Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Szerintem jelnlegi állapotában a csapat nem érdemelné meg a PO-t. Mert már nem tudja kiharcolni, csak mások hibája árán tudna bekerülni.

I wanna' that ring again!

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
POról döntő meccs következik (?/!)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az SB visszavágós párhuzamot nem nagyon értem, az SB-t mi nyertük, nem nekünk kellett volna a frusztráltnak, agresszívnak lennünk .... már ha követem a logikát.

De mindegy is, a morális esszencia annyi, hogy Goodell megtanította az amerikai gyereknek, hogy ha TD-t szerez akkor ne ünnepeljen, mert az nem polkorrekt dolog. De ha ideges, nyugodtan fejelje térden az ellenfelét. Ha meg az ellenfél teszi ezt, essen csak neki és vegyen férfiasan elégtételt. 😉

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Bohócliga...

Kb. azzal tette teljesen nevetségessé a helyzetet a liga, hogy Talib-ot se büntette meg a verekedésért, tehát térde menni és megtorlásból verekedni is szabad ezek szerint. Vicc az egész...
StormST
Ha a liga nem védi meg a "tettlegességtől" a játékost, akkor a játékos önjáróvá válik és megoldja maga, ha kontaktsportról van szó. Erre példa, volt egy vízilabda bajnoki döntő, ami a verekedős bajnoki döntőként vonult be a történetbe. A sajtó nem írta meg a pontos részleteket, de behatóbban belelátva a történetbe az történt, hogy nem egyformán védte a játékvezetés a két csapat testi épségét, és aztán egyszer csak elszakadt a cérna, és visszaadta a másik csapat a pofonokat. Persze ehhez kellett, hogy egy héten háromszor kerültek egymással szembe a felek. Ha hétvégén újra a Titans ellen játszanánk, félő lenne, hogy az indulat a csapatban maradna. Ahogy szerintem a Super Bowl ismétlése az idényítón is azért alakult úgy ahogy, azért osztották Camet, amit elítélek természetesen. Azt tiltanám, hogy a SB "visszavágója" legyen az új szezon első meccse. Elkanyarodtam. De tényleg téboly, hogy az elmúlt meccs után Sanders kapott egyedül büntetést.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Bohócliga...

Kb. azzal tette teljesen nevetségessé a helyzetet a liga, hogy Talib-ot se büntette meg a verekedésért, tehát térde menni és megtorlásból verekedni is szabad ezek szerint. Vicc az egész...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Emmanuel Sanders 12 154 dollár befizet helytelen td ünneplésért,
Harry Douglas eközben egy nagy kövér nulla.
Minden a helyére került. Jó, ha észhez térnek az eszetlenek.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Casey Kreiter LS IR. Vontarrius Dora OLB került be az 53as keretbe.

Brandon Marshall biztos, hogy nem játszik vasárnap, Todd Davis Q.

Shaquil Barrett parádé. 😀

 twitter.com/nuggets/status/809627642949419008

Szerkesztette: xrace77
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na tőle pont nem fog megjavulni a futójátékotok...
 twitter.com/FieldYates/status/809526711905878016
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Állítólag miután kivágják a 49erstől Trent Baalke-t ide jöhet a scout részlegbe.
Majd meglátjuk. 😀

 www.csnbayarea.com/49ers/sources-trent-baalke-could-end-broncos
xrace77
Nagy spanja Elwaynek, szóval lehet alapja.
Amúgy Tom Heckert meg a Brownstól jött, mégse omlott össze azóta a csapat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Állítólag miután kivágják a 49erstől Trent Baalke-t ide jöhet scout részlegbe.
Majd meglátjuk. 😊

 www.csnbayarea.com/49ers/sources-trent-baalke-could-end-broncos
xrace77
Mindent elkövettek, hogy visszaérjetek az 1/2 szintre. Persze ez még nem baj 😊
Amadeus91
Azért attól messze vagyunk, meg nem vennénk el a kenyeretek! 😉

I wanna' that ring again!

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Állítólag miután kivágják a 49erstől Trent Baalke-t ide jöhet scout részlegbe.
Majd meglátjuk. 😊

 www.csnbayarea.com/49ers/sources-trent-baalke-could-end-broncos
xrace77
Mindent elkövettek, hogy visszaérjetek az 1/2 szintre. Persze ez még nem baj 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
azért elnézve a frisco "tehetségeit" nem biztos hogy jó ez 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Állítólag miután kivágják a 49erstől Trent Baalke-t ide jöhet a scout részlegbe.
Majd meglátjuk. 😀

 www.csnbayarea.com/49ers/sources-trent-baalke-could-end-broncos

Szerkesztette: xrace77
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Én, mint kiscsoportos toporzékoló kispöcsös a Colorado Kindergarten-ből azt várom, hogy az utolsó két labdabirtoklás döntse el, ki nyeri meg a mérkőzést. Ez esetben a győztes kilététől független elégedett leszek, mert sportélményt kaptam, és a siker felett érzett öröm és a kudarc okozta bánat között egyenlőség jelet teszek. Mindkettő arra bizonyíték, hogy érzek, hogy létezem, hogy vagyok. Grátiszként 300+ yardot várok Siemiantől – | hogy tartsa Oswi előtt a passzolt yardok számát 2 és fél meccsel kevesebbet játszva | –, folyamatos nyomást Brady elnök úron Millertől és Wolfe-tól – | ő utóbbi ismét ígérje meg neki a meccs hevében, hogy megeszi a gyermekeit | –, továbbá a Harris-Talib-Roby-Stewart vezérelte no fly zone dicsekvéspoltikai eszköztárának legmagasabb polcára kerüljön majd a vasárnapi performanszuk.
Zalán
ígéretekkel tele a padlás!!!!!!!!!!!!!!


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szétfutjuk a peccet
Ja ahhoz kell futójáték is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én, mint kiscsoportos toporzékoló kispöcsös a Colorado Kindergarten-ből azt várom, hogy az utolsó két labdabirtoklás döntse el, ki nyeri meg a mérkőzést. Ez esetben a győztes kilététől független elégedett leszek, mert sportélményt kaptam, és a siker felett érzett öröm és a kudarc okozta bánat között egyenlőség jelet teszek. Mindkettő arra bizonyíték, hogy érzek, hogy létezem, hogy vagyok. Grátiszként 300+ yardot várok Siemiantől – | hogy tartsa Oswi előtt a passzolt yardok számát 2 és fél meccsel kevesebbet játszva | –, folyamatos nyomást Brady elnök úron Millertől és Wolfe-tól – | ő utóbbi ismét ígérje meg neki a meccs hevében, hogy megeszi a gyermekeit | –, továbbá a Harris-Talib-Roby-Stewart vezérelte no fly zone dicsekvéspoltikai eszköztárának legmagasabb polcára kerüljön majd a vasárnapi performanszuk.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekem ismerős lesz a meccs: Blount szétfutja a védelmet 😀
peterk2005
Igen, én is erre tippelek. Lesznek még szép play action játékok. S nem lesz Stork, a bólogatós center; csirketenyésztő nem fog a snap pillanatában berobbanni Cannon arcába.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem ismerős lesz a meccs: Blount szétfutja a védelmet 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én abban bízom, hogy Brady nem győzni jár Denverbe, de most talán nagyobb különbség van a 2 csapat között, mint általában lenni szokott, leszámítva 2011-et, amit hozott is 2-0-val...

Földön valóban sebezhetőek vagyunk, raádásul sérült a 2 kzedő ILB-nk Marshall és Davis, ennek ellenére én inkább azt mondom, hogy a falon függ mekkora napja lesz Blountnak.

Most inkább azt érzem aggasztónak, hogy Von Miller év eleji lendülete mintha kezdene elfogyni, az utóbbi 2 fordulóban. Nem játszik rosszul, de abban az extra, amit a PO-ban hozott, abban nem bízom. Inkább a secondarynk lehet a győzelem kulcsa. Illetve Forsettben pislákol még a remény, de inkább csak azért mert neki még nem volt ideje elbookerkedni...

Ha kikapunk, nem lesz PO, ha nyerünk beindulhat a szekér

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem, ha nagyon gerinctelenkedni akarna az ember, nem is idézi, mert akkor lehet, nem is látja, így meg kap róla értesítést 😊
Viszont, ha már a sok felesleges dolgon átrágtátok magatokat, foglalkozzatok a meccsünkkel inkább 😊
Mit vártok ellenünk?
Wyatt
Csak a szokásost 😉
Általános Doktor
Hát az előző két fordulóban már egészen jól működött a védelmünk, végre nem abból állt az elképzelés, hogy 3 emberes rush, és akkor addig várunk, amíg valaki el nem szakad a védőktől. Mondjuk legalább a pontszámot egészen normális szinten sikerült tartani cserébe előtte is. Remélem, DT-t jól semlegesíti majd Ryan/Rowe, aztán állítólag ellenetek jó meccse lehet most Blountnak, de én attól mindig félek 😊
Egy Talib-pick elég sanszos, de akkor a Seahawks, Ravens, Broncos secondary elleni egy-egy is pipa lenne, és lehetne szépen menni int nélkül tovább 😀

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem, ha nagyon gerinctelenkedni akarna az ember, nem is idézi, mert akkor lehet, nem is látja, így meg kap róla értesítést 😊
Viszont, ha már a sok felesleges dolgon átrágtátok magatokat, foglalkozzatok a meccsünkkel inkább 😊
Mit vártok ellenünk?
Wyatt
Mindennek vannak fokozatai, az már egy erősebb fokozat... 😊

Én azt várom, hogy Bennett fog minket szétszopatni, ahogy a Pats TEk mindig is tették, meg persze Brady, hacsak hirtelen nem kezd újra brutál fokozatban működni a pass rush, de ebben most nem nagyon bízok...

Mondjuk ha JMD-nek van annyi OC potenciálja, amennyit azért mindig beleláttam, akkor futni fogtok, mi meg nyelni, mint a torkos borz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem, ha nagyon gerinctelenkedni akarna az ember, nem is idézi, mert akkor lehet, nem is látja, így meg kap róla értesítést 😊
Viszont, ha már a sok felesleges dolgon átrágtátok magatokat, foglalkozzatok a meccsünkkel inkább 😊
Mit vártok ellenünk?
Wyatt
Csak a szokásost 😉

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem, ha nagyon gerinctelenkedni akarna az ember, nem is idézi, mert akkor lehet, nem is látja, így meg kap róla értesítést 😊
Viszont, ha már a sok felesleges dolgon átrágtátok magatokat, foglalkozzatok a meccsünkkel inkább 😊
Mit vártok ellenünk?

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
amúgy vágom hogy kapsz róla értesítést ha idézlek, azért a titans topikjába írtam mert ha ide kommentelek akkor meg az lett volna a baj hogy minek jön ide a hüje Patses okoskodni és belepofázni mindenbe

amúgy meg végigolvasva a nanditoval folytatott eszmecserét, csak leírtam hogy az alapján mi jött le nekem a véleményekből, először ide akartam beírni, de végül úgy döntöttem hogy nincs értelme tovább emlegetni itt a témát mert nemigen vezet sehováCuchulain82
Ha csak gratulálni akartál nekik, akkor miért idéztél? Ha viszont a Douglas témához akartál hozzászólni, akkor annak itt lett volna a helye, mert itt volt róla szó. Nándi is itt szólt hozzá. Ha véleményed van, állj bele. Annál rosszabb nem történhet, mint, hogy nem értenek veled egyet. Ez meg miért is lenne baj? Ha viszont nem akarod tovább folytatni, akkor ne írj semmit. 😊 Főleg ne vigyél át beidézve egy postot oda, ahol a témában nem is volt vita.

(Egyébként a módszereddel nem, de a véleményeddel - és Nándiéval - egyetértek. Nem gondolom, hogy Douglas szándékosan sérülést akart volna okozni. Annak ellenére sem, hogy itt tényleg volt ideje átgondolni, hogy lefejeli-e a térdét, vagy sem. Ugyanígy nem gondoltam év elején a Newton-ra "mért" verésnél sem. Sőt, még Talib szemen szúrásánál sem gondolom, hogy tényleg a szemét akarta kiszúrni. Aki játszott már csapatsportot, zrikálták meccs alatt, esetleg kapott itt-ott egyet bokára, vesére, az tudja, hogy el tud gurulni a gyógyszer, le tud menni a függöny egy pillanatra, hogy aztán a következő pillanatban már nem is tudod miért és mire. És vannak olyan játékosok, akik erre hajlamosabbak, könnyebben elgurul a gyógyszer, és vannak kevésbé azok. De mindenkinek van egy határ, amit átlépve lemegy a függöny. A jog is megkülönbözteti a hirtelen felindulást és a szándékosságot. Az egyiknél előre úgy akarom, hogy törjön, a másiknál csak lemegy a függöny, és nem gondolok bele. Persze tudom, a sport nem jog, de ettől még a hirtelen felindulás és a szándékosság nem ugyanaz a sportban sem. És azt is tudom, hogy volt bounty ügy, nem szentek játszanak ebben a sportba. De FELTÉTELEZNI egy élő videofilm alapán a rossz szándékot lehet, de az csak egy vélemény. Pontosan ugyanannyira alátámasztott, mint NEM feltételezni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Imádom, amikor valaki vesz innen egy hsz-t és betéve egy másik csapat topicjába elmondja virágnyelven, hogy itt mindenki pöcs, de ahhoz nem elég bátor, hogy ide kommenteljen. Csak ugye az a vicces, hogy értesítés jön, ha a kommentemet idézik valahol, bár nem az enyémre válaszolt, mert az csak idézve volt, de az üzenet így is megjön ugyebár. Hát igen, a gerinc ritka kincs...

Én azért ide írom, mert nem a saját topikjába tette a kommentet és én egyébként se szoktam más csapat topikjába menni, csak ha megszólítanak és itt most az nem történt meg...
StormST
karira gerincet kértem a jézuskától, rögtön kettőt is hogy legyen tartalék

amúgy vágom hogy kapsz róla értesítést ha idézlek, azért a titans topikjába írtam mert ha ide kommentelek akkor meg az lett volna a baj hogy minek jön ide a hüje Patses okoskodni és belepofázni mindenbe

amúgy meg végigolvasva a nanditoval folytatott eszmecserét, csak leírtam hogy az alapján mi jött le nekem a véleményekből, először ide akartam beírni, de végül úgy döntöttem hogy nincs értelme tovább emlegetni itt a témát mert nemigen vezet sehová

ettől még tarthatsz bunkó parasztnak /lehet az is vagyok 😛/
Cuchulain82
Írj neki időben, nehogy ne legyen ott a fa alatt... 😛

Nem tartalak bunkónak, csak nem tartottam gerincesnek az eljárást, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!