok egy jó, szaftos vereségben 😀 ), de azért a PO-ról ábrándozni teljesen felesleges, ezt szerintem mindenki látja. Szét van esve ez a csapat fejben, az edzői oldalról sem kapnak túl sok erősítést. Én szerintem vagy 6-10, esetleg 7-9 lesz a mérlegünk, talán húzhatunk majd a 10. hely környékén valami használható OL embert (esetleg safety-t), aztán meglátjuk. Garrett pozíciója sajnos elég szilárdnak tűnik, és habár nem szeretném rákenni az idei szereplést, vastagon benne van.
Keserű ez a szezon, de egy fokkal még mindig jobb, mintha ugyanilyen szerencsétlen módon elveszített meccsekkel közvetlenül a végén rukkolnánk elő, ha lenne még esélyünk rájátszásba kerülni.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Pontosan!!!
Az Onak két arca van kb. kis túlzással:
egy SB szintű aki úgy megy végig a pályán ahogy akar. Lásd Atlanta ellen egy gyönyörű 2 és fél perces 78 yardos játék, a meccs többi részén meg mint egy 1/1-es csapat max 1-2 field goal az is jó mezőny pozícióból indulva.
Persze ehhez kell O-line, Murray+ még vki, jó playhívások. ez a 3 dolog hiányzik meg egy kis mák. És a playoff "sima" lenne akkor.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit hiányolom a hozzászólások közül a meccs utolsó perceiben történt majdnem Claiborne picket. Ha ott nem fogják meg a bal kezét akkor sima labdaszerzés. Végkimenetele a meccsnek már lehet, hogy nem Falcons győzelmez hoz, mert időnk maradt volna bőven.Wong
Claiborne az utóbbi hetekben,kb a Carolina elleni meccs óta,nagyon jól játszik,de összeségében nem ezen ment el hanem a labda másik oldalán ahol jóval több baki volt.Mondjuk a 3. és a 4. negyedben a D nem nagyon tudott mit kezdeni a középső passzokkal,az más kérdés hogy egy relatíve "gyengébb" teljesítmény is azt jelentette hogy 19 ponton tartottuk a liga egyik ha nem a legjobb pass offensét.Megint csak inkább tudom azt mondani hogy a támadókon illetve a futójáték hiányán ment el,persze a D lehetett volna clutchabb az utolsó drivenál de akkor is.(szvsz nagyobb blama az hogy a támadó oldal 13 pontot volt képes felrakni a táblára 4 negyed alatt mint hogy a védelem 19 ponton tartotta az ellent.)

Az Eagles is kikapott így ők is 3-5el állnak.Borzasztó szar meccsre számítok két ilyen csapattól,és kb ez tényleg az utolsó esély muszáj nyerni,még akkor is ha mostanság nem nyerni járunk a Lincoln Fieldre.

Cowboykarcsi
Persze, én is ezt mondom, hogy Claiborne kezd lassan úgy játszani, amiért idehoztuk.
A középső passzoknál a probléma Ratliff sérülésével kezdődött, addig nem volt nagy gond.
Összességében nincs nagy gondom a D# teljesítményével (Scandrik a végére elfáradt fejben meg egy picit a az egész D#).
Nekem O sokkal nagyobb gondot jelent, hogy nehézkesen és elég változó módon hozzák a pontokat.
Mindig mindent nem tud megoldani a D. Az O kéne egy kis vérserkentés, mert ha hoznák a pontokat a D meg tudná nyerni a meccset.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
meg kell még néznem a meccset ahhoz, hogy véleményem lehessen erről, de sokadszor játszunk a legrosszabb 5 run defense egyike ellen, és ismételten 100 yard alatt sikerült produkálni.
ja igen, mindezt úgy, hogy ugye a Falcons kezdő ILB-je nem is játszott.

slowmotion
A szezon elején, sőt már a draftnál látszott, hogy egyetlen épkézláb futóval nekimenni az idénynek az álmoskönyvek szerint nem sok jót jelent.

De: a Giants hátralevő ellenfeleinek összmérlege 29-21, a miénk 19-31, közte négy csoportmeccs. A szopóág végére értünk, nagyjából.Dzsokijuing
Az a baj h mi magunkat tesszük szopoagra folyton úgy azért nehéz...
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 177 — Saturday Night Lights
meg kell még néznem a meccset ahhoz, hogy véleményem lehessen erről, de sokadszor játszunk a legrosszabb 5 run defense egyike ellen, és ismételten 100 yard alatt sikerült produkálni.
ja igen, mindezt úgy, hogy ugye a Falcons kezdő ILB-je nem is játszott.

slowmotion
A szezon elején, sőt már a draftnál látszott, hogy egyetlen épkézláb futóval nekimenni az idénynek az álmoskönyvek szerint nem sok jót jelent.

De: a Giants hátralevő ellenfeleinek összmérlege 29-21, a miénk 19-31, közte négy csoportmeccs. A szopóág végére értünk, nagyjából.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kicsit hiányolom a hozzászólások közül a meccs utolsó perceiben történt majdnem Claiborne picket. Ha ott nem fogják meg a bal kezét akkor sima labdaszerzés. Végkimenetele a meccsnek már lehet, hogy nem Falcons győzelmez hoz, mert időnk maradt volna bőven.Wong
Claiborne az utóbbi hetekben,kb a Carolina elleni meccs óta,nagyon jól játszik,de összeségében nem ezen ment el hanem a labda másik oldalán ahol jóval több baki volt.Mondjuk a 3. és a 4. negyedben a D nem nagyon tudott mit kezdeni a középső passzokkal,az más kérdés hogy egy relatíve "gyengébb" teljesítmény is azt jelentette hogy 19 ponton tartottuk a liga egyik ha nem a legjobb pass offensét.Megint csak inkább tudom azt mondani hogy a támadókon illetve a futójáték hiányán ment el,persze a D lehetett volna clutchabb az utolsó drivenál de akkor is.(szvsz nagyobb blama az hogy a támadó oldal 13 pontot volt képes felrakni a táblára 4 negyed alatt mint hogy a védelem 19 ponton tartotta az ellent.)

Az Eagles is kikapott így ők is 3-5el állnak.Borzasztó szar meccsre számítok két ilyen csapattól,és kb ez tényleg az utolsó esély muszáj nyerni,még akkor is ha mostanság nem nyerni járunk a Lincoln Fieldre.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit hiányolom a hozzászólások közül a meccs utolsó perceiben történt majdnem Claiborne picket. Ha ott nem fogják meg a bal kezét akkor sima labdaszerzés. Végkimenetele a meccsnek már lehet, hogy nem Falcons győzelmez hoz, mert időnk maradt volna bőven.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Sims gyereket figyeltétek? Nagyon bent akar maradni a csapatba, motivált ami jó. Futás ellen nem rossz , viszont passznál totál homály.

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
kinti oldalakon rengetegen írták, hogy a legnagyobb probléma a tegnapi meccsel nem az volt, hogy kikaptunk, hanem hogy Garrett nem a győzelemre játszott, hanem arra, hogy nem kapjunk ki.

meg kell még néznem a meccset ahhoz, hogy véleményem lehessen erről, de sokadszor játszunk a legrosszabb 5 run defense egyike ellen, és ismételten 100 yard alatt sikerült produkálni.
ja igen, mindezt úgy, hogy ugye a Falcons kezdő ILB-je nem is játszott.

kíváncsi vagyok, Killer K tud-e lendíteni az OL teljesítményén, mert Costa szerintem talán decemberben játszhat újra, de nem hiszem, hogy a sérülése előtti szintre február-március (az amúgy jelenleg csodaszámba menő SB esetén április) előtt vissza tudna térni, mert a 60-70 play szinte mindegyikében százötven-százhatvan kiló pluszt kellene még megtartania annak a bokának.slowmotion
ki az a killer k? 😊Cowboykarcsi
Kowalski, a cserecenter. (Cook nem cserecenter, hanem a csere cseréje, csak szerencséje volt abban, hogy nekünk center kellett, ő meg a gyenge kínálat legkevésbé szar eleme volt)

szóval Kowalski most jön (jött) le a PUP-listáról, 3 hét van arra, hogy aktív lehessen, különben meg IR-re.slowmotion
Múlt héten Talkin' Cowboysban asszem azt mondták, hogy akár most, de következő héten már elég esélyes, hogy Kowalski aktív lesz.

Nekem úgy tűnik, hogy Brent egyre jobban mozog középen, talán többször lehetne egyedül hagyni, és Ratliff-et DE-ként játszatni.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
kinti oldalakon rengetegen írták, hogy a legnagyobb probléma a tegnapi meccsel nem az volt, hogy kikaptunk, hanem hogy Garrett nem a győzelemre játszott, hanem arra, hogy nem kapjunk ki.

meg kell még néznem a meccset ahhoz, hogy véleményem lehessen erről, de sokadszor játszunk a legrosszabb 5 run defense egyike ellen, és ismételten 100 yard alatt sikerült produkálni.
ja igen, mindezt úgy, hogy ugye a Falcons kezdő ILB-je nem is játszott.

kíváncsi vagyok, Killer K tud-e lendíteni az OL teljesítményén, mert Costa szerintem talán decemberben játszhat újra, de nem hiszem, hogy a sérülése előtti szintre február-március (az amúgy jelenleg csodaszámba menő SB esetén április) előtt vissza tudna térni, mert a 60-70 play szinte mindegyikében százötven-százhatvan kiló pluszt kellene még megtartania annak a bokának.slowmotion
ki az a killer k? 😊Cowboykarcsi
Kowalski, a cserecenter. (Cook nem cserecenter, hanem a csere cseréje, csak szerencséje volt abban, hogy nekünk center kellett, ő meg a gyenge kínálat legkevésbé szar eleme volt)

szóval Kowalski most jön (jött) le a PUP-listáról, 3 hét van arra, hogy aktív lehessen, különben meg IR-re.