NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Hát nem tudom, ha az utóbbi 1-2 szezon alapján kategorizálni kéne a QB-kat:

1. kecskék (tb12, arod, brees)
2. játékosok akik most vannak legalább olyan jók, mint a fentiek, de disgrace egy sorba írni a nevüket (wilson, mahomes)
3. topkategóriás franchise QB-k (rivers etc)
4. az előző polcnál valamivel gyengébb franchise QB-k, akiket többnyire azért fizetnek meg, mert nincs jobb (stafford, cousins etc)
5. irányítók akiket túlzás lenne sima system QB-nak nevezni, de a franchise irányító még ennél is nagyobb lenne (goff)
6. system QB-k, akik rendszerben képesek megütni egy bizonyos szintet, amivel a csapatuk még képes kihozni a bennük lévő potenciált, és nem bukják el alapból a PO lehetőségét (flacco)
7. Semmirekellő irányítók akikkel kapcsolatban rendszerint az alábbi kérdések vetődnek fel:
- ezt minek draftolták?
- mikor akar már visszavonulni?
- ezt mégis ki a tököm fizette meg?
- hogyan került ez egy nfl csapat kezdőqb posztjára?

Keenum itt nálam a 6. polcon van, Siemianék pedig a hetediken.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Mindenesetre ott tartunk, hogy Siemiant “sírjuk” vissza, de legalább hozzá hasonlítjuk a qb-nkat. Azért ez a legalja. Kettő teljesen feleslegesen elégetett év. És kurvára nem látszik, hogyan újjulunk meg, mint annyi csapat. Most ott tartunk, hogy az Oakland sokkal jobb állapotban várja a jövő évet, mint mi. Pedig ők tényleg nagyon mélyen voltak idény közben. A VJ sztori eldőlt, ezen már felesleg aggódni.
Zalán
Én most pozitív vagyok. Ha tudnánk találni egy potens stábot, plusz jönne hozzá az ideit megközelítő draft és pár komolyabb FA igazolás simán po csapat lehetünk. Persze sok a ha, de a játékosokban már idén is benne volt a PO.
És azért VJ-nel rosszabb HC-t ha akarnánk se tudnánk találni 😀
roberto23
Jeff Fisher.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 775 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mindenesetre ott tartunk, hogy Siemiant “sírjuk” vissza, de legalább hozzá hasonlítjuk a qb-nkat. Azért ez a legalja. Kettő teljesen feleslegesen elégetett év. És kurvára nem látszik, hogyan újjulunk meg, mint annyi csapat. Most ott tartunk, hogy az Oakland sokkal jobb állapotban várja a jövő évet, mint mi. Pedig ők tényleg nagyon mélyen voltak idény közben. A VJ sztori eldőlt, ezen már felesleg aggódni.
Zalán
Én most pozitív vagyok. Ha tudnánk találni egy potens stábot, plusz jönne hozzá az ideit megközelítő draft és pár komolyabb FA igazolás simán po csapat lehetünk. Persze sok a ha, de a játékosokban már idén is benne volt a PO.
És azért VJ-nel rosszabb HC-t ha akarnánk se tudnánk találni 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Jó, de akkor nézd meg a többi QB-t is a ligában. Ki az, aki Keenumnál biztosan jobb, és elérhető mondjuk egy évre amíg az esetlegesen draftolt rookie-t felépítjük? Én nem igazán látok ilyet.

Tartom, hogy Keenummal sokkal jobban jártunk, mintha megadtuk volna Cousinsnak a garantált szupermaxot négy évre, vagy kivesszük 1/5-ön Allent vagy Rosent, akik nem is tetszettek Elwayéknek (Chubb helyett). Annál meg pláne jobb, mintha megadtuk volna a Phillynek az első kört Folesért. Ezek az opciók voltak, szerintem ezek közül Keenum volt a legjobb deal. Annyira meg bőven nincs vakon, mint Bortles, Eli és társaik.

Ez Keenummal is egy PO-csapat lehetne, ha nem jön be a sérüléshullám, és egy kompetens stáb lenne az oldalvonalnál. Úgyhogy szerintem elég csak ott rendet tenni. Építsünk egy jó stábot, húzzunk be 3-4 használható játékost FA-ról, és produkáljunk és hasonló A+-os draftot, mint tavasszal. Ha ezek meglesznek, jó esélyünk lesz jövőre a PO-ra, Keenummal és ha úgy van, egy frissen draftolt QB-val mögötte.
Cruyffista
Flacco.
KeyG
szart a fosra? 😀
Negritis
Ez a Broncos mentalitas QB posztot nezve az utobbi idoben nem? 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mindenesetre ott tartunk, hogy Siemiant “sírjuk” vissza, de legalább hozzá hasonlítjuk a qb-nkat. Azért ez a legalja. Kettő teljesen feleslegesen elégetett év. És kurvára nem látszik, hogyan újjulunk meg, mint annyi csapat. Most ott tartunk, hogy az Oakland sokkal jobb állapotban várja a jövő évet, mint mi. Pedig ők tényleg nagyon mélyen voltak idény közben. A VJ sztori eldőlt, ezen már felesleg aggódni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Jó, de akkor nézd meg a többi QB-t is a ligában. Ki az, aki Keenumnál biztosan jobb, és elérhető mondjuk egy évre amíg az esetlegesen draftolt rookie-t felépítjük? Én nem igazán látok ilyet.

Tartom, hogy Keenummal sokkal jobban jártunk, mintha megadtuk volna Cousinsnak a garantált szupermaxot négy évre, vagy kivesszük 1/5-ön Allent vagy Rosent, akik nem is tetszettek Elwayéknek (Chubb helyett). Annál meg pláne jobb, mintha megadtuk volna a Phillynek az első kört Folesért. Ezek az opciók voltak, szerintem ezek közül Keenum volt a legjobb deal. Annyira meg bőven nincs vakon, mint Bortles, Eli és társaik.

Ez Keenummal is egy PO-csapat lehetne, ha nem jön be a sérüléshullám, és egy kompetens stáb lenne az oldalvonalnál. Úgyhogy szerintem elég csak ott rendet tenni. Építsünk egy jó stábot, húzzunk be 3-4 használható játékost FA-ról, és produkáljunk és hasonló A+-os draftot, mint tavasszal. Ha ezek meglesznek, jó esélyünk lesz jövőre a PO-ra, Keenummal és ha úgy van, egy frissen draftolt QB-val mögötte.
Cruyffista
Flacco.
KeyG
szart a fosra? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Jó, de akkor nézd meg a többi QB-t is a ligában. Ki az, aki Keenumnál biztosan jobb, és elérhető mondjuk egy évre amíg az esetlegesen draftolt rookie-t felépítjük? Én nem igazán látok ilyet.

Tartom, hogy Keenummal sokkal jobban jártunk, mintha megadtuk volna Cousinsnak a garantált szupermaxot négy évre, vagy kivesszük 1/5-ön Allent vagy Rosent, akik nem is tetszettek Elwayéknek (Chubb helyett). Annál meg pláne jobb, mintha megadtuk volna a Phillynek az első kört Folesért. Ezek az opciók voltak, szerintem ezek közül Keenum volt a legjobb deal. Annyira meg bőven nincs vakon, mint Bortles, Eli és társaik.

Ez Keenummal is egy PO-csapat lehetne, ha nem jön be a sérüléshullám, és egy kompetens stáb lenne az oldalvonalnál. Úgyhogy szerintem elég csak ott rendet tenni. Építsünk egy jó stábot, húzzunk be 3-4 használható játékost FA-ról, és produkáljunk és hasonló A+-os draftot, mint tavasszal. Ha ezek meglesznek, jó esélyünk lesz jövőre a PO-ra, Keenummal és ha úgy van, egy frissen draftolt QB-val mögötte.
Cruyffista
Flacco.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
macska teljesen szétesett a végére és VJ nem tudta volna összerakni
Keenum ennyivel van előrébb hogy nehezebben törik össze (sztem)
de képességekben kb ugyanott vannak a rutin ami Case felé billenti a mérleget

de én is tartom hogy ha értelmesen draftolunk + jön egy vállalható stáb (nem, direkt nem elitet írok) akkor már bőven meglehet a PO, idén is meglehetett volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Én jelenleg azt nem látom, hogy mennyivel vagyunk annál előrébb, mintha megtartottuk volna egy pár milliós szerződéssel Siemiant. Szerintem nem sokkal, de persze a sportban nincsen "ha", szóval nem tudhatjuk, hogy mi lett volna, ha Sanders nem sérül le, bár más komoly változás az utóbbi 3 hétben nem volt, ő meg újra a szezon eleji formáját kezdte idézni, talán azért, mert elkezdték az ellenfelek a futásokat megfog és őt megdobatni...

Sajnos ha megnézi az ember a statisztikáit, akkor az látszik, hogy minden meccsünkben, amit elvesztettünk a 2. hét után, ott ő 33-nál többet passzolt, ahol kevesebbet, ott nyertünk, ha nem megy a futójáték, akkor az ő kezébe adva a meccset nem jön a győzelem, nekem így tűnik...

Eli egyébként hogy jön ide? Jelenleg ő 37 évesen 92.7-es rating-el dobálgat 19 TD 10 INT mellett, szemben Kínom 81.4 17 TD 14 INT "teljesítményével" és a Giants se áll sokkal rosszabbul nálunk... 😛
StormST
Azért azt se felejtsük el, hogy a Seattle, Raiders és Chargers elleni meccseken végigtolt három game-winning drive-ot. Sőt, továbbmegyek: a texans ellen is megcsinálta a fg-pozíciót, mcmanus kihagyta. Vagy: a browns ellen a 30-yardosig jutottunk volna el az utolsó másodpercekben, ha nem fújják vissza a nagy játékot egy kamufújással.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, de akkor nézd meg a többi QB-t is a ligában. Ki az, aki Keenumnál biztosan jobb, és elérhető mondjuk egy évre amíg az esetlegesen draftolt rookie-t felépítjük? Én nem igazán látok ilyet.

Tartom, hogy Keenummal sokkal jobban jártunk, mintha megadtuk volna Cousinsnak a garantált szupermaxot négy évre, vagy kivesszük 1/5-ön Allent vagy Rosent, akik nem is tetszettek Elwayéknek (Chubb helyett). Annál meg pláne jobb, mintha megadtuk volna a Phillynek az első kört Folesért. Ezek az opciók voltak, szerintem ezek közül Keenum volt a legjobb deal. Annyira meg bőven nincs vakon, mint Bortles, Eli és társaik.

Ez Keenummal is egy PO-csapat lehetne, ha nem jön be a sérüléshullám, és egy kompetens stáb lenne az oldalvonalnál. Úgyhogy szerintem elég csak ott rendet tenni. Építsünk egy jó stábot, húzzunk be 3-4 használható játékost FA-ról, és produkáljunk és hasonló A+-os draftot, mint tavasszal. Ha ezek meglesznek, jó esélyünk lesz jövőre a PO-ra, Keenummal és ha úgy van, egy frissen draftolt QB-val mögötte.
Cruyffista
Én jelenleg azt nem látom, hogy mennyivel vagyunk annál előrébb, mintha megtartottuk volna egy pár milliós szerződéssel Siemiant. Szerintem nem sokkal, de persze a sportban nincsen "ha", szóval nem tudhatjuk, hogy mi lett volna, ha Sanders nem sérül le, bár más komoly változás az utóbbi 3 hétben nem volt, ő meg újra a szezon eleji formáját kezdte idézni, talán azért, mert elkezdték az ellenfelek a futásokat megfog és őt megdobatni...

Sajnos ha megnézi az ember a statisztikáit, akkor az látszik, hogy minden meccsünkben, amit elvesztettünk a 2. hét után, ott ő 33-nál többet passzolt, ahol kevesebbet, ott nyertünk, ha nem megy a futójáték, akkor az ő kezébe adva a meccset nem jön a győzelem, nekem így tűnik...

Eli egyébként hogy jön ide? Jelenleg ő 37 évesen 92.7-es rating-el dobálgat 19 TD 10 INT mellett, szemben Kínom 81.4 17 TD 14 INT "teljesítményével" és a Giants se áll sokkal rosszabbul nálunk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Egyébként szerintem nem most fogunk QB-t húzni. Már a szezon legelején is írtam, hogy nagyon nagy a különbség a mostani és a jövő évi class között, de a különbség csak nőtt. Nem véletlen, hogy a no1 irányító prospectnek kikiáltott Herbertet jelenleg csak az első kör második felébe várják. Haskins az egyetlen top10-be várt irányító, őt a Jagshez mondják. És ezek közül egyik sem olyan hű de hű de.... Ha Grier bent lesz a második körben, őt érdemes lehet megpróbálni, de amúgy rajta kívül senkinek nem örülnék.

Nagyon adná magát az első három körben egy cornerback-elkapó-OT picksor, kiegészülve egy DT-vel. Ezekre a posztokra meg pont, hogy átlagon felüli class jön most ki.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Jó, de akkor nézd meg a többi QB-t is a ligában. Ki az, aki Keenumnál biztosan jobb, és elérhető mondjuk egy évre amíg az esetlegesen draftolt rookie-t felépítjük? Én nem igazán látok ilyet.

Tartom, hogy Keenummal sokkal jobban jártunk, mintha megadtuk volna Cousinsnak a garantált szupermaxot négy évre, vagy kivesszük 1/5-ön Allent vagy Rosent, akik nem is tetszettek Elwayéknek (Chubb helyett). Annál meg pláne jobb, mintha megadtuk volna a Phillynek az első kört Folesért. Ezek az opciók voltak, szerintem ezek közül Keenum volt a legjobb deal. Annyira meg bőven nincs vakon, mint Bortles, Eli és társaik.

Ez Keenummal is egy PO-csapat lehetne, ha nem jön be a sérüléshullám, és egy kompetens stáb lenne az oldalvonalnál. Úgyhogy szerintem elég csak ott rendet tenni. Építsünk egy jó stábot, húzzunk be 3-4 használható játékost FA-ról, és produkáljunk és hasonló A+-os draftot, mint tavasszal. Ha ezek meglesznek, jó esélyünk lesz jövőre a PO-ra, Keenummal és ha úgy van, egy frissen draftolt QB-val mögötte.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Nem az volt a brainfart, azt csak simán elbaszta, igaz elég emberesen, de ott már egyrészt mindegy volt, másrészt tényleg bele volt kényszerítve. A brainfart az első INT volt, 4 emberes coverage-be akarta bedobni és kb. fél méterrel az embere fölé dobta...

Igen, csinált szép dolgokat is, de kulcs helyzetekben megint hibázott, többször is. Én továbbra is csak egy nagyond drága "Siemian-nál picivel ha jobb" QB-nak érzem, 21 misit fog keresni 2019-ben, ahhoz ez édes kevés az én szememben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én nem írnám le Keenum-ot, azért pofa kell ahhoz egy edzőtől hogy -13-nál a saját 8 yardosodról 3:30-nál 4&14-re belekényszerítsd a QB-dat egy passzba...
(Tudom nem erre célzol Storm, de hidd el nekem, egy másik stáb keze alatt sokkal jobb lehetne a srác)

Szerintem van benne potenciál, a hibái ellenére, de úgy gondolom rossz a rendszer amit ráírtak. Nem mondom hogy megváltó, de simán használható QB és a csapat is - ha nem is simán - de PO csapat.

Elway azt az évet nagyon elszúrta (már azon a bizonyos sokat emlegetett reggelin).

A viszont nem látásra VJ.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
VJ és Kínom pakolhatja egymás bőröndjét és mehetnek isten hírével...

Ilyen mélyen nagyon régen nem láttam a csapatot, 11 zászló, delay of the game 4&1-nél, sétálgató játékos miatt 12 men on the field, ST faszságok, brainfart INT Kínomtól újra és így megvan az első back-to-back loosing season 45 év után...

Nem tudom mi más kellhet még, hogy repüljön VJ, nagyon remélem, hogy semmi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Először is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek. Másodszor pedig egy olyan kérdésem lenne, hogy a templomok ugye az ünnepek alatt is nyitva vannak?

A PO-ba jutó csapatok közül a Kansas a legszimpatikusabb, nekik fogok szurkolni. Úgy érzem gyónnom kell.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ismer valaki Elway baráti körében valami potens edző félét? 😀

Ha már Józsi bá repül, gondolom ott fog körbenézni a drágalátos GM úr
flzoli
Nem Elwayé Kubiaké, és most tán kisebb az esély, hogy új állás után néz januárban, mint volt pár hete, de itt van egy konkrét rumor
 www.cbssports.com/nfl/news/broncos-are-planning-to-fire-vance-joseph-hopeful-of-interviewing-john-harbaugh-should-he-become-available/

Pár hete egy Kubiak elhintette, hogy szívesen lenne újra OC. Ha Harbaugh jönne, erős esélyes lenne OC-nak.
Hogy jól járnánk-e ezzel, azt még nem tudom
Black_Adder
Nem arról van szó, hogy Harbaugh marad Baltimore-ban, akármi is az idény vége? Mondjuk én Jimet viszont elnézném, kövezzetek meg. Én nagyon bírtam azt a Friscót, amit ő rakott össze.
Zalán
Pár hete az volt, hogy közös megegyezéssel távozik posztjáról szezon végén. Azóta 6 meccsből nyertek 5-öt és 1 győzelemre vannak a POról. Ez lehet megváltoztatta a dolgokat mostanra.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ismer valaki Elway baráti körében valami potens edző félét? 😀

Ha már Józsi bá repül, gondolom ott fog körbenézni a drágalátos GM úr
flzoli
Nem Elwayé Kubiaké, és most tán kisebb az esély, hogy új állás után néz januárban, mint volt pár hete, de itt van egy konkrét rumor
 www.cbssports.com/nfl/news/broncos-are-planning-to-fire-vance-joseph-hopeful-of-interviewing-john-harbaugh-should-he-become-available/

Pár hete egy Kubiak elhintette, hogy szívesen lenne újra OC. Ha Harbaugh jönne, erős esélyes lenne OC-nak.
Hogy jól járnánk-e ezzel, azt még nem tudom
Black_Adder
Nem arról van szó, hogy Harbaugh marad Baltimore-ban, akármi is az idény vége? Mondjuk én Jimet viszont elnézném, kövezzetek meg. Én nagyon bírtam azt a Friscót, amit ő rakott össze.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ismer valaki Elway baráti körében valami potens edző félét? 😀

Ha már Józsi bá repül, gondolom ott fog körbenézni a drágalátos GM úr
flzoli
Nem Elwayé Kubiaké, és most tán kisebb az esély, hogy új állás után néz januárban, mint volt pár hete, de itt van egy konkrét rumor
 www.cbssports.com/nfl/news/broncos-are-planning-to-fire-vance-joseph-hopeful-of-interviewing-john-harbaugh-should-he-become-available/

Pár hete egy Kubiak elhintette, hogy szívesen lenne újra OC. Ha Harbaugh jönne, erős esélyes lenne OC-nak.
Hogy jól járnánk-e ezzel, azt még nem tudom

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A tulajdonosi szerkezet, President és CEO ideális világban független a HC-tól, OC-tól, DC-től. Előbbi nem fog rövid távon rendeződni, utóbbi Elway kezében van. Legfeljebb Ellis megint beleszól a csapat kárára, de ezt leszámítva a kettő mehet párhuzamosan.

