Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Még a fogadóirodáknál sem 1értelmű a vasárnapi meccs 1,91 szorzóval ajánlja mind a két csapatot. (ez NFL-ben elég ritka) Wong
az NFL nem abszolút erősségről meg mérlegekről szól, hanem matchupokról.
lehet akármilyen jó a Giants, a két csapat meccsei az elmúlt években (ha nem volt sérült Romo) általában az utolsó perceking nyíltak voltak.
persze az egyforma odds azt jelenti, hogy erősebbnek gondolják a Giants-et (a hazai pálya általában automatikus 3 pontos előnnyel jár a spread fogadási sémáknál), de majd vasárnap este kiderül.slowmotion
Remélhetőleg a Giants lesz az underdog. 😊gyurczi
nem hiszem, tőlünk fontosabb emberek hiányozhatnak, mint egy backup DT, Boley helyett meg ott van Rivers.

szerk: meg ugye oké, hogy TT nincs, de tőlünk meg a kezdő (és egyetlen értelmes) FS hiányzik, úgyhogy két spec teamer helyettesítgeti őt kevesebb sikerrel.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Még a fogadóirodáknál sem 1értelmű a vasárnapi meccs 1,91 szorzóval ajánlja mind a két csapatot. (ez NFL-ben elég ritka) Wong
az NFL nem abszolút erősségről meg mérlegekről szól, hanem matchupokról.
lehet akármilyen jó a Giants, a két csapat meccsei az elmúlt években (ha nem volt sérült Romo) általában az utolsó perceking nyíltak voltak.
persze az egyforma odds azt jelenti, hogy erősebbnek gondolják a Giants-et (a hazai pálya általában automatikus 3 pontos előnnyel jár a spread fogadási sémáknál), de majd vasárnap este kiderül.slowmotion
Remélhetőleg a Giants lesz az underdog. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Érdekesség, hogy Jenkins 1, azaz egy darab snapnél volt pályán vasárnap. Ő sokáig nem lesz káuboj. 😕
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Még a fogadóirodáknál sem 1értelmű a vasárnapi meccs 1,91 szorzóval ajánlja mind a két csapatot. (ez NFL-ben elég ritka) Wong
az NFL nem abszolút erősségről meg mérlegekről szól, hanem matchupokról.
lehet akármilyen jó a Giants, a két csapat meccsei az elmúlt években (ha nem volt sérült Romo) általában az utolsó perceking nyíltak voltak.
persze az egyforma odds azt jelenti, hogy erősebbnek gondolják a Giants-et (a hazai pálya általában automatikus 3 pontos előnnyel jár a spread fogadási sémáknál), de majd vasárnap este kiderül.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Még a fogadóirodáknál sem 1értelmű a vasárnapi meccs 1,91 szorzóval ajánlja mind a két csapatot. (ez NFL-ben elég ritka)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Sajtó tájékoztatón azt mondta Garrett, hogy napról napra nő az esély Costa játékát illetően, Lee eredményeire még várnak, de nagy valószínűséggel kihagyja a meccset és van esélye még 2-3 hét pihenőre. Connor játékáról annyit mondott, hogy biztatónak tűnt a pályán. Valószínűleg ő lesz akkor a kezdő jövő héten.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát több kell, azt hiszem szerzett pontok tekintetében 28-29 hely körül állunk.... tegnap is red zone 3/0..ha egyet is megcsinálunk sima a meccs.
Hogy mi a hiba? Romo? elkapók? O fal? Garrett? play hívások? mindegyik kicsit..??
Ha a szerzett pontok tekintetében legalább középmezőnyben lennénk máris más lenne a helyzet.
D az nagyon jó, egyedül pass ruh lehetne jobb+ több pont-labdaszerzés de ez már csak hab lenne.
Spec team Seahawks és Baltimore ellen is szívott be pontokat.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Egykori Skins edzőt, Joe Gibbs-t hívta meg Jerry még a meccs előtt a hotelba , egy ösztönző beszédet tartani. Arról beszélt, hogy anno milyen hibákat vétett, és ezeket hogyan fixálta. Jó ötletnek tartom, bár ez a meccsen nem igazán látszott meg.(Kétségtelen, hogy jóval kevesebb bénázás volt, mint az utóbbi hetekben)Wirtschaftsteil
hiba: munkába állni a Redskinsnél. kétszer is.
megoldás: felmondás 😊
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Egykori Skins edzőt, Joe Gibbs-t hívta meg Jerry még a meccs előtt a hotelba , egy ösztönző beszédet tartani. Arról beszélt, hogy anno milyen hibákat vétett, és ezeket hogyan fixálta. Jó ötletnek tartom, bár ez a meccsen nem igazán látszott meg.(Kétségtelen, hogy jóval kevesebb bénázás volt, mint az utóbbi hetekben)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Ware-en és Wittenen kívül nincs a csapatban mégegy kulcsjátékos aki ne bajlódna kisebb-nagyobb sérüléssel, mondom ezt évekre visszamenően.gyeek
mindegyiküknek volt már sérülése, de meccset még nem hagytak ki emiatt. emellett viszont Ware-nek a szokásos (szopásos?) hamstring, Witten meg ugye épphogy kigyógyult a lépsérülésből, de játszott már törött bordával is.

A Carolina jó ideig nem hívott Camre futójátékot, aztán amikor elkezdték (második negyed közepe), szoptuk a 20+ yardokat.gorbel
akkor sem feltétlenül Camre hívták a játékot, amikor először futott, csak nem volt opció a passzban, érezte, hogy sack lesz, ha nem mozdul meg, és a pálya (neki) jobb oldala teljesen üres volt.
de az akkor is olyan tűzoltás volt, mint Romo 9 yardos futása, amikor ha a fal kicsit jobban tart, akkor sima TD lett volna Wittennek.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Szerintem annyira esélytelenek vagyunk, hogy a végén nyerünk 😊 Viccet félretéve 70-30 az esélyeloszlás nálam a Giants felé, de főleg azért, hogy amíg ők genetikailag inkább egy winner csapat, mi chokerek vagyunk.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
nagyon kéne a győzelem. ahogy néztem az NFC-t 10-6 / 9-7 nél rosszabb mérleggel nem lehet bekerülni PO-ba. beltazor
Utoljára asszem 2007ben sikerült egy csapatnak 8-8cal wildcardoznia (Redskins), szóval a fenti elég általános kijelentés.gyeek
Igazad van. Azt akartam mondani, hogy ha nem nyerünk csoportot akkor nagyon jó mérleg kell a fent maradó két helyre.
Emellett idén nagyon jó lett az NFC, és több a pozitív mérleggel álló csapat. + nem csak eredményileg hanem játékilag is nagyon erős csapatok vannak.
Tehát idén szerintem, jobb teljesítmény kell mint tavaly. beltazor
Szvsz, aki 9-7-nél nem csinál jobb mérleget nem érdemli meg, hogy PO-ba kerüljön.
Én bízok a csapatban, ha Murray egészséges lesz akkor szerintem van esélyünk a Giants ellen. Bár ez egy igen-igen szubjektív vélemény 😊
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
nagyon kéne a győzelem. ahogy néztem az NFC-t 10-6 / 9-7 nél rosszabb mérleggel nem lehet bekerülni PO-ba. beltazor
Utoljára asszem 2007ben sikerült egy csapatnak 8-8cal wildcardoznia (Redskins), szóval a fenti elég általános kijelentés.gyeek
Igazad van. Azt akartam mondani, hogy ha nem nyerünk csoportot akkor nagyon jó mérleg kell a fent maradó két helyre.
Emellett idén nagyon jó lett az NFC, és több a pozitív mérleggel álló csapat. + nem csak eredményileg hanem játékilag is nagyon erős csapatok vannak.
Tehát idén szerintem, jobb teljesítmény kell mint tavaly.

