Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Az a vicc, hogy az a trade pont most érhetne valamit, ha Quinn maradt volna és lenne személyében egy Hanie-nél jobbnak tűnő backup, erre most még őt is hagytuk ingyen elmenni... 😛StormST
Kissé az is vicces, hogy akkor repült amikor leoltotta Tebowt. (Én egyetértettem, mert ne nyilatkozzon hülyeségeket csapattársról). Aztán Tebowt is elengedték.ulpianus
😛 Érdekes dolog, az biztos...

Mondjuk a PM miatti pöcsölés alatt ment el, az előtt nem tudtak a backup-ról komolyan dönteni, hogy az végigment, így meg ha akartuk volna se tudtuk volna megtartani, viszont ha meg Tebow maradt volna, akkor nem is lett volna jó backup-nak és ő se akart volna maradni....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az a vicc, hogy az a trade pont most érhetne valamit, ha Quinn maradt volna és lenne személyében egy Hanie-nél jobbnak tűnő backup, erre most még őt is hagytuk ingyen elmenni... 😛StormST
Kissé az is vicces, hogy akkor repült amikor leoltotta Tebowt. (Én egyetértettem, mert ne nyilatkozzon hülyeségeket csapattársról). Aztán Tebowt is elengedték.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem baj, a lényeg, hogy Elway jól csinálja...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A mi 5. és 6. körösünk nem tudom hol van, Julius Thomas-ért adtunk valamit, de nem rémlik h mindkettőt...Black_Adder
5. kör: Browns
Traded Brady Quinn to Broncos for rights to Peyton Hillis, 2011 sixth round pick (#168-Demarcus Love), 2012 conditional pick (between third and sixth round conditional on Quinn's playing time) on 2010-03-14

nem értem ez, hogy valósult meg, mikor nem is játszott Quinn?!

6. kör: Phily
Traded Joe Mays to Broncos for J.J. Arrington, 2012 conditional sixth round pick (if Arrington does not make 53-man roster) on 2010-07-30

szerk: és üdv újra itt Black!akike
Lehet h a 6. körhöz játszania kellett volna, csak retek szarul 😀
btw: csodálatos trade volt az is... Hillis + 2 pcik a nagy büdös semmiért...Black_Adder
Az a vicc, hogy az a trade pont most érhetne valamit, ha Quinn maradt volna és lenne személyében egy Hanie-nél jobbnak tűnő backup, erre most még őt is hagytuk ingyen elmenni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nem akarlak bántani, csak érdekesnek találom a döntéshozatali mechanizmusodat semlegesként... 😊
Ha jól értem 2 meccsét láttad, amiket meg is nyert. Én ezek közül csak a Steelers ellenit láttam, ott szerintem kifejezetten jól játszott. Nem volt hiper-pontos (10/21), vagy extra-domináns, de amikor kellett, akkor mindig villantott valamit, főleg a végén és nem adott el labdát...
No most, ha ezek után neked az a véleményed róla, semlegesként, hogy: "Az egyik - a kisebbik ok -, hogy én nem látom benne a tehetséget.", akkor nem tudom te mi alapján döntesz... 😊StormST
Nem két meccsét láttam, hanem kb. 4-5 meccsét, talán 6-ot. Idén hármat, a két NE meccset és a Steelers ellenit. Tavaly is 1-2-t, plusz még néhány egyetemi meccsét. Ennyi meccs sok is ahhoz, hogy eldöntsem, hogy valakit tehetségesnek tartok vagy sem. Legalábbis olyan rivalda pozícióban, mint a QB. A "Festőről" pl. két negyed elég volt, hogy megállapítsam, hogy sose lesz belőle QB. 😀 Igaz, még két hónapig reménykedtem a lehetetlenben, a szurkoló már csak ilyen. 😀 (Festő=Painter=(volt) Colts backup QB).

Szóval Tebow-t megnéztem, láttam mit csinál és hogyan, és ennnyi elég is volt. Számomra nem NFL szint, legalábbis QB poszton. Ez a véleményem, amit ugyanolyan megalapozottnak tartok, mint te a magadét. Ez nem zárja ki, hogy szurkoljak neki, a Steelers ellen pl. őrült mód neki szurkoltam. 😊peterk2005
Jól van, még egy párszor írok és talán ki is derül, hogy mi hogyan van...

Először még
"A Tebow témától (a szeretem/nem szeretemtől) igazából két dolog tartott távol." (távol maradtál tőle)

aztán másodszor
"Hát, eddig nekem Tebow kb. egy két évvel ezelőtti, Höri felé idézett kérdést ("kijaza Tebow"), utána egy NCAA nagydöntőt (amikor megnéztem magamnak), végül idén egy Broncos-Steelers joy-meccset jelentett"

most meg már 4-5-6-7-8 meccs... 😊

De te még mindig semleges vagy... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JC6: Inkább válaszoltad volna nekiazt, hogy "ügyes voltál, jó kutya,itt egy csont!" 😛fetomy
Sokat kell még tanulnom Mester... taníts!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Csá Black, hun vótá?JC6
Biztonságos helyen vészeltem át a vihart...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A mi 5. és 6. körösünk nem tudom hol van, Julius Thomas-ért adtunk valamit, de nem rémlik h mindkettőt...Black_Adder
5. kör: Browns
Traded Brady Quinn to Broncos for rights to Peyton Hillis, 2011 sixth round pick (#168-Demarcus Love), 2012 conditional pick (between third and sixth round conditional on Quinn's playing time) on 2010-03-14

nem értem ez, hogy valósult meg, mikor nem is játszott Quinn?!

6. kör: Phily
Traded Joe Mays to Broncos for J.J. Arrington, 2012 conditional sixth round pick (if Arrington does not make 53-man roster) on 2010-07-30

szerk: és üdv újra itt Black!akike
Lehet h a 6. körhöz játszania kellett volna, csak retek szarul 😀
btw: csodálatos trade volt az is... Hillis + 2 pcik a nagy büdös semmiért...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A mi 5. és 6. körösünk nem tudom hol van, Julius Thomas-ért adtunk valamit, de nem rémlik h mindkettőt...Black_Adder
5. kör: Browns
Traded Brady Quinn to Broncos for rights to Peyton Hillis, 2011 sixth round pick (#168-Demarcus Love), 2012 conditional pick (between third and sixth round conditional on Quinn's playing time) on 2010-03-14

nem értem ez, hogy valósult meg, mikor nem is játszott Quinn?!akike
Mert gondolom olyasmi lehetett,hogy akkor 6. kör, ha cutoljátok, ha nem játszik de rosteren marad akkor 5., ha mondjuk meccsek felén akkor 4. és ha végig starter akkor 3. 😊


JC6: Inkább válaszoltad volna nekiazt, hogy "ügyes voltál, jó kutya,itt egy csont!" 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csá Black, hun vótá?JC6
tessék visszahoztam a kapát ami kiesett a szádból 😀

http://www.stihlgazdabolt.hu/2175-1145-large/kapa.jpgNegritis
most már elég...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem akarlak bántani, csak érdekesnek találom a döntéshozatali mechanizmusodat semlegesként... 😊
Ha jól értem 2 meccsét láttad, amiket meg is nyert. Én ezek közül csak a Steelers ellenit láttam, ott szerintem kifejezetten jól játszott. Nem volt hiper-pontos (10/21), vagy extra-domináns, de amikor kellett, akkor mindig villantott valamit, főleg a végén és nem adott el labdát...
No most, ha ezek után neked az a véleményed róla, semlegesként, hogy: "Az egyik - a kisebbik ok -, hogy én nem látom benne a tehetséget.", akkor nem tudom te mi alapján döntesz... 😊StormST
Nem két meccsét láttam, hanem kb. 4-5 meccsét, talán 6-ot. Idén hármat, a két NE meccset és a Steelers ellenit. Tavaly is 1-2-t, plusz még néhány egyetemi meccsét. Ennyi meccs sok is ahhoz, hogy eldöntsem, hogy valakit tehetségesnek tartok vagy sem. Legalábbis olyan rivalda pozícióban, mint a QB. A "Festőről" pl. két negyed elég volt, hogy megállapítsam, hogy sose lesz belőle QB. 😀 Igaz, még két hónapig reménykedtem a lehetetlenben, a szurkoló már csak ilyen. 😀 (Festő=Painter=(volt) Colts backup QB).

Szóval Tebow-t megnéztem, láttam mit csinál és hogyan, és ennnyi elég is volt. Számomra nem NFL szint, legalábbis QB poszton. Ez a véleményem, amit ugyanolyan megalapozottnak tartok, mint te a magadét. Ez nem zárja ki, hogy szurkoljak neki, a Steelers ellen pl. őrült mód neki szurkoltam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A mi 5. és 6. körösünk nem tudom hol van, Julius Thomas-ért adtunk valamit, de nem rémlik h mindkettőt...Black_Adder
5. kör: Browns
Traded Brady Quinn to Broncos for rights to Peyton Hillis, 2011 sixth round pick (#168-Demarcus Love), 2012 conditional pick (between third and sixth round conditional on Quinn's playing time) on 2010-03-14

nem értem ez, hogy valósult meg, mikor nem is játszott Quinn?!

