Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez nagyon kemény 😀
Csomó fan nyilatkozik twitteren, face-n meg különböző helyeken, és mindenhol csak azt olvasom: "kiskorom óta gator vagy bronco fan vagyok" vagy "régóta követem Tebow-t" ...

folytatás:

...és rohadtul gyűlölöm a NYJ Jets csapatát. Nehéz helyzetben vagyok...

😂
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Három szerkesztőnk bővebb eszmefuttatása a QB-váltás témájában:

http://denversports.blog.hu/2012/03/27/manning_vs_tebow_velemenyek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Vagyis akkor te Newton hater vagy.ulpianus
Miért is?StormST
Amiért mi Tebow haterek vagyunk, hiába tudjuk, hogy nem.

(Egyébként én nem tartottam 1/1re alkalmasnak Newtont. De mára megtértem.)ulpianus
Érdekes logika...

Bár nem tudom, hogy ez hogyan következett abból, amit írtam, de biztos így van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vagyis akkor te Newton hater vagy.ulpianus
Miért is?StormST
Amiért mi Tebow haterek vagyunk, hiába tudjuk, hogy nem.

(Egyébként én nem tartottam 1/1re alkalmasnak Newtont. De mára megtértem.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Vagyis akkor te Newton hater vagy.ulpianus
Miért is?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Vagyis akkor te Newton hater vagy.ulpianus
én rühellem Newtont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! köcsög Isaac miatt tök faszság módon integrálunk 😀 ahelyett h egyből a Lebesgue jönne 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vagyis akkor te Newton hater vagy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Semleges? Te? 😊 Már bocs, de főleg a második bekezdésed alapján te minden vagy, csak nem semleges és főleg nem maradtál tőle távol... 😛 Aki a hype-ot nem bírja Tebow körül, az messze nem semleges, mivel a hype ugyanannyira a Tebow-jelenség része, mint amit a pályán tesz/nem tesz...StormST
Hát, eddig nekem Tebow kb. egy két évvel ezelőtti, Höri felé idézett kérdést ("kijaza Tebow"), utána egy NCAA nagydöntőt (amikor megnéztem magamnak), végül idén egy Broncos-Steelers joy-meccset jelentett, azt is a steelers kiszívás miatt. 😀 😀
Ezen kívül csak úgy találkoztam vele, hogy beleütköztem a Roden-es pózoló-imádkozó képbe vagy karikatúrába. Még a kezdővé válásáról is kb. a 4.-5. meccsén értesültem, amikor minden média tele volt már a Tebow varázslattal. Összehasonlításul, Cam Newton-nak pl. majdnem minden idei mecssét megnéztem (miatta), pedig nem szurkolok neki. 😊

Szóval, ha ez anti-Tebow-istává tesz, akkor tényleg lehet, hogy egyedül Tebow a Tebow-semleges. 😀peterk2005
Nem akarlak bántani, csak érdekesnek találom a döntéshozatali mechanizmusodat semlegesként... 😊

Ha jól értem 2 meccsét láttad, amiket meg is nyert. Én ezek közül csak a Steelers ellenit láttam, ott szerintem kifejezetten jól játszott. Nem volt hiper-pontos (10/21), vagy extra-domináns, de amikor kellett, akkor mindig villantott valamit, főleg a végén és nem adott el labdát...

No most, ha ezek után neked az a véleményed róla, semlegesként, hogy:
"Az egyik - a kisebbik ok -, hogy én nem látom benne a tehetséget.", akkor nem tudom te mi alapján döntesz... 😊

Természetesen szíved joga semlegesnek gondolni magad, egyszerűen csak nekem nem ez jött le abból, amit írtál, így a második kiegészítéssel együtt meg pláne nem... 😊

(én pl. Newton-t nem láttam játszani, nem is foglalok róla állást semmilyen irányban, de ha 1 vagy 2 meccsét láttam volna, akkor se tenném, max ha azokon pozitív vagy negatív értelemben olyat játszana, ami erősen billent valamerre, de akkor is csak óvatosan tenném... 😊 )



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Semleges? Te? 😊 Már bocs, de főleg a második bekezdésed alapján te minden vagy, csak nem semleges és főleg nem maradtál tőle távol... 😛 Aki a hype-ot nem bírja Tebow körül, az messze nem semleges, mivel a hype ugyanannyira a Tebow-jelenség része, mint amit a pályán tesz/nem tesz...StormST
Hát, eddig nekem Tebow kb. egy két évvel ezelőtti, Höri felé idézett kérdést ("kijaza Tebow"), utána egy NCAA nagydöntőt (amikor megnéztem magamnak), végül idén egy Broncos-Steelers joy-meccset jelentett, azt is a steelers kiszívás miatt. 😀 😀
Ezen kívül csak úgy találkoztam vele, hogy beleütköztem a Roden-es pózoló-imádkozó képbe vagy karikatúrába. Még a kezdővé válásáról is kb. a 4.-5. meccsén értesültem, amikor minden média tele volt már a Tebow varázslattal. Összehasonlításul, Cam Newton-nak pl. majdnem minden idei mecssét megnéztem (miatta), pedig nem szurkolok neki. 😊

