Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
jesszus, Caldwell meg a slot... fel nem foghatom mit látott benne PM.Amadeus91
ennyire rossz lenne? mer ugye mindenhol azt írják hogy megfelelő slot lehet, és STben is pótolhatja RoyaltNegritis
mint KR?
Caldwell egy tipikus be nem vállt ígéret. Nem ő lesz a go-to-guy, még ha a TC-ben el is fognak tőle ájulni.Amadeus91
Hát, ha azt nézzük, hogy Royalnak is csak a rookie szezonja volt egészen jó, a többi számokban kb ua. mind "Bubba"mesternek, akkor kb ugyanott vagyunk, mintha Eddie-t megtartjuk.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
remélem nálunk beválik 😀 amúgy nem Go to guyt szeretnék (mint pl Welker) csak egy masszív slot wr-t PMnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
jesszus, Caldwell meg a slot... fel nem foghatom mit látott benne PM.Amadeus91
ennyire rossz lenne? mer ugye mindenhol azt írják hogy megfelelő slot lehet, és STben is pótolhatja RoyaltNegritis
mint KR?
Caldwell egy tipikus be nem vállt ígéret. Nem ő lesz a go-to-guy, még ha a TC-ben el is fognak tőle ájulni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
jesszus, Caldwell meg a slot... fel nem foghatom mit látott benne PM.Amadeus91
ennyire rossz lenne? mer ugye mindenhol azt írják hogy megfelelő slot lehet, és STben is pótolhatja Royalt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
nem unalmas már ez a téma?

plz offoljátok vagy beszéljétek privibe,köszi

amúgy van már hír Deep WR-ről?
mer caldwell ott van slotnak, decker-bay bay jók, de kéne még 1
valamint a védelmet eddig csak Porterrel erősítettük, Gayről lemondtunk?
DT-t nem hozunk?Negritis
jesszus, Caldwell meg a slot... fel nem foghatom mit látott benne PM.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
én azt várom h Draft 70%a a D#be jön ami bárhogy elsülhet, de remélem pozitív lesz 😀

és DeepWRnek én inkább vmi idősebbet gondolnék de az is max trade most már 😕 (ugye mennyire hiányzik Lloyd? 😀)

valamint csak pletykaként olvastam és át is siklottatok felette 😀
de elvileg Tolber és Deangelo mögött Stewartnak ugye rookie szerződése van viszont pöpec futó
elvileg van róla szó hogy cserélnék és hogy Fox miatt mi vagyunk az egyik favorit, nemtom mennyit kéne áldozni érte de nem bánnám ha ide jönne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
nem unalmas már ez a téma?

plz offoljátok vagy beszéljétek privibe,köszi

amúgy van már hír Deep WR-ről?
mer caldwell ott van slotnak, decker-bay bay jók, de kéne még 1
valamint a védelmet eddig csak Porterrel erősítettük, Gayről lemondtunk?
DT-t nem hozunk?Negritis
Én WR-t már csak draft-ról várok, 2-3. kör környékéről...

DT-ben én úgy érzem, hogy nagyon bízunk Warren feltámadásában, vagy 1. körben akarunk DT-t húzni, mert még visit-re se jött senki, igaz nem is olyan nagy a piac, főleg nem 1 hét lemaradással...

Ebbe bele kell törődnünk, hogy most a D-ben nem lesz fejlesztés, főleg komoly játékossal nem, majd talán jövőre.........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Teljesen jó hasonlat lenne, ha nem lenne nagyon rossz hasonlat 😛
Mert először is azért szerintem a rohangálós QB és az RB között azért egy icipicit kisebb a különbség mint a gép előtt ülés és a cementes zsák pakolás között. Főleg Tebow esetében, aki kb. többet fut mint passzol. Másrészt pedig az anyagiak sem éppen ugyanazok, mert míg infósként keresel X összeget, valószínű cementet pakolóként kevesebbet, de mégis hasonlót, míg Tebow ha az NFL-ben lesz punter, akkor is sokkal többet keres, mintha elmegy a mekibe kiszolgálni.

Legalábbis nemtom, ha már a példádnál maradunk, nekem ha azt mondják, hogy informatikus leszek és 100.000-t keresek egy hónapban, vagy cementet pakolok de 1.000.000-t keresek egy hónapban akkor lehet azt mondom, hogy azért ezt gondoljuk át. De elhiszem, hogy Tebow akkora hős, hogy neki fizethetnek akármennyit, nem hajlandó más lenni, mint QB.

Az a helyzet, hogy én megint azzal jöttem, hogy TALÁN LEHET, hogy ESETLEG ha azt mondják, hogy "RB vagy byebye NFL", akkor átgondolja, és ezért vagyok lebaszva, mert itt mindenki TUDJA BIZTOSAN, hogy Tebow SOHA nem lesz RB. Ráadásul objektív érvekkel igyekeztem alátámasztani, hogy nem teljesen kizárt, de nem lehet, mert ti tudjátok, hogy mi fog történni, és még csak feltételezni sem vagytok hajlandók mást, mint amit ti hisztek. És akkor mi vagyunk a trollkodók, igaz? 😊 érdekes.fetomy
Szerintem a hasonlat annyiban jó, hogy minden embernek megvan a döntési joga arra, hogy eldöntse mit akar az életével és ha az rossz döntés, akkor is az ő döntése és a külvilágnak vajmi kevés köze van hozzá...

Ez nem arról szól, hogy valaki hős vagy nem hős, hanem arról, hogy ki milyen döntéseket hoz az életével kapcsolatban. Ő nyilván úgy gondolja, hogy meg tud élni az NFL-en kívül is (megéltek már páran), úgy ahogy szeretne és ezért inkább nem ad lejjebb a céljaiból. Ez gondolom egyes emberek szemében hülyeség, mások szemében (pl. az enyémben) egy gerinces döntés. Nem egy "kapaszkodok az NFL karrierbe" mentalitás, ami szerintem jobb, mint a "10 évig csapatról csapatra, posztról posztra szopok, csak legyek ott"...

Ő arra tette fel az életét, hogy NFL QB legyen, mert neki ez az álma. Másnak (pl. Meskó) az volt az álma, hogy NFL JÁTÉKOS legyen és ők erre tett fettek fel mindent. Lehet, hogy Tebow rosszul döntött, mert inkább RB-nek kellett volna mennie, de a döntés az övé volt, meghozta és eddig semmilyen jelét nem adta, hogy változtatni akarna rajta...

Szerinted hányan mondták neki vagy írták róla pl. a draft előtt, hogy menjen inkább TE-nek vagy HB-nek és akkor tök jó NFL pályafutása lehet? Biztos többen, mint ahányan itt írogatunk, ő mégis tartotta magát hozzá, hogy QB akar lenni, ügynököt is eszerint választott (PM ügynökségét 😛), nekiállt változtatni a dobómozgásán, stb.. (ESPN: Tim Tebow Everything in Between, ajánlom megnézni) Lehet, hogy 5 év múlva már nem lesz az NFL-ben, de szerintem jobb lelkiismerettel fog a tükörbe nézni, mint sokan mások...

(((((Mellesleg én akkor se mennék el zsákokat pakolni, ha 10-szer annyit fizetnének, mert nincs kedvem 40 éves koromra megrokkanni...)))))



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
nem unalmas már ez a téma?

plz offoljátok vagy beszéljétek privibe,köszi

amúgy van már hír Deep WR-ről?
mer caldwell ott van slotnak, decker-bay bay jók, de kéne még 1
valamint a védelmet eddig csak Porterrel erősítettük, Gayről lemondtunk?
DT-t nem hozunk?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Teljesen jó hasonlat lenne, ha nem lenne nagyon rossz hasonlat 😛
Mert először is azért szerintem a rohangálós QB és az RB között azért egy icipicit kisebb a különbség mint a gép előtt ülés és a cementes zsák pakolás között. Főleg Tebow esetében, aki kb. többet fut mint passzol. Másrészt pedig az anyagiak sem éppen ugyanazok, mert míg infósként keresel X összeget, valószínű cementet pakolóként kevesebbet, de mégis hasonlót, míg Tebow ha az NFL-ben lesz punter, akkor is sokkal többet keres, mintha elmegy a mekibe kiszolgálni.

Legalábbis nemtom, ha már a példádnál maradunk, nekem ha azt mondják, hogy informatikus leszek és 100.000-t keresek egy hónapban, vagy cementet pakolok de 1.000.000-t keresek egy hónapban akkor lehet azt mondom, hogy azért ezt gondoljuk át. De elhiszem, hogy Tebow akkora hős, hogy neki fizethetnek akármennyit, nem hajlandó más lenni, mint QB.

Az a helyzet, hogy én megint azzal jöttem, hogy TALÁN LEHET, hogy ESETLEG ha azt mondják, hogy "RB vagy byebye NFL", akkor átgondolja, és ezért vagyok lebaszva, mert itt mindenki TUDJA BIZTOSAN, hogy Tebow SOHA nem lesz RB. Ráadásul objektív érvekkel igyekeztem alátámasztani, hogy nem teljesen kizárt, de nem lehet, mert ti tudjátok, hogy mi fog történni, és még csak feltételezni sem vagytok hajlandók mást, mint amit ti hisztek. És akkor mi vagyunk a trollkodók, igaz? 😊 érdekes.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
R.I.P. http://en.wikipedia.org/wiki/Lonnie_Wright

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Biztos kell a Jaxnek egy tartalék kicker.Amadeus91
Ha az edzésen belerúg a labdába, ami 80 yardot száll és bemegy a villák közé, akkor lehet mondják neki, hogy kéne ja 😉

Amúgy aranyos ez a "ja ő lesz a kicker is" cucc, csak a másik oldal,hogy vannak fizikai és képességbeli adottságai is az RB-séghez pl. Persze kizárólag QB lehet, hiszen future hof, de ha leszámítjuk, hogy mennyire jó QB, akkor van ráció az RB/FB szerepkörben is. Mondjuk valószínűbb lenne, hogy bepróbálják RB/FB-ként, ha nem passzolna ennyire jól, így tényleg nevetséges feltételezés :/fetomy
Ez a "future hof" hülyeség megint....

Ő QB akar lenni kb. 10 éves kora óta, ez szíve joga, ezt mindenkinek illik tiszteletben tartania...

Ha hozzám odajönne a főnököm, hogy "ejj, hiába akarsz te informatikus lenni, én inkább azt akarom, hogy pakolj napi 8 órában cementeszsákolat, mert megvannak hozzá az adottságaid", akkor szerinted az a logikus, ha eldobom a diplomám és beállok zsákokat cipelni, vagy ha nekiállok másik munkát keresni? (természetesen ez se tökéletes hasonlat, de akinek van esze, az megérti)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Viszont belátom,hogy ilyen fórum előzmények mellett felesleges volt hozzászólni, mert már a semleges hsz-re is ragad némi negatív "aura" 😊undisputedly
Nyilván, hiszen ami nem pozitív, az már nem lehet jó 😛
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
micsoda remek párhuzam.

nem.Höri
Remek párhuzam, ha valaki képes belátni,hogy nem csak egy ember van aki kiteszi mindenét azért,hogy a pályán legyen 😊
Félreértés ne essékén szimpatizálok a pályán mutatott karakterével, de egy ilyen kijelentés elég viccesen hat valljuk be 😊undisputedly
ja csak az egyik arc kétszeres egyetemi bajnok Heisman nyertes QB, a másik meg egy középiskolás aki ha nem hajlandó rúgni mehet vissza a balettba ugrálni.

btw Tebow gimiben TE/LB volt újoncként, ezért is váltott iskolát mert az új edző hajlandó volt berakni kubénak.Höri
Persze. Nem is a highschool/egyetem dologgal vontam párhuzamot. Nyilván lehetetlen lenne ahogyan te is írtad 😊
Viszont az interjú többi részében elhangzik pár szó a liga telítettségéről és a mély merítési lehetőségről.
Ennek fényében egy ilyen kijelentést nem biztos,hogy a megalkuvást nem tűrő kűzdő jellem jövedékeként kell értékelni 😊
Az egy dolog,hogy mi átlag szurkolók szívesen látnánk őt a center mögött,de saját magával azért mindig kritikusabbnak kellene lennie az embernek. És itt nem a "nem tudok dobni" klisére gondoltam.
Viszont belátom,hogy ilyen fórum előzmények mellett felesleges volt hozzászólni, mert már a semleges hsz-re is ragad némi negatív "aura" 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt azért vicces egy Meskó interjú után olvasni...
"Eredetileg nem punter akartam lenni, de miután kiderült, hogy ekkorát tudok rúgni és viszonylag pontosan, ide kerültem. Ebben az elemben kell a legjobbnak lennem, nem foglalkozhatok azzal, hogy más mit csinál, miért ott van, ahol."undisputedly
micsoda remek párhuzam.

nem.Höri
Remek párhuzam, ha valaki képes belátni,hogy nem csak egy ember van aki kiteszi mindenét azért,hogy a pályán legyen 😊
Félreértés ne essékén szimpatizálok a pályán mutatott karakterével, de egy ilyen kijelentés elég viccesen hat valljuk be 😊undisputedly
ja csak az egyik arc kétszeres egyetemi bajnok Heisman nyertes QB, a másik meg egy középiskolás aki ha nem hajlandó rúgni mehet vissza a balettba ugrálni.

btw Tebow gimiben TE/LB volt újoncként, ezért is váltott iskolát mert az új edző hajlandó volt berakni kubénak.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha Tebow-ra power RB-ként gondolnak, akkor az már régen rossz. Beáll ő futni, de azt megmondta már régen, hogy nem fog TE-t vagy HB-t játszani, ő vagy QB akar lenni, vagy semmi...StormST
Ezt azért vicces egy Meskó interjú után olvasni...
"Eredetileg nem punter akartam lenni, de miután kiderült, hogy ekkorát tudok rúgni és viszonylag pontosan, ide kerültem. Ebben az elemben kell a legjobbnak lennem, nem foglalkozhatok azzal, hogy más mit csinál, miért ott van, ahol."undisputedly
micsoda remek párhuzam.

nem.Höri
Remek párhuzam, ha valaki képes belátni,hogy nem csak egy ember van aki kiteszi mindenét azért,hogy a pályán legyen 😊
Félreértés ne essékén szimpatizálok a pályán mutatott karakterével, de egy ilyen kijelentés elég viccesen hat valljuk be 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Biztos kell a Jaxnek egy tartalék kicker.Amadeus91
Ha az edzésen belerúg a labdába, ami 80 yardot száll és bemegy a villák közé, akkor lehet mondják neki, hogy kéne ja 😉

Amúgy aranyos ez a "ja ő lesz a kicker is" cucc, csak a másik oldal,hogy vannak fizikai és képességbeli adottságai is az RB-séghez pl. Persze kizárólag QB lehet, hiszen future hof, de ha leszámítjuk, hogy mennyire jó QB, akkor van ráció az RB/FB szerepkörben is. Mondjuk valószínűbb lenne, hogy bepróbálják RB/FB-ként, ha nem passzolna ennyire jól, így tényleg nevetséges feltételezés :/fetomy
az
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Tebow-ra power RB-ként gondolnak, akkor az már régen rossz. Beáll ő futni, de azt megmondta már régen, hogy nem fog TE-t vagy HB-t játszani, ő vagy QB akar lenni, vagy semmi...StormST
Ezt azért vicces egy Meskó interjú után olvasni...
"Eredetileg nem punter akartam lenni, de miután kiderült, hogy ekkorát tudok rúgni és viszonylag pontosan, ide kerültem. Ebben az elemben kell a legjobbnak lennem, nem foglalkozhatok azzal, hogy más mit csinál, miért ott van, ahol."undisputedly
micsoda remek párhuzam.

