Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Ti mit gondoltok arról, hogyha cserélnénk Brissettért, mivel azt a szintet szerintem lehozná amit Keenum csak 5-6 évvel fiatalabb lenne??? Szerintetek mi lenne az ellenérték???

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
 twitter.com/Broncos/status/1088259643460276224
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Én Mahomesnak szurkolok, beleszerettem a kölyökbe

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
egyszerű
go Rams (Talib, CJ)
Negritis
+ Phillips

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
egyszerű
go Rams (Talib, CJ)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Na, akkor az edzői stáb pipa. Remélhetőleg egy jól lemenedzselt és draft következik.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Kupernek kifejezetten örülnék, a többi nevet azért jobban fenntartásokkal fogadom, aztán majd meglátjuk.... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Renaldo Hill az új DB coach
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1086040607347245056
meh.
aztán lehet csak az a baj, hogy láttam játszani, edzőnek attól lehet jobb.
Érdekesség, hogy amikor Denverben játszott Donatell volt a DB coach, de inkább ne idézzük fel azokat az időket.
Ellenben tavaly Miamiban asszisztált a DB coachnak, a végtermék egész elfogadható volt

A hozzunk vissza korábbi Bronco játékosokat coachnak hullám folytatásaként
 twitter.com/MikeKlis/status/1086013683556179968
Munchak mellett asszisztálni kifizetődő dolog, szerettem nagyon Kup játékát, kár hogy pont akkor sérült le, amikor megindult a szerkér a csapatnak.

TE coachnak viszont nem jutott exBronco, mert mind olyan felejthető volt, hogy nevükre se emlékszik Elway. Vagy valami sérülés miatt nem tudnák ellátni edzői teendőiket, ezért oda már külsős kellett
 twitter.com/RapSheet/status/1085977591398445056
Scangarelloval együtt volt Atlantában 2015-ben, tapasztalt TE coach.
Mondjuk ha azt nézem hogy kiket kell - vagy nem kell - majd edzenie, jöhetett volna akár Pariani is

Azzanni hivatalosan is maradt, Modkins még nem, de továbbra is expected to
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1086015993149718528
Kollar továbbra is a csapatnál, nincs hír hogy mennie kéne, várjuk vissza
QB coachról viszont még semmi. Musgrave nem jön vissza semmilyen formában, Sullivan not expected to return, de még semmi hivatalos.
LB coachnak jött Staley, ez nem tudom mit jelent Herringre nézve, nem láttam nevét más csapat háza tályán.
Szóval a QB coach tűnik a kirakós utolsó darabjának, nem tudom McVaynek van-e már gyereke, esetleg testvére, sógora vagy fodrásza.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
 uploads.disquscdn.com/images/6737e4a72524b7632b20446936fa80f1ace4f9a4474517949eb2347d807b2cd9.jpg
Black_Adder
Jó, akkor itt is lehozom a kis novellám bevezetőjének kéziratát. 😊

... Egyébként igazi Briganti leszünk. A Keresztapa, Vic Fangio szerepében Robert de Niro. Most vette át a szervezet vezetését, eddig mindig valaki alatt dolgozott. Megbízható személy, többen egy fiatalabb Családfőt szerettek volna, de Vic még mindig nagyon erős. Olyan én vagyok a főnök és a helyettesem is én vagyok típusú pali.
Az agy, Scangarello, beceneve Canguro, a Kenguru. Vékony, szikár pali, nagyon keveset eszik, csak füveket, zöldséget, növényeket fogyaszt, hogy fejben fitt legyen. Az erszényében egy vastag jegyzetfüzettel jár-kel (playbook), mindenkiről feljegyzéseket ír benne, az összes rivális banda gyenge pontja, akciótervek, sémák, koncepciók, haditervek. Agyára ment az offenzíva.
Donatell. Csak úgy hívják a brigádban, "Ministro della difesa", a "Védelmi miniszter". Ő szervezi a szervezet által felügyelt terület biztonságát, személyesen szedi be a védelmi pénzt, közvetlen a Godfatherrel van kapcsolatban, negyven éve elválaszthatatlanok.
Kollar. Beceneve: Il Tedesco, a Német. Igazi náci kiképzőtiszt. Ő az ütőbrigád vezetője. Ha akció van, ők mozdulnak először. "...Mert lemegyünk nyolcan..". Csak annyit látsz, két S8-as Audiból nyolc szigorú kopasz fej néz kifelé. Nagyon súlyos emberei vannak, főleg a széleken. Velük ne akarj találkozni. Kollar egyszer puszta kézzel felállt igazi parasztbunyóra az észak-olasz Alpokban egy medvével, és nem ő fogta menekülőre.
Munchak. Beceneve, Municipio, a Városháza. Nemrég tért haza, a városban él az unokája, már inkább vele tölti az idejét. Tapasztalt ember. Nem látványos munkát végez, de nélküle nem működik a szervezet. Kenguru is rá támaszkodik. Hatalmas méretű emberek veszik körül. Ő vigyáz "A polgármesterre", Kézre. Nála van mindig a labda. "Ken il guerriero", a Harcos, ő kulcsszereplő. Mindenkire lő, aki mozog. Ő ilyen felküzdötte magát típus. A nyak nélküli ember, egy igazi őrült és menekülőművész. Persze sokat is téveszt. Rengeteg pénz van a kezében, talán túl sok is, Vic gondolkozik is a lecserélésén. Ken társa, Linzi. A tasmán kisgyerek. A Földközi-tengerből halászták ki. Küzdősportos kis mitugrász fasz, olyan minden lében kanál. Kiszámíthatatlan. Vele nagyon vigyázz. És kurva gyorsan fut.......