JDR nem az első választásom lenne, a jövőt keressük ne a múltat, de amúgy nincs vele semmi probléma. Woodsnál jobb. Nem kell fegyverrel távol tartani, mint Slowikot, JMD-t meg majd VJ-t. Amúgy Martindale is tanulságos, ő is simán rajta lenne a listámon denveri tapasztalat alapján, most meg, eltelt 8 év, és nagyon jó védelmet rakott össze Baltimoreban.

szerk.: Csak Wyattnak:
Nem vonható semmilyen esetleges párhuzam Martindale és JMD között 😛

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
tudom nem a legszexibb név, de JDR as DC?
Negritis
annak nem rossz, mondjuk nálunk 3 év alatt nem tudott védelmet faragni.
Amadeus
előtte a jags-nál sem ment neki mikor HC volt
de ha csak DC sztem van rá esély hogy működjön

nyilván ha vna jobb legyen, de 1nek sztem belefér
Negritis
2012-ben top5 védelmünk volt, 2014-ben top10. Ami azt illeti, a 2012-es csapat erősebb volt, mint a 2015ös.
Viszont ha válogatni lehet, nem szeretnék 2 gap védelmet.

De előbb HCt találjunk, az egyik felkapott név úgy is Fangio lesz, az ő érkezése pl szeirntem alapból kizárná JDR-t mint DC-t.
Black_Adder
De előbb tulajdonosi szerkezetet találjunk, aztán President and CEO-t, aztán HC-t, aztán OC-DC-t, aztán drafton legalább olyan játékosokat, mint idén.
Ennek a csapatnak nem JDR problémája van. Én őt többé nem szeretném a csapat környékén látni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
tudom nem a legszexibb név, de JDR as DC?
Negritis
annak nem rossz, mondjuk nálunk 3 év alatt nem tudott védelmet faragni.
Amadeus
előtte a jags-nál sem ment neki mikor HC volt
de ha csak DC sztem van rá esély hogy működjön

nyilván ha vna jobb legyen, de 1nek sztem belefér
Negritis
2012-ben top5 védelmünk volt, 2014-ben top10. Ami azt illeti, a 2012-es csapat erősebb volt, mint a 2015ös.
Viszont ha válogatni lehet, nem szeretnék 2 gap védelmet.

De előbb HCt találjunk, az egyik felkapott név úgy is Fangio lesz, az ő érkezése pl szeirntem alapból kizárná JDR-t mint DC-t.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
tudom nem a legszexibb név, de JDR as DC?
Negritis
annak nem rossz, mondjuk nálunk 3 év alatt nem tudott védelmet faragni.
Amadeus
előtte a jags-nál sem ment neki mikor HC volt
de ha csak DC sztem van rá esély hogy működjön

nyilván ha vna jobb legyen, de 1nek sztem belefér
Negritis
Wade papa komoly kontraszt volt neki azért nálatok. Shany amúgy nem lenne rossz irány egy rookie QB-val, lehetőleg egy passzolni tudóval, nem ilyen RG3 szerűvel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
tudom nem a legszexibb név, de JDR as DC?
Negritis
annak nem rossz, mondjuk nálunk 3 év alatt nem tudott védelmet faragni.
Amadeus
előtte a jags-nál sem ment neki mikor HC volt
de ha csak DC sztem van rá esély hogy működjön

nyilván ha vna jobb legyen, de 1nek sztem belefér

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
tudom nem a legszexibb név, de JDR as DC?
Negritis
annak nem rossz, mondjuk nálunk 3 év alatt nem tudott védelmet faragni.

criminal lawyer or criminal lawyer?