Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Egyebkent azt ecsetelgetik az nfl.comon, hogy az ujjaepites elso lepesekent Elway elpasszolhatja Millert, allitolag nem volt vele maradektalalnul elegedett, 30 eves is lesz, meg hasonlo bullshitek.
Stez
Ha ilyen “öreg és szar” lett akkor várjuk szeretettel egy 5.körért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent azt ecsetelgetik az nfl.comon, hogy az ujjaepites elso lepesekent Elway elpasszolhatja Millert, allitolag nem volt vele maradektalalnul elegedett, 30 eves is lesz, meg hasonlo bullshitek.

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 673 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
VJ is DC volt, nem?😆
#JC6
Nem VJ egy idióta balfasz volt. (és most is az)

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
VJ is DC volt, nem?😆
#JC6
1 évet a Dolphinsnál, ahol szintén nagyon imádták a játékosok, csak a teljesítmény annyira nem volt fényes, én akkor se értettem és most se értem, hogy miért gondolják akkora nagy DC géniusznak, de biztos én nem értek hozzá...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
VJ is DC volt, nem?😆
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Ha tényleg Kubiak lesz az OC, akkor én mindenképpen Fangiónak adnám a melót. A D nyeri a bajnokságot, van alapanyag, ami egyáltalán nem rossz. Sőt, megmerem kockáztatni ligaelitben van. Munchak ért a falakhoz, ez nem jönne rosszul nekünk, de szerintem kockázatosabb lenne őt kinevezni. Nem állítom, hogy a lehetőségekhez mérten rossz döntés lenne, de szerintem ebben a helyzetben a biztosabbat választod és az erősségeidhez passzoló főedzőt választasz a csapat mellé.

Viszont nagyon úgy néz ki, hogy ő lesz a befutó, mivel még mindig Denverben van a családjával.
Cruyffista
Jaja, ezt láttuk idén is 😊
Wyatt
Te már láttad az idei SB-t? 😊
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
OFF

Ez a D# nyeri a bajnokságot, rengeteget olvasom, de mindenki máshogy értelmezi mint én.

Számomra nem azt jelenti, hogy a legjobb védelem nyer a végén, és ez így nem is igaz.
Csak annyit, hogy egy adott meccset mindig általában az offense nyer, mert ők teszik fel a pontokat, de a bajnokságot a védelem, mert bajnokságot csak akkor nyersz, ha (majdnem) mindig megteremted a lehetőséget az offensenek, hogy megnyerje a meccset, köztük a Super Bowlt.
És az szerintem igaz is, hogy szar védelmek nem nyernek Super Bowlt. Statisztikailag lehet rosszabb, de az offseasonre akkor is össze kell állni.

Ha úgy tetszik nálunk akár mondhatni fordítva volt. A védelem nyerte a meccseket hétről-hétre, de a bajnokságot, na jó, azt is a védelem nyerte a 2 turnoverrel, az offense sokat nem csinált, de annyit igen, hogy a védelem megnyerhesse.

ON

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha tényleg Kubiak lesz az OC, akkor én mindenképpen Fangiónak adnám a melót. A D nyeri a bajnokságot, van alapanyag, ami egyáltalán nem rossz. Sőt, megmerem kockáztatni ligaelitben van. Munchak ért a falakhoz, ez nem jönne rosszul nekünk, de szerintem kockázatosabb lenne őt kinevezni. Nem állítom, hogy a lehetőségekhez mérten rossz döntés lenne, de szerintem ebben a helyzetben a biztosabbat választod és az erősségeidhez passzoló főedzőt választasz a csapat mellé.

Viszont nagyon úgy néz ki, hogy ő lesz a befutó, mivel még mindig Denverben van a családjával.
Cruyffista
Jaja, ezt láttuk idén is 😊
Wyatt
Amúgy is valami oka van annak hogy eddig sosem kapott HC melót, lehet hogy az egyik legjobb DC , de azt nem tudom mennyire lesz jó HC. Persze ettől nég bevállhat. Érdekes hogy inkább az O volt a nagyobb gond mégis a trenddel ellentétben egy idősebb D edzőt neveztek ki. Meglátjuk...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha tényleg Kubiak lesz az OC, akkor én mindenképpen Fangiónak adnám a melót. A D nyeri a bajnokságot, van alapanyag, ami egyáltalán nem rossz. Sőt, megmerem kockáztatni ligaelitben van. Munchak ért a falakhoz, ez nem jönne rosszul nekünk, de szerintem kockázatosabb lenne őt kinevezni. Nem állítom, hogy a lehetőségekhez mérten rossz döntés lenne, de szerintem ebben a helyzetben a biztosabbat választod és az erősségeidhez passzoló főedzőt választasz a csapat mellé.

Viszont nagyon úgy néz ki, hogy ő lesz a befutó, mivel még mindig Denverben van a családjával.
Cruyffista
Jaja, ezt láttuk idén is 😊

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 673 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ó baszd meg....
Amadeus
Má' mér? Há' nektek van a legluxurybb mágusotok. Ne sajnáljatok má' tőlünk egy elhasznált Robert de Niro dublőrt. 😊
Zalán
Elég meleg csoport lesz ez. Old school Afc west derbikkel.
Amadeus
Öreg tyúkból főzik a legfinomabb levest. 😊
Zalán
Marmint a Ch(i)efs?
ulpianus
Vártam vele, hogy mi lesz a vége, de bennem van már egy ideje. Most nagyon divatos lett ez az újhullámos HC, megújul a liga kulcsszavak. De az a helyzet, hogy ez egy önjáró tevékenység, folyamatos változásban vagyunk. És persze tök menő lett volna és nagyon be tudnék állni egy McVay típusú pali mögé szurkolóként, de egyrészt pont két ilyennel égettük magunkat meg az elmúlt évtizedben (JMDVJ).
De hát ismered a mondást.
"Lelkes amatőrök helyett unott profikkal szeretnék dolgozni!"
Szóval azt akarom mondani, hogy sokkal kevesebb szó esik arról, hogy azért az igazán nagy koponyák, az öreg szivarok állják ám a versenyt a titánokkal. Bill Belichick minden évben legalább konferenciadöntőzik, miközben folyamatosan cserélődik a csapata. Reidről ne is beszéljünk, milyen szörnyet épített a szomszédban. Pete Carroll a szokásos Super Bowl erodáció után a semmiből építi fel újra retteget csapattá a Seahawksot. Ugyanezt megcsinálta Sean Payton a szenteknél, most ők a legnagyobb favoritok. Az idén a legjobb D-t ez a Fangio-csóka építette össze egy darabokban lévő franchise-nál. Itt persze Matt Nagy a HC, és tök jók a fiatalok, már akik tényleg jók. Mindegyik út járható. Én azt hiszem, most a Fox féle útra lépünk, csak nagyobb a potenciál az edzők terén, viszont jelentősen gyengébb a QB-t illetően. Én egyáltalán nem bánom, hogy kipróbált fószerek veszik a kezükbe a csapatot. Én erre most rá tudok kapcsolódni optimizmussal, és nekem személyesen az lenne a legnagyobb öröm, ha visszakapnám azt az érzést a vasárnap estékkel kapcsolatban, amit pre VJ időkben éltem át. Nem akarok többet a csapat ellen szurkolni, mert ambivalens érzés. Ez az, csináld meg a sacket Von, de nem baj, hogy Mahomes bepakolta ez a td-t, így is jó. És lehet Fangio magának való, meg nem neki való, de hogy ezt a következő egy évben visszakapom, ez már a legnagyobb nyereség számomra.

Copy paste from my FDF

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ó baszd meg....
Amadeus
Má' mér? Há' nektek van a legluxurybb mágusotok. Ne sajnáljatok má' tőlünk egy elhasznált Robert de Niro dublőrt. 😊
Zalán
Elég meleg csoport lesz ez. Old school Afc west derbikkel.
Amadeus
Öreg tyúkból főzik a legfinomabb levest. 😊
Zalán
Marmint a Ch(i)efs?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 673 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ó baszd meg....
Amadeus
Má' mér? Há' nektek van a legluxurybb mágusotok. Ne sajnáljatok má' tőlünk egy elhasznált Robert de Niro dublőrt. 😊
Zalán
Elég meleg csoport lesz ez. Old school Afc west derbikkel.
Amadeus
Öreg tyúkból főzik a legfinomabb levest. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Na jól van, paráztam hogy Munchak is elmegy tőlünk, Szvsz így mindenki jobban járt. 😊
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Ó baszd meg....
Amadeus
Má' mér? Há' nektek van a legluxurybb mágusotok. Ne sajnáljatok má' tőlünk egy elhasznált Robert de Niro dublőrt. 😊
Zalán
Elég meleg csoport lesz ez. Old school Afc west derbikkel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 673 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ó baszd meg....
Amadeus
Má' mér? Há' nektek van a legluxurybb mágusotok. Ne sajnáljatok má' tőlünk egy elhasznált Robert de Niro dublőrt. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Ó baszd meg....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
2m2 minutes ago
More
Vic Fangio now gets to run the Broncos' team and defense; Gary Kubiak gets to run the offense. Fangio and Kubiak now lead the way.
Negritis
Na akkor az elozo hozzaszolasom vege targytalan 😀 nagyjabol orulok. De nem merek teljesen 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
2m2 minutes ago
More
Vic Fangio now gets to run the Broncos' team and defense; Gary Kubiak gets to run the offense. Fangio and Kubiak now lead the way.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Na végre valami jó hír. A lehetőségekhez mérten a legjobb választás sztem. Csak annyi kell hogy egy jó OC legyen mellette. Ma sokat olvastam a sémájàrol es abszolut fekudhet nekunk.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Na!
 twitter.com/RapSheet/status/1083046524840484864
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Ha minden igaz, legkésőbb ottani idő szerint ma este már tudni fogjuk a döntést. Az internet most inkább Fangiót tartja befutónak.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Én nem is annyira értem, mi szól Munchak mellett Fangio ellenében. A leader személyisége? Csak mert Munchak bukott már meg, mint HC, ez az esetek döntő többségében (nyilván nem mindig), de intő jel.

Cserébe Fangio elég jó védelmet épített ki a 49ersnél is nem csak a Bearsnél, plusz van múltja Kubiakkal, tehát gondolom ha valaki mellett OC lesz Kubiak, akkor az ő.
Maltaatar
Munchak megbukott? 7-9-es szezon után bontották fel a szerződését, mert nem volt hajlandó lecserélni a stábját, őt magát meg akarták volna tartani, csak nem sikerült megegyezni. 22-26-os mérlege volt 3 év alatt, azért ez nálam messze van a megbukástól, de persze minden nézőpont kérdése...

Nekem egyébként mindegy, hogy melyik lesz, csak döntsük el időben, hogy legyen idő FA-ra és draft-ra felkészülni meg stábot építeni...
StormST
De, sajnos megbukott Munchak nálunk. Első évben JF után még egy elég jó rostert vett át, amivel majdnem beért a PO-ba. Gyakorlatilag azon csúsztunk el, hogy a Painter vezette Coltstól kikaptunk. Utána egyre kilátástalanabb lett a játék, a keret is egyre romlott (bár ebben a GM, Ruston Webster is benne volt), és még az irányítóját is rosszul választotta ki (Locker). De a koordinátoraival is mellé lőtt, amikor meg cserélt (Palmert Loggainsra), az se sült el jól. Mivel még a Houston Oilers időszakában csatlakozott a csapathoz (tehát cirka 30 éve szolgálta a Titanst), így nem akarták egyből meneszteni. Egy ilyen kötődéssel bíró edző elküldése nem egyszerű feladat, de végül sem mi itthon, sem a kintiek nem bántuk, hogy távozott. Szóval a 22-26 nem tűnik rossznak, de azt látni kellett volna, mit játszott a csapat. Én szurkolók neki, hogy ha itt HC lesz, akkor sikeres legyen. Jó ember, kiváló OL edző, csak válassza meg jól a segítőit.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Állítólag Munchak és Fangio között vacilálunk már csak, a többiek kiestek...
StormST
Melyik lenne a jobb választás?
#JC6
FWIW a tiltott fórumról
Ki legyen az új HC
Vic Fangio (Bears DC) 5 (21.7%)
Brian Flores (Patriots DC) 1 (4.3%)
Mike Munchak (Steelers OL-edző) 2 (8.7%)
Chuck Pagano (ex-Colts HC) 5 (21.7%)
Zac Taylor (Rams QB-edző) 2 (8.7%)
Trade-eljünk Harbaughért 2 (8.7%)
Keressünk még tovább... 6 (26.1%)
Összes szavazó: 23
Most már csak Munchak és Fangio van versenyben, viszont ha Taylor jöhetne OC-nak annak örülnék. Kubes, mint OC elég messze esne attól a fiatal innovátortól akiről Elway beszélt hogy keresne.
Fangio önmagában csak azért mert kiváló DC, még nem biztos, hogy jó HC lenne, Munchak attól hog megbukott nem biztos hog másodszorra nem lenne jobb.
Egyébként őszinte gerinces ember, a játékosok imádnák, és eddig még mindig player's coachot nevezett ki Elway (Fox, Kubes, VJ)
A saját szakterületén mindkét jelölt kiváló, csak Munchak ugye 2 szinttel van a HC alatt...

Én egyikükért se rajongom, de egyiküktől se fázom annyira, mint 2 éve VJtől. De úgy az egész idei felhozatalban nem volt olyan név, akire fejest ugrottam volna, mint 2009ban Spagnuolo, 2011ben Harbaugh, 2015ben Kubiak, 2017ben Shanny Jr.
A fenti névsor azt is mutatja mennyit ér, hogy én kit szeretnék vagy kit nem...
Most amúgy egyedül Florestől féltem, de ő csak Rooney-rule jelölt volt. Ami azt is jelenti, hogy idén a több jelölt az 3 helyett 4-et jelent, az igaz hogy egyelőre úgy tűnik tényleg nem döntött az interjúk előtt Elway, mint 2 éve (meg 4 éve) és amúgy nem tudok olyan nevet mondani, akit muszáj lett volna legalább meghallgatni, de ez akkor is érdemben csak 4 interjú...

Ha Fangio jön a pozíciós edzők nagy része maradhat. Azzanni, Modkins, Strausser, Kugler és Klint Kubiak valamint Bill Kollar. Munchaknál nem tudom, de feltételezem esetleg csak a 2 OL coach jövője bizonytalanabb.
Musgrave és Sullivan sincs még kirúgva, amíg nincs meg az új HC, de remélem ők mennek majd.
Woodsot már hívnák DB coachnak, egyelőre blokkoljuk, azért én remélem ha Munchak is lesz a HC Woods nem marad DC-nek, jöjjön akkor mondjuk Pagano. Ellenben DB coachnak itt is maradhatna.
Fangionál talán kisebb súllyal bír a DC, de ő szerintem hozna valami saját pozíciós edzőt DC-nek Chicagoból és nem hibáztatnám érte.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem is annyira értem, mi szól Munchak mellett Fangio ellenében. A leader személyisége? Csak mert Munchak bukott már meg, mint HC, ez az esetek döntő többségében (nyilván nem mindig), de intő jel.

Cserébe Fangio elég jó védelmet épített ki a 49ersnél is nem csak a Bearsnél, plusz van múltja Kubiakkal, tehát gondolom ha valaki mellett OC lesz Kubiak, akkor az ő.
Maltaatar
Munchak megbukott? 7-9-es szezon után bontották fel a szerződését, mert nem volt hajlandó lecserélni a stábját, őt magát meg akarták volna tartani, csak nem sikerült megegyezni. 22-26-os mérlege volt 3 év alatt, azért ez nálam messze van a megbukástól, de persze minden nézőpont kérdése...

Nekem egyébként mindegy, hogy melyik lesz, csak döntsük el időben, hogy legyen idő FA-ra és draft-ra felkészülni meg stábot építeni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!