Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát egy "enyhén" érződik rajta, hogy Tebow lover írta, de nem rossz 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hét ezen besírtam Delonso_ cimbi 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Betolom ide is, talán hasznos valakinek:

Tebow lover.
Kedvencét minden körülmények közt élteti. Benne az egyik legfejlődőképesebb NFL QB-t látja, aki akaratban, csapatra gyakorolt hatásban a legerősebb. Hibái fölött képes szemet hunyni, érzi egy megfelelő OC-vel és QB edzővell határ a csillagos ég. Nem a statisztika complet passz része érdekli, hanem a győzelem vereség mutató. A Tebow lovert nem érdekli ha kedvence egy meccsen 50 yardot dob, fut is ennyit biztosan. a lényeg nyert-e vagy nem a csapat. És a szüzességére fogad is a sportingbeten, a győzelmi sorozat lesz-e hosszabb vagy a virginity.
Én ilyen vagyok.

Tebow hater
Ez az ember QB ?
Szerintem FB, TE, RB placekicker .....
Tökmindegy mit tesz a csapatért, hogy játszik, egy dolog lebeg a szeme előtt ez az ember nem tud dobni. Csak futásból él amiből az NFL-ben nem lehet, lassú a release nagyon. Ezt akár naponta ötször is beírja a fórumba, mert úgy lesz még jobban igaza. A Tebow hater egyetért Fox és Elway urakkal, mert hiába ígérték neki a kezdő QB pozícióját a training campig, ha jön egy lehetőség azzal bizony élni kell, az ígéret amúgy sem fontos dolog, ez business. Tebow örüljön hogy volt olyan nyomoronc, aki bekockáztatja TE-nek. Az NCAA eredmények meg nem számítanak, mert vagy nem nézett olyat, vagy az egy alsóbb szint, lehet nem is amerikában játszanak, meg mit akar vele, rég volt. A Tebow hater nem haternek érzi magát csak reálisnak és ezt szívesen hangoztatja.

Tebow semleges az mi?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én elfogult vagyok, sosem tagadtam, de valahogy Sanchezt hosszútávon nem érzem ellenfélnek sem tudásilag, sem öltözői szinten.
Én bízom abban és szinte teljesen biztos is vagyok, hogy kiüti Tebow onnan.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
OLVASÁS, EMBEREK! OLVASÁS!!!!! 😊

"Tebow-nak meg jöhet újra a harc, 3 év alatt harmadszor, de most talán a legkisebb eséllyel..."

Szerintem azért a franchise QB-nek draft-olt és a csapatnál azóta is annak tartott Sanchez-t kicsit nehezebb dolga lesz kiütni Tebow-nak, mint a cserében (trade-ben) jobb híján érkezett Orton-t, főleg a 4-12 vagy az 1-4 után...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 528
Valamiért csak a Jetset választotta a Jax előtt.Delonso_
szerintem Sparano miatt, ő megtalálja majd Tebow helyét (wildcat offense stb). Jaguarsnál konzervatívabbak úgy tudom.

choose life
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valamiért csak a Jetset választotta a Jax előtt.
És ebben nyilván mások tanácsa is benne volt, az ügynöksége is olyan helyre vezeti inkább ahol komolyabb sansza van teljes karriert csinálni.
(kivéve ha ebben egyedül a Broncos office döntött, akkor marad a szurkolás)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow-nak meg jöhet újra a harc, 3 év alatt harmadszor, de most talán a legkisebb eséllyel... 😊StormST
Most nem az, de miért? Mert odakerült az emberek 90%-a által hulladéknak tartott Sanchez mögé? Előbb szorítja ki őt, mint mondjuk Gabbertet, akinek -hacsak nagyon ótvar nem lesz- úgyis adnak még 1 évet minimum.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Elnézést, ha megbántottalak! Nem kell mindent ennyire komolyan venni.

Egyébként Quinn valóban nem sokat dobált itt, de Hanie sem. Hozzánk azért jött Quinn, mert az OC ösmeri. Crennel is "én draftoltam, bebizonyítom, hogy jó döntés volt" okból egyezett bele. Én azt sem tudom eldönteni, hogy most akkor Stanzi előtt vagy mögött van a sorban? Vagy Cassel a sorban van, vagy csak a draftig tartják meg?
Orton pedig egyértelműen Cassel sérülése miatt jött, és egy potya pickért.

Tebow esetén sztem az a felállás (ahogy Sancho szerződését nézem), hogy Sanchez ott a best chance, akit le kell győznie a jelenleg (ismerős?) szituációs QB Timnek.ulpianus
Nem bántottál meg, csak megint elindult volna itt minden a viták irányába és gondoltam megpróbálom megakadályozni az oldalakon át tartó vitát...

Hanie eddig ahányszor beállt csak szopott, ezt nehéz megkerülni... 😛

Quinn-nek azért voltak jó meccsei is az NFL-ben, meg egy kicsit jobb egyetemi pályafutása, én sajnáltam, hogy elengedtük, főleg így, hogy PM jött, nyugodtabb lennék, ha ő lenne a backup-unk. Szerintem Crennel se tudja, hogy mit akar vele pontosan, gondolom megversenyezteti a QB-kat TC-ben, aztán kiderül. Cassel-t max kivágják, vevő nem nagyon lesz rá a szerződésével, esetleg egy hoppon maradt QB need-es csapat, de sokat azok se áldoznának rá szerintem...

Orton esetében mi akartunk vele kedvesnek lenni, hátha mehet a Bears-be (pont Hanie helyett Cutler-t pótolni 😛), de beleszólt, totál érhetően és okosan a Chiefs, meg is lett az eredménye az utolsó fordulóban...

Tebow-nak meg jöhet újra a harc, 3 év alatt harmadszor, de most talán a legkisebb eséllyel... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elnézést, ha megbántottalak! Nem kell mindent ennyire komolyan venni.

Egyébként Quinn valóban nem sokat dobált itt, de Hanie sem. Hozzánk azért jött Quinn, mert az OC ösmeri. Crennel is "én draftoltam, bebizonyítom, hogy jó döntés volt" okból egyezett bele. Én azt sem tudom eldönteni, hogy most akkor Stanzi előtt vagy mögött van a sorban? Vagy Cassel a sorban van, vagy csak a draftig tartják meg?
Orton pedig egyértelműen Cassel sérülése miatt jött, és egy potya pickért.

Tebow esetén sztem az a felállás (ahogy Sancho szerződését nézem), hogy Sanchez ott a best chance, akit le kell győznie a jelenleg (ismerős?) szituációs QB Timnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Mellesleg Orton statisztikái sose voltak rosszak, én ezt soha nem állítottam, főleg nála pont az volt a vicces, hogy jó általános statisztikákkal volt rossz QB, mivel a redzone-ban és crunch time-ban volt totál impotens...

Quinn-t meg érdekes idehozni, mivel nálunk statisztikái se voltak, én speciel örültem neki, amikor hozzánk került és valamennyire bíztam is benne, hogy kap nálunk esélyt a bizonyításra, mert amikor én a Browns-ban láttam ellenünk játszani, akkor jó volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Édes istenem, megint kezdődik..........

Hanie egy szar, nem csak a statisztikái miatt, hanem mert szimplán az, főleg egy 36 éves operált nyakú QB mögé backup-nak szar!!!!

Mellesleg azért nem mindegy, hogy valakinek a passzolási százaléka 50% alatti és ezért szar, vagy azért mert 116 passzkísérletéből 10 INT lett. Kicsit azért másabb a mérce, bár gondolom persze csak szerintem...........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én csak egyszer láttam, mikor Denverben volt a Bears. Akkor nem tűnt rossznak...JC6
3-10 a TD-INT aránya, azért ez elég kevéssé bizalomgerjesztő... 😛StormST
Kit érdekelnek a statisztikák, azok csak számok.. 😛fetomy
Az csak egy emberre volt igaz, hogy nem számítanak be a számok a számításba. Bár Sobri maga is beszámította, amikor egyetemen még jó számok voltak. Csak aztán mikor NFLben rosszabbak voltak a mutatók, akkor már nem számított.
A többieknél mindig is szempont volt. A két Chiefsbe távozottnál és másoknál is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én csak egyszer láttam, mikor Denverben volt a Bears. Akkor nem tűnt rossznak...JC6
3-10 a TD-INT aránya, azért ez elég kevéssé bizalomgerjesztő... 😛StormST
Kit érdekelnek a statisztikák, azok csak számok.. 😛fetomy
😛 Megint a szavak meg a nézőpontok, mi? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én csak egyszer láttam, mikor Denverben volt a Bears. Akkor nem tűnt rossznak...JC6
3-10 a TD-INT aránya, azért ez elég kevéssé bizalomgerjesztő... 😛StormST
Kit érdekelnek a statisztikák, azok csak számok.. 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én csak egyszer láttam, mikor Denverben volt a Bears. Akkor nem tűnt rossznak...JC6
3-10 a TD-INT aránya, azért ez elég kevéssé bizalomgerjesztő... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én csak egyszer láttam, mikor Denverben volt a Bears. Akkor nem tűnt rossznak...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csodálom, hogy nem Painter vagy Sorgi 😛

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elway azért hozza a helyi alumni-kat, hogy próbálja enyhíteni a kormányzó haragját. (Ahhoz Rodney Stewart kéne. 😛) Hanie-t figyeltem tavaly a Bears-ben, egy darabig még vicces volt, aztán inkább siralmasnak tűnt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hát legalàbb a környéket ismeri. Más pozitívum nem nagyon jut eszembe. Nála még Quinn-nel is jobbnak éreztem volna a helyzetet.. 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Brian McIntyre
#Broncos Agree To Terms With QB Caleb HanieBruce
Amíg Manning egészséges, teljesen jó cseréje lesz. 😉
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Brian McIntyre
#Broncos Agree To Terms With QB Caleb Hanie
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST bővebb írása Manning érkezéséről - avagy az ördög betette a lábát a kánaánba, és elindultunk a bűnös úton. :rolleyes:

http://denversports.blog.hu/2012/03/24/denver_broncos_2012_es_offseason_mozgasok_1_resz_valami_nagy_tortent_a_vegkimenet_kerdeses


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Jeff Saturday's two-year deal in Green Bay is worth $7.75 million, including $4 million this season.

Hát ennyiért jó, hogy nem hozzánk jött, akkor már inkább Bunkley-ra kellett volna ennyit költeni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!