Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
No, akkor 1-2 gondolat:

O:
- Siemian jó volt, kb. egész meccsen, sajnos a kulcs pillanatokban még mindig gyakrabban hibázik bele, mint kéne, hogy komolyan vehető QB-nak tartsam hosszabb távra és ehhez hozzá tartozik az is, hogy mennyire ritkán néz a 2. vagy sokadik célpontokra...
- Az OL a passzoknál viszonylag jó volt, igaz sokszor csak 3-4 emberes rush jött, viszont futásnál a nagy kalap trágya is csak elég enyhe jelző lenne rájuk...
- RBs: Forsett-ben van fantázia, de az első carry-s fumble nem volt épp jó bemutatkozás, meg kell dolgoznia a bizalomért. Booker-t talán a legjobb lenne kivenni a kezdő RB posztról, én látok benne potenciált, de az tény, hogy messze nincs kész rá, hogy NFL workhorse RB legyen...
- WRs: a két sztárunk továbbra is nagyon jó, megbízhatóak, hozzák, amit kell. Igen, van 1-2 drop, de ez benne van mindenkinél, nem rajtuk múlt egyáltalán. Viszont, akkor az űr utánuk, tehetségben és megbízhatóságban, hogy azt fájó nézni. Sunshine csinál szép elkapásokat, de nincs meg felé a bizalom és adott is rá okot párszor, Fowler meg újra és újra megmutatja, hogy kevés ehhez a szinthez. Amíg ennyire nincs WR3, addig a redzone-ban állandóan gondjaink lesznek, mert le fogják duplázni DT-t és Sanders-t...
-TEs: Derby csinált szép dolgokat, de a végén a az a fumble kb. mindent kiírtott, amit előtte csinált, Green meg mintha ott se lenne. Komoly offseason goal-nak tűnik, hogy egy komoly TE-t szerezzünk, draft, FA, trade, steal, hulla mindegy, de kell egy jó TE...

D:
- Run D: fos volt, igaz a liga egyik legjobb futóegysége jött szembe, de azért fájdalmas volt látni a szenvedésünket a futójátékoknál. Megköszönhetjük a Titans-nek, hogy nekiálltak passzokat hívni a második félidőben, csúnya nagy égés lett volna, ha végig csak futnak...
- Pass D: kevés volt a hiba, sajnos a végén pont bejött egy, azon kb. el is ment a meccs, de ettől még ezzel a résszel nem volt gond...

ST: a végét sikerült nekik is elbaszni, pedig közben épp azon gondolkodtam, hogy meccs után majd megdícsérem őket...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
tegnap elég szar napom volt szurkolás terén 😒
pool 2-2
broncos L
lakers L

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Akkor a Dolphins hivatalosan is beelőzött, ha jól tudom...
StormST
ESPN szerint nektek kedvez a tiebreaker Miami ellen jelenleg:

(Denver) Wins tie break over Miami based on best win percentage in common games.
KoporShow
division mérleg elvileg jobb nekik, tudja a tököm
Negritis
Lehet rosszul tudom de a divízión belüli eredmények csak azon belül döntenek, másik csoportos csapattal a konferencián belüli mérleg meg a közös ellenfelek elleni mérleg számít.

Amúgy itt láttam, csak nem írnak hülyeséget:

 www.espn.com/nfl/standings/_/view/playoff
KoporShow
conference-t akartam írni, csak nem jött össze 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mariotát 88 yardon tartottuk, földön kaptunk 180 yardot, de nem lett belőle ledolgozhatatlan hátrány, és a második félidőben ezt is limitáltuk. Az első félidőt rontottuk el de nagyon. Forsettben van élet és ismeri Kubes rendszerét, abban nagyon jó,volt. Egy hete van itt a pali, benne lehet egy, két hét további edzéssel, hogy ha nem is lesz húzóágazat, de azért normális lesz a passz-futás aránya a következő hetekben. 51et passzolt Macska sérült lábbal, és végül odatette Fowler kezébe a td-passzt, amivel megfordult volna a meccs, csak ismét fejelgettünk. Ezt most elszúrtuk, de messze nem intenék búcsút még a play offnak két csoportmeccs és a Pats miatt. És nem azért, mert örök optimistaként vigyorgok mindenre. Ez a csapat küzd az utolsó lehelletig és egymásért. Talib megmozdulása erről szólt.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tannehill kiesett a szezonra ACL-el.
Ha így sem nyomjuk le a Miamit akkor meg is érdemeljük a sorsunk....

több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
 www.nfl.com/standings/tiebreakingprocedures

eszerint is (lentebb van a wildcard csapatokra vonatkozó rész). a CONF eredményünk ugyanaz, a közös ellenfelekben vagyunk jobbak (eggyel)
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Akkor a Dolphins hivatalosan is beelőzött, ha jól tudom...
StormST
ESPN szerint nektek kedvez a tiebreaker Miami ellen jelenleg:

(Denver) Wins tie break over Miami based on best win percentage in common games.
KoporShow
division mérleg elvileg jobb nekik, tudja a tököm
Negritis
Lehet rosszul tudom de a divízión belüli eredmények csak azon belül döntenek, másik csoportos csapattal a konferencián belüli mérleg meg a közös ellenfelek elleni mérleg számít.

