Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na Goodman -6,4-es összesített osztályzatot kapott a PFFtől. Az kifejezetten rossz, bár nem annyira, mint gondoltam. Ugyanakkor egy messze 30 fölött lévő, összességében káros játékot felmutató emberre semmi szükség.

Passz ellen
snap tgt rec% PD INT TD
Goodman 656 99 57,6 6 2 9
Bailey 535 72 50,0 13 2 2
Harris 334 70 72,9 5 1 3

Futás ellen
snap tckl MT stop stop%
Goodman 467 15 4 9 1,9
Bailey 438 15 3 7 1,6
Harris 184 19 1 9 4,9

Ami nekem ebből lejön. Goodmannál az az 57,6% igazából jó, de 9 TD szopni róla, ráadásul már öreg is. És mivel öreg, ugyanakkor passz ellen Bailey jobb nála, futás ellen Harrishez senkit se lehet hasonlítani, annyira kitűnik közülük (és csak 1 misstackle), és jött Porter, akkor Goodmanra semmi szükség. Inkább jöjjön vki fiatal.

+ Az összes tackle számát nem is irtam most ide be, pedig az is beszédes. Goodman mellett ha elkapják a labdát, akkor már csak a safetykben bízhatunk, míg mondjuk Harris vagy Bailey legalább a tackle-t meg tudja csinálni, akkor is, ha a psszt már nem sikerült megállítani...

Érdekes helyzet
Bailey: még mindig a ligaelithez tartozik, de 2013-ban már S lesz szvsz
Harris: nagyon jól öli a futásokat, és megcsinálja a tacklet, de elég nagy százalékban sikerülnek mellette a passzok. Fizikai hátránya miatt az elkapókkal szemben, ebben nem tud sokat fejlődni, 1 TC alatt biztos nem, emiatt jövőre is elsősorban csaj nickel backként számíthatunk rá
Porter: kb ugyanolyan százalékban sikerülnek mellette az elkapások, bár egy hozzáértő saints fan lehet h kijavít, és ugyanakkor futás ellen kb észrevehetetlen /*kivéve ha Lynch hülyét csinál belőle egy wild card meccsen 😛*/
Vaughn: Szinte semmit nem fejlődött tavalyhoz képest. Előbb Wilhite is elé került, aztán Harris egyértelműen háttérbe szorította. A sebessége jó, kérdés h ez elég lehet-e az 53 rosterhez
Syd'Quan: Egész évben IRen volt, nehéz összehasonlítani a többiekkel.

Szóval jelenleg Baileyn kívül senki sincs, akiből potenciális CB1 lehet, sőt CB2 ügyben se állunk annyira jól. Jövőre még talán, ha Porter beválik, de neki is csak 1 éves szerződése van. Ha jó lesz, ugyanúgy elveszthetjük, mint most Bunkleyt...

És akkor még DT, és akkor még MLB, 2 poszt ahova senki se jött eddig pedig kéne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
vagy Bannan volt drágább mint remélem, vagy tervezünk még hozni valakit, de Goodman kivágása nem rossz lépés
amúgy én első 2 körbe DT/CB picket várok mindenképp
3.ba WR/MLB
4. be megy a RB/QB
de Moreno miatt hamarabb is lehet RB sajna, vagy Goodman fizujáé akarunk egyet szerezni, viszont remélem nem FAról mer azok már ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kivágtuk Goodman-t... 😀StormST
király, mondjuk várható volt Porter érkezte óta, bár azt hittem TC-ig kihúzza /*persze rajtam múlik rögtön szezon után kibaszom...*/. Jöhet a Kirkpatrick draft? :cool:

szerk.:
még egy jó hír, Kuper sérülése közel nem olyan súlyos, mint amilyennek tűnt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Kivágtuk Goodman-t... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
igazából nemtom milyen lenne ha húznánk egy pass rusher DT-t és lenne futás ellen Bannan fent, bár nem értem teljesen a védekezési sémákat így csak tippelek hogy jó megoldás lenne

valamint a bpa mit jelent? mer már olvastam párszorNegritis
Alapvetően Bannan az első 2 downban lesz fent, amikor valószínű a futás. 3rd downoknál, egyértelmű passz szituációknál vélhetően nem ő lesz fent (főleg hogy a fenti táblázat szerint nickel felállásban DL-t áldozunk nem LB-t)

Egyébként, laikusként, jó gondolatnak tartom, hogy legyen DT-nk aki futás ellen jó, és legyen aki passrushban. Nem véletlen volt népszerű évközben is a DT pick a mockokban. Ugyan tudva levő volt, h lejárnak a szerződések, de akkor még lehetett reménykedni, hogy megtartjuk őket, viszont passrushban csak McBean volt tényező középen...
Viszont részemről elégedett voltam tavaly a QB helyezett nyomással. Lehet h a DT-ktől nem nagyon jött, de helyettük megoldotta Doom, Miller és DJ, ha kellett akkor akár vmelyik DB, Wilhite, Dawk, vagy valaki, a futások pedig Bunkleyban elhaltak...

szerk:
BPA-t helyesen írták előttem. Leegyszerűsítve alapvetően 2 draft stratégia létezik. Needre húzol, vagy pozíciótól függetlenül a legjobb bent lévő játékost. Valójában ennél jóval bonyolultabb algoritmus alapján állítják össze a csapatok a draftboardjukat, mert megvan h mi mennyire need, és ki mennyivel jobb a többieknél.
Pl.: A Ramsnek /*direkt RAms, direkt azért mert már nem övék az 1/2, nem a rams és nem rg3 a lényeg. A Rams és RG3 csak szemléltető példa akar lenni. Kérlek ne kössetek bele, mert nem ezen van a lényeg. Csak a példa kedvéért, a lényeg nem a csapat és nem a név. Sőt fogalmam sincs, h mi volt a tervük a draftra nézve, mivel már nem övék az 1/2 nem is számít, mert nem is ez a lényeg. Kérlek ne kössetek bele...*/ hiába lett volna RG3 a legjobb bent lévő játékos (tegyük fel, h őt tartották volna annak), nem biztos, h őt húzták volna, ha BPAzni akarnak, hisz fiatal 1/1-es irányítójuk van. Ellenben a kicsit is need posztok között lehet h nem mérlegelnének (QBn kívül kb minden), hanem az általuk legjobbnak véltet húzzák ki.

Ránk vetítve. tfh, h a DT a legnagyobb need. Mindenképp arra kéne húzni, akkor hiába h a legjobb bent lévő játékos egy WR mondjuk, nem engedhetjük meg h őt húzzuk, mert mndenképp kell egy DT.
Na most, ha FAn erősítünk oda, már jobban megfontolhatjuk. Mondjuk még mindig nem engedhetjük meg, h azt a bizonyos WR-t kihúzzuk, de legalább a DT, CB, MLB közül megengedhetjük, hogy ha a CB jobban megéri, akkor őt húzzuk, mert annyival nem nagyobb need a DT.
/*Ezúttal se azon van a hangsúly, h mennyit ér nekünk egy WR, vagy hogy a DT vagy a CB-e a nagyobb need, vagy valami teljesen más. Kérlek ne kössetek bele, mert nem ezen van a hangsúly, más a példa lényege. Kérlek ne kössetek bele...*/Black_Adder
Nyugi nincs is kötőtűnk 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
köszi a felhomályosítást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
igazából nemtom milyen lenne ha húznánk egy pass rusher DT-t és lenne futás ellen Bannan fent, bár nem értem teljesen a védekezési sémákat így csak tippelek hogy jó megoldás lenne

valamint a bpa mit jelent? mer már olvastam párszorNegritis
Alapvetően Bannan az első 2 downban lesz fent, amikor valószínű a futás. 3rd downoknál, egyértelmű passz szituációknál vélhetően nem ő lesz fent (főleg hogy a fenti táblázat szerint nickel felállásban DL-t áldozunk nem LB-t)

Egyébként, laikusként, jó gondolatnak tartom, hogy legyen DT-nk aki futás ellen jó, és legyen aki passrushban. Nem véletlen volt népszerű évközben is a DT pick a mockokban. Ugyan tudva levő volt, h lejárnak a szerződések, de akkor még lehetett reménykedni, hogy megtartjuk őket, viszont passrushban csak McBean volt tényező középen...
Viszont részemről elégedett voltam tavaly a QB helyezett nyomással. Lehet h a DT-ktől nem nagyon jött, de helyettük megoldotta Doom, Miller és DJ, ha kellett akkor akár vmelyik DB, Wilhite, Dawk, vagy valaki, a futások pedig Bunkleyban elhaltak...

szerk:
BPA-t helyesen írták előttem. Leegyszerűsítve alapvetően 2 draft stratégia létezik. Needre húzol, vagy pozíciótól függetlenül a legjobb bent lévő játékost. Valójában ennél jóval bonyolultabb algoritmus alapján állítják össze a csapatok a draftboardjukat, mert megvan h mi mennyire need, és ki mennyivel jobb a többieknél.
Pl.: A Ramsnek /*direkt RAms, direkt azért mert már nem övék az 1/2, nem a rams és nem rg3 a lényeg. A Rams és RG3 csak szemléltető példa akar lenni. Kérlek ne kössetek bele, mert nem ezen van a lényeg. Csak a példa kedvéért, a lényeg nem a csapat és nem a név. Sőt fogalmam sincs, h mi volt a tervük a draftra nézve, mivel már nem övék az 1/2 nem is számít, mert nem is ez a lényeg. Kérlek ne kössetek bele...*/ hiába lett volna RG3 a legjobb bent lévő játékos (tegyük fel, h őt tartották volna annak), nem biztos, h őt húzták volna, ha BPAzni akarnak, hisz fiatal 1/1-es irányítójuk van. Ellenben a kicsit is need posztok között lehet h nem mérlegelnének (QBn kívül kb minden), hanem az általuk legjobbnak véltet húzzák ki.

Ránk vetítve. tfh, h a DT a legnagyobb need. Mindenképp arra kéne húzni, akkor hiába h a legjobb bent lévő játékos egy WR mondjuk, nem engedhetjük meg h őt húzzuk, mert mndenképp kell egy DT.
Na most, ha FAn erősítünk oda, már jobban megfontolhatjuk. Mondjuk még mindig nem engedhetjük meg, h azt a bizonyos WR-t kihúzzuk, de legalább a DT, CB, MLB közül megengedhetjük, hogy ha a CB jobban megéri, akkor őt húzzuk, mert annyival nem nagyobb need a DT.
/*Ezúttal se azon van a hangsúly, h mennyit ér nekünk egy WR, vagy hogy a DT vagy a CB-e a nagyobb need, vagy valami teljesen más. Kérlek ne kössetek bele, mert nem ezen van a hangsúly, más a példa lényege. Kérlek ne kössetek bele...*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
valamint a bpa mit jelent? mer már olvastam párszorNegritis
best player available, legjobb elérhető játékos
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
igazából nemtom milyen lenne ha húznánk egy pass rusher DT-t és lenne futás ellen Bannan fent, bár nem értem teljesen a védekezési sémákat így csak tippelek hogy jó megoldás lenne

valamint a bpa mit jelent? mer már olvastam párszor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Bannan:
"I feel like I belong in Denver. I feel like I have a lot of unfinished business here. I never felt right about leaving. There's a business side of it, and unfortunately that side happened. But it's just nice not having to move again."

"I have a lot of pride here. I feel like I belong here. It's hard to explain — I kind of felt like that when I played at CU (University of Colorado). I feel like I belong in Colorado. It's nice to be able to have an opportunity to come back and have a chance to be part of something great."

Szimpatikus nyilatkozat.


más:

PFF elemzés a védelmi felállásokról, azoknak akik szeretik a számokat:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/11/fantasy-defensive-personnel-packages-%E2%80%93-part-1/
Pkg 3-4-4 4-3-4 5-2-4 2-4-5 3-3-5 4-2-5 1-4-6 2-3-6 3-2-6 4-1-6 1-3-7 Other
DEN 0% 38% 0% 0% 44% 5% 0% 6% 3% 0% 0% 4%
Érdekes, h többet voltunk 3-3-5ben mint 4-3-4-ben. Bár miután felfedeztük Chris Harrist, utána tényleg elég gyakran használtuk, mert nélküle nem sokat ért a secondary.... Dimera meg azt mondtam volna, h kb csak az uccsó meccseken használtunk, ahhoz képest még sok is a 9%...
Egyébként ahogy nézem a passhappy offense ellen a védelmek egyre gyakrabban használnak nickel-t ligaszerte...



és most valami egészen más:
Robert Turbin jön workoutra. Nem lövök el egy szóviccet a nevével, mert túl egyszerű lenne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Akkor 4 milliát spróroltunk vele, és jött helyette Bunkley meg Warren.
Azóta, Bunkley már nincs, Warren egyre valószínűtlenebb, úgyh visszahozzuk. Nincsen ezzel semmi baj, nem ő az egyetlen 30 fölötti a rosteren.

Bannan futás ellen nagyon jó, passrushban kevésbé. Mindent összevéve kifejezetten jól játszott szvsz a Ramsben, bár ellenük a csapatok megnyugtató előnyben gyakran hívhattak remélnytelen futást valahova középre, az is igaz... Első két downnál lehet fent 1technicben. Ha Marcus Thomast is vissza tudjuk hozni nem is kell DT-t húzni első körben... legalábbis jobban megengedhetnénk, h bpa-zzunk, vagy legalább a dt, cb, mlb közül ne a poszt alapján kelljen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
@DenverBroncos: The #Broncos have signed DL Justin Bannan.

Részletek (talán) később...StormST
Kibaszottul nem értem. Akkor miért kellett tavaly elzavarni??? Az biztos, hogy olcsóbb lett azóta, de öregebb is egy évvel.akike
Mert úgy gondoltuk, hogy más irányba akarunk menni, mivel ő addig csak 3-4-ben játszott...

Most 4-3 van, viszont ő meg jó lehet DT-nek és DE-nek is, ráadásul Bunkley távozása és Thomas hezitálása miatt szorult helyzetben vagyunk, így szerintem nem nagyon van vesztenivalónk vele...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
@DenverBroncos: The #Broncos have signed DL Justin Bannan.

Részletek (talán) később...StormST
Kibaszottul nem értem. Akkor miért kellett tavaly elzavarni??? Az biztos, hogy olcsóbb lett azóta, de öregebb is egy évvel.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
@DenverBroncos: The #Broncos have signed DL Justin Bannan.

Részletek (talán) később...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Kuper nyilatkozott, úgy tűnik, hogy TC-re 100%-os állapotban lesz, ami nagyon jó hír, főleg tudva, hogy milyen csúnya volt a sérülése...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Julius Thomasnak megműtötték a bokájátBlack_Adder
Jaja, ezt én is olvastam. Ahogy néztem az OTA-kon nem tud részt venni, TC-re kész lehet, de nem hiszem, hogy erősíti az így is gyenge esélyeit a komolyabb játékidőre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Julius Thomasnak megműtötték a bokáját

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Én se vagyok benne biztos, hogy húzunk QB-t, de több szól mellette, mint ellene...

Ráadásul most pont kevésbé kell egyből bevethető QB, inkább egy projekt pocket-passer. Úgyis csak 3. QB lenne idén, szerintem Hanie-é lesz a 2. QB helye, esetleg Weber-é, de most lehet hozni valakit, aki PM mögött tanulhatna és inkább idén, mint jövőre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
...
//Ja QB-t egyáltalán nem biztos h húzunk, van belőle 3.Black_Adder
Egyrészt 3 QB nem elég, hogy verseny is legyen, másrészt se Weber se Hanie nem egy életbiztosítás, főleg az utóbbi, mivel róla már tudjuk is, hogy szar. Ha a FO-nak van egy kis esze, akkor hoznak egy QB-t az első 4 kör valamelyikében, ellenkező esetben még nagyobbat kockáztatnak, mint amit eddig hittem volna...StormST
Én látom a rációt abban, h jöjjön egy QB, de mivel van 3, nem biztos, h áldoznak erre a drafton. Akárki jön a középső körökben, aligha lesz rögtön bevethető, tahát PM sérülése esetén így is úgy is vége az O#nak. Ellenben van más poszt, ahova egy középső körös pick is pályára léphetne. Pl.: secondaryben nickel vagy dime felállásban, illetve vannak más posztok is, ahol rohadtul nincs depth, azt is lehet foltozni. A QB-T IS, nem mondtam h nem, nem mondtam ilyet, de nem kell készpénznek tekinteni, h jön QB, van más poszt is ahova jöhet. Szvsz BPAzni fogunk a 4. körtől, az lehet h QB lesz, lehet h nem.

Ja és csak h biztos legyen, meg a rossz emlékek miatt, nem azt írtam, h "Ne jöjjön QB!", kérlek ne is kezeljétek majd így az utolsó mondatomat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
...
//Ja QB-t egyáltalán nem biztos h húzunk, van belőle 3.Black_Adder
Egyrészt 3 QB nem elég, hogy verseny is legyen, másrészt se Weber se Hanie nem egy életbiztosítás, főleg az utóbbi, mivel róla már tudjuk is, hogy szar. Ha a FO-nak van egy kis esze, akkor hoznak egy QB-t az első 4 kör valamelyikében, ellenkező esetben még nagyobbat kockáztatnak, mint amit eddig hittem volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Elsőkörben én inkább Coxot húztam volna, de a CB pick is rendben van, főleg h a másodikban jött jó DT

WR
Szerencse, h a kinézetett wr-eket már elvitték második körben, mert nincs szükség top2 körös WRre, ellenben Thompson nagyon jó pick, főleg ha első körben CB jön.
Peyton pont hogy sztárokat csinál közepes WRekből is, Bay-Bay és Decker pedig nagyon jó kezdő szintű WRek, a dropok azért voltak, mert nem voltak játékban. A fordításokkor, amikor elkezdtünk sokat passzolni a meccsek végén, akkor már nem is droppoltak. Nem kell náluk jobb. Egy slot jöhet, bár én bízok Willisben, aki szvsz simán jobb mint pl. Caldwell.

Ellenben vannak jóval nagyobb needek. Nem jött safety, pedig Dawk egyelőre nem tért vissza hozzánk, abszolút nincs depth az OL-be és senki se jött oda. Így nagyon nagy luxus a 2 WR pick, főleg a 4. körös. Mégha upgradeek lennének, akkor se lennék maximálisan kibékülve, főleg a 4. körrel, 5. körben már poszttól függetlenül azt kell választani akiben a legtöbb fantázia van.
Talán 2 DT is elég a drafton. Majd jövőre jön még egy, túl sok a need ahhoz, h egy posztra 3 játékos jöjjön.


+
Mindenképp jó a korai CB és DT
Jött DT a depthbe is
A posztok mellett a nevek is rendben vannak, noha tavaly eléggé kimaradtam az ncaaból

-
Luxunak tartom a 4. körös WR, sőt a 3. körös RB helyett is tudnék nagyobb needre húzni, de ott mindenképp elfogadható az indoklás.
Nem jött S, CBből is inkább jöhetett volna 2 mint egy 3. DT. Bár 3 új DT is beférhet az 53-ba.
Nem jött OL depth. A PFF szerint tavaly a 2. leggyengébb alakulat volt, ráadásul egy használható csere se volt mögöttük. Oda szvsz nagyon kéne vki.
Nem jött MLB, pedig naggyon kéne. Mays nem kezdő szintű. Az meg h Irving összesen 9 snappet kapott, nem jelenti azt, h idén akkora állat lesz...

Szumma:
Mindent lehetetlen megoldani a drafton. Az OL-t leszámítva az O# nagyon meg lett erősítve, Manninggel ez egy esélyes csapat lehet. Talán csak azért vagyok kicsit elégedetlen, mert én most az erős védelem híve vagyok, ott pedig maradtak lyukak. Mindenesetre volt már a közelmúltban rosszabb draftunk, és ha azt veszem h az első két kör a legfontosabb akkor elégedett vagyok összességében...

Pusztán felfogásbeli különbség, te Manning mellé egy jó O#-t akarsz építeni, én meg azt mondom, h ő önmagában elég a jelenlegi kerethez és építsük tovább a D-t, ahogy tavaly elkezdtük. Mindkettő lehet eredményes, szvsz itt nincs jó vagy rossz, csak különböző ízlések.



//Ja QB-t egyáltalán nem biztos h húzunk, van belőle 3.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Eddig minden mock-ban, amit láttam legkésőbb a 3. körben kiment Osweiler...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
sztem is a 4/108al behúzzuk OswitNegritis
Nem vagyok benne biztos, hogy bent marad addig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
sztem is a 4/108al behúzzuk Oswit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Annyira én nem értek hozzá, hogy tudjam mennyire reális, hogy ezek a srácok aktuálisan bent lesznek-e, de az biztos, hogy nem lenne rossz így... 😊

Viszont erősen kétlem, hogy nem húzunk QB-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!