Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Egyébként volt 1 tippem hogy nem úszom meg legalább 1 hasonlóan hasznos válasz nélkül. De ez van. Már kérdezni se lehet róla.beresrobi
amúgy videó vagy könyv? mer nem tudom hogy mik a 'művei' :/
egyébként nem biztos hogy van fordítás, a Nadal féle életmű sincs még lefordítva

ha videó akkor szintén necces, mer annó mikor a pool 2005ben BLt nyert volt egy vidi h StevieG a Year of My Life és ahhoz se volt fordításNegritis
Igaz nem voltam elég pontos. Most találtam véletlenül neten az ESPN doku filmjét és ahhoz szerettem volna feliratot, mert az angolom hagy kívánni valót maga után. Megnéztem de kb a 30-40 %-át ha értettem. Nagyon jó kis doku film. Tim utolsó Gatorsos meccsétól a Draftig bezárólag követi az eseményeket. Nekem nagyon bejött (már amennyit értettem belőle 😊 ).
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Egyébként volt 1 tippem hogy nem úszom meg legalább 1 hasonlóan hasznos válasz nélkül. De ez van. Már kérdezni se lehet róla.beresrobi
amúgy videó vagy könyv? mer nem tudom hogy mik a 'művei' :/
egyébként nem biztos hogy van fordítás, a Nadal féle életmű sincs még lefordítva

ha videó akkor szintén necces, mer annó mikor a pool 2005ben BLt nyert volt egy vidi h StevieG a Year of My Life és ahhoz se volt fordítás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Egyébként volt 1 tippem hogy nem úszom meg legalább 1 hasonlóan hasznos válasz nélkül. De ez van. Már kérdezni se lehet róla.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyobb nem volt?
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Tudom hogy nem Broncos téma (már) de azért még 1 kérdés.

Tim Tebow Everything in between-hez kellene nekem felirat. Felejtős?beresrobi
parancsolj:
empty taxi
Köszi. Ez hasznos...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Tudom hogy nem Broncos téma (már) de azért még 1 kérdés.

Tim Tebow Everything in between-hez kellene nekem felirat. Felejtős?beresrobi
parancsolj:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Tudom hogy nem Broncos téma (már) de azért még 1 kérdés.

Tim Tebow Everything in between-hez kellene nekem felirat. Felejtős?
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Valakinek van infoja Dawkról?

Semmi új fejlemény?

Azért nem ártana eldönteni mi lesz...

Imádom az öreget, egyik kedvencem de az egészsége az első, sztem vonuljon vissza és kezdje el az edzősködést. Jó kis DC lehetne belőle... Motivátornak kiváló a playeket is jól olvassa.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
http://www.denverpost.com/broncos/ci_20293024/denver-broncos-receiver-andre-caldwell-is-poised-breakout?source=rss

érdekes elemzés, nekem tetszik, remélem mind2 húzás bejön
nézegettem a CB prospecteket és nem vagyok elájulva 😕 ugyebár lassan Champ utódját kéne keresni, és egyikben sem látom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
http://blogs.nfl.com/2012/03/30/salary-cap-situation-for-each-team/
E szerint 13,8 milla szabad helyünk van a sapka alatt. Most megmutathatja mit tud az új capspacemanagerünk...Black_Adder
8 misi elmegy a draft-on, sok hely nem maradt bűvészkedni, piac meg pláne nem... 😛StormST
Pont ezért mutathatja meg. Amíg 50 milla volt, addig könnyű volt igazolni, most van az, amikor már nehezebb, amikor megmutathatja, miért volt rá szükség 😛

Egyébként szerintem nem megy el 8 milla a drafton, de akármennyi is megy el, az nagyjából hasonló összeg a körnéykünkön lévő csapatokkal, vagy kevesebb, mert elég hátul választunk 1. körben és nincs extra korai pickünk. de ha 8 milla el is megy belőle, akkor is ahhoz kell nézni, h a többiek hogy állnak, és ha jól számoltam, ez a 10. legtöbb. Helyet meg lehet felszabídítani is.

Azt nem mondom, h könnyű, de kell egy S (Dawk vagy helyette valaki), egy CB és legalább egy DT. Drafton nem lehet mindet megoldani, valakit ide kell még varázsolni, DT meg épp akad is.

