Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"There's no way you have 22 seconds and a timeout and don't get another play off." Vihettük volna előbbre is azt a labdát, és akkor egy 45 yardos FG már mindjárt kényelmesebb.

3 pozitívuma van az estének:
1., A futás nagyon jól ment, még Dunbar is villogott kicsit.
2., Az O-line nagyon jól muzsikált.
3., Felix Baumgartner ugrása nagyon király volt. 😀

Ha így javul az OL, akkor imádkozhatunk a DE draftért, mert a pass rush week 1 óta borzasztó. Szvsz kiemelném még mindig a play callingot, az oké hogy egy 5 pickes meccs után nem kell a passzt erőltetni, meg ment is viszonylag a futóinknak, de én is így hívom a play-eket.

szerk.:
Passing (YPG) Complete List
1. Dallas Cowboys 181.6
2. San Francisco 49ers 183.2
3. Indianapolis Colts 200.0
4. Pittsburgh Steelers 200.8
5. New York Jets 209.3
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Aki az elmúlt 15 évben a Dallasnak szurkol annak van tapasztalata milyen is - hogy egy szép angolszász kifejezéssel éljek - az a "heart breaking loss". Na ez még így is benne van a személyes top5ös listámban pedig(sajnos)van bőven miből válogatni. Az az utolsó drive,két 4&10-el,(Wittent mennyire imádom te jó ég),az onside kick-el,amit csak azért szereztünk meg - egyébként tipikusan cowboysosan - hogy még fájóbban kapjunk ki.

Most bele mehetnék a hajtépő balfaszkodásokba(clock management az utolsó playnél ?!!),büntetésekről,a D faszságárol hogy a Ravens az utolsó TD drive-ban gyak 3 play alatt végig ment a pályán ésatöbbi. Fölösleges. Az elmúlt tizeniksz évben ez a csapat erről szól,ezekről a majdnem catch/TD/Int/győzelem meccsekről,ez a csapat egy "majdnem" csapat volt az utolsó másfél évtizedben.Ez nem amióta Romo itt van,nem Garrett alatt,nem Parcells óta,valami más valami féle "átok" miatt. Nekem sokszor van olyan érzésem mintha a saját hypejába fulladt volna bele a franchise ugy kb a triplets lassú leépülésétől kezdve,és azóta is ebben a poshadt vízben térdelne.Ezt lehet részben JJre kenni,vagy egyenesen őt hibáztatni,mindegy a megoldás nem innen fog jönni,vagy legalábbis nem egyhamar. Ráadásul ha Jones ki is adná vagy kikerülne a kezéből a csapat szinte biztos hogy nem külsősnek hanem jönne Stephen akiről én személy szerint nem tudom hogy jobb vagy akár másmilyen lenne mint JJ. Vagy az is lehet hogy csak szimplán nincs szerencsénk,hiszen voltak itt igen jó edzők,játékosok,mégsem jöttek az eredmények,'95 óta 2 kiemelkedőnek mondható csapat egy divisional round zakóval és egy első körös győzelemmel. Minden csapatnak lehet rossz korszaka és virágzása is.Akkor mi kussoljunk a kilencvenes és a hetvenes évek miatt?(főleg én a 22 évemmel...)Tudom hogy vannak csapatok akiknek a kétezres évek óta nem volt 3nál több pozitív mérlegű szezonja,sőt egyáltalán mint olyan "virágkora" sem,de ezt a hajunkra kenhetjük,én sem attól nem leszek boldogabb hogy a Browns emberemlékezet óta nem volt POban sem attól hogy a Giants az elmúlt 5 évben 2 gyűrűt is nyert.Tehát a válasz egyértelműen nem.

Vagy lehet hogy mindkettő megtörténik a csapattal egyszerre,tehát valamiért,a csillagok állása vagy nem tudom,de egyébként is,mi most karma szerinti szopóágra vagyunk rakva ki tudja még meddig,és közben a csapatnál a fejétől is bűzlik a hal,alapvető gondok vannak a franchise működésében működtetésében.

Mi marad nekünk szurkolóknak?A szeptembertől (bárcsak)februárig tartó hajnali idegeskedés,mert mindannyiunk,mindenki különféle okokért ezt a csapatot választotta X évvel ezelőtt.Azt a tradíciót,múltat,értéket,játékos és edző legendákat felvonultató franchise-t amelyben most is játszanak olyan férfiak akik miatt ha kell és van rá módom 16 héten át felkelek hajnalban még ha 0-16ot is hoz össze a csapat.Én legalábbis továbbra is ezt teszem és reménykedem hogy a fent említett néhány játékos nem egy befejezetlen karrier után lesz kénytelen visszavonulni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ja és annyit tennék meg itt hozzá, anélkül hogy a játékvezetésre fognám (51rol nem a sporinak kell bevernie), ha mi ilyen hazai pályát kapnánk nem kevesen nyomnák az Amerika csapat, JJ mindenkit megvesz szöveget. Amióta követem ezt sportot cca 5 év bírói szempontból néha meg otthon is szivatnak minket.
Tegnap megint nem volt pass rush, cserébe az O-line jo volt. Jövő heten a bye weekrol visszatérő Panthers jön. Idei forma alapján bármi lehet, de ha itt PO-ról akarunk beszélni akkor csak a W játszik.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Hát igen sorsdöntő meccsek jönnek a csapat, Romo, és Garret szempontjából is.Kroos
Ezen gondolkoztam a minap. Ha magasan draftolunk akkor Garret lehet egy új QB projekttel próbálja menteni majd a seggét.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen sorsdöntő meccsek jönnek a csapat, Romo, és Garret szempontjából is.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
A következő 4 meccsünkön eldől a sorsunk.
4 meccs 3 idegenben. Otthon giants, Idegenben falcons, eagles, panthers. 2-3-al állunk. Ha nem tudjuk 5-4-re vagy 6-3ra felhozni magunkat az idény megy a levesbe...
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nagy kár ezért a meccsért, 2 hét felkészülése "ment kárba". Megérdemeltük volna na...
Az az egy INT+ Punt return Td is számított sajna, 108 yardos volt és nagyon sima...
Murray sérülés nincs ő is ki tudja futott volna vagy 150 yardot simán,sőt...
Austinnal mi van? 2 passz 31 yard!! sérült v mi, nem értem miért nincs használva. Witten visszatért.
Pass rush nincs igazán, futást megfogtuk szépen.
Eagles is cumizott a végén, jó lenne még Giants és Skins vereség...😛 de azok neccesek lesznek.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
én most olyan kibaszott csalódott vagyok, hogy inkább nem írok semmit.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Idei legjobb játékkal szopó. Ez most nagyon fáj. 51 yardos FG-t meg kell tudni csinálni. Nem hibáztatom Bailey de ezt a meccset meg kellett vona nyernünk.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
JJ-nek boldogat. 😊 Még így 70 évesen is van idegrendszere az ilyen bears elleni meccsekhez. 😀

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
@calvinwatkins
Cowboys are also working out former Jets draft pick, G Robert T Griffin (6-foot-6, 335).

szerk.: Lassan felépül a csapat is, már csak Moorman nem eddz egyáltalán.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Spencer még mindig nem edz,ráadásul csatlakozott hozá Claiborne aki valamilyen betegség miatt hagyta ki a tegnapi edzést.3 puntert fogunk kipróbálni,Bailey nem fog próbálkozni.

Bocs Spencer limitáltan edzett.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ámen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Az oké, hogy Costa váltja Cookot, Spencerről beszámolt gorbel, de Austin hírhedt combizom szalaga is ismét feltűnik az aktuális injury reporton, meg jó lenne tudni Rendbejön-e Moorman jobbheréje vagy mi a frász (did not practice). gyeek
ágyékhúzódás.
de az nem baj, majd minden drive-ból pontot csinálunk. sőt, mínuszt háromnál, a döntetlen állásért rúgott FG-kísérletből Tony, a régi-új holder TD-t szerez.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Az oké, hogy Costa váltja Cookot, Spencerről beszámolt gorbel, de Austin hírhedt combizom szalaga is ismét feltűnik az aktuális injury reporton, meg jó lenne tudni Rendbejön-e Moorman jobbheréje vagy mi a frász (did not practice).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
"Linebacker Anthony Spencer’s pectoral injury might be worse than originally anticipated.

Spencer and center Ryan Cook were the only starters not suited up during the media portion of Wednesday’s practice. Spencer stood on the sidelines while Cook joined a group of Cowboys participating in rehab stretches and drills off to the side with strength and conditioning coach Mike Woicik."

"The rest of the Cowboys, including defensive linemen Jay Ratliff and Kenyon Coleman and center Phil Costa, were out at practice."

 www.dallascowboys.com/news/article-RowanKavner/Practice-Report-Spencer-Cook-Out-Ratliff-Costa-In/ec783927-ab69-4779-b9c1-9f023cd328bb?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Pléjör Nyúz: Eljött az én napom! Lance Dunbar az 53 között. Nagy reményeim fűződnek hozzá, remélem alakít valamit. Matt Johnson elvileg ép lesz a Baltimore elleni találkozóra.
Wirtschaftsteil
Nyilván csak mélyíteni jön, de ha esetleg be is szállna, nem hiszem, hogy sok sót enne meg. Ilyen futásblokkolás mellett többre menne egy fizikális RB, ráadásul az összes futónk inkább speedy kb. Na mindegy, sok szerencsét neki.gorbel
Hát ha neked Murray (aki MMA-zott is mellékesen egyetem alatt) nem fizikális, akkor nem tudom ki lehet az... talán Refrigerator Perry?

Amúgy meg simán adnék esélyt Dunbarnak futó játékban is, mert Jones eddigi teljesítménye 00. Elkeserítő, de akár már válthatja is Tashard Choicet a Billsben. gyeek
és még mindig egy mma márka arca!
 badboy.com/athletes/demarco-murray
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Pléjör Nyúz: Eljött az én napom! Lance Dunbar az 53 között. Nagy reményeim fűződnek hozzá, remélem alakít valamit. Matt Johnson elvileg ép lesz a Baltimore elleni találkozóra.
Wirtschaftsteil
Nyilván csak mélyíteni jön, de ha esetleg be is szállna, nem hiszem, hogy sok sót enne meg. Ilyen futásblokkolás mellett többre menne egy fizikális RB, ráadásul az összes futónk inkább speedy kb. Na mindegy, sok szerencsét neki.gorbel
Hát ha neked Murray (aki MMA-zott is mellékesen egyetem alatt) nem fizikális, akkor nem tudom ki lehet az... talán Refrigerator Perry?

Amúgy meg simán adnék esélyt Dunbarnak futó játékban is, mert Jones eddigi teljesítménye 00. Elkeserítő, de akár már válthatja is Tashard Choicet a Billsben. gyeek
Murray aránylag rendben van, bár Barberhez képest még mindig van lemaradása 😊
Jones valóban nagyon gyenge eddig, az ST-ben sem váltja meg a világot. Persze én is azt mondom, próbáljuk ki az új gyereket, csak a jelenlegi helyzetben benne van, hogy kap labdát, és már mehet is a kórházba.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Pléjör Nyúz: Eljött az én napom! Lance Dunbar az 53 között. Nagy reményeim fűződnek hozzá, remélem alakít valamit. Matt Johnson elvileg ép lesz a Baltimore elleni találkozóra.
Wirtschaftsteil
Nyilván csak mélyíteni jön, de ha esetleg be is szállna, nem hiszem, hogy sok sót enne meg. Ilyen futásblokkolás mellett többre menne egy fizikális RB, ráadásul az összes futónk inkább speedy kb. Na mindegy, sok szerencsét neki.gorbel
Hát ha neked Murray (aki MMA-zott is mellékesen egyetem alatt) nem fizikális, akkor nem tudom ki lehet az... talán Refrigerator Perry?

Amúgy meg simán adnék esélyt Dunbarnak futó játékban is, mert Jones eddigi teljesítménye 00. Elkeserítő, de akár már válthatja is Tashard Choicet a Billsben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nincs bajom Tyronnal sőt..de akármikor látom J.J. Wattot mindig sajnálom h nem őt választottuk....Kroos
Akkor Romo lehet már a kispadról, vagy JJ mellett ülve élvezné a játékot.Wirtschaftsteil
Persze tudom mondom Tyron is kell, de nyilván akkor jött volna más Tyron helyett( valaki no name valószínüleg). Ezek persze csak felvetések, csak jó lenne még Ware mellé egy ilyen pass rusher.Kroos
Ha Spencer és Ratliff felépül, a passrush aligha lesz probléma. Ellenben az támadó fallal, ahol (Costát leszámítva, bár ő sem az a franchise center) mindenki fitt, és még így is szar.
Az a baj, hogy FA piacon nagyon ritkán van minőségi OL játékos, így szinte teljesen a draftra kell hagyatkoznunk, ahonnan meg évente 1 jó kezdőt lehet húzni, ha szerencsénk van.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Pléjör Nyúz: Eljött az én napom! Lance Dunbar az 53 között. Nagy reményeim fűződnek hozzá, remélem alakít valamit. Matt Johnson elvileg ép lesz a Baltimore elleni találkozóra.
Wirtschaftsteil
Nyilván csak mélyíteni jön, de ha esetleg be is szállna, nem hiszem, hogy sok sót enne meg. Ilyen futásblokkolás mellett többre menne egy fizikális RB, ráadásul az összes futónk inkább speedy kb. Na mindegy, sok szerencsét neki.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ha már Bowent említettem kicsit lejjebb: mégegy ex-Cowboy a Skinsben. Kai Forbath a nem különben ex-Cowboy Billy Cundiff helyét szorítja ki. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nincs bajom Tyronnal sőt..de akármikor látom J.J. Wattot mindig sajnálom h nem őt választottuk....Kroos
Akkor Romo lehet már a kispadról, vagy JJ mellett ülve élvezné a játékot.Wirtschaftsteil
Persze tudom mondom Tyron is kell, de nyilván akkor jött volna más Tyron helyett( valaki no name valószínüleg). Ezek persze csak felvetések, csak jó lenne még Ware mellé egy ilyen pass rusher.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kissé erős kijelentés, hogy odafigyelt a Ravens a futásra a második félidőben, mert ha mondjuk nem tették volna és Charles tüdejében is maradt volna jelentős légnyomás, akkor NFL rekord is lehetett volna a dologból. gyeek
Nem mondom, hogy nincs igazad, mert lehetett volna rekord, azonban, ha nézted a meccset, láthattad, hogy míg az első félidőben esélyünk se volt a futásai ellen, a másodikban a szélső LB-k, különösen Kruger már úgy kereste a lehetőséget, hogy a széleket lezárja. Reed is fel-fel lépett... mondjuk ezt megtehette, mert Cassell ellen annyira nem féltünk a második félidőben passz kapcsán.

DE! 50 futás volt, szóval KC még a félidő után is próbálkozott... mi is a védekezéssel, s a kettő együtt, mármint a levegőtlenség és az adjustment együtt adta a halványabb második félidei futó eredményt. (ebben sztem kiegyezünk 😀)

Mint ellenlábas szurkoló, remélem igazad van passz és futójáték kapcsán a Ti oldalatokon, viszont sajnos a korábbi évekhez képest kisebb a szélső nyomás most nálunk is a D-ben.

Ezért is számítok igen izgalmas meccsre a hétvégén.

😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nincs bajom Tyronnal sőt..de akármikor látom J.J. Wattot mindig sajnálom h nem őt választottuk....Kroos
Akkor Romo lehet már a kispadról, vagy JJ mellett ülve élvezné a játékot.