Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Más:
itt a bowl.hu olvasom, hogy 180 játékos szavazatai alapján a legtúlértékeltebb NFL játékosok, rangos 2. helyét Romo foglalja el Mark Sanchez-el megosztva...
(1. Tebow)Wong
nem az a röhej, hanem hogy Vicket is megelőzi.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit irigyellek benneteket, hogy össze tudtok jönni közösen meccset nézni. Nekem nagy lenne a távolság (270km), hogy a meccs miatt csak úgy elugorjak de ha olvassa ezt szombathelyi és valahol lehetne nézni írjon rám nyugodtan!
Más:
itt a bowl.hu olvasom, hogy 180 játékos szavazatai alapján a legtúlértékeltebb NFL játékosok, rangos 2. helyét Romo foglalja el Mark Sanchez-el megosztva...
(1. Tebow)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Leenek 3-4 hónap a rehab, elvileg februárra már 100% lesz. 3 éve azt mondták, hogy 3 draft kell Garrett alatt, hogy a Cowboys biztos PO team legyen. Most jön a 3., az eddigiekkel szerintem minden rendben volt, jövőre meg megyünk a kupáért.
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
sziasztok, jöttök?
 www.facebook.com/events/442736122429462/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Úgy néz ki az nfl.com nem követi az aktuáis híreket...
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000085089/article/week-8-predictions-falcons-lose-first-game-cowboys-top-giants
Egyébként annyi minden szól ellenünk hogy lassan már csodaszámba menne a győzelmünk.Blevi
Sorsszerűen nyerni fogtok 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 240 — Lions & Cowboys fan
Úgy néz ki az nfl.com nem követi az aktuáis híreket...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wracigqbaotu0sip2twj
Week 8 predictions: Falcons lose first game; Cowboys top Giants
Get the champagne on ice, '72 Miami Dolphins. The Atlanta Falcons are the last remaining undefeated team in 2012, but in his Week 8 predictions, Elliot Harrison says Matt Ryan and Co. will lose.

Egyébként annyi minden szól ellenünk hogy lassan már csodaszámba menne a győzelmünk.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jones készül a meccsre, remélhetőleg játszik.


Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy Spencer állandóan úgy nyilatkozik mint valami gengszter? 😀
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 322 — Expect the Best !
hivatalossá vált hogy a vasárnapi derbit a szokott helyünkön nézzük :  agrund.hu/
Minden kedves dallasi érdeklődőt szerettel várunk!ne csüggedjetek a sok hiányzó miatt, biztos hogy így is nagy csata lesz!!
+ előtte 18.00 közösen szoríthatunk a csoportriválisok ellen! 😉
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Cowboys looking to sign Ernie Sims LB.

Nincs elég bajotok még tetézitek is?Janek
Megvolt 6, 7, 8 és 9 bejegyzéssel lejjebb az akvizíció. Amúgy meg bukni nem lehet rajta, van egy másik backup, meg adhatna a Cowboys akár egy 3. körös picket Barbie Carpenterért! Szóval nem szabad nagyon csüggednünk, mendig lehetnének a dolgok rosszabbak is!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Cowboys looking to sign Ernie Sims LB.

Nincs elég bajotok még tetézitek is?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
The good news, with Dallas LB Sean Lee's impending season-ending toe surgery, is should be 100% by Feb. Likely to have surgery next week


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bobby Carpenter még szabad! 😉slowmotion
Dehogy szabad! Hasít a Pats ST-ben.tomi-tomi
eladó? megvesszük!slowmotion
Türelem, kis idő és ingyen vihetitek. (Hamarabb kellett volna ébredni! 😀 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Bobby Carpenter még szabad! 😉slowmotion
Dehogy szabad! Hasít a Pats ST-ben.tomi-tomi
eladó? megvesszük!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bobby Carpenter még szabad! 😉slowmotion
Dehogy szabad! Hasít a Pats ST-ben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Ez a Sims 2006.ban 1/9es volt? tud vki valamit róla, h csúszott le ennyire, ha nem kellett senkinek?Kroos
A sasoknál volt de nem tudott maradandót alkotni és állítólag sosem fog tudni. Nem sok jót olvastam róla ( vagy inkább semmit) de ezek mind 2010es hírek azóta eltelt 2 év és vmiért a csapatunknál látnak benne vmit... de a kérdés jó.Wong
ez elég soványka információ ahhoz képest, hogy emlékeim szerint a Lions draftolta.
akkor kikiáltották playmakernek, de nem csak sérülések lehetnek a bajai, mert amikor az Iggles-höz ment, már akkor is csak csóválta mindenki a fejét.

Bobby Carpenter még szabad! 😉
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ez a Sims 2006.ban 1/9es volt? tud vki valamit róla, h csúszott le ennyire, ha nem kellett senkinek?Kroos
A sasoknál volt de nem tudott maradandót alkotni és állítólag sosem fog tudni. Nem sok jót olvastam róla ( vagy inkább semmit) de ezek mind 2010es hírek azóta eltelt 2 év és vmiért a csapatunknál látnak benne vmit... de a kérdés jó.Wong
Haromt szerint nem volt rossz, de egy valagnyi sérülés (köztünk ACL szakadás vagy vmi hasonló) eléggé visszavetette. Azt félretéve, hogy 4-3 OLB-t játszott eddig, a 6 láb magasság és 230 font súly kissé kevés...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ez a Sims 2006.ban 1/9es volt? tud vki valamit róla, h csúszott le ennyire, ha nem kellett senkinek?Kroos
A sasoknál volt de nem tudott maradandót alkotni és állítólag sosem fog tudni. Nem sok jót olvastam róla ( vagy inkább semmit) de ezek mind 2010es hírek azóta eltelt 2 év és vmiért a csapatunknál látnak benne vmit... de a kérdés jó.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez a Sims 2006.ban 1/9es volt? tud vki valamit róla, h csúszott le ennyire, ha nem kellett senkinek?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cowboys looking to sign Ernie Sims LB.
Chris Jones is IR-en, érkezett Sims.

Szerintetek jobb stream-en nézni a meccset, vagy inkább csúsztatva a sport TV-n?

*BRÉKING Practice Report*
Ware és Spencer nem öltözött be (full szerelésbe), de kint vannak az edzésen, Kowalski-val együtt. Az új fiúk edzenek, a futókat nem látni, de Murray biztos nem játszik.
Jones sem edz.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
slowmotion:
Giants: 1,80 Cowboys: 2,05
És sajnos nem meglepő.
Lee out for season? Tartogat még valami kellemes meglepetést nekünk ez a szezon? A PO remények szerintem így végképp elszálltak, legjobb esetben egy 8-8-ra lehetünk jók, de inkább 7-9 lesz az. Péntektől Isztambulban leszek egy hétig, így nem látom a meccset, de szerintem jobb is. Most nagyon kilátástalan minden 😕gorbel
Isztambulban ne a meccs húzzon a fejed fölé söét felhőket. Amúgy irigylésre méltó az az egy hét!
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A védelem legjobbja kiesett. rohadt életbe, kis túlzással jelenleg pótolhatatlan...

Lee has more than 80 tackles this year, far and away leading the team by more than double Bruce Carter and DeMarcus Ware for second and third. Lee also has been a force rushing the quarterback with eight quarterback pressures heading into the Panthers game, one less than Ware and Anthony Spencer.

Ez is sok mindent elmond.Bár Carter nagyott fejlődöt tavalyhoz képest,benne is nagy a potenciál a jövőbe nézve.

Őszintén megmondva már nem látom fényesen a szezont és a köv meccseket, negatív mérleget jósolok.
Az O valamiért impotens,a legjobb futónk nem egészséges, a védelem legjobbja kidőlt...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Ehh. Lehet készülni a draftra, a védelem a vezére nélkül nem tudom mire lesz képes...
Sztem vége a szezonnak 😕Blevi
Carter fogja kapni az infókat közvetlen Rob-tól.Wirtschaftsteil
elvileg ez a Carter gyerek is nagyon jó. én bízok benne. 😊

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ehh. Lehet készülni a draftra, a védelem a vezére nélkül nem tudom mire lesz képes...
Sztem vége a szezonnak 😕Blevi
Carter fogja kapni az infókat közvetlen Rob-tól.Wirtschaftsteil
Nem erre gondoltam. Játékinteligenciat nem lehet átadni, a védelem önerőből való olvasását. Ez az ami megvan Lee-ben, és hiányozni fog sztem.Blevi
értettem, csak plusz infónak szántam 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 240 — Lions & Cowboys fan
Ehh. Lehet készülni a draftra, a védelem a vezére nélkül nem tudom mire lesz képes...
Sztem vége a szezonnak 😕Blevi
Carter fogja kapni az infókat közvetlen Rob-tól.Wirtschaftsteil
Nem erre gondoltam. Játékinteligenciat nem lehet átadni, a védelem önerőből való olvasását. Ez az ami megvan Lee-ben, és hiányozni fog sztem.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Hát srácok a hétvégén még azt hittétek Ti jöttetek ki jól a meccsből, nos azóta nálunk repült a GM, nálatok kidőlt Lee. Mindjárt más a leányzó fekvése...gabokocka
Ha kicsit visszaolvasol láthatod, hogy Panthers meccs után még hagytunk a július 4-re szánt tüzijáték készletünkből bőven.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.