Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Győzelem persze ez a lényeg de...bár csak a második félidőt láttam,nem sok jót tudok mondani. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen nem nagyon emlékszem de meccsfordító birói tévedés a mi javunkra.Nem akarok most itt elemezgetni túl sok volt ez a mai nap.Annyit viszont mindenképpen megjegyeznék,3-3,3 győzelem,egy szoros W a liga egyik legjobbja ellen,és két nyögve nyelős egyértelműen a liga hátsóbb részébe tartozó csapatoktól,nem sok jót ígér amikor a következő 3 meccsből kettőt idegenben játszunk,egy évek óta számunkra mumus és két liga elit csapat ellen.

Lee hiánya nagyon látszott,remélem semmi komoly,Spencer viszont nagyon kellett,fasza hogy visszatért.Első félidőről írhatna valaki.Cowboykarcsi
Ellenünk biztos volt már nem is egy 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Győzelem persze ez a lényeg de...bár csak a második félidőt láttam,nem sok jót tudok mondani. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen nem nagyon emlékszem de meccsfordító birói tévedés a mi javunkra.Nem akarok most itt elemezgetni túl sok volt ez a mai nap.Annyit viszont mindenképpen megjegyeznék,3-3,3 győzelem,egy szoros W a liga egyik legjobbja ellen,és két nyögve nyelős egyértelműen a liga hátsóbb részébe tartozó csapatoktól,nem sok jót ígér amikor a következő 3 meccsből kettőt idegenben játszunk,egy évek óta számunkra mumus és két liga elit csapat ellen.

Lee hiánya nagyon látszott,remélem semmi komoly,Spencer viszont nagyon kellett,fasza hogy visszatért.Első félidőről írhatna valaki.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Grat srácok, ellenünk nem könnyű kikapni, nektek sem sikerült 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Na, uraim. Amennyiben ezt a mérkőzést nem hozzuk, véleményem szerint lemondhatunk a playoffról. Szóval must win.
Cowboynation!
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Dez Bryant is expected to play for the Dallas Cowboys despite being listed as questionable, according to NFL Network's Ian Rapoport.

Hát nem tudom, a Panthers secondary-t elvileg nélküle is verni kéne, remélem nem sérül rá.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Go Cowboys!
Brutál alázást kérek! (kell a léleknek az óriások ellen)
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nyerjünk.
Ne sérüljön meg senki.
A többit igazából leszarom.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Akkor most egy igen fontos meccs.
Amit szeretnék: 150 yardnál kevesebbet kapjunk levegőben.
30 pontnál többet szerezünk.
Jah és nyerjünk 😊

Jonestól egy igen jó meccset szeretnék látni.( ahol tudom kezdetem őt fantasyban 😊 )

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csak én néztem be h Murray nem játszhat a hétvégén??
Remélem Felix hasonlóan folytatja és Tanner meg Dunbar is szerez jó pár yardot.Kroos
Csak Te 😛
kb kedd óta lehet már tudni,és többször is volt róla itt szó 😊 de nagy valószínűséggel a Giants ellen már játszani fog.Bryant meg remélem rendbe jön,bár azzal se lennénk beljebb a sérülten játszana akkor inkább jegeljük őt is az Óriások elleni derbire.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Csak én néztem be h Murray nem játszhat a hétvégén??
Remélem Felix hasonlóan folytatja és Tanner meg Dunbar is szerez jó pár yardot.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Sejtettem, hogy a dolgok túl simán mentek..
Nick Eatman ‏@nickeatman
Dez Bryant questionable to play Sunday with a groin injury. Matt Johnson has been ruled out because of another hamstring setback.
Úgy látszik az ágyban is felügyelni kéne őt 😀Wirtschaftsteil
de legalább:

KavnerDC. Costa and Moorman both listed as full participants at practice. That's the only change on the injury report today.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Sejtettem, hogy a dolgok túl simán mentek..
Nick Eatman ‏@nickeatman
Dez Bryant questionable to play Sunday with a groin injury. Matt Johnson has been ruled out because of another hamstring setback.
Úgy látszik az ágyban is felügyelni kéne őt 😀
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Próbáljátok megvuduzni Fortunát ezzel a szóhasználattal? 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Nem emlékszem tisztán, de puntoltunk a Ravens ellen? mert ugye Moorman sérülésével nagy kérdés volt ez, de nem rémlik, hogy sor került volna ilyesmire.gorbel
egyszer. Jones volt a szerencsés.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A mai edzésen Jones, Cook, Costa és Spencer nem vettek részt. Ki lesz a centerünk vasárnap? Bailey?gorbel
Gondolom akkor Arkin lesz a szerencsés.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
A mai edzésen Jones, Cook, Costa és Spencer nem vettek részt. Ki lesz a centerünk vasárnap? Bailey?
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nem emlékszem tisztán, de puntoltunk a Ravens ellen? mert ugye Moorman sérülésével nagy kérdés volt ez, de nem rémlik, hogy sor került volna ilyesmire.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Garrett arcáról semmit nem akartam leolvasni csak olyan szembetűnő kedvváltozáson ment át ami néha frusztrált már meccs közben. Talán kapott valami erős fájdalomcsillapítót amit az egyik védőnek szántak...
Nevessen sokat persze, mert ha az embert elviszi az ideg akkor a koncentrációnak is lőttek.

Gyeek: ha én meginterjúvolom akkor olyan reakciója lenne amit még nem látott a youtube! 😛

Visszatérve az utolsó playre az a passz biztos, hogy nem 3 yardosnak készült..
Sztem mi vertük a Ravenst csak az eredmény nem ezt mutatja (ez most így hülyén hangzik de ha nem mi vagyunk és összejön akkor lehetett volna Seahawks-Patriots féle végeredmény is)

slowmotion: 11-ből 9-2-t?
Először néztem ám nagyot, hogy MI hogyan produkálnánk ilyen eredményt... aztán kicsit beleástam magam.
A csoport riválisokat mindenképp verni kell (ugye), akkor 3 keményebb csapat marad nekünk. Atlanta, Pittsburgh, New Orleans.
Az utolsó kettő idén látványosan gyengébb mint az elmúlt években a hab a tortán pedig az, hogy mind2vel otthon játszunk.
Elviekben nagyon is helytálló lehet(ne) a 9-2.

Bárcsak így lenne!Wong
nem azt mondtam, hogy tuti meglesz, hanem azt, hogy a playoffhoz kb ez kell. majd persze kiderül, hogy a Giants teljesítménye visszaesik-e, de ha nem, akkor a 10-6 már nem biztos, hogy elég lehet a rájátszáshoz.
amúgy az Atlantánál többször is rezgett a léc, a Vasasnál meg a Szenteknél le is lett párszor verve, N'awleans-ban pl védelem csak nyomokban található egyelőre, bár gondolom Spangli idővel majd összerántja őket.
amúgyis van egy ilyen veretlen-verő szériánk, szerintem az utolsó csapat legalább 5-0-val, akit nem vertünk meg, az még a 2007-es Pats volt (de akkor mi is 5-0-val álltunk), de ütöttük pl a 9-0-s Indyt pár éve, a 13-0-s Saintset a SB-győzelmük évében (idegenben!), az Atlanta... szerintem ők is meglehetnek, ráadásul 2003 óta nem vertek meg minket. reménykedek.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Despite returning to action with one of his best games of his career, Phil Costa is again on the injury report.

This time, the starting center has a left knee injury that has him limited in practice.

Beszarás ez az ember...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Garrett arcáról semmit nem akartam leolvasni csak olyan szembetűnő kedvváltozáson ment át ami néha frusztrált már meccs közben. Talán kapott valami erős fájdalomcsillapítót amit az egyik védőnek szántak...
Nevessen sokat persze, mert ha az embert elviszi az ideg akkor a koncentrációnak is lőttek.

