Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Hát az a 5+6 sem sok érte szvsz ennél olcsóbb akkor lenne ha cutolnánk

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog szülinapot Storm!!! 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 872 — SB 50 Champion @ Grund
A Denver Post szerint kérszer is ajánlatot tettünk az Eagles-nek Samuel-ért, először egy 5+6 pick csomaggal, majd egy játékossal, de mindkettőt visszautasították...

Gondoltam, hogy próbálkozni fogunk, bár az idei 9,9 misis fizuja ha be is fér, akkor is csak alíg, de Porter-nél jóval biztosabb-nak érezném...StormST
Befér 9,9, szvsz pont ezért vágtuk ki Goodmant. Amúgy Porternél jóval biztosabb, nade annyival is, amennyivel drágább?

Én, - noha Klis minden állítását fenntartással kezelem, de ha abból indulunk ki, h tényleg megpróbáltuk szerezni, - az esetből arra következtetek, hogy egyrészt, nem vagyunk rest tradeelni jó játékosért, másrészt, a nem elégedettek a CB helyzettel, ergo, ha vmelyik CB lecsúszik hozzánk, akkor....Black_Adder
Szerintem úgy gondoljuk, hogy ha meg tudjuk szerezni, akkor ajánlunk neki egy átstruktúrált szerződést, bár mindenképpen beleférhet, csak kicsi lesz a mozgástér a draft utáni mozgásokra, márpedig akkor még pár játékos fel szokott szabadulni...

Szerintem ha az Eagles tényleg el akarja adni, akkor fogja még lejjebb vinni az árat, kérdés, hogy meddig hajlandók lemenni, ill. hogy mi akarunk-e feljebb menni?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A Denver Post szerint kérszer is ajánlatot tettünk az Eagles-nek Samuel-ért, először egy 5+6 pick csomaggal, majd egy játékossal, de mindkettőt visszautasították...

Gondoltam, hogy próbálkozni fogunk, bár az idei 9,9 misis fizuja ha be is fér, akkor is csak alíg, de Porter-nél jóval biztosabb-nak érezném...StormST
Befér 9,9, szvsz pont ezért vágtuk ki Goodmant. Amúgy Porternél jóval biztosabb, nade annyival is, amennyivel drágább?

Én, - noha Klis minden állítását fenntartással kezelem, de ha abból indulunk ki, h tényleg megpróbáltuk szerezni, - az esetből arra következtetek, hogy egyrészt, nem vagyunk rest tradeelni jó játékosért, másrészt, a nem elégedettek a CB helyzettel, ergo, ha vmelyik CB lecsúszik hozzánk, akkor....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 571 — The Mathematician
uborkaszezon :s nincs miről beszélgetni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
6 után simán benne van legalább a 3-3Negritis
Sztem ez így kicsit erős...

Raiders-Chargers ellen tényleg van sansz, de a többi azért az eddigiek alapján jobb csapat...ott nem Ti vagytok a favoritok még PM-el sem sztem...Rolni
3 hazaiból 2t hozunk idegenbe benne van 1 bravúr, így gondolkoztam
itthon a Steelers ellen azért van esélyünk bőven, Texans azért megint lutri mer gyengültek egy picit
Falconst én is erősebbnek gondolom , főleg idegenbe szóval azt nem is számoltam csakúgy a Patset tekintve
szóval a 4ből 3 hozható szerintemNegritis
annyi értelme van ilyenkor ezeket számolni....
Még draft sem volt Könyörgöm...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 571 — The Mathematician
6 után simán benne van legalább a 3-3Negritis
Sztem ez így kicsit erős...

Raiders-Chargers ellen tényleg van sansz, de a többi azért az eddigiek alapján jobb csapat...ott nem Ti vagytok a favoritok még PM-el sem sztem...Rolni
3 hazaiból 2t hozunk idegenbe benne van 1 bravúr, így gondolkoztam
itthon a Steelers ellen azért van esélyünk bőven, Texans azért megint lutri mer gyengültek egy picit
Falconst én is erősebbnek gondolom , főleg idegenbe szóval azt nem is számoltam csakúgy a Patset tekintve
szóval a 4ből 3 hozható szerintem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
6 után simán benne van legalább a 3-3Negritis
Sztem ez így kicsit erős...

Raiders-Chargers ellen tényleg van sansz, de a többi azért az eddigiek alapján jobb csapat...ott nem Ti vagytok a favoritok még PM-el sem sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 872 — SB 50 Champion @ Grund
Ki lehetett az a játékos?Janek
Hát ezt 99%, hogy soha nem fogjuk megtudni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ki lehetett az a játékos?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 872 — SB 50 Champion @ Grund
A Denver Post szerint kérszer is ajánlatot tettünk az Eagles-nek Samuel-ért, először egy 5+6 pick csomaggal, majd egy játékossal, de mindkettőt visszautasították...

Gondoltam, hogy próbálkozni fogunk, bár az idei 9,9 misis fizuja ha be is fér, akkor is csak alíg, de Porter-nél jóval biztosabb-nak érezném...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Meg van a legtöbb új szerzemény mezszáma:
WR Tyler Grisham – 13
WR Brandon Stokley – 14
QB Caleb Hanie – 16
WR Andre Caldwell – 17
QB Peyton Manning – 18
CB Tracy Porter – 29
CB Ramzee Robinson – 38
LB Cyril Obiozor – 54
DT Ben Garland – 63
G C.J. Davis – 71
TE Joel Dreessen – 81
WR Jason Hill – 83
DT Jeremy Jarmon – 95
DT Justin Bannan – 97

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 571 — The Mathematician
6 után simán benne van legalább a 3-3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha az első 7 meccs után pozitív mérleggel fogunk állni, megemelem a kalapom 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
mindkét MNF idegenben 😕, persze még mindig jobb mintha nem lenne...
A sorsolást pedig fölösleges most besorolni könnyűnek vagy nehéznek, messze még a szezon, fordulhatnak az erőviszonyok...

A beosztásnál az mindenképp jó, h az uccsó 2-t otthon vívhatjuk. Naggyon jó lenne ha most az egyszer kivételesen nem 3 vereséggel zárnánk a szezont...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 872 — SB 50 Champion @ Grund
No akkor a 2012-es schedule:

Week 1: 09.09 vs. Steelers (SNF)
Week 2: 09.17 @ Falcons (MNF)
Week 3: 09.23 vs. Texans
Week 4: 09.30 vs. Raiders
Week 5: 10.07 @ Patriots
Week 6: 10.15 @ Chargers (MNF)
Week 7: BYE
Week 8: 10.28 vs. Saints (SNF)
Week 9: 11.04 @ Bengals
Week 10: 11.11 @ Panthers
Week 11: 11.18 vs. Chargers
Week 12: 11.25 @ Chiefs
Week 13: 12.02 vs. Bucs
Week 14: 12.06 @ Raides (TNF)
Week 15: 12.16 @ Ravens
Week 16: 12.23 vs. Browns
Week 17: 12.30 vs. Chiefs

5 prime time meccsünk lesz (2 MNF, 2 SNF, 1 TNF), ezt bizonyára Manning érkezésének köszönhetjük. Nem egy könnyű sorsolás (sőt!), de annyira a beosztás talán nem rossz, persze ezt most még elég nehéz pontosan megítélni, meg úgyis a pályán dől majd el...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Marcus Thomas-szal állítólag az a helyzet, h mi 1 éves szerződést kínálunk neki, ő viszont hosszabb távra tervezne... Jó lenne megállapodni vele.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 872 — SB 50 Champion @ Grund
Ma volt az offseason workout-ok első napja, utána PM, Champ, Decker és Von beszélgetett az újságírókkal, a honlapon meg lehet hallgatni őket, én majd holnap teszem meg, ha rendes net közelébe jutok... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 872 — SB 50 Champion @ Grund
Stokley aláírt 1 évre. Vajon ki miatt?Höri
Emlegették már PM érkezése óta, de csak ma jött visit-re. Várható volt, hogy jönni fog, nem is volt slot WR-ünk, remélem nem rozsdásodott be túlzottan... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stokley aláírt 1 évre. Vajon ki miatt?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 872 — SB 50 Champion @ Grund
Kiraktuk McBean-t, még az NFL ellen indított per előtt, ezek szerint Bannan miatta/helyette is jött, viszont így a DT draft újra terítéken van...StormST
Visszavonták Mr. McBean RFA tenderét.

Más. gsn tweet:
"A Broncos marketing csapata Peyton Manningnek kötelezővé tette a csapathoz közeli rádióműsorban való heti szintű megjelenést."ulpianus
😊 Jah, a hírekben úgy volt, hogy release... 😊

Úgy látszik az Elway-ék féle vezetés folytatja a média és a szurkolók felé a nyitást, örülök neki... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Kiraktuk McBean-t, még az NFL ellen indított per előtt, ezek szerint Bannan miatta/helyette is jött, viszont így a DT draft újra terítéken van...StormST
"sajnálom" a jó öreg FacemaskMcBean-t 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kiraktuk McBean-t, még az NFL ellen indított per előtt, ezek szerint Bannan miatta/helyette is jött, viszont így a DT draft újra terítéken van...StormST
Visszavonták Mr. McBean RFA tenderét.

Más. gsn tweet:
"A Broncos marketing csapata Peyton Manningnek kötelezővé tette a csapathoz közeli rádióműsorban való heti szintű megjelenést."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 872 — SB 50 Champion @ Grund
Kiraktuk McBean-t, még az NFL ellen indított per előtt, ezek szerint Bannan miatta/helyette is jött, viszont így a DT draft újra terítéken van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
akárhogy is kibaszni nem volt hülyeség. Megtehettük volna korábban is...Black_Adder
Félre ne érts! Imádtam a hírt, hogy kibasztuk(tavaly egyetlen értelmes megmozdulása a Jets elleni picksix volt), nekem csak az időzítéssel van bajom. Így nagyon sanszos, hogy CB pick lesz az első körünk a drafton, és egy BPA-zó csapat simán kiveheti előlünk az egyik elit prospectet, avagy kicsalhat tőlünk 1 extra picket. Szvsz Kirkpatrick-ért mindenképpen fel kell tradelni, ha akarjuk.akike
kirkpatrickról csak álmodozom, amúgy is hülyeség nevekkel dobálózni, nagyon sok dolog fog történni mire mi választhatunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear