Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 274
A szokásos RB-TE duó teljesen el fog idén maradni, ebben majdnem biztos vagyok.
Az elején WR-OT-CB trió fog kelleni, utánuk OG, DT, S, és akkor ehhez még esetleg egy QB, na meg elférne igazából két CB és WR is. (jó mondjuk az FA-t is meg kell várni persze)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Szerintem az lenne a logikus, ha Keenum maradna, és az első körösünket elcserélnénk egy jövő évire egy olyan csapattal, akik legkevésbé várhatóak jónak az érdeklődők közül. Ha Grier nagyon lecsúszik, őt kivenném idén (nem első körben).

Aligha leszünk rosszabbak, mint idén, szóval ha top10 picket akarunk QB-ra, ahhoz kettő első kör fog kelleni szerintem. Na meg persze kevés olyan szarul teljesítő csapat, akik irányítóra mennek. Én a Tua-Fromm-Eason trió közül bármelyiknek örülnék jelenleg, de ez még a jövő zenéje.
Cruyffista
én max lejjebb cserélnék, de az első körben bőven lenne mit húzni
QB-t meg próbának lehet húzni 4-5. körben valakit aki aztán nem válik be
jah és persze a 2. napos RB-TE 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 274
Szerintem az lenne a logikus, ha Keenum maradna, és az első körösünket elcserélnénk egy jövő évire egy olyan csapattal, akik legkevésbé várhatóak jónak az érdeklődők közül. Ha Grier nagyon lecsúszik, őt kivenném idén (nem első körben).

Aligha leszünk rosszabbak, mint idén, szóval ha top10 picket akarunk QB-ra, ahhoz kettő első kör fog kelleni szerintem. Na meg persze kevés olyan szarul teljesítő csapat, akik irányítóra mennek. Én a Tua-Fromm-Eason trió közül bármelyiknek örülnék jelenleg, de ez még a jövő zenéje.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
A proveit szerződés neki, kb az lenne, mint amivel Keenum van, itt tartanak a QB salaryk. A padra ennyit fizetni akár neki akár Keenumnak nem lenne jó, max úgy jöhetne, hogy Keenum megy.

idén lehetett volna bridgewater is, de az fo keenumot választotta. így azt hiszem nincs reális esélye bridgewaternek.

Amúgy nem tudom beljebb lennénk-e egyáltalán Bridgewaterrel. Ő szerintem ugyanúgy csak megfelelő systemben lenne jó, megfelelő system viszont Keenumra is lenne, csak inkompetens OC-nk (és HCnk van). Először úgy is ezen kell változtatni...
Black_Adder
Ez teljesen jogos, köszi a választ!
Amúgy a HC inkább a BO tagja? 😀
Gerichill
balfasz osztag?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
A proveit szerződés neki, kb az lenne, mint amivel Keenum van, itt tartanak a QB salaryk. A padra ennyit fizetni akár neki akár Keenumnak nem lenne jó, max úgy jöhetne, hogy Keenum megy.

idén lehetett volna bridgewater is, de az fo keenumot választotta. így azt hiszem nincs reális esélye bridgewaternek.

Amúgy nem tudom beljebb lennénk-e egyáltalán Bridgewaterrel. Ő szerintem ugyanúgy csak megfelelő systemben lenne jó, megfelelő system viszont Keenumra is lenne, csak inkompetens OC-nk (és HCnk van). Először úgy is ezen kell változtatni...
Black_Adder
Ez teljesen jogos, köszi a választ!
Amúgy a HC inkább a BO tagja? 😀
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A proveit szerződés neki, kb az lenne, mint amivel Keenum van, itt tartanak a QB salaryk. A padra ennyit fizetni akár neki akár Keenumnak nem lenne jó, max úgy jöhetne, hogy Keenum megy.

idén lehetett volna bridgewater is, de az fo keenumot választotta. így azt hiszem nincs reális esélye bridgewaternek.

Amúgy nem tudom beljebb lennénk-e egyáltalán Bridgewaterrel. Ő szerintem ugyanúgy csak megfelelő systemben lenne jó, megfelelő system viszont Keenumra is lenne, csak inkompetens OC-nk (és HCnk van). Először úgy is ezen kell változtatni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Sziasztok!
Szerintetek Bridgewater a Broncos szempontjából egyáltalán nem jöhetne szóba, ha a Panthers ellen esetleg jól játszik?
Tudom, itt van Keenum élő szerződéssel, de ha idén a draftron se számíthatunk erős QB prospectekre, akkor nem lehetne érdemes megpróbálkozni vele, leigazolni versenytársnak?
Salary capben mondjuk azt hiszem nem áll jól a csapat, de szerintem megér egy próbát, akár egy prove it szerződéssel. Még azért elég fiatal, bár tudom, hogy a sérülése miatt kockázatos, meg hát a Vikingsban sem játszott azért God modeban.
több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 467 — Broncos
Szerintem a csoportmeccseken kívül nem volt olyan egetrengető a sorsolásunk, kinéztem azért idény elején egy WC helyet a csapatból.

Így utólag meg főleg... a KC, HOU, SF, CLE elleni meccsek apróságokon, edzői bénaságokon múltak.
És a Rams is fogható volt, szóval, mindenféleképpen csalódás ez a teljesítmény, mivel jó volt a sorsolásunk.
#JC6
Szerintem viszont nem volt ez olyan könnyű sorsolás,pláne ha az idény közbeni formákat nézzük.
Pl. a Cleveland és a 49ers ebben a szezonban ismét életjeleket mutatott,sőt....A Browns ellen szinte senki sem mehet már biztosra.
Úgy gondolom viszont,hogy az idény közben remekül játszó csapatok ellen ( Rams,KC,Bolts) becsületesen helytálltunk,számomra inkább ez okozta a meglepetést.Őszintén szólva nagyobb buktákra számítottam a meccsek előtt.
Szóval vegyes érzéseim vannak a szezonnal kapcsolatban,és sajnos nehéz megmondani hogy hol tartunk a csapattal,hiszen rengeteg sérültünk lett az alapszakasz második felére.A győzelem/vereség arányunk szerintem nem tükrözi a reális tudásunkat a ligában.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a csoportmeccseken kívül nem volt olyan egetrengető a sorsolásunk, kinéztem azért idény elején egy WC helyet a csapatból.

Így utólag meg főleg... a KC, HOU, SF, CLE elleni meccsek apróságokon, edzői bénaságokon múltak.
És a Rams is fogható volt, szóval, mindenféleképpen csalódás ez a teljesítmény, mivel jó volt a sorsolásunk.
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 665 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mondjuk, ha valakinek nem kell féltenie a székét De verben, az pont Elway. Ezzel szemben eljöttaz idő, hogy ismét kipakolja a tökeit az asztalra.
Másrészt azért az Afcw harmadik hely sem lesz olyan egyszerű, lévén a Raiders is elkezdett megmoccanni, szerintem jó úton járnak. Nagyon kemény lesz a csoportunk, már idén is ez a csoport hozta a legtöbb W-t. De az is igaz, hogy a visszaeséssel ilyenkor nem számolunk, pedig az önkénytelenül érkezik, Mahomes ide, Rivers oda

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én mondjuk továbbra sem látom azt az eszeveszett nagy talentet a csapatban, hogy itt egy HC-ra volnánk az SB-től. Az LB, CB, SS, WR, TE poszt szerintem teljesen lyukas, legjobb esetben is olcsó, fiatal világtalanok rohangálnak és próbálják nem lerontani a húzóembereket.

Rams 2.0 eléggé barokkos túlzásnak tűnik....
flzoli
mert a Ramsről megmondtad Bajusszal, hogy majd ilyen jók lesznek?
Meg mert teli van az AFC tökéletes rosterekkel. Most a wild cardért a Colts, Texans, Dolphins van harcban. Hát izé, ebből a Coltsból félek lesz valami a jövőben, de idén a keretünk nem hinném hogy gyengébb lett volna az övékénél...