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
 twitter.com/Broncos/status/1085697867694686208
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Bocs az OFF-ért, de ez részben ide is kívánkozik.

dawyd728
Klis, Kiszla, Legwold az újságírás szégyenei. De Klis még meg is sértődik amikor valami hírt mondjuk Nicki Lindsay Jones előbb hoz le mint ő.

Emberilg egy féreg, szakmailag egy senki. kedvencem amikor Legwold úgy elemezte a Broncos draft várakozásokat (draft előtt), hogy erlontotta hogy hol húz a Broncos. Hagyjuk, hogy minden Broncos fan tudta, de kb fél perc lett volna utánanézni.
A napokban vki twitteren kijavította Klis tárgyi tévedését, választban lelittleboyozta őt ez a fasz.

Egy időben próbáltam bojkottálni őket, de sajnos megkerülhetetlenek, főleg amióta Nicki az atlheticnél van ami fizetős

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Bocs az OFF-ért, de ez részben ide is kívánkozik.
 twitter.com/MikeKlis/status/1085372678737846277

Korábban is csak egy a**hole volt, de most újabb szintre emelte magát. | Aki nem tudja a kontesztust, a Denver Nuggets hónapokig vezette az nba nyugati konferenciáját egy 3. legfiatalabb átlagéletkorú csapattal. Most hazai pályán fogadták a Warriorst, akiket gondolom nem kell bemutatni. Erre beleszaladt ez a fiatal csapat a késbe, ezzel elvesztették az első helyet, mire ez a patkány a félidőben beleszart a ventillátorba. Mindezt természetesen önös érdekei mentén. Ezzel is plusz figyelmet generálva magának és a Broncosról szóló híradásoknak a helyi médiában. Összetörne a pici lelke, ha nem haknizhatna minden másnap rádiók, tv-k, podcastokon át mindenhol, h a Broncosról beszélhessen, amúgy baromságokat. Legszebb az egészben, ha 3 bajnoki címet szerezne a Nuggets, akkor is Broncos country maradna Colorado. |
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
adta magát
 twitter.com/Broncos/status/1085365929050017793
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084913173109583872
Negritis
Nagyon sajnálom, zseniális a faszi. Nálunk a 7.körös Beachumból majd az UDFA Villanuevából csinált teljesen korrekt LT-t. Meg egyébént is azóta volt normális OL nálunk, mióta ő odajött. 😕
Jan
Hát akkor ne sajnáld. örülj, hogy végre az unoka mellett lehet. megérdemli. 😁

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084913173109583872
Negritis
Nagyon sajnálom, zseniális a faszi. Nálunk a 7.körös Beachumból majd az UDFA Villanuevából csinált teljesen korrekt LT-t. Meg egyébént is azóta volt normális OL nálunk, mióta ő odajött. 😕
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem jó döntés, bár Kubesnak jobban örültem volna.
Cruyffista
Kubes mint ol edző?
Zalán
A haverság a lényeg, mindenki csinál mindent a falkában 😀

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Szerintem jó döntés, bár Kubesnak jobban örültem volna.
Cruyffista
Kubes mint ol edző?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Szerintem jó döntés, bár Kubesnak jobban örültem volna.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084913173109583872

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
CJ Anderson performanszának örülök, megérdemelte a lehetőséget, élt is vele. Igazi PO-futó.
Cruyffista
Teljesen érthetetlenek az NFL-csapatok. Itt nálatok marha jó volt, ezek után kiteszitek, és sehol nem számolnak vele a 16. fordulóig. Aztán végre igen, és azóta a liga legjobbja 😒
Wyatt
Ez egy bonyolult sportág

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CJ Anderson performanszának örülök, megérdemelte a lehetőséget, élt is vele. Igazi PO-futó.
Cruyffista
Teljesen érthetetlenek az NFL-csapatok. Itt nálatok marha jó volt, ezek után kiteszitek, és sehol nem számolnak vele a 16. fordulóig. Aztán végre igen, és azóta a liga legjobbja 😒

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
CJ Anderson performanszának örülök, megérdemelte a lehetőséget, élt is vele. Igazi PO-futó.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Én főként azért örülnék neki, mert ha tényleg annyira jó lesz a D, mint várjuk az fa, draft + fangio-hatás után, akkor minél több playmaker van az O-ban, annál jobb. Sokan írnak rebuildről, de hát attól azért baromi messze vagyunk. Az ideinél csak jobbak lehetünk konkrétan. Brown meg mégis csak egy polcon van Julióval és Hopkinsszal, persze 31 éves lesz a nyárra, ezért ésszel kell beszállni a licitbe, ha egyáltalán tényleg beszállunk. Mondjuk én továbbra is azt mondom, hogy ez wishful thinking, egyrészt azért, mert biztos lesznek akik valami elborult csomaggal kopogtatnak érte, másrészt meg nyilván oda menne, ahol a legnagyobb esélye van a gyűrűre, és talán egy jobb szerződésre. Egyelőre nem néztem meg kik érdeklődnek iránta, de nem hiszem, hogy itt mi lennénk az első helyen.