Amúgy itt láttam, csak nem írnak hülyeséget:

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fnfl.png
NFL Standings - 2023 Regular Season Playoff Standings - ESPN
Visit ESPN for the complete 2023 NFL season Playoff standings. Includes winning percentage, home and away record, and current streak.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na látjátok, csak ütni kell a Pats-et, és máskülönben meg végig nekik szurkolni, hogy lenyomják a Ravens-Phins duót 😀

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor a Dolphins hivatalosan is beelőzött, ha jól tudom...
StormST
ESPN szerint nektek kedvez a tiebreaker Miami ellen jelenleg:

(Denver) Wins tie break over Miami based on best win percentage in common games.
KoporShow
Szoros az, ahogy nézem, ha bukunk a Pats ellen, akkor még inkább az lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Akkor a Dolphins hivatalosan is beelőzött, ha jól tudom...
StormST
ESPN szerint nektek kedvez a tiebreaker Miami ellen jelenleg:

(Denver) Wins tie break over Miami based on best win percentage in common games.
KoporShow
division mérleg elvileg jobb nekik, tudja a tököm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Akkor a Dolphins hivatalosan is beelőzött, ha jól tudom...
StormST
ESPN szerint nektek kedvez a tiebreaker Miami ellen jelenleg:

(Denver) Wins tie break over Miami based on best win percentage in common games.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
akkor hajrá Pats 😕 ezt is megértük😕
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mondjuk egy Le'Veon Bell elleni PO meccs nem feltétlen lenne jó a csapat önbizalmának

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Meg a Ravens/Steelers is
Teabee
ravens holnap kikap, akk nem, Steelers egyenlőre meg Div győztes

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
Meg a Ravens/Steelers is
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor a Dolphins hivatalosan is beelőzött, ha jól tudom...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
agyfaszt kaptam

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A Cards megdolgozik rendesen a Dolphins győzelemért jelen pillanatban...
StormST
pont 0:01nél meg tudják állítani az órát
Heisman Trophy
Nem tudták volna még kicsit lábon tartani a RB-t... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
sztem Miami is
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A Cards megdolgozik rendesen a Dolphins győzelemért jelen pillanatban...
StormST
pont 0:01nél meg tudják állítani az órát

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A Cards megdolgozik rendesen a Dolphins győzelemért jelen pillanatban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
bazmeg Phins

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Átaludtunk egy félidőt, ráment a PO esélye is, ez van, majd jövőre, most már csak a pozitív mérleg a cél, remélem az legalább meglesz...
StormST
Hagyjuk már ezt a negatív hozzáállást....
Még megvan az 1 meccs előny a wild cardért
flzoli
Pats, Chiefs idegenben, Raiders. Ilyen offense-el csekély az esély. Ez a Titans defense kifejezetten közepecske, inkább gyengus, ez ellen sikerült mindezt összehozni. Menjünk amíg lehet, legyen meg a pozitív szezon, a többit meglátjuk.
peterk2005
A Pats ellen kis szerencsével egy ilyen védelemmel talán lehet keresnivaló.
A Chiefs ellen már a múltkor is 50-50-es meccset nyomtunk, most kijöhet a lépés...
A Raiders elleni meccs szerintem a legnehezebb, talán már tét nélküli lesz nekik....
flzoli
A Raiders és a Chiefs meccs olyan, hogy bármelyik csapat bármilyen szituációban van, nyerhet. Láttam én olyat, hogy 50 pontot tett fel az Oakland amikor igazán mélyen volt. Ezzel a D-vel még mindig lehet nyerni azért.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Átaludtunk egy félidőt, ráment a PO esélye is, ez van, majd jövőre, most már csak a pozitív mérleg a cél, remélem az legalább meglesz...
StormST
Hagyjuk már ezt a negatív hozzáállást....
Még megvan az 1 meccs előny a wild cardért
flzoli
Pats, Chiefs idegenben, Raiders. Ilyen offense-el csekély az esély. Ez a Titans defense kifejezetten közepecske, inkább gyengus, ez ellen sikerült mindezt összehozni. Menjünk amíg lehet, legyen meg a pozitív szezon, a többit meglátjuk.
peterk2005
A Pats ellen kis szerencsével egy ilyen védelemmel talán lehet keresnivaló.
A Chiefs ellen már a múltkor is 50-50-es meccset nyomtunk, most kijöhet a lépés...
A Raiders elleni meccs szerintem a legnehezebb, talán már tét nélküli lesz nekik....
flzoli
ebben reménykedhetünk
Heisman Trophy
Plussz a Pets-nél nem létezik szinte passrush, S'men sokkal jobban nézz ki, amikor van ideje passzolni.
flzoli
ennek a falnak nem kell passrush hogy nyomás alatt játszunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Raiders egy meccset sem fog leadni. 14 eve varnak ra hogy kiralykodjanak, meg fogjak tenni ha tudjak. Foleg a Broncos (es Chiefs) ellen mindent meg fognak tenni a gyozelemert.


Állat vagyok, ami enni kér...