Szóval, ha ez anti-Tebow-istává tesz, akkor tényleg lehet, hogy egyedül Tebow a Tebow-semleges. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kár, hogy csak egyszer lájkolhatok...JC6
kár hogy lájkolhatsz 😀Negritis
bekaphatod a lájkom.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow semleges az mi?Delonso_
pl én. mert nem érdekel.apeszos
Már megijedtem, hogy egyedül vagyok a Földön. 😊
Engem Tebow érdekel, de ez kb. arra korlátozódik, hogy egy fura, nem mindennapi stílusú játékost látni mindig érdekes. Eddig többnyire neki is szurkoltam amikor Denver meccset néztem, de ez kevéssé az ő személyének és inkább a nyerjen a gyengébb szokásos semleges-szurkolói hozzáállásnak volt köszönhető. Mindazonáltal szimpatikus a gyerek, szóval nincs vele semmi bajom, sőt.
A Tebow témától (a szeretem/nem szeretemtől) igazából két dolog tartott távol. Az egyik - a kisebbik ok -, hogy én nem látom benne a tehetséget. Nem ragozom, ismert a téma. A fő ok viszont nem ez, hanem az ami Tebow körül van: a hype. Tudom, hogy sok keresztény ember számára éppenséggel példa, de számomra pont az ellenkezője. Az én kereszténységembe ez a mediatizált vallásosság nem fér bele, akkor sem, ha maga Tebow komolyan éli meg a hitét. Így vagyok a hype többi részével is. Korainak érzem, jelenleg még nem tett le annyit az asztalra, amekkora hype-ot kap. Szóval tulajdonképpen az nem tetszik, ami általánosságban sem tetszik sem az NFL-ben, sem úgy általában véve a profi sportban illetve a "sztár világban".

Igazából ezzel le is zárnám magamban a Tebow témát. Ami miatt nem tudom, az Manning. Nagyon reméltem, hogy nem Denverbe jön, mert azt reméltem, hogy ha már meg kellett élnem, hogy elment a Coltstól, akkor olyan helyre megy, ahol jó ízűen, keserű felhangok nélkül szurkolhatom végig a személyes pályafutásának utolsó éveit egy másik csapatnál. Most viszont félek, hogy Tebow miatt ez nem fog menni, mert akármit is csinál Manning, másról sem fog szólni a "denveri élet", mint arról, hogy b*zmeg Peyton, miattad ment el Timmy.

De hát ez az én bajom, egy Colts szurkoló baja meg olyan sokat nem számít a Broncos topicban. 😊 Úgyhogy néha majd idenézek, ha Peyton éppen valami rekordot dob, amúgy ígérem, csendben leszek.peterk2005
😊

Semleges? Te? 😊

Már bocs, de főleg a második bekezdésed alapján te minden vagy, csak nem semleges és főleg nem maradtál tőle távol... 😛

Aki a hype-ot nem bírja Tebow körül, az messze nem semleges, mivel a hype ugyanannyira a Tebow-jelenség része, mint amit a pályán tesz/nem tesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Kár, hogy csak egyszer lájkolhatok...JC6
kár hogy lájkolhatsz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kár, hogy csak egyszer lájkolhatok...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Szóval tulajdonképpen az nem tetszik, ami általánosságban sem tetszik sem az NFL-ben, sem úgy általában véve a profi sportban illetve a "sztár világban".peterk2005
ha az nem tetszik Tebow-ban, ami a teljes NFL-ben, akkor te tulajdonképpen szereted Tebow-t, mert azt róvod fel neki, amit bármelyik profi játékosnak fel lehetne, pl. Manningnek is (és amiről a legkevésbé se tehetnek)

jó példa: Tebow a sajtótájékoztatón külön kitért a tebowingra, megemlítve, hogy ő már a középiskola óta csinálja ezt, de még az egyetemen se foglalkozott ezzel különösebben senki, majd megérkezett a profik közé, ahol szinte az első TD-je után meme lett belőle, kétlem, hogy ez az ő "hibája" lenne

Tim az NFL történetének egyik legkedvesebb focistája, sokan azért utálják, mert egyszerűen nem tudnak hogyan belekötni. Szakmai ellenérveket persze fel lehetne hozni, de azzal persze senki nem foglalkozik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tebow semleges az mi?Delonso_
pl én. mert nem érdekel.apeszos
Már megijedtem, hogy egyedül vagyok a Földön. 😊
Engem Tebow érdekel, de ez kb. arra korlátozódik, hogy egy fura, nem mindennapi stílusú játékost látni mindig érdekes. Eddig többnyire neki is szurkoltam amikor Denver meccset néztem, de ez kevéssé az ő személyének és inkább a nyerjen a gyengébb szokásos semleges-szurkolói hozzáállásnak volt köszönhető. Mindazonáltal szimpatikus a gyerek, szóval nincs vele semmi bajom, sőt.
A Tebow témától (a szeretem/nem szeretemtől) igazából két dolog tartott távol. Az egyik - a kisebbik ok -, hogy én nem látom benne a tehetséget. Nem ragozom, ismert a téma. A fő ok viszont nem ez, hanem az ami Tebow körül van: a hype. Tudom, hogy sok keresztény ember számára éppenséggel példa, de számomra pont az ellenkezője. Az én kereszténységembe ez a mediatizált vallásosság nem fér bele, akkor sem, ha maga Tebow komolyan éli meg a hitét. Így vagyok a hype többi részével is. Korainak érzem, jelenleg még nem tett le annyit az asztalra, amekkora hype-ot kap. Szóval tulajdonképpen az nem tetszik, ami általánosságban sem tetszik sem az NFL-ben, sem úgy általában véve a profi sportban illetve a "sztár világban".

Igazából ezzel le is zárnám magamban a Tebow témát. Ami miatt nem tudom, az Manning. Nagyon reméltem, hogy nem Denverbe jön, mert azt reméltem, hogy ha már meg kellett élnem, hogy elment a Coltstól, akkor olyan helyre megy, ahol jó ízűen, keserű felhangok nélkül szurkolhatom végig a személyes pályafutásának utolsó éveit egy másik csapatnál. Most viszont félek, hogy Tebow miatt ez nem fog menni, mert akármit is csinál Manning, másról sem fog szólni a "denveri élet", mint arról, hogy b*zmeg Peyton, miattad ment el Timmy.

De hát ez az én bajom, egy Colts szurkoló baja meg olyan sokat nem számít a Broncos topicban. 😊 Úgyhogy néha majd idenézek, ha Peyton éppen valami rekordot dob, amúgy ígérem, csendben leszek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
No, ahogy várható volt, nem kaptunk compensatory pick-et, nem nagyon ment el komoly játékos tavaly...

Ellenben a Raiders kapott a 3. a 4. és az 5. körben is 1-1 pick-et, így mégis draft-olhatnak... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
De furán néz ki a keze...Delonso_
Igen, gondoltam rá, hogy megkérdezem a nálam hozzáértőbbeket, hogy miért ilyen, de azt hittem, hogy csak nekem fura... 😛StormST
Volt már gipszelve a kezed v. a lábad? Amikor leveszik a gipszet az után szokott így "sorvadtan" kinézni egy végtag. Szerintem részlegesen meg volt bénulva a jobb oldala, legalább is én erre következtetek a cikk utolsó mondatából: "that he will regain full strength in the nerves and muscles in his right side."

szerk: de nem vagyok orvos, lehet baromságot mondok




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
De furán néz ki a keze...Delonso_
Igen, gondoltam rá, hogy megkérdezem a nálam hozzáértőbbeket, hogy miért ilyen, de azt hittem, hogy csak nekem fura... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De furán néz ki a keze...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, Decker azt mondta, hogy a térde jól van, nem voltak gondok a gyógyulásával, OTA-kra teljesen egészséges lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund


PM egy denveri középsuliban edzett egyet Decker-rel, Julius Thomas-al és Walton-nal, állítólag jól éreztem magát és a dobásai "extremely well" voltak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Visszanéztem a Broncos - Steelers hosszabbítás utolsó momentumait, és megkönnyeztem 😛

TEEEEEBOOOOOOOOOOOWWW 😛JC6
😛 Én már kb. 3-szor megnéztem... az elmúlt hónapban...... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Visszanéztem a Broncos - Steelers hosszabbítás utolsó momentumait, és megkönnyeztem 😛

TEEEEEBOOOOOOOOOOOWWW 😛
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Manning jó lesz DT-nek. Úgyis tesztelni kell, hogy bírja-e a nyaka. Nem sajnálnám. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.milehighreport.com/2012/3/25/2902011/denver-broncos-salary-cap-picture

igen benne van a draft ahogy látomNegritis
Goodman a kulcsa itt mindennek. Az ő zsozsója elég lenne egy korrekt DT-re...
Haggan elhúzott valahova? Őt sem lett volna/lenne hülyeség megtartani Von mögé backup-nak.akike
Haggan UFA lett, még nem olvastam róla, hogy valaki érdeklődne utána, ill. hogy meg akarjuk-e tartani. Csodálom, hogy nem vitte el senki, annyira nem rossz játékos, Von kiütötte a kezdőből, de rosszabb OLB-ket is láttam már nála többet pályára lépni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!