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
nagyon kéne a győzelem. ahogy néztem az NFC-t 10-6 / 9-7 nél rosszabb mérleggel nem lehet bekerülni PO-ba. beltazor
Utoljára asszem 2007ben sikerült egy csapatnak 8-8cal wildcardoznia (Redskins), szóval a fenti elég általános kijelentés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
nagyon kéne a győzelem. ahogy néztem az NFC-t 10-6 / 9-7 nél rosszabb mérleggel nem lehet bekerülni PO-ba.

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ezt a meccset a defense hozta. Ritka szar volt az offensünk,egy ligaelső csapattal szemben 10 pont alatt maradtunk volna. Sajnos én sem tudok hinni a jövő 7ben... 😕
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jövő héten otthon simán underdogok leszünk a Giants ellen. Ez van engem meglepne ha nyernénk jövő héten megmondom őszintén.Blevi
+1
én most még arra is nagyobb esélyt látok hogy idegenben verjük a Falconst mint hogy jövőhéten üssük Eliékat.Ha jol tudom veretlenek is az új cowboys stadionban.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jövő héten otthon simán underdogok leszünk a Giants ellen. Ez van engem meglepne ha nyernénk jövő héten megmondom őszintén.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nagyon érdekes meccs volt. Nagyjából ilyen érzés lehet az ellenfélnek értékelni, miután mi megverjük magunkat ellenük.
Ennek ellenére nagyon sok negatívumot nem tudok felsorolni. Minimálisan (magunkhoz képest mindenképp) követtünk el csak buta szabálytalanságokat (1 false start talán?), Romo nem dobott INT-et, Morris nyomott egy picket úgy, hogy az ellenfél az ötösünkön volt, Austin a fumblit leszámítva nagyot játszott, a futásunk nem működött rosszul, az O-line jól blokkolt egy állítólag jó Panthers pass rush ellen, de valahogy mégis...nem az igazi.
Nagyon könnyen el lehet minket altatni. A Carolina jó ideig nem hívott Camre futójátékot, aztán amikor elkezdték (második negyed közepe), szoptuk a 20+ yardokat. Carr jó játékos, de azért Smith-el szemben többször alulmaradt. Sensi továbbra is jó run supportban, de passznál rendre simán kapnak el mellette, McCray meg egyértelműen nem kezdő szint (az offseasonben egy jó FS szerződtetése kulcskérdés szerintem). Spencer viszont nagyon jó, ég és föld a különbség közte és Butler között.
Offense oldalon nem robbantottunk nagyot, de szerencsére nem is kellett, hoztuk a balanced offense-t, 31 futás mellett 34-szer passzoltunk. Murray fizikálisabb mivolta lényegesen jobban illik ebbe a blokkolási sémába, mint a one cut Jones (látszott ez abból is, hogy Tanner jobban érvényesült, mint Felix), de ahhoz ma elég volt, hogy megalapozzuk vele a passzt. Witten megint hozza magát, jól blokkol, elkapásban meg fenomenális, nem nagyon van dropja. WR-ek közül Austin a fumble-t leszámítva kiemelkedőt hozott (97 yard 5 elkapásból), Dez sem volt most annyira Dropz Bryant, 3. számű WR azonban továbbra sincs, Ogletree a Giants meccs óta folyamatosan szar, fel is idegesítem magam rajta rendre. Ezt is fontos lenne orvosolni az offseasonben, bár nem prioritás. Costa kiesése után Cook sem volt rossz a vállalhatatlan feladásait leszámítva.
Szóval végre nem világvége hangulat, lehet reménykedni, jövő héten nagyon sok minden eldől. Én Isztambulban leszek péntektől, szóval a meccset jó eséllyel nem látom (lehet jobb is?), de az is must win véleményem szerint, mert a Giants most is szar játékkal, de legyűrte a Skinst. Aztán még ott vannak a csirkék...
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nagyon csábító ez a mézes madzag... de olyan rossz érzéseim vannak, hogy pofára esés lesz a vége (megint). Nem tudom hány olyan csapat van a ligában amelyik évről évre elhiteti a szurkolóikkal hogy jók, aztán majdnem minden vasárnap facepalm.

Ez a rengeteg sérülés is teljesen megbénítja a csapatot. Ware-en és Wittenen kívül nincs a csapatban mégegy kulcsjátékos aki ne bajlódna kisebb-nagyobb sérüléssel, mondom ezt évekre visszamenően. Costát tegyék nyugodtan IR-re meg pálmatexezzék össze a porcelán testét, egy meccse nem volt idén ahol ne lett volna sérült, ennek így semmi értelme. Amúgy jól láttam, hogy Dockery játszott Livings helyén meccs vége felé? Most ő is megsérült vagy mi? Ogletree flash in a pan, Dez dekoncentrált és rendre leamortizáltatja magát, Felixnek volt olyan playe ami után láthatóan fel se akart kelni a fűről, Murraynek nem a mostani az utolsó sérülése a szezonban... És Lee. Harmadik évében nem is lehet elképzelni ezt a védelmet nélküle, persze hogy ő is megsérül. A liga legjobb formájában játszó ILB-je, kulcsfontosságú meccs előtt. Nem lesz jó ez így. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Clarence Hill ‏@clarencehilljr
Costa diagnosed with just an sprained ankle after scare. (azt írják valószínűleg játszhat a giants ellen)


Clarence Hill ‏@clarencehilljr
Sean Lee injures his right big toe, but he promises to be "ready to roll" next week
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Győzelem persze ez a lényeg de...bár csak a második félidőt láttam,nem sok jót tudok mondani. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen nem nagyon emlékszem de meccsfordító birói tévedés a mi javunkra.Nem akarok most itt elemezgetni túl sok volt ez a mai nap.Annyit viszont mindenképpen megjegyeznék,3-3,3 győzelem,egy szoros W a liga egyik legjobbja ellen,és két nyögve nyelős egyértelműen a liga hátsóbb részébe tartozó csapatoktól,nem sok jót ígér amikor a következő 3 meccsből kettőt idegenben játszunk,egy évek óta számunkra mumus és két liga elit csapat ellen.

Lee hiánya nagyon látszott,remélem semmi komoly,Spencer viszont nagyon kellett,fasza hogy visszatért.Első félidőről írhatna valaki.Cowboykarcsi
helyenként töketlen playcall, volt egy 17 játékból álló drive-unk, ami egy nagyon értékes fél yardos mezőnygóllal végződött.
defense engedett 2 hosszú drive-ot a Panthersnek, ebből Cam az egyiket elcamolta, a másikat nem.
Costa kiesett, Felixen nincs olyan testrész, ami eddig ne sérült volna meg, Dez meg kapott egy killshot-ot egy PR alkalmával (amiben vagy 10 tackle-t rázott le amúgy).slowmotion
A Bryant féle PR-t láttam az már a 3rd negyedben volt de azért köszi 😊 Amugy utána vissza tért és volt is egy TD dropja,igaz most legalább nem egy sima pitch and catch labdát ejtett el.Austin amugy megint clutch volt(még akkor is ha volt egy fumbleja ha jól látom)nem tudom hogy a negyedik negyedekben miért nem keressük jóval többet,főleg így hogy Dez az ilyenekbe folyamatosan belehibázik(bizony egyelőre nagy az a 88as mez...)

Ja és azt most olvasom hogy Costa nagy valószínűséggel kidőlt erre az évre. Nem tudom mi lesz vele,egyrészt kimondottan biztató volt amikor játszott de egyszerűen képtelen egészséges maradni.Cowboykarcsi
Austin kezéből kicsapták a labdát elég rendesen. Td-t ígérő helyzet volt. bár volt ott még védő.

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Győzelem persze ez a lényeg de...bár csak a második félidőt láttam,nem sok jót tudok mondani. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen nem nagyon emlékszem de meccsfordító birói tévedés a mi javunkra.Nem akarok most itt elemezgetni túl sok volt ez a mai nap.Annyit viszont mindenképpen megjegyeznék,3-3,3 győzelem,egy szoros W a liga egyik legjobbja ellen,és két nyögve nyelős egyértelműen a liga hátsóbb részébe tartozó csapatoktól,nem sok jót ígér amikor a következő 3 meccsből kettőt idegenben játszunk,egy évek óta számunkra mumus és két liga elit csapat ellen.

Lee hiánya nagyon látszott,remélem semmi komoly,Spencer viszont nagyon kellett,fasza hogy visszatért.Első félidőről írhatna valaki.Cowboykarcsi
helyenként töketlen playcall, volt egy 17 játékból álló drive-unk, ami egy nagyon értékes fél yardos mezőnygóllal végződött.
defense engedett 2 hosszú drive-ot a Panthersnek, ebből Cam az egyiket elcamolta, a másikat nem.
Costa kiesett, Felixen nincs olyan testrész, ami eddig ne sérült volna meg, Dez meg kapott egy killshot-ot egy PR alkalmával (amiben vagy 10 tackle-t rázott le amúgy).slowmotion
A Bryant féle PR-t láttam az már a 3rd negyedben volt de azért köszi 😊 Amugy utána vissza tért és volt is egy TD dropja,igaz most legalább nem egy sima pitch and catch labdát ejtett el.Austin amugy megint clutch volt(még akkor is ha volt egy fumbleja ha jól látom)nem tudom hogy a negyedik negyedekben miért nem keressük jóval többet,főleg így hogy Dez az ilyenekbe folyamatosan belehibázik(bizony egyelőre nagy az a 88as mez...)

Ja és azt most olvasom hogy Costa nagy valószínűséggel kidőlt erre az évre. Nem tudom mi lesz vele,egyrészt kimondottan biztató volt amikor játszott de egyszerűen képtelen egészséges maradni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Győzelem persze ez a lényeg de...bár csak a második félidőt láttam,nem sok jót tudok mondani. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen nem nagyon emlékszem de meccsfordító birói tévedés a mi javunkra.Nem akarok most itt elemezgetni túl sok volt ez a mai nap.Annyit viszont mindenképpen megjegyeznék,3-3,3 győzelem,egy szoros W a liga egyik legjobbja ellen,és két nyögve nyelős egyértelműen a liga hátsóbb részébe tartozó csapatoktól,nem sok jót ígér amikor a következő 3 meccsből kettőt idegenben játszunk,egy évek óta számunkra mumus és két liga elit csapat ellen.

Lee hiánya nagyon látszott,remélem semmi komoly,Spencer viszont nagyon kellett,fasza hogy visszatért.Első félidőről írhatna valaki.Cowboykarcsi
helyenként töketlen playcall, volt egy 17 játékból álló drive-unk, ami egy nagyon értékes fél yardos mezőnygóllal végződött.
defense engedett 2 hosszú drive-ot a Panthersnek, ebből Cam az egyiket elcamolta, a másikat nem.
Costa kiesett, Felixen nincs olyan testrész, ami eddig ne sérült volna meg, Dez meg kapott egy killshot-ot egy PR alkalmával (amiben vagy 10 tackle-t rázott le amúgy).
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Győzelem persze ez a lényeg de...bár csak a második félidőt láttam,nem sok jót tudok mondani. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen nem nagyon emlékszem de meccsfordító birói tévedés a mi javunkra.Nem akarok most itt elemezgetni túl sok volt ez a mai nap.Annyit viszont mindenképpen megjegyeznék,3-3,3 győzelem,egy szoros W a liga egyik legjobbja ellen,és két nyögve nyelős egyértelműen a liga hátsóbb részébe tartozó csapatoktól,nem sok jót ígér amikor a következő 3 meccsből kettőt idegenben játszunk,egy évek óta számunkra mumus és két liga elit csapat ellen.

Lee hiánya nagyon látszott,remélem semmi komoly,Spencer viszont nagyon kellett,fasza hogy visszatért.Első félidőről írhatna valaki.Cowboykarcsi
aszongyák turf toe. lehet vele játszani, csak nagyon fáj, és elvesz a mozgékonyságból.
de Lee fasza gyerek, most majd a lábából csinálnak fültisztító pálcikát, aztán úgy aprítja az ellent 😊