Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Ez se sokon múlott....
Jó HC_OC páros hiányzik vagy nem tudom.
2 perc alatt végig megyünk TD , de előtte 2-3. negyed homály...
Scandrik 2 kulcs játékban is hibázott.Kroos
Mindig van valaki aki kulcs szituációban hibázik/kilóg a gyűrűs ujja vége/mellé rúgja/elejti/eladja/félre érti és még sorolhatnám.Cowboykarcsi
Hát ez az. nálam még mindig JG a főhiás, egyszerűen nem jó HC, nem tudja összefogni a csapatot, vagy valami. Mindig hiányzik valami, csak egy kicsi VALAMI! és akkor nem 3:5 lenne, hanem 5:3 v 6:2.
Otól is több pont kell.Kroos
Mondjuk amikor Ogletree elkapta a TD passzt, az a play szépen össze volt rakva, ha jól emlékszem no-huddle offense volt. Több ilyen kéne.

Inkább azt mondom , hogy ne jussunk PO-ba, mert az csak annyit jelentene, hogy hátrébb draftolunk. Szedjünk össze valami 10. körüli picket, aztán majd jövőre. (jövőre, mióta mondjuk ezt..). Garrett nem fog elmenni, mert Jerry nagyon kiáll mellette, és már nyilatkozta is valahol, hogy ő lesz az edző jövőre is.Wirtschaftsteil
ha a csapat nem végez 6-10-nél (na jó, 5-11-nél) rosszabban, akkor Garrett megkapja a következő évet is, az tuti. viszont úgy vélem, van lehetősége a kirúgásának - 3-13-at vagy 4-12-t Jerry tutira nem fogadna el, még a házikedvenctől sem.
ugye annak idején Chan Gailey-t rúgta ki 2 szezon (10-6, 8-8, mindkettő playoff-szezon) után, azt akkor megbánta, valószínűleg ezért kapott Campo 3 felejthető évet.
Garrett most érkezett el a második teljes szezonhoz, 16-16 a mérlege.
meghonosított egy állítólag nyerő kultúrát, csak az a baj, hogy a két évvel ezelőtti fél szezonban képes volt felpörgetni a csapatot, most meg mindenki a fejét fogja, nem egyszer Garrett hibája miatt megy a facepalm.

persze, lehet mondani, hogy alig két éve volt mindent kisöpörni, csak azt felejtik el sokan, hogy ez az hatodik éve, amikor ő az OC, és egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy ezalatt az idő alatt JJ minden egyes alkalommal átnyúlt volna a feje felett, amikor az offense-t érintő kérdésekben dönteni kellett (FA, draft, stb).

az utóbbi két évben rettenet az OL, csak amíg tavaly Romo hókuszpókuszai még meg tudták menteni a csapatot, addig most neki sem jön ki a lépés, szóval azt kell hogy mondjam, a támadósor visszafejlődött. ez pedig egyértelműen Garrett sara az én nézetemben, mert vagy stratégiára építünk keretet, vagy keretre alakítunk ki stratégiát.

nekem nem látszik semmi logika ebben az egészben, egyik évben mozgékony falembereket szedünk össze, másikban statikus, erős embereket, egyetlen közös bennük, hogy pass rush ellen gyengék. ja, és közben pass first offense-t akarunk nyomatni, amikor a keretben ott van egy liga top 10-es futó.

megy a rizsa az accountability-ről, ami baromi szép szlogen, szerintem fel lehetne festeni a stadion oldalára is, csak amíg ez abban merül ki, hogy meccs után a sajtótájékoztatón mindenki meakulpázik, aztán meg csinál mindent tovább ugyanúgy, addig ez csak üres szópufogtatás.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
+ nem vagyunk azért olyan rosszak se túl jók.
Szal draft szempontjából sztem kb. közepe fele leszünk..

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen Jones kiállt Garrett mellett teljesen...
akkor meg hozzanak egy Ryan szintű OCt.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
kinti oldalakon rengetegen írták, hogy a legnagyobb probléma a tegnapi meccsel nem az volt, hogy kikaptunk, hanem hogy Garrett nem a győzelemre játszott, hanem arra, hogy nem kapjunk ki.

meg kell még néznem a meccset ahhoz, hogy véleményem lehessen erről, de sokadszor játszunk a legrosszabb 5 run defense egyike ellen, és ismételten 100 yard alatt sikerült produkálni.
ja igen, mindezt úgy, hogy ugye a Falcons kezdő ILB-je nem is játszott.

kíváncsi vagyok, Killer K tud-e lendíteni az OL teljesítményén, mert Costa szerintem talán decemberben játszhat újra, de nem hiszem, hogy a sérülése előtti szintre február-március (az amúgy jelenleg csodaszámba menő SB esetén április) előtt vissza tudna térni, mert a 60-70 play szinte mindegyikében százötven-százhatvan kiló pluszt kellene még megtartania annak a bokának.slowmotion
ki az a killer k? 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
kinti oldalakon rengetegen írták, hogy a legnagyobb probléma a tegnapi meccsel nem az volt, hogy kikaptunk, hanem hogy Garrett nem a győzelemre játszott, hanem arra, hogy nem kapjunk ki.

meg kell még néznem a meccset ahhoz, hogy véleményem lehessen erről, de sokadszor játszunk a legrosszabb 5 run defense egyike ellen, és ismételten 100 yard alatt sikerült produkálni.
ja igen, mindezt úgy, hogy ugye a Falcons kezdő ILB-je nem is játszott.

kíváncsi vagyok, Killer K tud-e lendíteni az OL teljesítményén, mert Costa szerintem talán decemberben játszhat újra, de nem hiszem, hogy a sérülése előtti szintre február-március (az amúgy jelenleg csodaszámba menő SB esetén április) előtt vissza tudna térni, mert a 60-70 play szinte mindegyikében százötven-százhatvan kiló pluszt kellene még megtartania annak a bokának.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ez se sokon múlott....
Jó HC_OC páros hiányzik vagy nem tudom.
2 perc alatt végig megyünk TD , de előtte 2-3. negyed homály...
Scandrik 2 kulcs játékban is hibázott.Kroos
Mindig van valaki aki kulcs szituációban hibázik/kilóg a gyűrűs ujja vége/mellé rúgja/elejti/eladja/félre érti és még sorolhatnám.Cowboykarcsi
Hát ez az. nálam még mindig JG a főhiás, egyszerűen nem jó HC, nem tudja összefogni a csapatot, vagy valami. Mindig hiányzik valami, csak egy kicsi VALAMI! és akkor nem 3:5 lenne, hanem 5:3 v 6:2.
Otól is több pont kell.Kroos
Mondjuk amikor Ogletree elkapta a TD passzt, az a play szépen össze volt rakva, ha jól emlékszem no-huddle offense volt. Több ilyen kéne.

Inkább azt mondom , hogy ne jussunk PO-ba, mert az csak annyit jelentene, hogy hátrébb draftolunk. Szedjünk össze valami 10. körüli picket, aztán majd jövőre. (jövőre, mióta mondjuk ezt..). Garrett nem fog elmenni, mert Jerry nagyon kiáll mellette, és már nyilatkozta is valahol, hogy ő lesz az edző jövőre is.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez se sokon múlott....
Jó HC_OC páros hiányzik vagy nem tudom.
2 perc alatt végig megyünk TD , de előtte 2-3. negyed homály...
Scandrik 2 kulcs játékban is hibázott.Kroos
Mindig van valaki aki kulcs szituációban hibázik/kilóg a gyűrűs ujja vége/mellé rúgja/elejti/eladja/félre érti és még sorolhatnám.Cowboykarcsi
Hát ez az. nálam még mindig JG a főhiás, egyszerűen nem jó HC, nem tudja összefogni a csapatot, vagy valami. Mindig hiányzik valami, csak egy kicsi VALAMI! és akkor nem 3:5 lenne, hanem 5:3 v 6:2.
Otól is több pont kell.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Report: Jerry Jones locked out of locker room after game 😮
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ez se sokon múlott....
Jó HC_OC páros hiányzik vagy nem tudom.
2 perc alatt végig megyünk TD , de előtte 2-3. negyed homály...
Scandrik 2 kulcs játékban is hibázott.Kroos
Mindig van valaki aki kulcs szituációban hibázik/kilóg a gyűrűs ujja vége/mellé rúgja/elejti/eladja/félre érti és még sorolhatnám.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én még megnézem a meccset asszem, ha már egyszer kiadtam rá a pénzt...

