Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Garrett nem lehet elküldeni. Max akkor ha már teljesen vége a szezonnak. Ő vezényli az egész O-t, abból csak több probléma lenne, ha elmenne.

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nekem mindig is az volt a véleményem, hogy Garrett offenzív koordinátorként nagy erősítés, HC-nak azonban kevés. Hogy Rob alkalmas lenne-e? Na ez egy nagyon jó kérdés, szívesen megnézném élesben. Mindenesetre attól nem tartok, hogy JG hosszú ideig a nyakunkon fog maradni, ha idén sem lesz PO, tuti repül.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Garretet megint hibáztatják a borzasztó time managmenteert... tavaly is ment ezen (is) el meccs...
Őszíntén én nem ragszkodok hozzá, Ryan v egy tapasztalt tekintély átvehetné a helyét majd( persze tényleg 3-4 meccs kell még h tiszta legyen a kép)..

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Elvileg mindkét CB aktív lesz a Carolina ellen, de majd az injury report többet mond.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Felix és Jenkis is 1. körösök voltak, bár eddig nem váltották meg a világot főleg Felix( főleg h milyen futók maradtak még benn amikor draftoltuk, persze előre nem lehet tudni..)

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között? beltazor
Inkább 8 mint 4, mivel kezdő akar lenni, joggal. Scandricknek is megvan a maga 4-6 millás szerződése, Jenkins nem fér bele a keretbe sajna. Az a csapat amelyik leigazolja jól fog járni vele (és ha megint valamelyik NFC East rivális kukázik a Cowboys háza táján, akkor azok szarjanak sünt!)gyeek
az a kérdés, meddig és mennyire bírja a válla.
olvastam olyat, hogy a meccs alatt megsérült, majd megnézem, ha holnap kijön az injury reportslowmotion
Felix? ő tuti nem kérhet sokat... és túl korai pick volt hogy elengedjük.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 923 — Cowboys fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között? beltazor
Inkább 8 mint 4, mivel kezdő akar lenni, joggal. Scandricknek is megvan a maga 4-6 millás szerződése, Jenkins nem fér bele a keretbe sajna. Az a csapat amelyik leigazolja jól fog járni vele (és ha megint valamelyik NFC East rivális kukázik a Cowboys háza táján, akkor azok szarjanak sünt!)gyeek
az a kérdés, meddig és mennyire bírja a válla.
olvastam olyat, hogy a meccs alatt megsérült, majd megnézem, ha holnap kijön az injury report
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
A Gianst szerintem sajnos ebből a 3 meccsből kettőt minimum behúz (persze mondanom sem kell, hol számolok nekik L-t). A Skins idén aligha lesz komoly playoff contender, az Eaglesből meg bármit kinézek. Nagyon meg lennék lepődve, ha nem a NY nyerné a csoportot, magunkat meg kevésnek tartom a wild cardra (elsősorban az NFC North csapatok miatt). Mázlival még csak-csak, de hát rólunk van szó.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Giants következő 3 meccse:
-Washington
-Dallas
-Pittsburg

Washington következő 3 meccse:
-Giants
-Pittsburg
-Carolina

Eagles következő 3 meccse:
-Bye
-Atlanta
-New Orleans

Ahogy vki előttem szóló is megírta a következő 3 (4) meccs eldönti a sorsunk.
Ha akarunk valamit is idén, itt kell most nagyot alkotni mert van esélyünk az NFC East élére állni.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között? beltazor
Inkább 8 mint 4, mivel kezdő akar lenni, joggal. Scandricknek is megvan a maga 4-6 millás szerződése, Jenkins nem fér bele a keretbe sajna. Az a csapat amelyik leigazolja jól fog járni vele (és ha megint valamelyik NFC East rivális kukázik a Cowboys háza táján, akkor azok szarjanak sünt!)gyeek
Majd ő is kiköt a Giantsnél,de még a redskins is esélyes, mérget vennék rá.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között? beltazor
Inkább 8 mint 4, mivel kezdő akar lenni, joggal. Scandricknek is megvan a maga 4-6 millás szerződése, Jenkins nem fér bele a keretbe sajna. Az a csapat amelyik leigazolja jól fog járni vele (és ha megint valamelyik NFC East rivális kukázik a Cowboys háza táján, akkor azok szarjanak sünt!)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között?

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Murraynek a bokája ficamodott ki, a Panthers ellen várhatóan nem lesz bevethető, de hosszabb kieséssel nem kell számolni.gorbel
Ellenünk mindegy ki fut, garantált a 150 yard 7-8-as átlaggal 😊 Nyugi, majd elindítunk Titeket felfelé 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hál az égnek. Már csak Claiborne ússza meg...
Ravens elcserélné a győzelmet most a csak ne érült volna meg senki náluk..

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Murraynek a bokája ficamodott ki, a Panthers ellen várhatóan nem lesz bevethető, de hosszabb kieséssel nem kell számolni.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
JJ-t amúgy jogosan lehet fikázni de vsz tett Ő annyit ezért a csapatért h akkor fejezze be amikor akarja. A magán véleményem az hogy be kellene fejeznie. Blevi
Tom Landry is több mint eleget tett a csapatért, JJnek viszont első dolga volt hogy feláldozza a haladás oltárán.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Srácok most néztem meg. Teljesen kikészültem. Ez nagyon hiányozni fog még az alapszakasz mérlegünkből.

Karcsi +1!
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Az a vicces hogy kb semmi nem dőlt meg el a csoportban. Giants impresszív volt tegnap de ha szívnak a Skins ellen akkor ők is bajban lehetnek, mert akkor 0-3 nekik az East mérleg, és jönnek hozzánk (tudom 4 éve nem vertük őket hazai pályán).
Nem látom azt hogy mi ezt a csoportot be húzzuk. Folyamatosan sérülnek le a kulcs játékosaink, és a szerencse nem kimondottan a barátunk. Az a bajom hogy ettől a csapattól 6-10től 10-6ig bármi benne van. Jósolni is lehetetlen...
Egyébként Karcsi minden szavával egyet értek.
JJ-t amúgy jogosan lehet fikázni de vsz tett Ő annyit ezért a csapatért h akkor fejezze be amikor akarja. A magán véleményem az hogy be kellene fejeznie.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Clarence Hill ‏@clarencehilljr
Stephen Jones said on 105.3 the fan that the Cowboys still waiting on mri results on murray and claiborne. lissemore has high ankle sprain
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.Wirtschaftsteil
Jim Jeffcoat nem csak egyszerűen játszott a csapatban, hanem Ware előtt ő tartotta a csapat színeiben szerzett legtöbb sack rekordját.
viszont a fiú kicsit soványka (238 lb a versenysúlya), 3-4-es védelemben az talán ILB-nek elmegy, de már OLB-be is kevésslowmotion
Lissemore is 270-280 volt draftról kijövet, idén Crawford is nagyon könnyűnek tűnt. Pár kilot rájuk tudnak pakolni.

A vereségtől meg a gyomrom fordult fel. A legkegyetlenebb szopatás ez a játékosoktól. Sokkal, de sokkal könnyebb volt Wade 1-7es menetelése is, ott nem okozott stresszt, hogy biztos lehetett tudni: ki fognak kapni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 923 — Cowboys fan
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.Wirtschaftsteil
Jim Jeffcoat nem csak egyszerűen játszott a csapatban, hanem Ware előtt ő tartotta a csapat színeiben szerzett legtöbb sack rekordját.
viszont a fiú kicsit soványka (238 lb a versenysúlya), 3-4-es védelemben az talán ILB-nek elmegy, de már OLB-be is kevés
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.Wirtschaftsteil
4-3as DE sztem 3-4be kevés lenne. beltazor
Spencer helyére gondoltam. Elég drága lesz jövőre, és még büntetésünk is van.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.Wirtschaftsteil
4-3as DE sztem 3-4be kevés lenne.

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
én most olyan kibaszott csalódott vagyok, hogy inkább nem írok semmit.slowmotion
szintén. így volt a legrosszabb kikapni. ha nem csináljuk meg a 4&10 -et, ha nem jön be az onside kick sokkal könnyebben lehetne elfogadni a vereséget.
De így hogy az élet ekkora esélyt adott, hogy aztán még jobban fájón.....

karcsi írta: "Én legalábbis továbbra is ezt teszem és reménykedem hogy a fent említett néhány játékos nem egy befejezetlen karrier után lesz kénytelen visszavonulni. "
Én Cowboys mellett nagy Mavs drukker is vagyok. Már feladtam a reményt hogy Nowo kezén gyűrűt láthassak. Már megnyert nba döntő elvesztése, azután vicc kiesés a wariors ellen, akkor mondtam, hogy Nowo sosem lesz bajnok. De akkor sikerült amikor a legkevésbé vártam. Remélem ez, így lesz a Cowboysnál is....