Egy kicsit úgy érzem, h lehet h PM nélkül is sokat költöttünk az offense-re. Pedig az egyik előnye az lett volna ennek, h ő közepes játékosokat is naggyá tesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
http://blogs.nfl.com/2012/03/30/salary-cap-situation-for-each-team/
E szerint 13,8 milla szabad helyünk van a sapka alatt. Most megmutathatja mit tud az új capspacemanagerünk...Black_Adder
8 misi elmegy a draft-on, sok hely nem maradt bűvészkedni, piac meg pláne nem... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
http://blogs.nfl.com/2012/03/30/salary-cap-situation-for-each-team/
E szerint 13,8 milla szabad helyünk van a sapka alatt. Most megmutathatja mit tud az új capspacemanagerünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Thomas szeretne visszajönni 😊 ki nem 😛Black_Adder
Tebow 😛ulpianus
bunkley sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Thomas szeretne visszajönni 😊 ki nem 😛Black_Adder
Tebow 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Thomas szeretne visszajönni 😊 ki nem 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Te legalább annyira izgalmasnak tartod én meg legalább annyira aggódok miatta 😊. Amúgy majdnem ilyen jól lerajzoltam betűkkel a felállást 😂, na jó nem, de legalább nem írtam hülyeséget, //vagy lehet, hogy mégis hülyeséget írtam, de legalább jóra gondoltam. az általam monitorra vetett gondolatok sajnos gyakran deformálódnak mire az értelmezési fázisba jutnak...

Nekem az tetszik ebben, laikus szemmel, hogy a 4-3 underben, hogy eggyel kevesebb lyukat hagy üresen a DL, mint Overben, ami 2 back formationnél mindenképp biztonságosabb, az SLB pedig generálhatja a passrusht. Von Miller nagyon gyors LB ezért műxik is.
Mondjuk extra elkapókkal sebezhető...

És tényleg nagyon látványos volt. 1 gap, mindenki megrohanja a neki szánt lyukat, támadjuk a QB-t, jönnek a sackek, ezért is tetszik most jobban a brutálvédelem lehetősége, mint a brutáloffenseé. Összevetve azzal, amit Martindale-lel játszottunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mi 4-3 undert játszunk (játszottunk). Naggyon leegyszerűsítve: Ilyenkor a nose tackle (1 technic) játékos az erős oldalon van (ahol a TE van az O#ban) és a 3 technic játékos a gyenge oldalon. A Sam gyakran fellép a DL-lel egy vonalba. Erős oldalon a B gap gyenge oldalon az A gap sebezhető, arra a Mike és Will LB-nek kell figyelnie...

Ha szerencsénk van Ulpi elmagyarázza sokkal érhetőbbenBlack_Adder
Nem is kell magyarázni itt egy rajz:
Felül a technikák. A technika azt jelenti, hogy hol áll adott játékos. Az OLhez képest.
Alul a betűk a lyukak nevét adják meg. Van két "A" = C-G közti lyuk. stb.
(Ez nem az 1 gap játék 2 gap játék. Ez attól független. Mindkettőben ez a lyukak neve.)


4-3 under pedig egy védelmi felállás. Van over és under mindenből. Egyik (gyenge/weak) illetve másik (erős/strong) oldalra eltolt védelemmel.
Így fest a 4-3 under, ahol tehát az LOLB egy kvázi harmadik DE-t játszik:



Egyébként van nyolcas és kilences technika is. Még kijjebb. Ahogy lehet hetesben felállni akkor is, ha nincs is TE a pályán (vagy nem velünk szemben van). Biztos mindenki látott már ilyen védőt, aki látszólag jó messze áll fel három vagy két pontosba, mintha elrontaná, hogy hol az OL. Ezt a pass rush miatt teszik, könnyebb leválasztani az OT-t és megverni egy az egyben. Például Von Millert ráereszteni 8ból egy Barry Richardson/Jer. Clary-re nem rossz ötlet ilyen elszeparált formában. Így belül/kívül is ha megveri, mehet a QB-re.
A Denver tavaly azért játszotta ezt, mert gyenge a secondary. Így nem levédekezni akarták a támadásokat, hanem megakadályozni, hogy elkezdődjenek. Már a zsebből sem juthat ki a labda. Ehhez kellett nekik elsőre Miller, akár drágán is. És roham. Nekem ez a legizgalmasabb a Denver defense játékában idén. Miszerint ezt merik-e továbbvinni. Látványos és eredményes védelem ez, de nagyon (Nagyon) kockázatos. Segít a fal belsején, hogy Miller ott van, de ezzel kiesik egy védő a védelemből. Ami pont az erős oldalon elég komoly gond. Nem véletlen ,hogy az ROLB a tipikusabb pass rusher 4-3as LB sorból. Meglátjuk, én ezt legalább olyan izgalmasnak találom, mint az offenseben a TT->PM támadófilozófiára való áttérést.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Well, that was an interesting couple of weeks! Now that things have finally settled down a bit, I wanted to take a moment to thank all of you great Denver fans for all of your support. The ride that we were able to enjoy together this past season is something that I will always cherish. I'd also like to thank all of my former coaches and teammates as it was an honor to play for and alongside each of you. I will always be grateful to the Broncos organization for giving me the initial opportunity to fulfill my dream of being an NFL quarterback. GB²
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
aham, szóval kb annyi hogy melyik oldalról támad? nyílván bőven leegyszerűsítve

így érthető hogy 2 csere nem kell azonos posztra DT-k között se
majd lehet utánna olvasok, de mint hobbifan azért nem viszem túlzásba 😀Negritis
nem az oldal számít a technicnél, hanem hogy melyik 2 játékos között támad. Nem mindegy h C és OG vagy OG és OT. Add össze a súlyokat.

NT tipikusan nagyobb darab 4-3ban is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
aham, szóval kb annyi hogy melyik oldalról támad? nyílván bőven leegyszerűsítve

így érthető hogy 2 csere nem kell azonos posztra DT-k között se
majd lehet utánna olvasok, de mint hobbifan azért nem viszem túlzásba 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem tudok rajzolni, így nehéz lesz, de megpróbálom:

mondjuk így áll fel az OL alapból
TE OT OG C OG OT

gapek //zárójelben
(D) TE (C) OT (B) OG (A) C (A) OG (B) OT (C)

Na mos akkor képzeld el vele szemben a front7-et.

0 technic: Szemtől szembe a centerrel.
1 technic: A gappel ~szemben van, kb a C vállánál.
3 technic: B gappel ~szemben van, kb az OG külső vállánál.
és így tovább...

Mi 4-3 undert játszunk (játszottunk). Naggyon leegyszerűsítve: Ilyenkor a nose tackle (1 technic) játékos az erős oldalon van (ahol a TE van az O#ban) és a 3 technic játékos a gyenge oldalon. A Sam gyakran fellép a DL-lel egy vonalba. Erős oldalon a B gap gyenge oldalon az A gap sebezhető, arra a Mike és Will LB-nek kell figyelnie...

Ha szerencsénk van Ulpi elmagyarázza sokkal érhetőbben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
ezt az 1-3 tech dolgot nem értem 😀
viszont abban egyetértek h drafton D#t kell erőltetni, sztem az első 3-4 pick ha O#ba megy akkor cink

Dawkot szerintem se tudjuk kigazdálkodni az Okoye/Thomas dolog pedig olyan h az olcsóbb nem mindig jobb, de most nekünk meg kell húzni a nadrágszárat sajnos

amúgy amíg PM van nem lesz top5 D# szerintem mert nem fogja az FO beáldozni PM lehetőségeit egy táp védelemé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
The Broncos have re-signed defensive end Jason Hunter.

Még mindig sehol egy DT...

@Black_Adder! Talán aktuális lesz vissza tenni a régi rangodat. 😊 (ha jól emlékszem neked volt)akike
Sokat írtam, megelőztél. 😊
Ha a drafton se jön, lehet h visszakerül, tavaly komoly motiváló erővel bírt a játékosokra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Visszahoztuk Huntert is.

Okoyehoz amúgy annyit, h 3tech játékos, szóval vagy ő vagy Marcus Thomas, mindkettő szvsz nem. Okoye jobb passrushban, Marcus Thomas jobb futás megállításban. Jöjjön az óccsóbb, a drafton pedig egy 1tech játékos az első két kör valamelyikében (CB mellett). Persze ha egy 3 tech játékos jön, az is elfér a rosteren...
1tech játékosok 1/25 környékén
- Michael Brokers LSU
- Brandon Thompson Clemson
Előbbi a jobb, nem is biztos h elérhető lesz számunkra, utóbbi meg valamivel kevesebbet ér, mint az 1/25 szvsz
3tech játékosok: Fletcher Cox, Jerel Worthy, Devon Still, Kendall Reyes, kb őket látni a mockokban a csapatunk neve mellett... Közülük is többen eljátszhatnak 1 technicben.

A választásban az is szerepet játszhat majd, hogy Del Rio a 2 gap stílus híve, szóval a DL hatalmas változáson mehet át. Lecserélődnek emberek, változik a szisztéma, kérdéses hogy ennek milyen hatása lesz. Nagy kár Bunkleyért, de ha sikerül húzni 2 kezdőd a drafton, akkor nem kéne hogy nagy gond legyen, Mondjuk Dawk számára már nem maradt sok hely a capben, szvsz nem fog ő visszajönni...

Az LB sort viszont sikerült egyben tartani, pedig onnan Mays akár mehetett is volna Isten hírével 3-4 ILBnek, ott még jó is lenne.

Azért a teljes front7et nézve, Doom, Von, DJ a posztjukon kiemelkedő játékosok. Ayers jó rotációs játékos, Haggan és Hunter szolid cserék, Vickerson is. Ha felépül Warren, jön Marcus Thomas vagy Okoye, meg a drafton valaki, nem lesz ezzel gond, csak a secondaryvel...

Nem vagyunk abban a helyzetben h válogassunk a siker formái között, de én most inkább brutál védelmet szeretnék pár éven belül, mint brutál offense-t

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
The Broncos have re-signed defensive end Jason Hunter.

Még mindig sehol egy DT...

@Black_Adder! Talán aktuális lesz vissza tenni a régi rangodat. 😊 (ha jól emlékszem neked volt)




There is only one person that carries the ball right here!