Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins most beszélgetett a média képviselőivel telefonon. Pár kiemelt gondolat:
- Tudott volna még játszani egy évet, mármint fizikailag képes lett volna rá, így a döntést könnyebb volt meghoznia
- Úgy érezte, hogy számára most jött el az idő, nem az egészsége vagy a kora miatt döntött
- Denver-ben maradnak a családjával, szereti a város és a családja is, ott akarja felnevelni a gyerekeit



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
..és szerzett egy TD-t is! 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins pár lenyűgöző statisztikája (a blog.denverbroncos.com jóvoltából)

- 16 szezon (Paul Krause-vel és Eugene Robinson-al holtversenyben a legtöbb a S poszton)
- 9 Pro Bowl (2. legtöbb S-től Lynch-el holtversenyben)
- 18 rájátszásmeccs
- 26 sack (all-time 3. hely a DB-ek között)
- 30 QB ellen csinált INT-t
- 36 FF (legtöbb DB-től, NFL history 3. hely 1994 óta, amióta nyilvántartják ezt a statisztikai mutatót)
- 129 win (Lynch-el holtversenyben a 4. legtöbb DB-től)
- 242 meccs (all-time 3. hely a DB-k között)
- 1527 tackle



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem felesleges összecsapni. Egyrészt a HoF-ben minden csapat felkerül a játékos neve mellé, ahol játszott, másrészt egy játékost több csapat és azok szurkolói is érezheti magáénak, ettől szerintem semmiképpen nem lesz az a játékos kevésbé értékes egyikük számára se (normális esetben)... 😊

Dawkins egy ikon, aki két franchise életére is egészen különleges hatással volt, ezért örökké jó érzéssel fognak emlékezni rá Philadelphia-ban és Denver-ben is. Ha ő most köt egy rövid szerződést az Eagles-el, hogy onnan vonuljon vissza, az az ő döntése, ettől ő egy picivel se lesz kisebb a szememben, ez biztos... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Benne volt a pakliban, jó lett volna még egy év, de teljesen érthető a döntése és így is nagyon sokat köszönhetünk neki...

HoF-er simán, élmény volt Broncos mezben látni, remélem még sokat látjuk a csapat környékén a jövőben. Szerintem minden Broncos drukker nevében beszélek, ha azt mondom, a sajátunkként tekintünk majd rá, mikor 5 év múlva bekerül Canton-ba... 😊StormST
Amúgy vicces, kinti oldalakon gyorsan összecsaptak Broncos-Eagles drukkerek, kinek is a játékosa ő. Szerintem mindkét csapata, de persze, itt is, ott is lehet érveket találni.Deny
Reggie White eset.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Benne volt a pakliban, jó lett volna még egy év, de teljesen érthető a döntése és így is nagyon sokat köszönhetünk neki...

HoF-er simán, élmény volt Broncos mezben látni, remélem még sokat látjuk a csapat környékén a jövőben. Szerintem minden Broncos drukker nevében beszélek, ha azt mondom, a sajátunkként tekintünk majd rá, mikor 5 év múlva bekerül Canton-ba... 😊StormST
Amúgy vicces, kinti oldalakon gyorsan összecsaptak Broncos-Eagles drukkerek, kinek is a játékosa ő. Szerintem mindkét csapata, de persze, itt is, ott is lehet érveket találni.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Benne volt a pakliban, jó lett volna még egy év, de teljesen érthető a döntése és így is nagyon sokat köszönhetünk neki...

HoF-er simán, élmény volt Broncos mezben látni, remélem még sokat látjuk a csapat környékén a jövőben. Szerintem minden Broncos drukker nevében beszélek, ha azt mondom, a sajátunkként tekintünk majd rá, mikor 5 év múlva bekerül Canton-ba... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😕
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Dawkins visszavonult!

Twitterén írta ezt:
The Lord has blessed me to play in the NFL for 16 years. I would like to thank the Eagles & the Broncos 4 believing In me. I would like 2 thank all my teammates & Coaches that I have been blessed 2 go to battle with. Along with u, the fans 4 helping make my career 1 that i have enjoyed tremendously. In other words. I am announcing my retirement from the NFL.Deny
Nagy veszteség ez nekünk, de abszolút érthető döntés. Csodálatos pályafutás, és szerintem látjuk majd még őt a pálya szélén valahol...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dawkins visszavonult!

Twitterén írta ezt:
The Lord has blessed me to play in the NFL for 16 years. I would like to thank the Eagles & the Broncos 4 believing In me. I would like 2 thank all my teammates & Coaches that I have been blessed 2 go to battle with. Along with u, the fans 4 helping make my career 1 that i have enjoyed tremendously. In other words. I am announcing my retirement from the NFL.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
egy kis Manning:
http://insider.espn.go.com/nfl/story?id=7821358&_slug_=nfl-how-peyton-manning-regained-confidence-throwing-motion-espn-magazine&action=login&appRedirect=http%3a%2f%2finsider.espn.go.com%2fnfl%2fstory%3fid%3d7821358%26_slug_%3dnfl-how-peyton-manning-regained-confidence-throwing-motion-espn-magazine

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
No állítólag azért nem jött Samuel, mert nem tudtunk megállapodni vele a szerződésátkonstruálás mikéntjéről (az eagles részéről OK lett volna az üzlet):
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_will_take_low_pick_for_Samuel.htmlBlack_Adder
Azt is lehetett olvasni, hogy a Denver trade-en kívül már 2 trade-et meghiúsított emiatt.
Ő még mindig elit CB-nek tartja magát (ami igaz is) és ezért aránylag még mindig vaskos szerződést szeretne.
Csak elfelejti, hogy már nem 27 éves, hanem 31.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
No állítólag azért nem jött Samuel, mert nem tudtunk megállapodni vele a szerződésátkonstruálás mikéntjéről (az eagles részéről OK lett volna az üzlet):
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_will_take_low_pick_for_Samuel.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
http://www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Airman-Stays-Grounded/3f226845-3ff8-4972-9f9d-c57554a666bc

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nyilván ahogy egyre fogy az idő, úgy viszik lejjebb Samuel árát, túl sokat keres
pár hete még a Lions és a Titans is hajlandó lett volna 4. kört adni érte, akkor gondolom a Philly még többet akart, le akarták húzni a többieket
most meg már csak 5+6.. 😊Stez
A Lions-os részét már cáfolták, ndm tettünk 4.körös ajánlatot.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
ami lehet jobb mint egy 4.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nyilván ahogy egyre fogy az idő, úgy viszik lejjebb Samuel árát, túl sokat keres
pár hete még a Lions és a Titans is hajlandó lett volna 4. kört adni érte, akkor gondolom a Philly még többet akart, le akarták húzni a többieket
most meg már csak 5+6.. 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
hát igaznak tűnik a dolog:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82877807/article/report-eagles-willing-to-trade-samuel-for-5th-or-6th
Az Eagles akarja adni 5. + 6. körért.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
nektek lenne olcsóbb úgy gondoltam

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát az a 5+6 sem sok érte szvsz ennél olcsóbb akkor lenne ha cutolnánkJanek
Ha az Eagles-nek gond a fizuja, akkor az 5+6 bőven jobb, mint a cut, mivel az előbbivel nem veszítenének a fizuja után cap space-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hát az a 5+6 sem sok érte szvsz ennél olcsóbb akkor lenne ha cutolnánk

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog szülinapot Storm!!! 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A Denver Post szerint kérszer is ajánlatot tettünk az Eagles-nek Samuel-ért, először egy 5+6 pick csomaggal, majd egy játékossal, de mindkettőt visszautasították...

Gondoltam, hogy próbálkozni fogunk, bár az idei 9,9 misis fizuja ha be is fér, akkor is csak alíg, de Porter-nél jóval biztosabb-nak érezném...StormST
Befér 9,9, szvsz pont ezért vágtuk ki Goodmant. Amúgy Porternél jóval biztosabb, nade annyival is, amennyivel drágább?

Én, - noha Klis minden állítását fenntartással kezelem, de ha abból indulunk ki, h tényleg megpróbáltuk szerezni, - az esetből arra következtetek, hogy egyrészt, nem vagyunk rest tradeelni jó játékosért, másrészt, a nem elégedettek a CB helyzettel, ergo, ha vmelyik CB lecsúszik hozzánk, akkor....Black_Adder
Szerintem úgy gondoljuk, hogy ha meg tudjuk szerezni, akkor ajánlunk neki egy átstruktúrált szerződést, bár mindenképpen beleférhet, csak kicsi lesz a mozgástér a draft utáni mozgásokra, márpedig akkor még pár játékos fel szokott szabadulni...

Szerintem ha az Eagles tényleg el akarja adni, akkor fogja még lejjebb vinni az árat, kérdés, hogy meddig hajlandók lemenni, ill. hogy mi akarunk-e feljebb menni?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A Denver Post szerint kérszer is ajánlatot tettünk az Eagles-nek Samuel-ért, először egy 5+6 pick csomaggal, majd egy játékossal, de mindkettőt visszautasították...

Gondoltam, hogy próbálkozni fogunk, bár az idei 9,9 misis fizuja ha be is fér, akkor is csak alíg, de Porter-nél jóval biztosabb-nak érezném...StormST
Befér 9,9, szvsz pont ezért vágtuk ki Goodmant. Amúgy Porternél jóval biztosabb, nade annyival is, amennyivel drágább?

Én, - noha Klis minden állítását fenntartással kezelem, de ha abból indulunk ki, h tényleg megpróbáltuk szerezni, - az esetből arra következtetek, hogy egyrészt, nem vagyunk rest tradeelni jó játékosért, másrészt, a nem elégedettek a CB helyzettel, ergo, ha vmelyik CB lecsúszik hozzánk, akkor....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
uborkaszezon :s nincs miről beszélgetni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!