amúgy hatalmas gratula a Kapitánynak a 750., a 751., a 752., a 753. és a 754. sikeres elkapásához, ezenkívül kívánok neki még minimum 42 sikeres elkapást az idei szezonban, hogy meglegyen a century mark.

ezennel vége az idény felének, ahol 3-5-ös mérleggel végeztünk a 44-23-as mutatójú ellenfelek ellen (ami amúgy .656-os átlag, és simán playoff szint), nyolcból öt idegenbeli meccset játszva.
most következik a második fél, nyolcból öt hazai meccsel, a 24-40-es mutatójú ellenfelek ellen (a ma éjszakai meccs függvényében ez lehet 26-40 és 25-42 is, ez NEM playoff-szint).

nem lehetetlen a playoff, csak iszonyat nehéz, másfél méteren múlt, hogy 5-3 helyett 3-5-tel állunk, a Pittsburgh az egyetlen pozitív mérlegű ellenfelünk a hűtralevő meccsek közül.
kell Murray, kell az egészséges Dez, és nem kell több sérülés, és akkor meglehet.slowmotion
Én akkor sem hiszek ebben már,ráadásul a gyengébb csapatok ellen sem voltunk idén meggyőzőek vagy meggyőzőbbek.Simán ki tudunk kapni még a Brownstól is még otthon is,a Skins és a Eagles 2 meccse abszolút ki-ki meccs lesz,a Bengalst nem tudom,oké a Saintsnek nincs Dje de Brees akármikor képes 20+pontra a mi védelmünk ellen is,a Steelers meg kb az a csapat mint a Giants,iszonyat tudnak küzdeni és ott megint vereségre számítok még otthon is.De ha valóban meg is lenne egy vadkártyás hely,ami kb egy 6-2es vagy inkább 7-1es második félidőt kellene hogy jelentsen(kacc-kacc),nekem nem hiányzik egy első körös kizugás,olyat már láttam eleget.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez se sokon múlott....
Jó HC_OC páros hiányzik vagy nem tudom.
2 perc alatt végig megyünk TD , de előtte 2-3. negyed homály...
Scandrik 2 kulcs játékban is hibázott.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
én még megnézem a meccset asszem, ha már egyszer kiadtam rá a pénzt...

amúgy hatalmas gratula a Kapitánynak a 750., a 751., a 752., a 753. és a 754. sikeres elkapásához, ezenkívül kívánok neki még minimum 42 sikeres elkapást az idei szezonban, hogy meglegyen a century mark.

ezennel vége az idény felének, ahol 3-5-ös mérleggel végeztünk a 44-23-as mutatójú ellenfelek ellen (ami amúgy .656-os átlag, és simán playoff szint), nyolcból öt idegenbeli meccset játszva.
most következik a második fél, nyolcból öt hazai meccsel, a 24-40-es mutatójú ellenfelek ellen (a ma éjszakai meccs függvényében ez lehet 26-40 és 25-42 is, ez NEM playoff-szint).

nem lehetetlen a playoff, csak iszonyat nehéz, másfél méteren múlt, hogy 5-3 helyett 3-5-tel állunk, a Pittsburgh az egyetlen pozitív mérlegű ellenfelünk a hűtralevő meccsek közül.
kell Murray, kell az egészséges Dez, és nem kell több sérülés, és akkor meglehet.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Jó lenne nyerni, kis szerencse kéne már nekünk. simán állhatnánk 5-2vel.

Ha nem lesz Romo INt áradat és normális védelmet, és play hívásokat kap lehet esélyünk.
GO COWS!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
nekem is ugy néz ki idén eljön az első meccs amit nem nézek meg élőben.sok volt mára a stressz,ráadásul holnap tanulni is kéne,valahogy most nem csábít a hajnali idegösszeomlás 😊

Viszont pontos számot nem tudok mondani de biztosan pozitív mérleggel állunk amikor nem nézem élőben a meccset,hajrá Tehenészek! 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Na mi lesz ma éjszaka, srácok?
Ki mit gondol?
Én úgy érzem, hogy ma RR-nek lesz igaza és elvesszük az Atlanta veretlenségét!
Upset alert!!!VIZILÓ
Én bízok a győzelemben és a srácokban is. Ha ők még nem adták fel én miért tenném? 3-4 nem a világ vége. Ha az esélytelenek nyugalmával fognak játszani akkor nyerünk.
Go Cowboys!!!!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Sean Payton jövőre "free agent" lesz, ha kellene egy új OC 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Na mi lesz ma éjszaka, srácok?
Ki mit gondol?
Én úgy érzem, hogy ma RR-nek lesz igaza és elvesszük az Atlanta veretlenségét!
Upset alert!!!VIZILÓ
én nem gondolok semmit, mert olyan szinten fáj a fejem, hogy az injury reporton a meccs megtekintése 'Questionable' státuszba került.
mondjuk ez az a meccs, ahol csak akkor veszíthetünk igazán, ha lemosnak a pályáról, egyébként olyan szinten nem vagyunk esélyesek, hogy amiatt nem is kell izgulni.
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Na mi lesz ma éjszaka, srácok?
Ki mit gondol?
Én úgy érzem, hogy ma RR-nek lesz igaza és elvesszük az Atlanta veretlenségét!
Upset alert!!!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
😀
empty taxi
ilyen színű csuklószorítóval? sssssimán! 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cowboys’ Smith missing more than $1 million, lawyer says; mom denies anything taken without OK

szerk.: Dez és Harris is edz, azt nem tudni hogy full vagy limited, Murray elvileg nem. Beasley gyakorolja a Kick return-t, bár Harris van elsőnek írva a depth charton. Egyenlőre ez a legpontosabb report.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
"Cowboys Applaud Felix For Playing Hurt; Fighting Injuries"

Remélem fényesre nyalják a seggét.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát ja de az se állapot h Murray is egy félszezont se tud lehúzni 1. és 2. évében.Felix sérülékeny és nem azt hozza amit kellene. Később se lesz kevésbé sérülékeny egyikük se.... Imádom amúgy nagy kedvenc Murray, nagyon máshogy állnánk vele....
Murray meg valaki kell még, vagy Dunbarnak kéne több lehetőséget adni.
2008-as 2 1. körös draft jól el lett b.szva..

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Mi nem akarunk tradelni egy futót? nincs semmi hír erről? Kroos
hát, a legtöbben el akarják cserélni Felixet két marok szotyiért, de szerintem annyit amúgy sem kapnánk érte 😊
egyébként nem tudom, ki lenne elérhető, persze mindenki Steven Jacksont mondogatja, de ő csak akkor lenne megoldás, ha megnyernénk a Super Bowlt. egyébként meg csak elszívná a levegőt Murray elől, és jövőre nem tudnánk megtartani, szóval ezért a kétkedés, meg hogy csak a tuti Lombardi mellett kellene leigazolni.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Kérdés: Mikor Romo áthívja a játékot snap előtt és azt kiabálja, hogy kill, kill az pontosan milyen válltozástra utal?Wong
Nem hiszem hogy ez publikus lenne. Minden csapatnak megvannak a saját vezényszavai.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én talán még örülnék is, ha nem Connor kezdene. Nem nyűgözött le múlt héten, viszont Sims és Lemon annál inkább.

szerk.: Murray a hétre out, és nagy eséllyel az Eagles ellen is. Jones is sérült, asszem ma limited. Kezdjünk Dunbarral! 😊Wirtschaftsteil
szerintem Connor nem is lesz a 46-os keretben, ezek a neck stingerek vacak szívós kis szarok