Gyeek: ha én meginterjúvolom akkor olyan reakciója lenne amit még nem látott a youtube! 😛

Visszatérve az utolsó playre az a passz biztos, hogy nem 3 yardosnak készült..
Sztem mi vertük a Ravenst csak az eredmény nem ezt mutatja (ez most így hülyén hangzik de ha nem mi vagyunk és összejön akkor lehetett volna Seahawks-Patriots féle végeredmény is)

slowmotion: 11-ből 9-2-t?
Először néztem ám nagyot, hogy MI hogyan produkálnánk ilyen eredményt... aztán kicsit beleástam magam.
A csoport riválisokat mindenképp verni kell (ugye), akkor 3 keményebb csapat marad nekünk. Atlanta, Pittsburgh, New Orleans.
Az utolsó kettő idén látványosan gyengébb mint az elmúlt években a hab a tortán pedig az, hogy mind2vel otthon játszunk.
Elviekben nagyon is helytálló lehet(ne) a 9-2.

Bárcsak így lenne!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Két észrevétel amit nem értek:
- Garrett miért mosolygott folyton a meccs közben? Megnéztem tegnap még1x és nem tudok rájönni minek lehetett ennyire örülni!? Sokszor szó szerint harapta a szája szélét, hogy ne teli szájból nevessen! Tudom nem fontos csak nem tudom összerakni. Máskor izgulni szoktam, hogy ne kapjon agyvérzést a meccs végéig.
- Time managment. 13mp-nél eszük ágában nem volt elindítani még egy playt. Sztem nem tartották indokoltnak (vagy nem bíztak Romoban). A távolsággal semmi baj nem volt. Bőven megvolt. Elviekben az irányzékkal sem lehetett volna...ha..
5 yardal kisebb távolság esetén meg telibeveri a vasat sztem. Olvastam, hogy nem kellően vette figyelembe a légáramlást. A rúd tetején egyértelműen látszott az a piros szalag, hogy "balra húz".
Személy szerint én ezzel sem értek egyet.
Az a rúgás egyszerűen el lett b@szva.Wong
ja igen, ide még annyit, hogy ha nem bíztak volna Romóban, akkor tényleg futnak. az a helyzet viszont, hogy az utolsó drive inkább szokott sikerülni Romónak, mint nem, és inkább szokott sikerülni, mint az előzőek.
abból kiindulva, hogy 9 drive-ból 6 pontszerző lett (egy INT, egy punt és egy félidő végi fél perces valami nem hozott csa a konyhára) szerintem simán meglehetett volna.

én amiatt ettem a kefét már az utolsó TD-drive alatt, hogy kis léptékben haladt előre a csapat, pedig nyilvánvaló volt, hogy ha esetleg nem jön össze a két pontos kísérlet, akkor nagyon kevés idő marad az esetlegesen sikeres onside kick után is.
hát sajnos bejött...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Két észrevétel amit nem értek:
- Garrett miért mosolygott folyton a meccs közben? Megnéztem tegnap még1x és nem tudok rájönni minek lehetett ennyire örülni!? Sokszor szó szerint harapta a szája szélét, hogy ne teli szájból nevessen! Tudom nem fontos csak nem tudom összerakni. Máskor izgulni szoktam, hogy ne kapjon agyvérzést a meccs végéig.
- Time managment. 13mp-nél eszük ágában nem volt elindítani még egy playt. Sztem nem tartották indokoltnak (vagy nem bíztak Romoban). A távolsággal semmi baj nem volt. Bőven megvolt. Elviekben az irányzékkal sem lehetett volna...ha..
5 yardal kisebb távolság esetén meg telibeveri a vasat sztem. Olvastam, hogy nem kellően vette figyelembe a légáramlást. A rúd tetején egyértelműen látszott az a piros szalag, hogy "balra húz".
Személy szerint én ezzel sem értek egyet.
Az a rúgás egyszerűen el lett b@szva.Wong
Wade anno meg csak állt és nézett. Sztem nem kell semmit keresni az arcokban.

Itt az utolsó 13at máshogy közelíteném meg: Előtte az a 3 yardos passz szten nem volt okos. Így is messze volt és lement az óra. Egy futással talán jobban jártunk volna.
A másik. ha el is indítjuk a labdát, akkor nem csak sikeres játék kellett volna, hanem kilépés is, mert elég necces lett volna jó elkapás után időkérés. Ráadásul benyelünk egy sacket, akkor tuti bukta.
A rúgás: Ugye a legtöbb rúgás ilyen távolságból mellé megy nem pedig rövid. Gondolom ez olyan mint a fociban, minél messzebb vagy annál több erőt akarsz bele vinni, de ez a pontosság rovására megy. beltazor
A 3 yardos passzt én se értettem először, de visszanéztem a meccset. Amikor Romo eldobta a labdát, DEZ középre futott, ahol hatalmas üres terület volt. A pech az, hogy a safety irtó gyorsan kapcsolt, és levitte. Ha kicsit lassabb, akkor középen hoztunk volna legalább 10 yardot.

szerk.: Jerry Jones: "Cowboys can compete for a Super Bowl title this year" bárcsak én is ilyen optimista tudnék lenni.Wirtschaftsteil
simán lehet, de akkor a maradék 11 meccsből kellene egy 9-2, lehetőleg simázva a csoportot.
a vicc az, hogy ha nem hibázunk látványosat, akkor általában meccsben vagyunk akárkivel - csak hát ugye a hangsúly a "nem hibázunk látványosat" kitételen van, az meg nem jön össze.
nincs olyan a ligában, hogy egyértelmű esélyes (a Ninerst mondták annak, amíg ki nem szívott csúnyán a Giantstől, aki kiszívott a skizofrén Eaglestől, satöbbi satöbbi). a Ravens verhető, csak kellő összpontosítás kell, a Seahawks ütöget mindenkit, de például szerintem a következő meccsünket hoznánk ellenük, akár ott fent északon is.
ha a sérülések elkerülnek, akkor akár a Falconst is meg tudjuk verni.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Két észrevétel amit nem értek:
- Garrett miért mosolygott folyton a meccs közben? Megnéztem tegnap még1x és nem tudok rájönni minek lehetett ennyire örülni!? Sokszor szó szerint harapta a szája szélét, hogy ne teli szájból nevessen! Tudom nem fontos csak nem tudom összerakni. Máskor izgulni szoktam, hogy ne kapjon agyvérzést a meccs végéig.
- Time managment. 13mp-nél eszük ágában nem volt elindítani még egy playt. Sztem nem tartották indokoltnak (vagy nem bíztak Romoban). A távolsággal semmi baj nem volt. Bőven megvolt. Elviekben az irányzékkal sem lehetett volna...ha..
5 yardal kisebb távolság esetén meg telibeveri a vasat sztem. Olvastam, hogy nem kellően vette figyelembe a légáramlást. A rúd tetején egyértelműen látszott az a piros szalag, hogy "balra húz".
Személy szerint én ezzel sem értek egyet.
Az a rúgás egyszerűen el lett b@szva.Wong
Volt meg időnk. 45ről az elbaszott rúgás bent lett volna.

Amúgy nekem jobban tetszik hogy nem hisztizik a bíróknak. Amúgy Félix chop blokkjánál mar én is röhögtem csak.Blevi
nem lett volna bent, már a rúgás felétől látszott, hogy nem fog bekanyarodni. evvan.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Claiborn-nal mi van? nem találok semmilyen infót a sérülésről. beltazor
Semmi komoly, akar játszani, szerintem probable lesz.

szerk.: Bréking injury report:  www.dallascowboys.com/news/article-JonathanAuping/Practice-Report-Spencer-Back-But-Limited-Corners-Participate/4f20c2dd-94bb-465e-9940-61d966e08c89?cid=co4180824
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Claiborn-nal mi van? nem találok semmilyen infót a sérülésről.