6. kör: Phily
Traded Joe Mays to Broncos for J.J. Arrington, 2012 conditional sixth round pick (if Arrington does not make 53-man roster) on 2010-07-30

szerk: és üdv újra itt Black!




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
Csá Black, hun vótá?JC6
tessék visszahoztam a kapát ami kiesett a szádból 😀

http://www.stihlgazdabolt.hu/2175-1145-large/kapa.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csá Black, hun vótá?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Okoye miatt én leszek k.vaideges, ha ide jön 😛

Nem szupersztár egyébként, még talán alldown starternek sem mondanám, de eléggé hasznos játékos, sokat játszó no3 DT-nek nagyon jó. Éppen ezért nagyon sajnálnám, ha nem jönne vissza hozzánk :/
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
2 TE árát picit sokallom
Okoye jó? 😀

és én örülök hogy megint vagy, mer a hülyeségeim valóság alapját tudod cáfolni/igazolni 😀

jah és Höri várjuk a listát 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na Vissza vagyok //mindenki döntse el, h szomorú vagy vidám smile kell a végére, úgy is mindenkit csak az érdekel 😛

Caplan szerint érdeklődünk Okoye-ért:
https://twitter.com/#!/caplannfl/status/184644129437913089
//gondolom ő se kell senkinek se, mert elmúlt már 23 éves és nem Bronco... 😉

És egyre több helyen valószínűsítik Stokley visszatérését. kezdőknek, ő Indyben már játszott együtt Manninggel, és a jelenlegi offensünk egy szignifikáns részével is itt Denverben. Lehet h öreg, de még mindig jobb mint Caldwell.

Draft pickjeink:
1 25 (25)
2 25 (57)
3 25 (87)
4 13 (108) via NYJ (Tim Tebow)
4 25 (120)
5 2 (137) via STL (Brandon Lloyd)
6 18 (188) via NYJ (Tebow)

A mi 5. és 6. körösünk nem tudom hol van, Julius Thomas-ért adtunk valamit, de nem rémlik h mindkettőt...

Új szerzeményeink értéke:
Peyton Manning, QB … 5 years, $96 million … $18 million
Joe Mays, MLB* … 3 years, $12 million … $4 million
Joel Dreessen, TE … 3 years, $8.5 million … $4 million
Jacob Tamme, TE … 3 years, $8 million … $3.5 million
Tracy Porter, CB … 1 year, $4 million … $4 million
Mike Adams, S … 2 years, $4 million … $2 million
Wesley Woodyard, LB* … 2 years, $4 million … $2 milion
Andre Caldwell, WR … 2 years, $1.8 million … $900,000**
Caleb Hanie, QB … 1 year, $1.25 million … $1.25 million***

Totals … $139.55 million … $39.65 million

* – Bronco free agents who were re-signed.
** – $200,000 of Caldwell’s salary is guaranteed.
*** – Hanie has no guaranteed money.

Esélyes, h a Steelers ellen kezdünk SNF-fel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brockers meg Stillt mondják hogy húzzuk 1. körbe mind2 DT szóval nem lehetetlen

róluk vélemény? nmajd otthon elolvasom hogy 'milyenek', de azért olyan is érdekelne aki nézte őket fősulin, vagy jobban vágjaNegritis
Vasárnapra ígértem hogy az első adag prospect ismertetők publikálásra kerülnek.

Amúgy meg a védelmet nem a tavalyihoz kell hasonlítani, hanem ahhoz, ami Indianapolis-ban volt. A lényeg, hogy ne legyenek kiemelkedően szarok, és akkor Manning garantálja a playoff szereplést, ahogy 10 éve mindig.

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
Brockers meg Stillt mondják hogy húzzuk 1. körbe mind2 DT szóval nem lehetetlen

róluk vélemény? nmajd otthon elolvasom hogy 'milyenek', de azért olyan is érdekelne aki nézte őket fősulin, vagy jobban vágja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Vagyis akkor te Newton hater vagy.ulpianus
én rühellem Newtont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! köcsög Isaac miatt tök faszság módon integrálunk 😀 ahelyett h egyből a Lebesgue jönne 😛Negritis
😀 Ezen fél percig röhögtem!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A védelemben vannak gondok, ez igaz.
Azonban minden idei probléma tavaly is megvolt. (DT, safety, MLB, egyszemélyes a CB sor). Bunkleyért kár, én szerettem a Broncos előtt is, sztem jó playa. De nem pótolhatatlan. Draft második napján is vannak Bunkley kaliberű védők. Első körben jobbak is. Bár tavaly is ezt mondtuk, haromt szinte könyörgött már harmadik körben egy DTért. 😀 Meglátjuk, de nekem ahogy tavaly, idén is eddig tetszik Elway munkája. Elég jó csapatot épít, rövid idő alatt. Adjunk neki még egy hónapot, aztán okosabbak leszünk a védelmet illetően.ulpianus
A gond ott van, hogyha nem szalasztjuk el a FA első körét, akkor most totál máshogy állhatnánk...

A DT poszttal az a baj, hogy jelenleg 2 DT van a keretben, a két évet kihagyott Ty Warren, meg az örök backup Vickerson. Ha Warren faszán visszatér, akkor nagy baj nincs, de egyelőre a draft-ot is kevésnek érzem ennek a posztnak a megoldására...

A CB poszt tavaly is gond volt, csak ugye azóta Champ is öregebb lett, Goodman is újra bebizonyította, hogy nem megoldás, Cox ugyebár kiszállt, Syd'Quan kihagyta a szezont, Vaughn is közben esett ki, Harris meg nem CB -> konkrétan olyan CB csak Champ van a keretben, akire nyugodt szívvel rábíznám a posztját, legyen az akár CB1, CB2, nickel CB, vagy backup. Erre most jön az a Porter, aki eddig mindig összeszedett valami sérülést, tehát vele kapcsolatban se nagyon lehet biztos az ember... 😛

Az MLB poszttal meg az a gondom, hogy most lehetett volna esélyünk megoldani, mert Mays-ről nagyon kiderült, hogy lelkesnek lelkes, meg futás ellen jó, de passz ellen nem ér egy kalap szart se és sajnos Woody-val is ugyanez a helyzet...

A támadósort nem féltem, azzal nem lesznek gondok, de azt annyira eddig se féltettem eddig se... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
amúgy mi lenne ha bagóé elhoznánk Jacobsot? és akkor FB gond se lenne 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A védelemben vannak gondok, ez igaz.
Azonban minden idei probléma tavaly is megvolt. (DT, safety, MLB, egyszemélyes a CB sor). Bunkleyért kár, én szerettem a Broncos előtt is, sztem jó playa. De nem pótolhatatlan. Draft második napján is vannak Bunkley kaliberű védők. Első körben jobbak is. Bár tavaly is ezt mondtuk, haromt szinte könyörgött már harmadik körben egy DTért. 😀 Meglátjuk, de nekem ahogy tavaly, idén is eddig tetszik Elway munkája. Elég jó csapatot épít, rövid idő alatt. Adjunk neki még egy hónapot, aztán okosabbak leszünk a védelmet illetően.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
...és rohadtul gyűlölöm a NYJ Jets csapatát. Nehéz helyzetben vagyok...

😂JC6
a Jetset mindenki utálja, kortól, nemtől függetlenül.Höri
nekem alapvetően nicns bajom egyik NYi csapattal se

Raiders, Pats már más tészta, de kevés csapatot 'gyűlölök', inkább lesajnálás+megvetés

amúgy ha szákcsezt kiszorítja valahogy a kezdőből és mondjuk PO 2.körig megy a Jets itt azért lehet gondolkozni


a cikkre visszatérve nekem is hasonló meglátásaim vannak
top3 D# lehetett volna egy fasza FAvel és még a közepes O# is meglett volna
azzal pedig már nyert pár csapat SB-t (khm Ravens , Steelers ...)
valamint én Manninget nem látom akkora vezérnek amit mögé látnak, egy SB győzelme van, pedig a Colts azért párszor ott volt a szeren, tudom hogy nagyon nehéz megnyerni de mégis azért azok nyerik meg ahol ott az igazi vezér ( a Bears ellen is ha nem sexyrexy irányít sztem buknak)

de ez megint más kérdés, remélem rám cáfol és 2 év 2 SB jön, egy nagy öreggel 😀 (i wanna relive 98-99 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...és rohadtul gyűlölöm a NYJ Jets csapatát. Nehéz helyzetben vagyok...

😂JC6
a Jetset mindenki utálja, kortól, nemtől függetlenül.