Ezzel a kerettel lőtávolban voltunk a legjobb csapatokkal. Stewarttal, Robyval, Brockkal, az éppen aktuális balfasz TE-el és a többi zsenivel. Azok között a szoros meccsek között voltak olyanok, ahol egészen konkrét edzői hibákra tudnék mutogatni amik nem a mi irányunkba billentették a meccs végkimenetelét...

A QB-t amúgy nem is írtad, pedig egy Davis-Jewell ILB páros szerintem bőven elég oda, ahova már Keenum nagyon kevés... Na Goffról se gondoltam volna hernyó korában hogy majd ilyen szép pillangó lesz belőle, de tartok tőle, hogy Keenum már túl van a báb formáján és ennyit tud. Használhatjuk jobban, használhatjuk többet a nála jobb játékosokat #30#28, de egy 15öshöz mérhető védelem kéne mögé, hogy komolyan vegyenek minket, ahhoz meg nem 1 hanem 2 CB kéne...

Egy Kubiak szintű edzővel szerintem kb saját kezünkben lenne a sorsunk wild cardra. Oké, az még messze a Rams 2.0tól, de akkor még csak a game time decisionökről beszéltem.

Mindegy, párszor még szóba fog jönni, remélem az új edzőnél kiderül, hogy mit tud a roster és nem egy újabb kókler jön.
A sorsolás sajnos sokkal könnyebb nem lesz, mert elsősorban a KC és a Bolts miatt ilyen kva nehéz, de első lépésnek nekem az is elég lenne, ha AFCW 3. helyén csípnénk el 6th seedet.
Az is lehet hogy nem sikerül, de a csapat eredményei történelmi mélységekben, pedig a roster messze nem.
Black_Adder
Így értem már a hasonlatot. Elsőre én úgy értettem, hogy a mostani Rams-t hasonlítod össze a jelenlegi Bronco kerettel, mert LA-ben egy All-Star keret van kis túlzással. (McVay magic azért elfed sok hiányosságot)

Egyébként az egy tök jó példa, hogy hogyan kell fiatal, de annál ambiciózusabb edzőt találni és a meglévő fiatal és tehetséges magra agresszívan ledöngölni az FA piacot. Sajnos ehhez a pályaívhez Elway túl konzervatív lesz (=félti a székét),úgyhogy vagy az edző, vagy a FA piacon lesz töketlen és tutista.
(Remélhetőleg nem mind a kettőn, mert akkor még 1 felesleges év következik majd)

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Én mondjuk továbbra sem látom azt az eszeveszett nagy talentet a csapatban, hogy itt egy HC-ra volnánk az SB-től. Az LB, CB, SS, WR, TE poszt szerintem teljesen lyukas, legjobb esetben is olcsó, fiatal világtalanok rohangálnak és próbálják nem lerontani a húzóembereket.

Rams 2.0 eléggé barokkos túlzásnak tűnik....
flzoli
mert a Ramsről megmondtad Bajusszal, hogy majd ilyen jók lesznek?
Meg mert teli van az AFC tökéletes rosterekkel. Most a wild cardért a Colts, Texans, Dolphins van harcban. Hát izé, ebből a Coltsból félek lesz valami a jövőben, de idén a keretünk nem hinném hogy gyengébb lett volna az övékénél...

Ezzel a kerettel lőtávolban voltunk a legjobb csapatokkal. Stewarttal, Robyval, Brockkal, az éppen aktuális balfasz TE-el és a többi zsenivel. Azok között a szoros meccsek között voltak olyanok, ahol egészen konkrét edzői hibákra tudnék mutogatni amik nem a mi irányunkba billentették a meccs végkimenetelét...

A QB-t amúgy nem is írtad, pedig egy Davis-Jewell ILB páros szerintem bőven elég oda, ahova már Keenum nagyon kevés... Na Goffról se gondoltam volna hernyó korában hogy majd ilyen szép pillangó lesz belőle, de tartok tőle, hogy Keenum már túl van a báb formáján és ennyit tud. Használhatjuk jobban, használhatjuk többet a nála jobb játékosokat #30#28, de egy 15öshöz mérhető védelem kéne mögé, hogy komolyan vegyenek minket, ahhoz meg nem 1 hanem 2 CB kéne...

Egy Kubiak szintű edzővel szerintem kb saját kezünkben lenne a sorsunk wild cardra. Oké, az még messze a Rams 2.0tól, de akkor még csak a game time decisionökről beszéltem.

Mindegy, párszor még szóba fog jönni, remélem az új edzőnél kiderül, hogy mit tud a roster és nem egy újabb kókler jön.
A sorsolás sajnos sokkal könnyebb nem lesz, mert elsősorban a KC és a Bolts miatt ilyen kva nehéz, de első lépésnek nekem az is elég lenne, ha AFCW 3. helyén csípnénk el 6th seedet.
Az is lehet hogy nem sikerül, de a csapat eredményei történelmi mélységekben, pedig a roster messze nem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én mondjuk továbbra sem látom azt az eszeveszett nagy talentet a csapatban, hogy itt egy HC-ra volnánk az SB-től. Az LB, CB, SS, WR, TE poszt szerintem teljesen lyukas, legjobb esetben is olcsó, fiatal világtalanok rohangálnak és próbálják nem lerontani a húzóembereket.

Rams 2.0 eléggé barokkos túlzásnak tűnik....

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
A QB kérdés tekintetében egy kicsit déja vu érzésem van, és akkor lesz igazán, ha továbbra is Keenumban gondolkodunk. Tudom, hogy Tebow-nak voltak mindhalálig kitartó hívei, de azért az ő idejében a legjobb megoldás mégiscsak a Coltsnak már nem kellő vénember volt. És az a megoldás ki is tartott kiválóan évekig, de amikor visszavonult, megint egy kicsit úgy érzem, ott vagyunk, mint előtte. És nem akarom az irányító szerepét túlbecsülni, de tény, hogy az nemcsak egy passzológép, hanem valamennyire csapatkapitány pozició is. Pszichikailag is vezetnie kell a csapatot, ahogy ezt a 18-as meg is tette, még akkor is, amikor már dobni alig tudott. Pusztán a jelenléte látványosan önbizalmat adott a csapatnak. Jó, értem, hogy ott nem egyszerűen egy jó irányítóról beszélünk, hanem Peyton Manningről, a történelem egyik legnagyobb irányítójáról. Mégis, mindezt figyelembe véve tényleg nem tudom, hogy most ki lehet-e mászni a kialakuló ban lévő losing culture-ból egy Keenum szintű irányítóval.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Black, vélemény?
#JC6
Miről?

A meccsről ez volt a véleményem


VJ esélyeiről, az hogy 0. Igazából nem is nagyon titkolta Elway már a meccs előtt se. Én azt mondtam az öltözőtől függhet a sorsa, nos amikor beszólt Von Millernek 3 offsiede-ja miatt, ott el is vesztette az illúzióját is annak, hogy bárki vele lenne...

Keenum nagyon szar volt. Egy meccs alapján nem ítélek meg senkit, de egész sezont nézve is nagyon Siamianiek a számai. Szezon előtt arról értekeztem, hogy Zimmer előtt és Zimmer után 2 különböző QB volt Siemian, és kételkedtem benne, hogy mi a Zimmer utánit látjuk. Nem tudom hogy valahol a kettő között van, vagy ott ahol St. Louisban volt...
Akárhogy is nem hosszú távú megoldás. Azért kirúgni, hogy ki legyen rúgva, fölösleges, elég sok garantáltja van jövőre, szóval szerintem maradni fog, és nem is baj, de 2020-ra nem vele terveznék.
Egyetértek egyébként az előttem szólóval, nevezhetjük System QB-nak abban az értelemben, hogy ha az erősségeire szabjuk a játékot, akkor el lehet vele a csapat, de ez nem azt jelenti, hogy hátra kell, hátra lehet dőlni, hanem keresni kell azt, akivel szintet lép a csapat.
Van egy szegény ember Alex Smith-e nálunk - most azt kell mondjam nagyon szegény emberé - de ez csak arra elég, hogy kereshessük a szegény ember Mahomesét. Előbb persze a szegény ember Reidét kéne megtalálni, de evvan...
Amúgy Siemian 2017-nél jobb, I dare say Siemian 2016nál is, nem feltétlen számaiban, de fel-felvillantott olyan megoldásokat, amik a macska képességeit egyszerűen meghaladták volna. Megér-e ez +sok milliót? Nem. De előbb a tudást nézzük ne a pénzt...
Hogy draftoljunk mögé egy rookiet az elsőre nagyon logikusnak hangzik ugyan, de egyáltalán nem biztos, hogy lesz lehetőségünk megfelelőt húzni. Még egy bust nem kell. Lehet pár év múlva hibának nézzük majd Allen, Rosen vagy LJ kihagyását, de olyat akiben a stáb nem bízik ne is húzzon, mert akkor a talent se jön ki.

Potens edzői stábbal mi lenne?
Rams 2.0. Nem csak én érzek annyi szunnyadó talentet ebben a csapatban, hanem azok is akik arra kapják a pénzüket, hogy ne egy beharangozóban ne csak a sztárneveket tudják felsorolni, mint Mahomes, Tyrek Hill, stb, hogy tudjá a Chargers már LA-ben van nem San Diegoban, hogy nézzék a meccseket, és tudják Hunter Henry egész évben nem játszott, hogy tudják DJ már nem a Chiefsben nincs, hanem a ligában se. Olyan tényleges szakértők, akik szavai a múltban gyakran igaznak bizonyultak számokkal tudják alátámasztani, hogy az idei Broncos sokkal jobb csapat, mint a mérlege mutatja. A hbiások VJ, Musgrave és Woods.

Szarabb edző mint VJ?
Nehéz. Azt hiszem Hue most már örökös no1 lesz, Bajusz, Reeves, Fox nekik vannak sikereik is, részsikerei Lewisnak is vannak, VJ közelébe nem került ennek. Én JMDvel hasonlítanám össze, de ha szétválasztom JMD GM tevékenyésgét HC tevékenyésgétől, akkor VJ simán alulmúlja. Össze se lehet gyűjteni az összes negatív franshise rekordot amit megdönött, a sorozatokat amiket megszakított.
Hue verhetetlen az biztos, de neki is sikerült nem csak lerombolni a winning culture-t, hanem losing culture-t építeni, ebbe be lehet ragadni, innen nehéz lesz kitörni. Egy McCoy egy Norv Turner egy Gase egy oké kerettel rövid távon sikereket értek el, még Rex Ryan is, ha 2 éve jönnek, rögtön wild card, legfeljebb lassabb de biztos hanyatlás. Most ahol a Broncos van, ilyen másodvonalas HC-k innen nem hinném hogy ki tudják rántani. Egy jó HC viszont ezzel a Talent Levellel még mindig nagyon sokra viheti. Akár rögtön is.

Mikor volt ilyen sérüléshullám?
2013-ban. Akkor Super Bowlt játszottunk. Csak míg mindenki a LOBról áradozott és rajtunk gúnyolódott a történelem elfelejtette, hogy nem volt Von Miller, Chris Harris Jr, Wolfe, Clady, Vick hogy csak néhány kezdőt mondjak 3 All Pro-val...

Flacco bridge QB-nak jobb lenne mint Keenum, de nem lenne jó 2 olyan QB-ra nagyon sok pénzt elkölteni akik közül egyik se a jövő. Akkor se ha egyikre DM formájában...

HC-kat még nem tudom. Majd ha jönnek a hírek hogy kik érkeznek interjúra, akkor elvégzem a background searchöt a konkrét nevekre. Nincs cant miss név, de számomra McVay se volt az. Harbaugh lehet esetleg az a szegény ember Andy Reidje, de tartok tőle, hogy egyre kevésbé aktuális az a közös megegyezéssel távozás és azt se tudom hogy olyan jól sülne-e el nálunk, mint a rozmár odaát és nem csak mi lennénk versenyben érte.
Én is alig várom már VJ menesztését, meg a potenciális névsort, de sajnos még egy gyalázatos produkciót végig kell nézni VJ bamba képével az oldal vonal mellett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Az a kérdésem lenne, hogy szerintetek kik lehetnek elképzelhetőek jövőre a Broncosnál mint HC-k???

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Black, vélemény?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Szerintem draftoljatok Kenum mellé egy rookiet. Mikor számára kezelhető volt a play hívás, haladtatok simàn. Kell egy jó coach team, Kenum mellett kinevelni egy qbt a jövőnek. Azért ez a D képes életben tartani benneteket.
több mint 5 éve
OmahaST18 Denver Broncos 11
nem tudom mikor volt ilyen nagy sérülés hullám mint idén, de gyakorlatilag teljesen elfogytunk végére. Kezdők nagyon kevesen maradtak. Nyilván nem is erdemeltunk idén playoffot, bár meglepődtem hogy volt ra esély. Sztem az alapmagja a csapatnak teljesen jó, csak a lyukat kellene kitomni. Meghatározó játékosokban még van pár év bőven: Harris Jr, Sanders, Miller, s.Harris, Parradis, Leary és a a fiatalok: Sutton, Lindsy, Chubb. Korrekt vagyis csak 1 fokkal jobb edzői stábbal simán jók lennénk. Cleveland elleni meccsig épphogy kikaptunk mikor vereséget szenvedtünk pl Kansas, Houston. Jó igen a Jets ellen volt teljes vakság a csapattól. Én bizakodok ahogy a többiek is mondtak hogy jó FA piaccal lesz keresni valónk. Go Broncos!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mindenesetre ott tartunk, hogy Siemiant “sírjuk” vissza, de legalább hozzá hasonlítjuk a qb-nkat. Azért ez a legalja. Kettő teljesen feleslegesen elégetett év. És kurvára nem látszik, hogyan újjulunk meg, mint annyi csapat. Most ott tartunk, hogy az Oakland sokkal jobb állapotban várja a jövő évet, mint mi. Pedig ők tényleg nagyon mélyen voltak idény közben. A VJ sztori eldőlt, ezen már felesleg aggódni.
Zalán
Én most pozitív vagyok. Ha tudnánk találni egy potens stábot, plusz jönne hozzá az ideit megközelítő draft és pár komolyabb FA igazolás simán po csapat lehetünk. Persze sok a ha, de a játékosokban már idén is benne volt a PO.
És azért VJ-nel rosszabb HC-t ha akarnánk se tudnánk találni 😀
roberto23
Hue?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 274
Hát nem tudom, ha az utóbbi 1-2 szezon alapján kategorizálni kéne a QB-kat:

1. kecskék (tb12, arod, brees)
2. játékosok akik most vannak legalább olyan jók, mint a fentiek, de disgrace egy sorba írni a nevüket (wilson, mahomes)
3. topkategóriás franchise QB-k (rivers etc)
4. az előző polcnál valamivel gyengébb franchise QB-k, akiket többnyire azért fizetnek meg, mert nincs jobb (stafford, cousins etc)
5. irányítók akiket túlzás lenne sima system QB-nak nevezni, de a franchise irányító még ennél is nagyobb lenne (goff)
6. system QB-k, akik rendszerben képesek megütni egy bizonyos szintet, amivel a csapatuk még képes kihozni a bennük lévő potenciált, és nem bukják el alapból a PO lehetőségét (flacco)
7. Semmirekellő irányítók akikkel kapcsolatban rendszerint az alábbi kérdések vetődnek fel:
- ezt minek draftolták?
- mikor akar már visszavonulni?
- ezt mégis ki a tököm fizette meg?
- hogyan került ez egy nfl csapat kezdőqb posztjára?

Keenum itt nálam a 6. polcon van, Siemianék pedig a hetediken.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Mindenesetre ott tartunk, hogy Siemiant “sírjuk” vissza, de legalább hozzá hasonlítjuk a qb-nkat. Azért ez a legalja. Kettő teljesen feleslegesen elégetett év. És kurvára nem látszik, hogyan újjulunk meg, mint annyi csapat. Most ott tartunk, hogy az Oakland sokkal jobb állapotban várja a jövő évet, mint mi. Pedig ők tényleg nagyon mélyen voltak idény közben. A VJ sztori eldőlt, ezen már felesleg aggódni.
Zalán
Én most pozitív vagyok. Ha tudnánk találni egy potens stábot, plusz jönne hozzá az ideit megközelítő draft és pár komolyabb FA igazolás simán po csapat lehetünk. Persze sok a ha, de a játékosokban már idén is benne volt a PO.
És azért VJ-nel rosszabb HC-t ha akarnánk se tudnánk találni 😀
roberto23
Jeff Fisher.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 770 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mindenesetre ott tartunk, hogy Siemiant “sírjuk” vissza, de legalább hozzá hasonlítjuk a qb-nkat. Azért ez a legalja. Kettő teljesen feleslegesen elégetett év. És kurvára nem látszik, hogyan újjulunk meg, mint annyi csapat. Most ott tartunk, hogy az Oakland sokkal jobb állapotban várja a jövő évet, mint mi. Pedig ők tényleg nagyon mélyen voltak idény közben. A VJ sztori eldőlt, ezen már felesleg aggódni.
Zalán
Én most pozitív vagyok. Ha tudnánk találni egy potens stábot, plusz jönne hozzá az ideit megközelítő draft és pár komolyabb FA igazolás simán po csapat lehetünk. Persze sok a ha, de a játékosokban már idén is benne volt a PO.
És azért VJ-nel rosszabb HC-t ha akarnánk se tudnánk találni 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Jó, de akkor nézd meg a többi QB-t is a ligában. Ki az, aki Keenumnál biztosan jobb, és elérhető mondjuk egy évre amíg az esetlegesen draftolt rookie-t felépítjük? Én nem igazán látok ilyet.

Tartom, hogy Keenummal sokkal jobban jártunk, mintha megadtuk volna Cousinsnak a garantált szupermaxot négy évre, vagy kivesszük 1/5-ön Allent vagy Rosent, akik nem is tetszettek Elwayéknek (Chubb helyett). Annál meg pláne jobb, mintha megadtuk volna a Phillynek az első kört Folesért. Ezek az opciók voltak, szerintem ezek közül Keenum volt a legjobb deal. Annyira meg bőven nincs vakon, mint Bortles, Eli és társaik.

Ez Keenummal is egy PO-csapat lehetne, ha nem jön be a sérüléshullám, és egy kompetens stáb lenne az oldalvonalnál. Úgyhogy szerintem elég csak ott rendet tenni. Építsünk egy jó stábot, húzzunk be 3-4 használható játékost FA-ról, és produkáljunk és hasonló A+-os draftot, mint tavasszal. Ha ezek meglesznek, jó esélyünk lesz jövőre a PO-ra, Keenummal és ha úgy van, egy frissen draftolt QB-val mögötte.
Cruyffista
Flacco.
KeyG
szart a fosra? 😀
Negritis
Ez a Broncos mentalitas QB posztot nezve az utobbi idoben nem? 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers