Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Köszi Gyurczi, te vagy a második Giants drukker aki elismerően szól Romoról, még ha rühellitek is -> legszebb elismerés. 😊gyeek
Én sem rühellem. Utálni általában azokat szoktam, akiket képtelenek vagyunk megverni. Így az utóbbi években inkább nem kedvelem a sasokat, mint a tehenészeket. És - érdekes módon - a hazafiakat is egész megkedveltem az utóbbi 5 évben...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha azt az örök mondást vesszük alapul,hogy az offense hozza a pontokat a védelem pedig nyeri a meccset akkor az offensen kell elsősorban javítani, mert véleményem szerint töketlen.
De azt kijelenteni, hogy ha hozunk egy vagy két valakit az O-lineba akkor aztán minden működni fog az lehet, hogy enyhe túlzás.
Mindenesetre addig sehova nem jutunk míg ezen a téren nem lesz rend.Wong
Elég jó DT/NT class jön draftra, és OG-ból se lesznek rosszak. Szerintem Livings marad a helyén, max. azt tudom elképzelni, hogy Bernadeau helyére jön egy rookie.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ha azt az örök mondást vesszük alapul,hogy az offense hozza a pontokat a védelem pedig nyeri a meccset akkor az offensen kell elsősorban javítani, mert véleményem szerint töketlen.
De azt kijelenteni, hogy ha hozunk egy vagy két valakit az O-lineba akkor aztán minden működni fog az lehet, hogy enyhe túlzás.
Mindenesetre addig sehova nem jutunk míg ezen a téren nem lesz rend.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Nem kell pass rusher az LB sorba. D-linebol kell a nagyobb nyomás. Én kipróbáltnék egy jo mangalica NT középre. Igy Rattlif ki mehetne szélre vagy rotalhatnának is. Blevi
aztán az már rögtön más kérdés, hogy Ratliffnek a 330 fontos tackle és a 320 fontos guard ellen miért lesz jobb, mint a 320 fontos guard és a 300 fontos center ellen. nyilván ha úgy gondolnák kedves edzőink, hogy ez jó ötlet, akkor nem Crawford jött volna a drafton, hanem egy NT, és akkor Ratliff már DE lenne.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Nem kell pass rusher az LB sorba. D-linebol kell a nagyobb nyomás. Én kipróbáltnék egy jo mangalica NT középre. Igy Rattlif ki mehetne szélre vagy rotalhatnának is. Blevi
Idei draft gazdag lesz a jobb fajta NT-ből.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Persze én se azt írtam LB sorba kell a pass rusher.
NT/DT-re gondoltam én is.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nem kell pass rusher az LB sorba. D-linebol kell a nagyobb nyomás. Én kipróbáltnék egy jo mangalica NT középre. Igy Rattlif ki mehetne szélre vagy rotalhatnának is.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nem tudom az sose árt. O line nem erős,viszont eléggé fiatal, van bennük is potenciál, meg nem tudom 3 éven belül két O line draft belefér-e, illetve egy újonc mennyit javítana ezen. + ugye FAról is lehet majd szemezgetni gondolom.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Romoval nincsenek gondok igazán, sztem top10 simán, ha meg fal is lenne...JG szerintem is nagyobb probléma.
1. körben kell egy pass rusher, aztán 2. v 3. körben jöhet egy QB. Csak Ortonnal mi lesz? Romo,2 v.3. körös újonc QB, + Orton nem luxus kicsit?
Kroos
1. körös pass rusher nem erős egy kicsit? A védelem nagyon jó, a pass rush kicsit gyengébb, de attól még a nagyon jó secondary, és a top lb-sor tudja ezt javítani, viszont az o-line kérdése meg szerintem égető...
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Romoval nincsenek gondok igazán, sztem top10 simán, ha meg fal is lenne...JG szerintem is nagyobb probléma.
1. körben kell egy pass rusher, aztán 2. v 3. körben jöhet egy QB. Csak Ortonnal mi lesz? Romo,2 v.3. körös újonc QB, + Orton nem luxus kicsit?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Mondjuk sztem Garettel sokkal nagyobb gond van, mint Romoval, de ez persze magánvélemény.
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Köszi Gyurczi, te vagy a második Giants drukker aki elismerően szól Romoról, még ha rühellitek is -> legszebb elismerés. 😊gyeek
Finoman szólva sem a faszszopás vezérel amikor a Dallast kell védeni, de én is Romo párti vagyok ilyen téren. Én minden évben jónéhány Dallas meccset megnézek, tök ugyanaz a véleményem vele kapcs, mint gyurczinak. (Fantasy csapatomba is őt draftoltam tavaly is és idén is.) Az mondjuk tény, h az idei éve eddig gyenge és mivel neki nem volt még olyan kiemelkedő eredménye, mint pl Elinak, így könnyen lehet, h belebukik ebbe a szezonba, de ha így lesz akkor nem kicsi az esélye,h visszasírják majd azok akik kikövetelik a csapatból.
Szesze
Sztem igy hogy ekkora szar fal dolgozik Vele, plusz rengeteg a sérült is könnyen megvédi magát Garett, és ezáltal Romot is. Sztem a védelem jövőre meg jobb lesz ott csak a D-lineba hoznék embert, viszont az offensen a fal ilyen kérdés. Ez a két probléma egy jo draftal + FA-val megoldható. Jövőre lesz vízválasztó év. Mert idén látszik h a védelemben van potenciál és az Tamadoknal is csak a fal égető probléma. Ezek jövőre meg kell h oldódjanak, és akkor nincs kibúvó senkinek.

Egy gondolat meg QB kérdésben. JG szerintem egy QB- húzni fog a drafton, hog úgymond ezzel is kicsit időt nyerjen magának. Úgy értem h megmondja JJnek h figyelj öreg Romo mögött padozik az új gyerek tanulgat aztán Ő a következő Rogers csak idő kell,
Persze JJ szereti a gyors eredményt. Érdekes offseason lesz az SB győzelem után 😀 just kidding 😊
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Köszi Gyurczi, te vagy a második Giants drukker aki elismerően szól Romoról, még ha rühellitek is -> legszebb elismerés. 😊gyeek
Finoman szólva sem a faszszopás vezérel amikor a Dallast kell védeni, de én is Romo párti vagyok ilyen téren. Én minden évben jónéhány Dallas meccset megnézek, tök ugyanaz a véleményem vele kapcs, mint gyurczinak. (Fantasy csapatomba is őt draftoltam tavaly is és idén is.) Az mondjuk tény, h az idei éve eddig gyenge és mivel neki nem volt még olyan kiemelkedő eredménye, mint pl Elinak, így könnyen lehet, h belebukik ebbe a szezonba, de ha így lesz akkor nem kicsi az esélye,h visszasírják majd azok akik kikövetelik a csapatból.
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Barry Church agreed to a 4-year extension with the Cowboys worth $12.4 million, including $3.9 million guaranteed.empty taxi
Sztem ez jo döntés az IR ellenére is. Az év eleji sec sztem jo volt, meg Morris barátunknak van hova javulni, de ez neki tanuló szezon úgyis.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
ja, tök jó, vasárnap óraátállítás, úgyhogy nem kell fél tizenegyig várni a meccs miatt. mindjárt be is írom a telefonomba...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Kicsit irigyellek benneteket, hogy össze tudtok jönni közösen meccset nézni. Nekem nagy lenne a távolság (270km), hogy a meccs miatt csak úgy elugorjak de ha olvassa ezt szombathelyi és valahol lehetne nézni írjon rám nyugodtan!
Más:
itt a bowl.hu olvasom, hogy 180 játékos szavazatai alapján a legtúlértékeltebb NFL játékosok, rangos 2. helyét Romo foglalja el Mark Sanchez-el megosztva...
(1. Tebow)Wong
bocs, hogy beleszólok, témába vág:
van egy NFL-szakértő barátom (a bowl.hu-n nem regisztrált, de más NFL-es projektben benne van), aki évek óta "Tony Romo az NFL legtúlértékeltebb játékosa" mondattal kezdi mondandóját, amikor a Cowboys szóba kerül. Idei első fordulós meccsünk után próbáltam vele vitatkozni, hogy sztem elég jól nyomta Tony, amire az volt a válasza, hogy csak mert nem volt nyomás alatt...G-men
mi tesz valakit NFL-szakértővé? és Magyarországon? én az olyan embereket veszem autentikus forrásnak, mint Gruden vagy Collinsworth, de egyikük sem említett semmi olyasmi jellegűt, hogy Romo túlértékelt lenne.
amúgy akkor én is kinevezem magam NFL-szakértővé, mert már 17 éve figyelemmel követem a ligát, na bumm...

sajnos vagy nem, Romo a tehenészek csapatának a kirakatembere, ergo mindenkinek van róla véleménye, jó vagy rossz.
nyilván ha valakinek nagyon nem jön be a Dallas, akkor rosszat mond róla.
ha sznob és neki csak azok az irányítók kellenek, akik SEC-ben vagy Big XII-ben, vagy PAC-ben nyomják/nyomták, akkor egy draftolatlan, Div IA-s (FCS-es), flegmának tűnő játékost utálni fognak, mint a szart.
ja, akkor elvileg Peyton is túlértékelt volt, mert neki is csak vagy 10 év után sikerült a végső siker, addig meg mindig szívott a Pats-től?

anyám, borogass...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Barry Church agreed to a 4-year extension with the Cowboys worth $12.4 million, including $3.9 million guaranteed.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Köszi Gyurczi, te vagy a második Giants drukker aki elismerően szól Romoról, még ha rühellitek is -> legszebb elismerés. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Mint csoportrivális szurkoló, évente megnézek (a Giants ellenieket nem számítva) 3-4 Dallas meccset. A mai napig nem értem igazán mi a baj Romoval. Én abszolut top 10 qb-nak tartottam az elmúlt 5-6 év alapján. Az más kérdés, hogy maga a csapat főleg JJ miatt nem túl szimpi. Viszont nem véletlen, hogy bíznak Romoban. Tényleg nüanszokon múlott egy-egy fontos meccse. A 2006-os holder tragédia, vagy az említett 2007-es po zakó, vagy a tavalyi fél méterrel hosszabb Austin passz, mind-mind elhomályosítsák az egész éves teljesítményét. Én nem hiszek olyan dolgokban, hogy valaki nem tud nagy meccset nyerni, mert akkor annak a szoros meccseken is zakóznia kellene, márpedig ő nyert már néhány szoros (comeback) meccset. Nem azt mondom, hogy szeretem Romot, sőt örülök a rivális vereségének, de elismerem a tudását. Eli-ra nem cserélném, de az NFL csapatok több mint a fele jobban járna (talán 12 nem) ha elcserélné rá az irányítóját.
Azért remélem hétvégén betlizni fog. Győzzön a jobbik. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Kicsit irigyellek benneteket, hogy össze tudtok jönni közösen meccset nézni. Nekem nagy lenne a távolság (270km), hogy a meccs miatt csak úgy elugorjak de ha olvassa ezt szombathelyi és valahol lehetne nézni írjon rám nyugodtan!
Más:
itt a bowl.hu olvasom, hogy 180 játékos szavazatai alapján a legtúlértékeltebb NFL játékosok, rangos 2. helyét Romo foglalja el Mark Sanchez-el megosztva...
(1. Tebow)Wong
bocs, hogy beleszólok, témába vág:
van egy NFL-szakértő barátom (a bowl.hu-n nem regisztrált, de más NFL-es projektben benne van), aki évek óta "Tony Romo az NFL legtúlértékeltebb játékosa" mondattal kezdi mondandóját, amikor a Cowboys szóba kerül. Idei első fordulós meccsünk után próbáltam vele vitatkozni, hogy sztem elég jól nyomta Tony, amire az volt a válasza, hogy csak mert nem volt nyomás alatt...G-men
Erős részrehajlás. Romonak 2007ben volt egy liga top5 O-lineja, 13-3 alapszakasz, aztán erősen kellett a Giantsnek egy ajtó-ablak Patrick Crayton drop amit megboldogult dédöreganyán is elkapott volna és egy Elisha Manning aki akkor talált először magára és a Lombardi trófeáig vitte a csapatát. Később azt a vereséget is Romo számlájára írták persze.

Szóval 2007 óta Romo folyamatosan nyomás alatt van a lineárisan gyengülő falával. Kevés QB van a ligában aki gyorsabban reagálna egy összeomlott zsebben mint Romo és statisztikailag bizonyított, hogy amikor olvassa a blitzet, jóval 100 fölött van a QB ratingje. Más kérdés, hogy amikor késleltetett blitz jön akkor csak 80 körüli, de ezt a falnak is sokkal jobban kellene kezelnie.

Ez az egész túlértékelés meg egy túllihegett, szakállas utcai közhely, akárcsak az az indoklás, hogy nyomás alatt megtörik. Ezt lehet hallani az NFL Network szagértőitől is, mint pl. Marshal Faulk, aki játékosnak zseniális volt, de a nyilvánvaló részrehajlása (két éve benyögte DeMarcus Ware arcába, hogy Doug Freeney jobb nála és még egy tucat Cowboys-bashing baromság ami jöhetne akár a segglyukából is) és a 90 körüli IQ-ja technikailag alkalmatlanná teszi a szakértésre. Mindegy, ő nagy császár volt a korában, az NFL Network meg büszke arra, hogy teletűzdeli a stábját egy rakás bratyizós bling-bling HoF játékossal és nyomatják a cirkuszt a népnek.

Meg lehet kérdezni azokat a drukkereket itt, akik 2006ra visszamenően látták Romo szinte összes meccsét, hogy értékelik a teljesítményét. MI láttuk majdnem az összes balfaszságát, ami mellé arányosan 2-3 klasszis bravúr is társul. EZEKET nem szokták a demagóg szakértők figyelembe venni, inkább rugóznak egy tavalyi Jets elleni INT-en és fumble-ön, ami ugyan kétség kívül az ő hibája volt, de a csapat többi része is bőven benne volt a vereségben. Ha eljön az idő amikor már rozsdás és béna lesz Romo, itt lehet majd olvasni, de még nem ez a helyzet.

Végül a játékosok véleményéről ennyit: broáf. Erős többségük nem az eszük és éles megfigyelőképességük miatt van a ligában, remek példa erre a tavalyi top100, még az általam előbb lehúzott NFL Networkön is közröhely tárgya volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Kicsit irigyellek benneteket, hogy össze tudtok jönni közösen meccset nézni. Nekem nagy lenne a távolság (270km), hogy a meccs miatt csak úgy elugorjak de ha olvassa ezt szombathelyi és valahol lehetne nézni írjon rám nyugodtan!
Más:
itt a bowl.hu olvasom, hogy 180 játékos szavazatai alapján a legtúlértékeltebb NFL játékosok, rangos 2. helyét Romo foglalja el Mark Sanchez-el megosztva...
(1. Tebow)Wong
bocs, hogy beleszólok, témába vág:
van egy NFL-szakértő barátom (a bowl.hu-n nem regisztrált, de más NFL-es projektben benne van), aki évek óta "Tony Romo az NFL legtúlértékeltebb játékosa" mondattal kezdi mondandóját, amikor a Cowboys szóba kerül. Idei első fordulós meccsünk után próbáltam vele vitatkozni, hogy sztem elég jól nyomta Tony, amire az volt a válasza, hogy csak mert nem volt nyomás alatt...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Más:
itt a bowl.hu olvasom, hogy 180 játékos szavazatai alapján a legtúlértékeltebb NFL játékosok, rangos 2. helyét Romo foglalja el Mark Sanchez-el megosztva...
(1. Tebow)Wong
nem az a röhej, hanem hogy Vicket is megelőzi.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit irigyellek benneteket, hogy össze tudtok jönni közösen meccset nézni. Nekem nagy lenne a távolság (270km), hogy a meccs miatt csak úgy elugorjak de ha olvassa ezt szombathelyi és valahol lehetne nézni írjon rám nyugodtan!
Más:
itt a bowl.hu olvasom, hogy 180 játékos szavazatai alapján a legtúlértékeltebb NFL játékosok, rangos 2. helyét Romo foglalja el Mark Sanchez-el megosztva...
(1. Tebow)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Leenek 3-4 hónap a rehab, elvileg februárra már 100% lesz. 3 éve azt mondták, hogy 3 draft kell Garrett alatt, hogy a Cowboys biztos PO team legyen. Most jön a 3., az eddigiekkel szerintem minden rendben volt, jövőre meg megyünk a kupáért.
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
sziasztok, jöttök?
 www.facebook.com/events/442736122429462/