NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már szerencsejáték, én simán bepróbálnám Robert Griffin-t a Ravens-ből. Nem volt ő akkora kókler régen, csak kérdés, hogy a sérülések után maradt-e még valami belőle.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
És ha valaki az erős karja mellé magas is?
ulpianus
Bármelyik újgenerációs geek kockára illik a leírás. Igaz, jó eséllyel csak az egyik karja erősebb
flzoli

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És ha valaki az erős karja mellé magas is?
ulpianus
Bármelyik újgenerációs geek kockára illik a leírás. Igaz, jó eséllyel csak az egyik karja erősebb

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
És ha valaki az erős karja mellé magas is?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
én majd akkor izgulok rá a cellingre ha egyből kihozunk valamit. Addig meg nem érdekel az armstrength sem Brissettnél sem Locknál, olyan QB érdekel, aki tud játszani. Most.
Új stáb lehet sikeresebb lesz, visszalépést nehéz lenne elképzelni, de a stagnálás sajnos opció.
Jöjjön egy QB akinek a decision making, progression, meg ezek a biggest strengthjei és felugrok a wagonra, de a focizni nem tudó erős karokból már túl sokat láttam. Majd ha egy tényleg működik, veletek örülök, addig maradok szkeptikus.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértek, Brissett szerintem még Keenumtól is nagyon messze van. Mullens már érdekesebb kérdés, de nyilván nem apróért árulják. Akkor meg már húzzuk ki a drafton Griert azzal a pickkel. Nincs olyan esetlegesen elérhető QB a piacon, akit hozni kéne, szerintem.
Cruyffista
Szerintem Brissett jobb, mint Mullens, csak Mullens-t Shanahan irányítása alatt láttad, Brissettet meg egy fal nélküli, ötlettelen, futást erőltető, de ha a futás nem megy, fantáziátlanná váló Schotty offense-ben.

Érdekes felvetés egyébként, mert Brissett szerintem olyan típus akit Elway is szeret. Magas, erős felépítésű gyerek, bomba erős karral, aki lábon sem lassú, és nehéz levinni. Emellett kifejezetten pontosan dob. A "touch" nem az igazi, minden labdát megdob ezerrel, mint annak idején Favre tette, de mivel sokkal pontosabb, mint Lynch valaha is volt, ez nem deal breaker. Elway is agyondobta az elkapóit annak idején 5 yardra is. 😊

Persze (még?) félkész. Ha a tavaly Broncosba kellett volna helyt állnia, kudarcot vallott volna. Viszont egy Shanahan féle (vagy hasonló típusú) edző kezei alatt szerintem sokkal magasabb lehet a ceilingje, mint akár Mullensnek, akár Keenumnak. Shanahan pont azokat a hiányosságokat tudja elrejteni illetve segíteni azzal, hogy sok a "felprogramozott" (de imádjuk ezt a jelzőt manapság, de nem tudok rá jobb szót én sem) játék, amik Brissettnek problémát jelentenek jelenleg: a snap utáni lassú "feldolgozó képesség". Lassan tud végigmenni a readeken, idő kell neki. Ami egyébként nem deal breaker, pl. Watson se gyorsabb, vagy Wilson sem. Csak ők lábbal ússzák meg, Brissett meg annyira azért nem jó lábon. Shanahan sémából rásegít, nem kell annyit gondolkodni snap után. Ami a fejlődésre is ad időt, mert a post snap read sebesség is csak részben adottság, sok mindent tanulással is el lehet sajátítani, sokat lehet javulni szorgalommal is.

(Egyébként Brissett 1 évet eltöltött a 2017-es idénye óta a Frank Reich féle offense-ben. Igaz, csak cserepadon, de a cserepad is több ezer edzés snapet jelent egy számára barátibb, gyorsabb, kevesebb gondolkodást igénylő rendszerben. Ráadásul a tavalyi offseasonban sokáig ő vitte a 1st team offense-t is, amikor Luck még kis labdákat dobált. Nem zárom ki, hogy a srác emiatt az 1 év miatt ma már másképp festene a pályán, mint ahogy 2017-ben kinézett.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Nick Mullens szerintem olcsó. Játszott már és nem volt csalódás. Keenum mögé jó lesz, még őszre ki is szoríthatja. Biztosabb megoldásnak tűnik, mint a draft.