nem.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha Tebow-ra power RB-ként gondolnak, akkor az már régen rossz. Beáll ő futni, de azt megmondta már régen, hogy nem fog TE-t vagy HB-t játszani, ő vagy QB akar lenni, vagy semmi...StormST
Ezt azért vicces egy Meskó interjú után olvasni...
"Eredetileg nem punter akartam lenni, de miután kiderült, hogy ekkorát tudok rúgni és viszonylag pontosan, ide kerültem. Ebben az elemben kell a legjobbnak lennem, nem foglalkozhatok azzal, hogy más mit csinál, miért ott van, ahol."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Mert mi van szombaton?

Én nem is mondtam, hogy nem az. Annyit mondtam, hogy azért nem nevetséges feltételezés. Addig nem fogják összetöretni, amíg elhiszik, hogy meg tudják tanítani passzolni. Utána meg meglátjuk, bár tudom, objektív szemmel ez lehetetlen hogy megtörténjen 😊)fetomy
off topikba gyere

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mert mi van szombaton?

Én nem is mondtam, hogy nem az. Annyit mondtam, hogy azért nem nevetséges feltételezés. Addig nem fogják összetöretni, amíg elhiszik, hogy meg tudják tanítani passzolni. Utána meg meglátjuk, bár tudom, objektív szemmel ez lehetetlen hogy megtörténjen 😊)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
persze, a kicker poszthoz is van fizikai adottsága, hiszen van lába. 😀Amadeus91
ja, csak sikeres FG-vel ellentétben 600+ futott yardja van. ;Pfetomy
épeszű ember nem fogja összetöretni RB/FB/WR/TE-ként. Fogadjuk már el, hogy irányító.

fetomy, 2 perced van szombatig. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
persze, a kicker poszthoz is van fizikai adottsága, hiszen van lába. 😀Amadeus91
ja, csak sikeres FG-vel ellentétben 600+ futott yardja van. ;P
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Biztos kell a Jaxnek egy tartalék kicker.Amadeus91
Ha az edzésen belerúg a labdába, ami 80 yardot száll és bemegy a villák közé, akkor lehet mondják neki, hogy kéne ja 😉

Amúgy aranyos ez a "ja ő lesz a kicker is" cucc, csak a másik oldal,hogy vannak fizikai és képességbeli adottságai is az RB-séghez pl. Persze kizárólag QB lehet, hiszen future hof, de ha leszámítjuk, hogy mennyire jó QB, akkor van ráció az RB/FB szerepkörben is. Mondjuk valószínűbb lenne, hogy bepróbálják RB/FB-ként, ha nem passzolna ennyire jól, így tényleg nevetséges feltételezés :/fetomy
persze, a kicker poszthoz is van fizikai adottsága, hiszen van lába. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Biztos kell a Jaxnek egy tartalék kicker.Amadeus91
Ha az edzésen belerúg a labdába, ami 80 yardot száll és bemegy a villák közé, akkor lehet mondják neki, hogy kéne ja 😉

Amúgy aranyos ez a "ja ő lesz a kicker is" cucc, csak a másik oldal,hogy vannak fizikai és képességbeli adottságai is az RB-séghez pl. Persze kizárólag QB lehet, hiszen future hof, de ha leszámítjuk, hogy mennyire jó QB, akkor van ráció az RB/FB szerepkörben is. Mondjuk valószínűbb lenne, hogy bepróbálják RB/FB-ként, ha nem passzolna ennyire jól, így tényleg nevetséges feltételezés :/