Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Bebasztaaaaaaa! 😀

Na, ez jól jött, két szempontból is, egyrészt mert vesztettek, másrészt mert látható, hogy verhetőek... 😊
StormST
Nem annyira biztos. A Titans rivális a 6th seedért és most nyertek. Ahogy minden más csapat is megfordította félidő után, kb mindenki nyert akinek nem kellett volna. Nem jó előjel.

A KC meg így úgy fog ellenünk játszani, hogy még nincs PO. Mondjuk nem hinném, hogy motivációs problémáik lettek volna amúgy egy div meccsen, de azért hátha, na, játszattak ők már a Bolts ellen is full cseresort.

Na mindegy, nem másokat kell nézni, hanem 3-mat kell nyerni. Másnem a KC kárára megyünk be, nekem az is jó 😊
Black_Adder
Igen, bonyolult kötések vannak, de el kell ütni az időt estig. Pont a Titans miatt drukkoltam a Jax-nek a Texansnak és nem miatta.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bebasztaaaaaaa! 😀

Na, ez jól jött, két szempontból is, egyrészt mert vesztettek, másrészt mert látható, hogy verhetőek... 😊
StormST
Nem annyira biztos. A Titans rivális a 6th seedért és most nyertek. Ahogy minden más csapat is megfordította félidő után, kb mindenki nyert akinek nem kellett volna. Nem jó előjel.

A KC meg így úgy fog ellenünk játszani, hogy még nincs PO. Mondjuk nem hinném, hogy motivációs problémáik lettek volna amúgy egy div meccsen, de azért hátha, na, játszattak ők már a Bolts ellen is full cseresort.

Na mindegy, nem másokat kell nézni, hanem 3-mat kell nyerni. Másnem a KC kárára megyünk be, nekem az is jó 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Bebasztaaaaaaa! 😀

Na, ez jól jött, két szempontból is, egyrészt mert vesztettek, másrészt mert látható, hogy verhetőek... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amit Manus kihagyott, az most bement. 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát, Ty nem lesz ebben a fordulóban a tíz legrosszabb játékos között. Kalifot hiányolom.
Zalán
Ezt a Pats-et nélküle is ütni kell.....

több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hát, Ty nem lesz ebben a fordulóban a tíz legrosszabb játékos között. Kalifot hiányolom.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Innen a Chiefs megöli az órát és viszik az egyik PO helyet az AFC-ben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben a Titans X-re hozza a Boss-ok elleni meccset, még a végén őket is elkapják 😊
flzoli
😕 Hülyék

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Vajon mi az anyámért mennek neki 17-16-nál a 2-pointnak?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben a Titans X-re hozza a Boss-ok elleni meccset, még a végén őket is elkapják 😊

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én amúgy simán felküldeném Ward-ot 3. embernek az LB sor közepére, mert nagyon karcsú lesz ez így....

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
De legalább Todd Davis bevethető...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
épp akartam linkelni, és marshal miatt én nagyon nem örülök
Negritis
Nem neki szól. 😀
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 227 — The Mathematician
épp akartam linkelni, és marshal miatt én nagyon nem örülök

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464

 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2016/161218_inactiveslist.jpg

Szerkesztette: xrace77
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amúgy bárki bármit mond, ha a következő 3 meccsből behúzunk kettőt, simán SB contenderek vagyunk. A jelenlegi TOP5 csapatból játszunk 3-al kvázi PO meccset, ha így sikerülne beesni a rájátszásba bőven benne lehet egy nagyobb menetelés.
Persze a csapatot elnézve ez lehet egy katasztrofális 0:3 is, de bízzunk az első változatban 😊
flzoli
Ez az, szemléljük ebből a szemszögből a lehetőségeinket. 😊 Van még pár óránk rá.
Mínusz 10-13 fok várható, remek decemberi futbbalidő a Denverben.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy bárki bármit mond, ha a következő 3 meccsből behúzunk kettőt, simán SB contenderek vagyunk. A jelenlegi TOP5 csapatból játszunk 3-al kvázi PO meccset, ha így sikerülne beesni a rájátszásba bőven benne lehet egy nagyobb menetelés.
Persze a csapatot elnézve ez lehet egy katasztrofális 0:3 is, de bízzunk az első változatban 😊

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Pats nem szereti a Mile High-t (nem is tudom mikor nyertek itt utoljára, nem mostanában volt), mi meg nem szeretjük a Gillette-t, függetlenül attól, hogy éppen milyen a két csapat minősége és formája. De azért az esélyek most a vendég mellett vannak.