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Hát, mielőtt kimegyünk az FA-ra, jobban örülnék neki, ha előbb Pradisékat sikerülne megtartanunk. Btw, Keenum nyilván kezdeni fog, senki ne higgye azt, hogy Foles vagy Flacco meg ilyen arcok elhoznák ide a megváltást. Szépen elvezeti a csapatot még egy évig, aztán jön egy draftolt QB. Csak az a kérdés, hogy idén vagy jövőre.
Cruyffista
Én azt mondom, hogy idén. Sokkal jobb opció, hogy egy évet ül a padon Keenum mögött tanulni és fejlődni (a'la Kansas City Chiefs), minthogy rögtön a melyvizben találja magát.
Plusz egyre erősebbek a pletykák, hogy Elway tenyleg belezugott Lock-ba.
roberto23
Mint anno Lynchbe 😀


több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 280
Jajj ne. Lock szar.
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 775 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát, mielőtt kimegyünk az FA-ra, jobban örülnék neki, ha előbb Pradisékat sikerülne megtartanunk. Btw, Keenum nyilván kezdeni fog, senki ne higgye azt, hogy Foles vagy Flacco meg ilyen arcok elhoznák ide a megváltást. Szépen elvezeti a csapatot még egy évig, aztán jön egy draftolt QB. Csak az a kérdés, hogy idén vagy jövőre.
Cruyffista
Én azt mondom, hogy idén. Sokkal jobb opció, hogy egy évet ül a padon Keenum mögött tanulni és fejlődni (a'la Kansas City Chiefs), minthogy rögtön a melyvizben találja magát.
Plusz egyre erősebbek a pletykák, hogy Elway tenyleg belezugott Lock-ba.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 280
Hát, mielőtt kimegyünk az FA-ra, jobban örülnék neki, ha előbb Pradisékat sikerülne megtartanunk. Btw, Keenum nyilván kezdeni fog, senki ne higgye azt, hogy Foles vagy Flacco meg ilyen arcok elhoznák ide a megváltást. Szépen elvezeti a csapatot még egy évig, aztán jön egy draftolt QB. Csak az a kérdés, hogy idén vagy jövőre.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem a QB kérdést simán el lehet engedni, mert idén még tuti nem lesz Kínum kihajítva. Jön valaki mögé a draftról, esetleg a piacról, de ideális esetben kezdeni egyikük sem fog.

Ami érdekesebb, hogy a kérdéses posztokra (TE, WR, S, CB, estleg LB) kinézett-e Elway valami klasszis félét.

WR: Tate, Cobb, Tyrell Williams, Adam Humphries
Hát nem egy combos sor azért, hogy feltétlen bankot kéne robbantani értük

TE: Jared Cook, Eifert, Jesse James
A mostani állománynál jobbak (nem nehéz), de nem biztos kikerülnek a piacra.

ILB: Preston Brown, C.J. Mosley, Cory Littleton, Jordan Hicks, Kwon Alexander
Én innen tuti beajánlanám valakinek a nem elvetemülten sok pénzt.

S: Landon Collins, Earl Thomas, Tyrann Mathieu, Adrian Phillips, HaHa Clinton-Dix
Kevés az esély, hogy piacra kerüljenek, de hátha Fangio meg tud győzni valakit.

CB: Kareem Jackson, Ronald Darby, Bryce Callahan
Darby szerintem tök jól illene a csapatba, fényévekkel jobb mint Roby, de sajnos CB1 pénzt kér majd

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 280
Egyetértek, Brissett szerintem még Keenumtól is nagyon messze van. Mullens már érdekesebb kérdés, de nyilván nem apróért árulják. Akkor meg már húzzuk ki a drafton Griert azzal a pickkel. Nincs olyan esetlegesen elérhető QB a piacon, akit hozni kéne, szerintem.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
nem látom okát hogy miért cserélnénk Brissettért. Semmivel sem lennénk előrébb vele mint Keenummal.
Lehet fiatalabb, lehet olcsóbb, de ugyanúgy max rövidtávú megoldás, annak meg van Keenum és az ő kis deadmoneyja.

A Scangarello connection miatt egyéblént Mullens előbb jöhetne szóba, de arra ugyanez lenne a válaszom.

Amúgy nem túl nagy a mozgásterünk, de megoldható lenne egy FA QB, minden más kárára, de értelme csak akkor van, ha hosszú távú megoldásnak gondoljuk. Brissettet, Mulenst most annak gondolni óriási hiba, akkor is, ha később kiderül róluk az ellenkezője. Annyi alapján amennyit eddig láttunk belőlük, nem teszed fel rájuk a franchise jövőjét

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Ti mit gondoltok arról, hogyha cserélnénk Brissettért, mivel azt a szintet szerintem lehozná amit Keenum csak 5-6 évvel fiatalabb lenne??? Szerintetek mi lenne az ellenérték???

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 280
 twitter.com/Broncos/status/1088259643460276224
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 280
Én Mahomesnak szurkolok, beleszerettem a kölyökbe

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
egyszerű
go Rams (Talib, CJ)
Negritis
+ Phillips

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
egyszerű
go Rams (Talib, CJ)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 280
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 280
Na, akkor az edzői stáb pipa. Remélhetőleg egy jól lemenedzselt és draft következik.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Kupernek kifejezetten örülnék, a többi nevet azért jobban fenntartásokkal fogadom, aztán majd meglátjuk.... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Renaldo Hill az új DB coach
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1086040607347245056
meh.
aztán lehet csak az a baj, hogy láttam játszani, edzőnek attól lehet jobb.
Érdekesség, hogy amikor Denverben játszott Donatell volt a DB coach, de inkább ne idézzük fel azokat az időket.
Ellenben tavaly Miamiban asszisztált a DB coachnak, a végtermék egész elfogadható volt

A hozzunk vissza korábbi Bronco játékosokat coachnak hullám folytatásaként
 twitter.com/MikeKlis/status/1086013683556179968
Munchak mellett asszisztálni kifizetődő dolog, szerettem nagyon Kup játékát, kár hogy pont akkor sérült le, amikor megindult a szerkér a csapatnak.

TE coachnak viszont nem jutott exBronco, mert mind olyan felejthető volt, hogy nevükre se emlékszik Elway. Vagy valami sérülés miatt nem tudnák ellátni edzői teendőiket, ezért oda már külsős kellett
 twitter.com/RapSheet/status/1085977591398445056
Scangarelloval együtt volt Atlantában 2015-ben, tapasztalt TE coach.
Mondjuk ha azt nézem hogy kiket kell - vagy nem kell - majd edzenie, jöhetett volna akár Pariani is

Azzanni hivatalosan is maradt, Modkins még nem, de továbbra is expected to
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1086015993149718528
Kollar továbbra is a csapatnál, nincs hír hogy mennie kéne, várjuk vissza
QB coachról viszont még semmi. Musgrave nem jön vissza semmilyen formában, Sullivan not expected to return, de még semmi hivatalos.
LB coachnak jött Staley, ez nem tudom mit jelent Herringre nézve, nem láttam nevét más csapat háza tályán.
Szóval a QB coach tűnik a kirakós utolsó darabjának, nem tudom McVaynek van-e már gyereke, esetleg testvére, sógora vagy fodrásza.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 670 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
 uploads.disquscdn.com/images/6737e4a72524b7632b20446936fa80f1ace4f9a4474517949eb2347d807b2cd9.jpg
Black_Adder
Jó, akkor itt is lehozom a kis novellám bevezetőjének kéziratát. 😊

... Egyébként igazi Briganti leszünk. A Keresztapa, Vic Fangio szerepében Robert de Niro. Most vette át a szervezet vezetését, eddig mindig valaki alatt dolgozott. Megbízható személy, többen egy fiatalabb Családfőt szerettek volna, de Vic még mindig nagyon erős. Olyan én vagyok a főnök és a helyettesem is én vagyok típusú pali.
Az agy, Scangarello, beceneve Canguro, a Kenguru. Vékony, szikár pali, nagyon keveset eszik, csak füveket, zöldséget, növényeket fogyaszt, hogy fejben fitt legyen. Az erszényében egy vastag jegyzetfüzettel jár-kel (playbook), mindenkiről feljegyzéseket ír benne, az összes rivális banda gyenge pontja, akciótervek, sémák, koncepciók, haditervek. Agyára ment az offenzíva.
Donatell. Csak úgy hívják a brigádban, "Ministro della difesa", a "Védelmi miniszter". Ő szervezi a szervezet által felügyelt terület biztonságát, személyesen szedi be a védelmi pénzt, közvetlen a Godfatherrel van kapcsolatban, negyven éve elválaszthatatlanok.
Kollar. Beceneve: Il Tedesco, a Német. Igazi náci kiképzőtiszt. Ő az ütőbrigád vezetője. Ha akció van, ők mozdulnak először. "...Mert lemegyünk nyolcan..". Csak annyit látsz, két S8-as Audiból nyolc szigorú kopasz fej néz kifelé. Nagyon súlyos emberei vannak, főleg a széleken. Velük ne akarj találkozni. Kollar egyszer puszta kézzel felállt igazi parasztbunyóra az észak-olasz Alpokban egy medvével, és nem ő fogta menekülőre.
Munchak. Beceneve, Municipio, a Városháza. Nemrég tért haza, a városban él az unokája, már inkább vele tölti az idejét. Tapasztalt ember. Nem látványos munkát végez, de nélküle nem működik a szervezet. Kenguru is rá támaszkodik. Hatalmas méretű emberek veszik körül. Ő vigyáz "A polgármesterre", Kézre. Nála van mindig a labda. "Ken il guerriero", a Harcos, ő kulcsszereplő. Mindenkire lő, aki mozog. Ő ilyen felküzdötte magát típus. A nyak nélküli ember, egy igazi őrült és menekülőművész. Persze sokat is téveszt. Rengeteg pénz van a kezében, talán túl sok is, Vic gondolkozik is a lecserélésén. Ken társa, Linzi. A tasmán kisgyerek. A Földközi-tengerből halászták ki. Küzdősportos kis mitugrász fasz, olyan minden lében kanál. Kiszámíthatatlan. Vele nagyon vigyázz. És kurva gyorsan fut.......

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear