Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag McGahee-t elővigyázatosságból nem engedtél vissza, kicsit bedagadt a térde, de nem hiszik, hogy súlyos...StormST
6-8 hét off

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?peterk2005
gyanítom a pályára visszaempty taxi
Jah, így világos. Azt hittem, a mai MRI-vel kapcsolatos a hír.

Egyébként gratulálok Stormnak és a többi Denver-blog szerkesztőnek, bár a meccsek némileg másként alakultak, de mindannyian nagyon jól eltalálták eddig, hogy hogyan fog állni a csapat. (Storm és Adder konkrétan telitalálatnál jár. 😊)peterk2005
😀 THX

Engem a Bengals meccsel "ért be" a csapat, mert azzal lett ugyanaz az eredmény, mint amit én tippeltem addigra, én a Texans meccset írtam W-re és a Bengals-t L-ra, de egyébként a többit eltaláltam eddig... 😛

De remélem, hogy vasárnap már elhúznak mellettem és nem lesz igazam, hogy szopunk az Arrowhead-ben, igaz én keményebbnek gondoltam a Chiefs-t, mint amilyenné valójában váltak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És megvan ez a W is. A Pats Gronk nélkül szerintem bajban lesz, meg kéne fogni őket, és akkor a Ravens ellen egy ki-ki meccsen harcolni a pihiért 😊

A sok beszedett sack a meccsen nem jó előjel, Ramirez nem lehet ekkora kerékkötő, hogy elrontja a másik 4 ember munkáját 😊 Ezzel mindenképpen kezdeni kell valamit a rájátszásig. Mert ott ennél csak izmosabb passrush jöhet szembe.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?peterk2005
gyanítom a pályára visszaempty taxi
Jah, így világos. Azt hittem, a mai MRI-vel kapcsolatos a hír.

Egyébként gratulálok Stormnak és a többi Denver-blog szerkesztőnek, bár a meccsek némileg másként alakultak, de mindannyian nagyon jól eltalálták eddig, hogy hogyan fog állni a csapat. (Storm és Adder konkrétan telitalálatnál jár. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469


😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?peterk2005
gyanítom a pályára vissza


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag McGahee-t elővigyázatosságból nem engedtél vissza, kicsit bedagadt a térde, de nem hiszik, hogy súlyos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Csak az állami rendszerben kell.
Ha kifizeted a kb. 30 ezret, mehetsz holnap.Sobri Jóska
Elég, ha van ismerősöd. Nekem is elintézték másnaprara, és nem fizettem egy fityinget sem. 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt szerettem volna mondani, hogy a Broncos Off. esetében a fumble nem feltétlen az ellenfél D-ének a minőségén múlik. Valahogy csak sikerült összehozni a magabiztos 2. helyet.tomi-tomi
Ebben sajnos igazad van. Én is csak annyit mertem leírni ezzel kapcsolatban, hogy ha valahol egy picivel megérthetőbb a fumble akkor olyan csapat ellen, akik liga elitbe tartoznak ebben. Ezzel együtt, egyértelműen ez az offense legnagyobb problémája. A defense-é pedig a RZ védekezés, a tegnapi tényleg nagyszerű teljesítmény mellett is sikerült 100%-ot (innen nézve 0%-ot) produkálni, mindkét RZ helyzetből TD-t kapni.

Legalább van min javítani januárig. Ha nem lenne, meg lennék ijedve, hogy korán peak-el a csapat. 😀 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én az offense-el is elégedett vagyok. A tegnapi SD defense nagyon jól játszott! Idén még nem láttam őket ilyen jó napot kifogni, pedig eddig is bőven liga TOP10 defense volt a Chargers #D. Egy ilyen védelem ellen benne van, hogy több a FG, sőt még a fumble is (a Chicago után ők szerezték a legtöbb turnovert a ligában).peterk2005
Tegnapig 17 labdát szerezve a 8. helyen álltak. (A ligaátlag 14,5)
Szerintem inkább átlagnál némileg erősebb D, mint sem bőven TOP10.tomi-tomi
Kapott pontban 10., kapott yardban 6., futás ellen 3., fumble-ben 2., megszerzett labdában 8., red zone efficiency 12, passz ellen 17. És a többi mutatóban is (opponent QB rating, sacks) átlagos vagy annál jobb. Ez összességében bőven top 10 defense szerintem. (A bőven top10 az 7-10-et jelent, nem jobbat. Ha jobb lenne, top5-öt írtam volna. 😊)

