NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Láttam már cikkeket (pl. az NFL.com-os), amik szerint Champ-nek nem lett volna szabad first ballott bejutnia, nem igazán értem, hogy miért van ekkora bias ellenünk, de mindegy, a lényeg, hogy ő is bejutott és még inkább örülök, hogy Bowlen is bekerült, régóta ott lenne a helye... 😊
StormST
pffff.
Magukat minősítik vele, nem Bailey-t.


Amúgy a processzről kicsit bővebben by Peter King

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/04/super-bowl-53-patriots-rams-nfl-fmia-peter-king/

My ballots. The voting system works this way: We vote yes or no on Seniors and Contributors candidates. I voted yes on Pat Bowlen, Gil Brandt and Johnny Robinson. On the 15 modern-era candidates, we first cut to 10 by secret ballot. Then the top 10 is tabulated, and we cut to five by secret ballot. Then the top five are tabulated, and we vote yes or no in secret on each of the five, one by one. My cut to 10: Atwater, Bailey, Boselli, Faneca, Gonzalez, Edgerrin James, Law, John Lynch, Mawae, Reed. My cut to five: Atwater, Bailey, Gonzalez, Law, Reed. I voted yes on all five of the finalists.
Just a guess, but I think Law edged Atwater. Both players have Hall of Fame résumés. I feel for Atwater, who failed in his 15th year of eligibility but had tremendous support in the room. It was Law’s fifth year eligible, and I think his big plays in huge games in the early Patriots dynasty (his 47-yard pick-six in the first New England Super Bowl win, over St. Louis, and his three interceptions of Peyton Manning in the AFC title game prior to the second Super Bowl win) propelled him. We are not privy to vote counts, but I bet Atwater was quite close to Law.


The Denver Broncos are 59 seasons old.


They have had 29 winning seasons.


On Saturday, Champ Bailey became the franchise’s first defensive Hall of Famer.Peter King
Nem vagyok nagy rajongója, de most jó helyre szavazott. És az hogy most 10ben volt Atwater (ráadásul úgy hogy 2 másik Bronco bement mellette) növeli az esélyeit a jövőre nézve. Remélhetőleg idővel ő is HOFer lesz, nagyon kevesen vannak rajta kívül, akik all-decade csapatban vannak, de nincsenek a HOFben.

Amíg Gradishar nem kerül be seniorként nem békélek meg a HOFmel, de egy lépés lesz a jó irányba, hogy Bowlen végre bekerült, persze nem akkor amikor még személyesen tudott volna megjelenni, de jobb később mint soha. Ha Atwater is bekerül az még egy lépés, de Gradishar nélkül nem teljes a csarnok.

Louis Wright vagy Mecklenburg szintű kimaradói más csapatoknak is vannak. Még mindig nagyon alulreprezentált a csapat a győzelmei, winning seasonjei, bajnoki címeihez képest, de ahhoz képest hogy Elway volt az első HOFer ahhoz képest javult a helyzet. Zimmerman, Little, Sharpe, Davis, Bowlen, Bailey, már 7-en vannak. Még valaki bejut és minden Super Bowlra jutna egy játékos.... Kiéve ha addig növeljük a Super Bowl részvételek számát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Láttam már cikkeket (pl. az NFL.com-os), amik szerint Champ-nek nem lett volna szabad first ballott bejutnia, nem igazán értem, hogy miért van ekkora bias ellenünk, de mindegy, a lényeg, hogy ő is bejutott és még inkább örülök, hogy Bowlen is bekerült, régóta ott lenne a helye... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
Phillips papa hozta magát, azt hiszem nem túlzás azt mondani, hogy ő tartotta életben a rams coachingot.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 047 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pat Bowlen ÉS Champ Bailey is Hall of Famer lett.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1091035305849827328

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nektek mi a véleményetek Dwayne Haskinsről? Szerintem jó lehet és nekem nagyon szimpatikus. Szerintem jobb mint Lock és ha a Giants elé cserélünk akkor elérhető is lehet.
noflyzone
én még abban a szakaszban vagyok, hogy a számat húzom mindenkire.

Viszont hogy elég lenne a óriásokat megelőzni azt kétlem. Attól hogy nincs QB needes csapat előttük, nem mi lennénk az egyetlenek akik felmennénk. Ott legkésőbb az 1/3ért valaki nagyot fog kaszálni egy kétsgébeesett csapattól.
Na most, ha az a QB fr. QB lesz, akkor win-win. Itt a szájhúzós időszakban annyira azért nem biztató számomra, hogy pár csapatot túllicitálva kéne 1/3ra menni. A Giants se fog tétlenül ülni az 1/6-on, ha QB-ról van szó az ember nem kockáztat.
Amúgy Grudenből kinézem, hogy QB-t húz, Tampában is inogni látom a Winston projektet.

aztán kérdés persze, hogy melyik QB mennyire lesz felhypeolva. Ami biztos, hogy most Elway-Lock szerelem van. Az FO nem nagyon tud titkot tartani, szóval kb akkor jöhet szóba más QB, köztük Haskins, ha majd arról a szerelemről is olvashatunk sokat.

Vagy az elmúlt 8 évben a világ legnagyobb blöffjének tálaltunk meg....

A kérdés nekem inkább az, hogy mennyire vagyunk Lockra fixálva. Megvárjuk-e az 1/10-et, ha addigra kimegy húzunk egy LB-t vagy DB-t, vagy all-in Lockra. Vagy lesz egy 2. kedvenc QB is addigra, akit szintén viszünk 1/10ben.

sok dolog fog még változni áprilisig, köztük az is, hogy melyik QBt tartják a legjobbnak, kiket tartanak 1. körösnek, de az hogy Elwaynek Lock kell, szerintem nem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már szóba jött az úriember
 www.tmz.com/2019/01/30/champ-bailey-atlanta-mansion-hits-auction-block-previously-2-9-mil/

több mint 5 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Nektek mi a véleményetek Dwayne Haskinsről? Szerintem jó lehet és nekem nagyon szimpatikus. Szerintem jobb mint Lock és ha a Giants elé cserélünk akkor elérhető is lehet.

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Champ 2006?
StormST
 twitter.com/Broncos/status/1090006944264253441

Ez a 4 completition allowed, annak idején nem is tudtam róla, csak a fancy INTek, nem is fogtam fel, de egy év alatt 4 elkapást engedni és mellé 10 INTet szedni. Insane...
Nem tudom van-e CB szezon ami übereli, a 2000-es évek környékén meglepne, esetleg sokkal korábban...

Vajon vasárnap jó híreket kapunk-e? Egyértelmű 1st ballot HOFer, legalább annyira, mint Shannon Sharpe volt.
if you know what I mean
Black_Adder
off

igazi szívás ellene játszani maddenben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Champ 2006?
StormST
 twitter.com/Broncos/status/1090006944264253441

Ez a 4 completition allowed, annak idején nem is tudtam róla, csak a fancy INTek, nem is fogtam fel, de egy év alatt 4 elkapást engedni és mellé 10 INTet szedni. Insane...
Nem tudom van-e CB szezon ami übereli, a 2000-es évek környékén meglepne, esetleg sokkal korábban...

Vajon vasárnap jó híreket kapunk-e? Egyértelmű 1st ballot HOFer, legalább annyira, mint Shannon Sharpe volt.
if you know what I mean

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Champ 2006?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ki és mikor?


Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
Azt pletykálják, hogy rámegyünk a CFL-es Bo Levi Mitchellre.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
A PFF szerint Keenum a negyedik legpontosabban passzoló QB volt a szezonban play-actionoknél. Csak Rivers, Brady és Luck előzi.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már szerencsejáték, én simán bepróbálnám Robert Griffin-t a Ravens-ből. Nem volt ő akkora kókler régen, csak kérdés, hogy a sérülések után maradt-e még valami belőle.
flzoli
nem
Negritis
Azért lehet RG1,5-ként is jobb mint Kínum.
flzoli
nem továbbra is
a '16os Browns-t nem tudta megszerezni nincs miről beszélni
Negritis
Ahol a Brissett, Mullens féle népek szóba kerülnek, ott bőven említhető ő is, mert tehetségben elég jól el volt látva. De mindegy, ez csak egy gondolat volt, ha nem hát nem 😊
flzoli
az a baj hogy a tehetség ott volt, viszont az ember gajra ment
emellé 28 szóval sokat nem várok
Brisett 25, Mullens 23 tőlük se várok semmit, de bennük akár lehetne valami
de őket sem éri meg hozni Case helyett
Negritis
Hát akkor nincs más út, mint Fitzmagic, és leigazolni az összes még futni tudó speedstert (Desaun Jackson, Mike Wallace féle veteránok) és mehet a játék 😊
Vagy Lindsay futja szét az ellent vagy jönnek a hosszú bombák.
Ha pedig TO, semmi gond, a védelem majd megoldja. Szórakoztató meccsek lennének az tuti 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Ha már szerencsejáték, én simán bepróbálnám Robert Griffin-t a Ravens-ből. Nem volt ő akkora kókler régen, csak kérdés, hogy a sérülések után maradt-e még valami belőle.
flzoli
nem
Negritis
Azért lehet RG1,5-ként is jobb mint Kínum.
flzoli
nem továbbra is
a '16os Browns-t nem tudta megszerezni nincs miről beszélni
Negritis
Ahol a Brissett, Mullens féle népek szóba kerülnek, ott bőven említhető ő is, mert tehetségben elég jól el volt látva. De mindegy, ez csak egy gondolat volt, ha nem hát nem 😊
flzoli
az a baj hogy a tehetség ott volt, viszont az ember gajra ment
emellé 28 szóval sokat nem várok
Brisett 25, Mullens 23 tőlük se várok semmit, de bennük akár lehetne valami
de őket sem éri meg hozni Case helyett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már szerencsejáték, én simán bepróbálnám Robert Griffin-t a Ravens-ből. Nem volt ő akkora kókler régen, csak kérdés, hogy a sérülések után maradt-e még valami belőle.
flzoli
nem
Negritis
Azért lehet RG1,5-ként is jobb mint Kínum.
flzoli
nem továbbra is
a '16os Browns-t nem tudta megszerezni nincs miről beszélni
Negritis
Ahol a Brissett, Mullens féle népek szóba kerülnek, ott bőven említhető ő is, mert tehetségben elég jól el volt látva. De mindegy, ez csak egy gondolat volt, ha nem hát nem 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Ha már szerencsejáték, én simán bepróbálnám Robert Griffin-t a Ravens-ből. Nem volt ő akkora kókler régen, csak kérdés, hogy a sérülések után maradt-e még valami belőle.
flzoli
nem
Negritis
Azért lehet RG1,5-ként is jobb mint Kínum.
flzoli
nem továbbra is
a '16os Browns-t nem tudta megszerezni nincs miről beszélni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már szerencsejáték, én simán bepróbálnám Robert Griffin-t a Ravens-ből. Nem volt ő akkora kókler régen, csak kérdés, hogy a sérülések után maradt-e még valami belőle.
flzoli
nem
Negritis
Azért lehet RG1,5-ként is jobb mint Kínum.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Ha már szerencsejáték, én simán bepróbálnám Robert Griffin-t a Ravens-ből. Nem volt ő akkora kókler régen, csak kérdés, hogy a sérülések után maradt-e még valami belőle.
flzoli
nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már szerencsejáték, én simán bepróbálnám Robert Griffin-t a Ravens-ből. Nem volt ő akkora kókler régen, csak kérdés, hogy a sérülések után maradt-e még valami belőle.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
És ha valaki az erős karja mellé magas is?
ulpianus
Bármelyik újgenerációs geek kockára illik a leírás. Igaz, jó eséllyel csak az egyik karja erősebb
flzoli

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És ha valaki az erős karja mellé magas is?
ulpianus
Bármelyik újgenerációs geek kockára illik a leírás. Igaz, jó eséllyel csak az egyik karja erősebb

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
És ha valaki az erős karja mellé magas is?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
én majd akkor izgulok rá a cellingre ha egyből kihozunk valamit. Addig meg nem érdekel az armstrength sem Brissettnél sem Locknál, olyan QB érdekel, aki tud játszani. Most.
Új stáb lehet sikeresebb lesz, visszalépést nehéz lenne elképzelni, de a stagnálás sajnos opció.
Jöjjön egy QB akinek a decision making, progression, meg ezek a biggest strengthjei és felugrok a wagonra, de a focizni nem tudó erős karokból már túl sokat láttam. Majd ha egy tényleg működik, veletek örülök, addig maradok szkeptikus.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear