Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Lee out for season? Tartogat még valami kellemes meglepetést nekünk ez a szezon? A PO remények szerintem így végképp elszálltak, legjobb esetben egy 8-8-ra lehetünk jók, de inkább 7-9 lesz az. Péntektől Isztambulban leszek egy hétig, így nem látom a meccset, de szerintem jobb is. Most nagyon kilátástalan minden 😕
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Megnéztem a minap a Redskins-Giants meccset. 10-20 hsz korábban olvastam olyat, hogy idén a redskins nem PO gyanús.
Ezt erősen kétlem.
Látni bennük most nagyon az akarást és sztem idén ha le is maradnak a PO-ról azt kb úgy fog kinézni mint a mi tavalyi szezonunk.
A gond az, hogy jövőre még jobbak lesznek.
Ki kell találni valamit mert ez a csoport eddig sem volt piskóta és mostantól nem elég a 8-8 meg 9-7.
Viszont bennünk meg nem látom a 10-6+ (de cáfoljatok meg nyugodtan)
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Lee megkockáztatom hogy talán még Warenél is fontosabb.Eleve az hogy mindig ott van a labda körül lehetőség a big play-re,egy kulcs stop vagy labdaszerzés.Egyedül benne látom ezt a fajta playmakerséget,(fumble a Giants ellen,Int a Buccs ellen stb)ami egyik másik játékosunkban sem nagyon van meg.Ha csak semmi mást nem nézek csak a puszta jelenlétét a front7ben mint egy jó eszű sure tackleer Lb akár futás akár passz ellen akkor is nagy veszteség.Egy igazi all aruond ILB,(megjegyzem hogy QB siettetésben is a harmadik Ware és Spencer mögött)már a 3dik évében.Nagyon nagyon csalódott vagyok mert nem csak a játéka miatt hanem mint ember is nagyon kedvelem,egyik legfontosabb vezére a csapatnak.Cowboykarcsi
Ne vállalsz túl nagy kockázatot 😊, Sean Lee a védelem vezére, pont. Köré lehet építeni a jövő nagy csapatát, immár sokadszorra újrakezdve.Dzsokijuing
Idén sztem simán all-pro szezonja volt 😕
Az a bajom h nemcsak a vezérét hanem az eszét is elvesztette a D....
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hát srácok a hétvégén még azt hittétek Ti jöttetek ki jól a meccsből, nos azóta nálunk repült a GM, nálatok kidőlt Lee. Mindjárt más a leányzó fekvése...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 126 — Saturday Night Lights
Lee megkockáztatom hogy talán még Warenél is fontosabb.Eleve az hogy mindig ott van a labda körül lehetőség a big play-re,egy kulcs stop vagy labdaszerzés.Egyedül benne látom ezt a fajta playmakerséget,(fumble a Giants ellen,Int a Buccs ellen stb)ami egyik másik játékosunkban sem nagyon van meg.Ha csak semmi mást nem nézek csak a puszta jelenlétét a front7ben mint egy jó eszű sure tackleer Lb akár futás akár passz ellen akkor is nagy veszteség.Egy igazi all aruond ILB,(megjegyzem hogy QB siettetésben is a harmadik Ware és Spencer mögött)már a 3dik évében.Nagyon nagyon csalódott vagyok mert nem csak a játéka miatt hanem mint ember is nagyon kedvelem,egyik legfontosabb vezére a csapatnak.Cowboykarcsi
Ne vállalsz túl nagy kockázatot 😊, Sean Lee a védelem vezére, pont. Köré lehet építeni a jövő nagy csapatát, immár sokadszorra újrakezdve.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Köszönöm, a vád visszavonul. Átállok 2010es üzemmódba és várom a következő szeptembert. Közben legfeljebb csalódok egy kicsit (ezúttal kellemesen).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Lee megkockáztatom hogy talán még Warenél is fontosabb.Eleve az hogy mindig ott van a labda körül lehetőség a big play-re,egy kulcs stop vagy labdaszerzés.Egyedül benne látom ezt a fajta playmakerséget,(fumble a Giants ellen,Int a Buccs ellen stb)ami egyik másik játékosunkban sem nagyon van meg.Ha csak semmi mást nem nézek csak a puszta jelenlétét a front7ben mint egy jó eszű sure tackleer Lb akár futás akár passz ellen akkor is nagy veszteség.Egy igazi all aruond ILB,(megjegyzem hogy QB siettetésben is a harmadik Ware és Spencer mögött)már a 3dik évében.Nagyon nagyon csalódott vagyok mert nem csak a játéka miatt hanem mint ember is nagyon kedvelem,egyik legfontosabb vezére a csapatnak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
:S:S:S:S Akkor Connor és Carter kezd. Lehet villantani. Azt sem tartom elképzelhetetlenek, hogy Butlert beküldik néha középre.

több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ehh. Lehet készülni a draftra, a védelem a vezére nélkül nem tudom mire lesz képes...
Sztem vége a szezonnak 😕
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Lee végzett a szezonra, marha nagy gázban vagyunk.Wirtschaftsteil
egy egyszerűen csodálatos
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
ja, meg Jerry anyukája is meghalt, jó kis nap a vén csont számára.
jövőre gondolom kinyomtat párezer Cowboys-naptárat, amit el lehet adni - de mindegyikből hiányozni fog október 23...
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Lee végzett a szezonra, marha nagy gázban vagyunk.Wirtschaftsteil
Na akkor a jelek szerint nincs Lee,és valszeg Murray sem fog játszani még és lehet Jones sem. Gyakorlatilag mindkét oldalról az egyik legfontosabb játékosunk.Nagyon nagy csodára lesz szükség...
ki lesz helyette?Janek
Connor plusz gondolom hozunk valami FA-t depthnek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
ki lesz helyette?

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Lee végzett a szezonra, marha nagy gázban vagyunk.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Ha McCrayre gondolsz, ő idén csendes meglepetés ember eddig.gyeek
csendes meglepetés, de akkor Church egy katonazenekaros diadalmenet.
van egy-két villanása McCray-nek, de ha hasonlítanom kellene valakihez, az Keith Davis lenne talán.slowmotion
McCray egójából szerencsére még nem tapasztaltam semmit. Davis egész jó backup lett volna, de ő mindenáron kezdőbe akart kerülni... meglátjuk hogy fog a ST császár viselkedni szezon után, remélem tartja a racionalitását.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Ha McCrayre gondolsz, ő idén csendes meglepetés ember eddig.gyeek
csendes meglepetés, de akkor Church egy katonazenekaros diadalmenet.
van egy-két villanása McCray-nek, de ha hasonlítanom kellene valakihez, az Keith Davis lenne talán.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Érkezett Charlie Peprah, ex-pakker. Matt Johnson IR-je, vagy méginkább Eric Frampton (szép drop volt a Panthers ellen) fejszéje a levegőben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Murray és Lee játékára elég kevés esély van, szinte semmi. Nem is tudom érdemes lesz-e végignézni a meccset, de ha már adja a TV akkor muszáj. 😊Wirtschaftsteil
Lemaradtam volna vmiről? Murray Giants ellen már lesz az utolsó infóm szerint.
Lee pedig brutálisan hiányozni fog, Robnak nagyon fel kell kötnie a gatyáját, hogy működjön a D. Talán ettől félek a legjobban, hogy ez sikerül e neki!?

Még a fogadóirodáknál sem 1értelmű a vasárnapi meccs 1,91 szorzóval ajánlja mind a két csapatot. (ez NFL-ben elég ritka) Wong
az NFL nem abszolút erősségről meg mérlegekről szól, hanem matchupokról.
lehet akármilyen jó a Giants, a két csapat meccsei az elmúlt években (ha nem volt sérült Romo) általában az utolsó perceking nyíltak voltak.
persze az egyforma odds azt jelenti, hogy erősebbnek gondolják a Giants-et (a hazai pálya általában automatikus 3 pontos előnnyel jár a spread fogadási sémáknál), de majd vasárnap este kiderül.slowmotion
Igen ezt tudom, hogy esélyesebb a Giants szerintük, de akkor is megteszem a Dallast, ahogy megtettem a Ravens és a Seahawks ellen is. És most igazam lesz, rohadjanak meg!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Murray és Lee játékára elég kevés esély van, szinte semmi. Nem is tudom érdemes lesz-e végignézni a meccset, de ha már adja a TV akkor muszáj. 😊
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Wade rendszere alatt ugyanez a fos volt, kivéve talán 2007 és 2009. Playmakingről beszélnek a védőknél, de szerintem ez rohadtul nincs meg ezekben a db-kben. Drop hegyek...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Miért van az hogy ilyen rossz a turnover arányunk? Főleg azt a 2 INT-t tartom kevésnek (liga utolsó hely), ilyen sec-el. Vagy Rob rendszere eredményezi a kevesebb szerzett labdát?

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Ha McCrayre gondolsz, ő idén csendes meglepetés ember eddig.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Még a fogadóirodáknál sem 1értelmű a vasárnapi meccs 1,91 szorzóval ajánlja mind a két csapatot. (ez NFL-ben elég ritka) Wong
az NFL nem abszolút erősségről meg mérlegekről szól, hanem matchupokról.
lehet akármilyen jó a Giants, a két csapat meccsei az elmúlt években (ha nem volt sérült Romo) általában az utolsó perceking nyíltak voltak.
persze az egyforma odds azt jelenti, hogy erősebbnek gondolják a Giants-et (a hazai pálya általában automatikus 3 pontos előnnyel jár a spread fogadási sémáknál), de majd vasárnap este kiderül.slowmotion
Remélhetőleg a Giants lesz az underdog. 😊gyurczi
nem hiszem, tőlünk fontosabb emberek hiányozhatnak, mint egy backup DT, Boley helyett meg ott van Rivers.

szerk: meg ugye oké, hogy TT nincs, de tőlünk meg a kezdő (és egyetlen értelmes) FS hiányzik, úgyhogy két spec teamer helyettesítgeti őt kevesebb sikerrel.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Még a fogadóirodáknál sem 1értelmű a vasárnapi meccs 1,91 szorzóval ajánlja mind a két csapatot. (ez NFL-ben elég ritka) Wong
az NFL nem abszolút erősségről meg mérlegekről szól, hanem matchupokról.
lehet akármilyen jó a Giants, a két csapat meccsei az elmúlt években (ha nem volt sérült Romo) általában az utolsó perceking nyíltak voltak.
persze az egyforma odds azt jelenti, hogy erősebbnek gondolják a Giants-et (a hazai pálya általában automatikus 3 pontos előnnyel jár a spread fogadási sémáknál), de majd vasárnap este kiderül.slowmotion
Remélhetőleg a Giants lesz az underdog. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Érdekesség, hogy Jenkins 1, azaz egy darab snapnél volt pályán vasárnap. Ő sokáig nem lesz káuboj. 😕