Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tebow elcserélése nem egyenlő azzal, hogy minden játékos, aki tavaly nem volt denveri, köcsög.Höri
Faszt nem. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow elcserélése nem egyenlő azzal, hogy minden játékos, aki tavaly nem volt denveri, köcsög.Höri
Természetesen, de azok igen, akik Manning-el kapcsolatosak. 😉
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tebow elcserélése nem egyenlő azzal, hogy minden játékos, aki tavaly nem volt denveri, köcsög.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem meg lehet érteni őket.
A helyi kedvencet kirakták mint a lábtörlőt. Hiába Manning... sok embernek egyre inkább nem tetszik Elway stílusa. Nyilván ha lesznek eredmények elhallgatnak.
De legyen TT akármilyen pontatlan, egy looser 1/1-re tartott csapatból a playoffban is egy kört menő társaságot csinált. (igen tudom nem csak ő, védelem meg minden, de ezek Orton alatt is ott voltak ...)Delonso_
Iszom szavaid Mester.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Tamme jó lesz nekünk és nem is lett rossz ez a szerződés. Én Clark-nak kevésbé örültem volna, Tamme fiatal és ahogy 2010-ben látszott, jól megértik egymást PM-mel...

Azért azt is látni kell ám, hogy a tavalyi TE állományból Fells már a Pats-é, Rosario a Chargers-é, Virgil Green 4 meccsre el lesz tiltva, Julius Thomas meg tavaly végig sérült volt. A TE mindenképpen need poszt lett így, hogy elkapó TE kellett, szerintem Fells-t meg tudtuk volna tartani, ha nem ragadunk be a FA elején...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem meg lehet érteni őket.
A helyi kedvencet kirakták mint a lábtörlőt. Hiába Manning... sok embernek egyre inkább nem tetszik Elway stílusa. Nyilván ha lesznek eredmények elhallgatnak.
De legyen TT akármilyen pontatlan, egy looser 1/1-re tartott csapatból a playoffban is egy kört menő társaságot csinált. (igen tudom nem csak ő, védelem meg minden, de ezek Orton alatt is ott voltak ...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow szelleme inkább a Broncos topicban lesz jelen a jövőben is. 😀Beki
Aha, szeretnéd 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
800 yardja minimum lesz, ne utáld előre 😛Höri
Ahogy látom, nem sok esélye van itt bárkinek is. 19-0nál is menne a picsogás 24/7.Escalade
El lehet menni Jets drukkernek, majd mi fenntartjuk a topikot 😀Höri
Tebow szelleme inkább a Broncos topicban lesz jelen a jövőben is. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Éljen. Már nem csak az Elway által felcímkézett (én hoztam a csapathoz) játékosok gyülekeznek, de a zsoldosfőnök csatlósai is megkezdték a bevándorlást. :/TheMileHighCity
800 yardja minimum lesz, ne utáld előre 😛Höri
Ahogy látom, nem sok esélye van itt bárkinek is. 19-0nál is menne a picsogás 24/7.Escalade
El lehet menni Jets drukkernek, majd mi fenntartjuk a topikot 😀

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Megjött Manning első pajtása: Jacob Tamme 3 éves, 9 millió $-os (3,5 millió garantált) szerződést kötött a csapattal.vassadi
Éljen. Már nem csak az Elway által felcímkézett (én hoztam a csapathoz) játékosok gyülekeznek, de a zsoldosfőnök csatlósai is megkezdték a bevándorlást. :/TheMileHighCity
800 yardja minimum lesz, ne utáld előre 😛Höri
Ahogy látom, nem sok esélye van itt bárkinek is. 19-0nál is menne a picsogás 24/7.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Black_Adder hova tűnt?JC6
Távol marad a fórumtól egy időre, mert felidegesítetted 😉

Valójában azért egyébként, mert mindig mindenki félreérti amit ír.fetomy
Én?
Nem inkább Elway és a többiek?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Black_Adder hova tűnt?JC6
Távol marad a fórumtól egy időre, mert felidegesítetted 😉

Valójában azért egyébként, mert mindig mindenki félreérti amit ír.😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megjött Manning első pajtása: Jacob Tamme 3 éves, 9 millió $-os (3,5 millió garantált) szerződést kötött a csapattal.vassadi
Éljen. Már nem csak az Elway által felcímkézett (én hoztam a csapathoz) játékosok gyülekeznek, de a zsoldosfőnök csatlósai is megkezdték a bevándorlást. :/TheMileHighCity
800 yardja minimum lesz, ne utáld előre 😛

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megjött Manning első pajtása: Jacob Tamme 3 éves, 9 millió $-os (3,5 millió garantált) szerződést kötött a csapattal.vassadi
Éljen. Már nem csak az Elway által felcímkézett (én hoztam a csapathoz) játékosok gyülekeznek, de a zsoldosfőnök csatlósai is megkezdték a bevándorlást. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Megjött Manning első pajtása: Jacob Tamme 3 éves, 9 millió $-os (3,5 millió garantált) szerződést kötött a csapattal.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Derrick Harvey mennyire volt szar nálatok?Amadeus91
Nem derült ki, mert nem sokat volt a pályán. 😀

Csak nem bepróbálja a Bengals is? 😂xrace77
de, bepróbáljuk. 😀Amadeus91
Jó az ügynöke. 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Derrick Harvey mennyire volt szar nálatok?Amadeus91
Nem derült ki, mert nem sokat volt a pályán. 😀

Csak nem bepróbálja a Bengals is? 😂xrace77
de, bepróbáljuk. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Derrick Harvey mennyire volt szar nálatok?Amadeus91
😀 Azon az 5 meccsen, amin pályára lépett? 😀

Nagyon nem lehet akkor se észrevenni, amikor ott volt... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Derrick Harvey mennyire volt szar nálatok?Amadeus91
Nem derült ki, mert nem sokat volt a pályán. 😀

Csak nem bepróbálja a Bengals is? 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Black_Adder hova tűnt?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Derrick Harvey mennyire volt szar nálatok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
én goal linera szeretnék egy jó FB-t
hogy ne PM-McG menjen tönkre

sőt akár kevés yardnál se rossz ha 2RB áll fent, tom h PM nem ehhez van szokva, de én szivesen látnám így néha

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A futójáték nem feltétlen FB kérdése. Vegyük a védelmet például. Ha van FB, akkor van maximális létszámú box. (3-4ben 4 LB, 4-3ban 3.)
Amennyiben nincs FB, akkor egy LB (tipikusan ROLB) lejön. És bemegy egy CB (nickelback) a slot WR ellen.
Vagyis egál.
Inkább úgy igaz ez, hogy amennyit egy LB hiánya hozna, annál többet kompenzál egy jó FB, és szélesebb a blokkséma spektruma. Azonban extra klasszis QB esetén például, nem hoz ennyit a legtöbb FB. Remélem érthető, nem bonyolítottam túl.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Csak az a baj, hogy Larsennel nem csak egy FB vesztettünk. Ő a ST-ben is jól dolgozott. Láthatatlan, de annál hasznosabb játékos...akike
Igen, igazán hasznos játékos volt, aki mindhárom csapatrészben bizonyított már.
Marhára nem tetszik eddig az idei offszezon. Elway csak a felhajtást keresi, hogy villogjon az új haverjával a sajtóban, és a bevált régi arcok helyére újakat hoz, hogy a saját igazolásai legyenek körülötte. Kezd kicsit JMD-re emlékeztetni, csak tőle csalódás ezt látni. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring