NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Tegnap kijöttek a HoF elődöntősök nevei, (remélhetőleg) Pat Bowlen mellé csatlakozhat még Champ, Atwater, Lynch és Ty Law mint ex-Broncok, az nálam nagyon nagy botrány lenne, ha Champ nem lenne first-ballot, de Sharpe se volt, szóval nem mernék rá se fogadni...
StormST
Nagyon erős ez a class, szal nem 100% most, de egy "átlag" évben valóban first ballot lenne sztem is.
empty taxi
Minden class erős, meg persze Van pár tuti most is (QB nem, meglepő módon), valamint ugye az anti-Bronco bias is ott van, de azért még reménykedem. Atwater most se lesz bent, Lynch se, szerintem...

Bowlen a legfontosabb, ő legyen bent, akkor a többit lenyelem könnyebben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Tegnap kijöttek a HoF elődöntősök nevei, (remélhetőleg) Pat Bowlen mellé csatlakozhat még Champ, Atwater, Lynch és Ty Law mint ex-Broncok, az nálam nagyon nagy botrány lenne, ha Champ nem lenne first-ballot, de Sharpe se volt, szóval nem mernék rá se fogadni...
StormST
Nagyon erős ez a class, szal nem 100% most, de egy "átlag" évben valóban first ballot lenne sztem is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Tegnap kijöttek a HoF elődöntősök nevei, (remélhetőleg) Pat Bowlen mellé csatlakozhat még Champ, Atwater, Lynch és Ty Law mint ex-Broncok, az nálam nagyon nagy botrány lenne, ha Champ nem lenne first-ballot, de Sharpe se volt, szóval nem mernék rá se fogadni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1080964796483284992?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1080964796483284992&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.49ersfaithfulforum.com%2Fshowthread.php%3Ftid%3D3325%26page%3D15

😀
petey
menjen szépen Miamiba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1080964796483284992?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1080964796483284992&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.49ersfaithfulforum.com%2Fshowthread.php%3Ftid%3D3325%26page%3D15

😀

Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
 twitter.com/NFLonFOX/status/1080952824677232640
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Úgy tűnik Vic Fangio és Pagano közül fog kikerülni a befutó.
Cruyffista
Mind a kettő Fox copynak tűnik nekem.
Mondjuk korábban szóba került, hogy Elway félti a kényelmes székét a VIP páholyban, így tutira fog menni:
--> Középkorú, nagy NFL-es tapasztalatú, simulékony, fehér edző lesz a kövi HC
flzoli
Mondjuk egyikőjüket se mondanám középkorúnak. 😀

Esetleg valaki másra gondolsz?
Gerichill
Középkor = Kevesebb foga van mint gyertyája a szülinapi tortáján, de még nem nyugdíjas 😀

több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Úgy tűnik Vic Fangio és Pagano közül fog kikerülni a befutó.
Cruyffista
Mind a kettő Fox copynak tűnik nekem.
Mondjuk korábban szóba került, hogy Elway félti a kényelmes székét a VIP páholyban, így tutira fog menni:
--> Középkorú, nagy NFL-es tapasztalatú, simulékony, fehér edző lesz a kövi HC
flzoli
Mondjuk egyikőjüket se mondanám középkorúnak. 😀

Esetleg valaki másra gondolsz?
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Úgy tűnik Vic Fangio és Pagano közül fog kikerülni a befutó.
Cruyffista
Mind a kettő Fox copynak tűnik nekem.
Mondjuk korábban szóba került, hogy Elway félti a kényelmes székét a VIP páholyban, így tutira fog menni:
--> Középkorú, nagy NFL-es tapasztalatú, simulékony, fehér edző lesz a kövi HC

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
Nagyon remélem, hogy Tim Patrickkal hosszabbítunk. Az utolsó meccseken elképesztő egykezes és sideline elkapásai voltak.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
 www.denverbroncos.com/news/broncos-sign-10-players-to-future-contracts-2018

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 772 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Úgy tűnik Vic Fangio és Pagano közül fog kikerülni a befutó.
Cruyffista
Fangio-ban én is latnek fantáziát. Pagano-nak viszont annyira nem örülnek.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Úgy tűnik Vic Fangio és Pagano közül fog kikerülni a befutó.
Cruyffista
Amúgy Fangionak én örülnék.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
Úgy tűnik Vic Fangio és Pagano közül fog kikerülni a befutó.
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem semmi:
 twitter.com/FieldYates/status/1079814846986797062
iktriad
Jack nem azért csúszott mert volt vmi brutál sérülése amúgy?
Negritis
A miniscusa szakadt el 2015-ben, és azt hitték az emberek, hogy emiatt a térde egy időzített bomba, de egyelőre szerencsére semmi gond nincs ezzel.
iktriad
Mindig elkap az ideg,mikor látom jàtszani Jags mezben.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
Ahogy várható volt, Pagano is jön interjúra a héten.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem semmi:
 twitter.com/FieldYates/status/1079814846986797062
iktriad
Simmons mellé az STben is játszott | ha már ott volt blokkolt 2-3 rúgást... |

De sajnos a szomorú valóság, hogy alighanem jobb lett volna, ha nem kell a sanppek 100%ban játszania, szezon előtt sokkal mélyebbnek tűnt a safety sor számomra... Stewart és Cravens csalódást keltően játszottak, Simmons is jobb volt tavaly, talán ha tud néha pihenni kicsit, kevesebbet hibázik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 039 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem semmi:
 twitter.com/FieldYates/status/1079814846986797062
iktriad
Jack nem azért csúszott mert volt vmi brutál sérülése amúgy?
Negritis
A miniscusa szakadt el 2015-ben, és azt hitték az emberek, hogy emiatt a térde egy időzített bomba, de egyelőre szerencsére semmi gond nincs ezzel.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Nem semmi:
 twitter.com/FieldYates/status/1079814846986797062
iktriad
Jack nem azért csúszott mert volt vmi brutál sérülése amúgy?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Elway legalább tudja hogy kicsit alaposabbnak kell lennie. A nyilatkozatabol viszont ugy nez ki hogy OC es DC cseret nem igazan tervez. Persze ez az uj HC szemelyetol nagyon is fuggeni fog.

Mindenesetre egy nap utan Fangio, Munchak, Flores es Harbaugh merult fel. Gase es Shannahan meg biztosan le s listarol. Kubiak meg a klub korul marad.

Uj ev kezdodott mindenféleképpen. Buék mindenkinek!
Leonidasz007
Ha a 2014-es Ravenst gondolja Elway ,Kubaiak/Harbough/Flacco? abban volt fantàzia.A R eltért ettől a tuti recepttől. Meg is lett az eredménye. 💣


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 039 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem semmi:
 twitter.com/FieldYates/status/1079814846986797062
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Elway legalább tudja hogy kicsit alaposabbnak kell lennie. A nyilatkozatabol viszont ugy nez ki hogy OC es DC cseret nem igazan tervez. Persze ez az uj HC szemelyetol nagyon is fuggeni fog.

Mindenesetre egy nap utan Fangio, Munchak, Flores es Harbaugh merult fel. Gase es Shannahan meg biztosan le s listarol. Kubiak meg a klub korul marad.

Uj ev kezdodott mindenféleképpen. Buék mindenkinek!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Engem azért meglepne, ha itt nagyon nagy jövés-menésbe kezdene Elway a tavasszal. Igazából ha csak a lejárókat nézzük, én a Heuerman, Patrick, Paradis, Shelby Harris, Barrett sort biztosan hosszabbítanám. Akik kérdésesek, egymástól, lehetőségektől, drafttól, fa-tól is függnek: Veldheer, Peko, Ray, Roby, Brock (innen szerintem legalább hárman hosszabbítva lesznek, a veteránok nyilván max 1-2 évre).

LaCosse, Thomas, Kerr, Garcia etc nyilván out...

Ami pedig a többieket illeti, szerintem Sanders, Chris Harris és Marshall neve mellett van igazából kérdőjel. De úgy gondolom, hogy mind a hárman itt kezdik meg a következő szezont, és ha nagyon szarok leszünk, akkor cseréljük mondjuk Sanderst és Harrist egy kontender csapathoz pickekért (Harrist nem gondoltam volna alapesetben, de a nyilatkozata eléggé világosan utal arra, hogy akar még egy gyűrűt szvsz).
Cruyffista
Hát szerintem pedig Sanders és Marshall elég biztos távozónak tűnik. Harris remélem nem. Ezen kivül stewart is biztos out.

Közben Elway kb konfirmalta h Gase nem opció. Ellenben Kubiak valamilyen formában visszatérhet.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
Engem azért meglepne, ha itt nagyon nagy jövés-menésbe kezdene Elway a tavasszal. Igazából ha csak a lejárókat nézzük, én a Heuerman, Patrick, Paradis, Shelby Harris, Barrett sort biztosan hosszabbítanám. Akik kérdésesek, egymástól, lehetőségektől, drafttól, fa-tól is függnek: Veldheer, Peko, Ray, Roby, Brock (innen szerintem legalább hárman hosszabbítva lesznek, a veteránok nyilván max 1-2 évre).

LaCosse, Thomas, Kerr, Garcia etc nyilván out...

Ami pedig a többieket illeti, szerintem Sanders, Chris Harris és Marshall neve mellett van igazából kérdőjel. De úgy gondolom, hogy mind a hárman itt kezdik meg a következő szezont, és ha nagyon szarok leszünk, akkor cseréljük mondjuk Sanderst és Harrist egy kontender csapathoz pickekért (Harrist nem gondoltam volna alapesetben, de a nyilatkozata eléggé világosan utal arra, hogy akar még egy gyűrűt szvsz).