De inkább hagyjuk, mert beleviszel a zsákutcába, hogy egy divízió riválist dícsérek. 😀 Főleg azután lenne ez ciki, hogy év elején én magam írtam, hogy szerintem idén nem jobbak, mint egy jó közepes (kb. egál körüli) csapat. De ezt az offense miatt gondoltam korábban is és most is. Ráadásul ennél fontosabb az adott napi forma, és szerintem tegnap az SD #D önmagához mérten kiválóan játszott. (Láttam idén kb. 6 meccsüket, az alapján ez a véleményem.)peterk2005
Nem fogunk összeveszni a Chargers D néhány helyezésén. 😀
Btw egyáltalán nem zsákutca a csoport rivális dicsérete.

Azt szerettem volna mondani, hogy a Broncos Off. esetében a fumble nem feltétlen az ellenfél D-ének a minőségén múlik. Valahogy csak sikerült összehozni a magabiztos 2. helyet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, egyébként az offense tegnap elérte a tavalyi teljes szezonban szerzett TD számot, és 8 pont híján pontban is beérte a tavalyi szezont.

A védelem pedig 180 pontra van a tavalyi egész évitől, úgyhogy ha nem kapunk meccsenként 30 pontot a hátralevő időben, akkor bőven jobbak lesznek, mint tavaly. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én az offense-el is elégedett vagyok. A tegnapi SD defense nagyon jól játszott! Idén még nem láttam őket ilyen jó napot kifogni, pedig eddig is bőven liga TOP10 defense volt a Chargers #D. Egy ilyen védelem ellen benne van, hogy több a FG, sőt még a fumble is (a Chicago után ők szerezték a legtöbb turnovert a ligában).peterk2005
Tegnapig 17 labdát szerezve a 8. helyen álltak. (A ligaátlag 14,5)
Szerintem inkább átlagnál némileg erősebb D, mint sem bőven TOP10.tomi-tomi
Kapott pontban 10., kapott yardban 6., futás ellen 3., fumble-ben 2., megszerzett labdában 8., red zone efficiency 12, passz ellen 17. És a többi mutatóban is (opponent QB rating, sacks) átlagos vagy annál jobb. Ez összességében bőven top 10 defense szerintem. (A bőven top10 az 7-10-et jelent, nem jobbat. Ha jobb lenne, top5-öt írtam volna. 😊)

De inkább hagyjuk, mert beleviszel a zsákutcába, hogy egy divízió riválist dícsérek. 😀 Főleg azután lenne ez ciki, hogy év elején én magam írtam, hogy szerintem idén nem jobbak, mint egy jó közepes (kb. egál körüli) csapat. De ezt az offense miatt gondoltam korábban is és most is. Ráadásul ennél fontosabb az adott napi forma, és szerintem tegnap az SD #D önmagához mérten kiválóan játszott. (Láttam idén kb. 6 meccsüket, az alapján ez a véleményem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Én az offense-el is elégedett vagyok. A tegnapi SD defense nagyon jól játszott! Idén még nem láttam őket ilyen jó napot kifogni, pedig eddig is bőven liga TOP10 defense volt a Chargers #D. Egy ilyen védelem ellen benne van, hogy több a FG, sőt még a fumble is (a Chicago után ők szerezték a legtöbb turnovert a ligában).peterk2005
Tegnapig 17 labdát szerezve a 8. helyen álltak. (A ligaátlag 14,5)
Szerintem inkább átlagnál némileg erősebb D, mint sem bőven TOP10.tomi-tomi
Futás ellen TOP5, passz ellen tényleg közepes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én az offense-el is elégedett vagyok. A tegnapi SD defense nagyon jól játszott! Idén még nem láttam őket ilyen jó napot kifogni, pedig eddig is bőven liga TOP10 defense volt a Chargers #D. Egy ilyen védelem ellen benne van, hogy több a FG, sőt még a fumble is (a Chicago után ők szerezték a legtöbb turnovert a ligában).peterk2005
Tegnapig 17 labdát szerezve a 8. helyen álltak. (A ligaátlag 14,5)
Szerintem inkább átlagnál némileg erősebb D, mint sem bőven TOP10.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Összességében egy "próba playoff" meccset játszottunk, mert a Chargers az életéért küzdeni jött, és a csapat jól vette az akadályt. Bár a vége picit izgis lett, azért simán lehozta, szó nem volt hajtépős, utolsó másodperces ki-ki meccsről. Hogy ez mennyit ér, az jövő héten ki fog derülni, amikor a Bolts a Ravens-el játszik. Ha megverik a Ravens-t, ahogy a Cincy verte utánunk a Giants-et, akkor nincs min aggódni, erős csapat a Broncos. Persze van mit javítani, erről hét közben úgyis sokat beszéltünk és beszélünk is még majd. 😊peterk2005
Ezt a Chargerst PO-csapatokhoz hasonlítani 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
McGahee kiesése reméljük nem lesz hosszú távú, mert Hillman nem brusztolós futó, őt nem lehet beküldeni középre, hogy toljon el pár embert, Ball meg csak simán fos...

StormST
Azt olvastam h ma megy MRI-re, de állítólag semmi komoly.empty taxi
Ha tudnak neki szerezni, Magyarországon heteket kell várni egy MRI-re 😊Fredo
Csak az állami rendszerben kell.
Ha kifizeted a kb. 30 ezret, mehetsz holnap.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem kimaradt a montatból egy jelző. 😊 (Az "ilyen" #D.) De ha ott lenne, akkor sem gondolom, hogy a PO tekintetében így lenne.

Szerintem a PO "ilyen" védelem nélkül - mondjuk az év eleji formát mutatóval - is meglenne. Az "ilyen" védelem a PO-beli eredményességhez kell. Hogy aztán az az "ilyen" a 2009-es Saints féle vagy az idei Pats féle, sok yardot engedő, de millió turnovert gyártó opportunistic védelem, vagy pedig a Steelers, Houston féle "shutdown" defense, az mindegy. De "ilyen" #D nélkül valóban nem megy, PM (Rodgers, Brady, Brees, stb.) ide vagy oda...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A d# nélkül nem nagyon álmodozhatnánk PO-ról, PM ide vagy oda...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én kitartok a véleményem mellett, legalább addig amíg ma/holnap meg nem nézem normális minőségben még egyszer egyben a meccset. 😊 (Ma délután 4-től leadja az ESPN America, aki tudja fogni, ott megnézheti.)

A védelem közel 3 negyedig valami parádés volt. Régóta nézek NFL-t, de ilyen színvonalú védekezést eddig csak a Pittsburghtől, Chicagotól, stb. - szóval az igazi top defense-ektől - szoktam látni, de tőlük is csak a nagyon jó napjaikon. A meccs végi leeresztés miatt mégse tudom azt mondani, hogy olyan jók lettek volna, mint a Panthers vagy a Saints ellen, mert ott végig hozták ezt a formát. A leeresztésnek egyébként nem hiszem, hogy (akár fizikai akár szellemi) elfáradás lett volna az oka, mert nem voltak többet pályán, mint szoktak. Inkább a playcalling lehet a ludas, kicsit túl hamar mentünk át prevent védekezésbe, ami nem sült el jól. Mindezzel együt JDR-re egy rossz szavunk nem lehet, rettentő jó munkát végez a csapatrésszel. Black_Adder személyi felsorolását kiegészítve, szerintem komoly érdeme van abban, hogy ennyi ember nyújt remek teljesítményt. A tehetség, jó scouting csak egy dolog, ki is kell hozni az emberekből ami bennük van. Sok csapatnál éppen ez a gond, még az elit helyen draftolt, drágán vett játékosok sem nyújtják a legjobbjukat, nálunk pedig a "középszerű" tehetségek is remekelnek. Ez feltétlenül JDR érdeme.

Én az offense-el is elégedett vagyok. A tegnapi SD defense nagyon jól játszott! Idén még nem láttam őket ilyen jó napot kifogni, pedig eddig is bőven liga TOP10 defense volt a Chargers #D. Egy ilyen védelem ellen benne van, hogy több a FG, sőt még a fumble is (a Chicago után ők szerezték a legtöbb turnovert a ligában). Felraktunk közel 400 yardot, szóval egyáltalán nem arról volt szó, hogy csak a rövid drive-okból tudtunk volna valamit haladni. A futással kifejezetten elégedett vagyok, a liga 3. legjobb futás elleni védelme ellen játszottunk, és úgy raktunk fel közel 140 yardot, hogy McG csak 1/3 meccset játszhatott. És jó volt a playcalling is, a két szélső elkapónkra nagyon ráálltak (nyilván látva az eddig játékukat), amire jól megtaláltuk a választ: A TE-ket, Stockleyt és a RB-ket használtuk. Bay-Bay + Decker összesen 5 lasztit kapott, helyettük Stockley, Tamme, Dressen és a futók hozták le a passzjáték zömét.

Én PM-el is nagyjából elégedett voltam. Nem játszott olyan jól, mint az elmúlt 6-7 meccsen, de várható volt, hogy jönnie kell egy kevésbé jó meccsének. Nem lehet minden meccsen 70-80% között passzolni. Tegnap megjött ez a meccs, ráadásul pont egy olyan meccsen amikor a nyomás is jóval nagyobb volt rajta. Volt néhány pontatlan hosszabb dobása, és a zsebbe is beleszorult párszor. Ez benne van. Ha az ilyen meccseken a jövőben is 3TD-t dob és 260+ yardot sikerül passzolni 60 fölötti %-al, akkor én elégedett leszek. 😊

Összességében egy "próba playoff" meccset játszottunk, mert a Chargers az életéért küzdeni jött, és a csapat jól vette az akadályt. Bár a vége picit izgis lett, azért simán lehozta, szó nem volt hajtépős, utolsó másodperces ki-ki meccsről. Hogy ez mennyit ér, az jövő héten ki fog derülni, amikor a Bolts a Ravens-el játszik. Ha megverik a Ravens-t, ahogy a Cincy verte utánunk a Giants-et, akkor nincs min aggódni, erős csapat a Broncos. Persze van mit javítani, erről hét közben úgyis sokat beszéltünk és beszélünk is még majd. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
hááát
én a KC meccsek közül az egyiktől félek ( a másik talán rutinból fixen meglesz)
és Oaklandbe menni se kéjutazás
a TB jó formában van
a Ravens védelme pedig képes komoly shutdown-ra ami a tegnapi teljesítménnyel bajos lehet
jah és a Browns mérlege se a tényleges veszélyét jelzi

valamint az már majdnem mind December

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Jó lenne a wild-card roundot kihagyni.

Mivel tegnap nyert a HOU, BAL, NE és mi is, viszont kikapott a PIT és az IND, így elég egyértelmű, hogy kik versenyeznek a konferencia első két helyéért (HOU, BAL, NE és mi).

Bár nincs könnyű sorsolása a HOU-nak, de 2 meccs előnyben vannak velünk szemben, és az egymás ellenit is nyerték, ezért nem hiszek benne, hogy őket befoghatnánk. Ezért mostantól az ellenfeleink a NE és a BAL.

E közül a 3 csapat közül jelenleg a BAL-nak van egy meccses előnye, ugyanakkor a legnehezebb sorsolása is. A NE-nek valószínűleg csak a HOU és a SF jelent gondot.

Nekünk KC, TB, OAK, BAL, CLE, KC vannak hátra. Itt ugye a TB és a BAL jelenti a fő veszélyt, előbbivel otthon, utóbbival idegenben játszunk.

Egyértelműen a BAL a csúcsmeccs, ha azt hozzuk, esélyesek vagyunk, ha nem, akkor készülhetünk a WC-meccsre.

Szerintem nem vagyunk sokkal rosszabb helyzetben, mint a NE vagy a BAL, így ha a sérülésekkel nincs nagy pechünk, akkor lesz miért drukkolni.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
McGahee kiesése reméljük nem lesz hosszú távú, mert Hillman nem brusztolós futó, őt nem lehet beküldeni középre, hogy toljon el pár embert, Ball meg csak simán fos...

StormST
Azt olvastam h ma megy MRI-re, de állítólag semmi komoly.empty taxi
Ha tudnak neki szerezni, Magyarországon heteket kell várni egy MRI-re 😊Fredo
sztem a stadionban is van egy 😀

amúgy ez is mázli kérdése, nekem mikor a bokám volt cinkes 1,5 óra alatt megvolt a vizsgálat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Fredo 205
McGahee kiesése reméljük nem lesz hosszú távú, mert Hillman nem brusztolós futó, őt nem lehet beküldeni középre, hogy toljon el pár embert, Ball meg csak simán fos...

StormST
Azt olvastam h ma megy MRI-re, de állítólag semmi komoly.empty taxi
Ha tudnak neki szerezni, Magyarországon heteket kell várni egy MRI-re 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
McGahee kiesése reméljük nem lesz hosszú távú, mert Hillman nem brusztolós futó, őt nem lehet beküldeni középre, hogy toljon el pár embert, Ball meg csak simán fos...

StormST
Azt olvastam h ma megy MRI-re, de állítólag semmi komoly.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...