Akárhogy is, ez a szezon egy férfias teljesítmény volt a csapattól, semmi ok a szégyenkezésre akkor sem, ha végül 8-8 lenne a vége. (Azért 1-et legalább még behúzunk szerintem). Ha meg jobb, akkor főleg. Ettől függetlenül, bennem marad majd hiányérzet is a szakmai stáb felé. A márciusi helyzet után - visszavonul a HOF QB, a leendő utódja meg váratlanul elcuccol - úgy voltam vele, hogy ebben a helyzetben nem lehetnek elvárások, QB nélkül nem várhatunk többet, mint azt, hogy tisztességesen átvészeljük az idényt, és fókuszálni a hosszabb távra. De azok után ahogy Siemian bemutatkozott és az idényben játszott, azok után kicsit csalódott vagyok, hogy Kubiak ennyit tudott csak kihozni az offense-ből. Meglepetésre nem QB poszton lettünk a "legrövidebbek", hanem az OL-t és a futást nem sikerült összerakni. Emiatt úgy érzem kicsit adós maradt, az OL és futás beindítása nem egy olyan majdnem impossibble mission, mint egy HOF QB után találni egy másik franchise QB-t. Főleg nem egy olyan HC számára, akinek a rendszerében ez kiemelten fontos elem, és arról lett ismert, hogy eddig mindig meg is oldotta.

De mindegy, ez még korai, egyelőre itt a mai meccs, szurkoljunk, hátha sikerül behúzni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Blacknél a kulcsmondat, harcolunk a PO-ért. És ez így lesz a következő három fordulóban. Nem értem a lemondást a szezonról. Ha legyőztük volna a Kansast és az Oaklandet, akkor egy meccs előnyben lennénk velük szemben, ők ugyanilyen erős csapatoknak számítanának, és mi is, de ugyanez lenne a sorsolásunk, és három vereséggel pont ugyanúgy lemaradnánk a PO-ról. Viszont akkor ugyanebben a fordulóban szurkolóként nyeregben éreznénk magunkat? Még nagyon sok minden történhet. Vannak gyenge csapatrészeink, kínjaink, de ezt mind tudtuk idény előtt. Benne van egy 0-3. De vannak erősségeink, amelyek elfedhetik a gondjainkat és egy huszárvágással benne lehet a 3-0 is. Azt azért nem gondoltuk idény előtt, hogy 3 fordulóval a vége előtt már a PO ellenfeleket lessük. Manning nyugdíjazásával visszatért az a fajta foci, amikor decemberben már "PO" meccseket játszunk. Azt nem tudhattuk egyedül, hogy ilyen kirívóan erős lesz a csoportunk.
Ma este lehet, hogy Brady végignyargal és 42-23-mal simán elviszik a győzelmet, de az is benne van, hogy a védelmünk megfogja és tíz ponton tartja őket, mi meg felteszünk 17-et. Ez egy bonyolult sportág...

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Az SB visszavágós párhuzamot nem nagyon értem, az SB-t mi nyertük, nem nekünk kellett volna a frusztráltnak, agresszívnak lennünk .... már ha követem a logikát.

De mindegy is, a morális esszencia annyi, hogy Goodell megtanította az amerikai gyereknek, hogy ha TD-t szerez akkor ne ünnepeljen, mert az nem polkorrekt dolog. De ha ideges, nyugodtan fejelje térden az ellenfelét. Ha meg az ellenfél teszi ezt, essen csak neki és vegyen férfiasan elégtételt. 😉
peterk2005
Egy pályán történő szándékos törlesztésnek – még ha a törlesztő fél a szabályok keretén belül szeretné is megoldani – nem feltétlen van köze ahhoz, hogy a korábbi mérkőzésen melyik csapat nyert. Egy ilyen test-test elleni csapatsportban nagyon sok lokális "háború" alakul ki, amely hosszú időkre benne marad a felekben, amely nem feltétlen csak fizikai kontaktban merül ki. Cam az ellenfeleknek épp elég irritáló jelenség – ha azonban a te csapatodat szolgálja, akkor viszont rajongsz érte. Amellett, hogy én nem szeretem a ripacsokat, azt gondolom, hogy az ilyen karakterre, tehát ő rá is szükség van a ligában. A védőink sérelme vele kapcsolatban az is, hogy az utolsó labdaszerzésünknél nem ugrott a labdáért, nem volt férfi. Itt annak kell lenni minden pillanatban. Továbbá a sajtótájékoztatón flegmán nem válaszolgatott, majd felállt és otthagyta az egészet, történetesen sértett kisgyermekként viselkedve nem viselte el – szintén – férfiasan a vereséget, és nem ismerte el, hogy azon a meccsen az ellenfél jobb volt, megérdemelten nyert. Ez épp elég muníció az indulatnak, amit újra leírok, elítélek. Hónapokig lehetett készülni erre a "visszavágóra". És meg is jelent a piszkos játék azon a meccsen. Ebben a formában lehet párhuzamot találni a korábban leírtakról és a SB között.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 735 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
a védelem remek, nincs Offense, nincs PO. A POben sem megünk szerintem sokat, ha a steelersel játszunk, mert szétfutnak, és a védelemből is fogynak a játékosok. Jövőre FA RB/McCaffrey és 1. körös OL pick, valamint Zámbrpéló kidobása kéne. Jövőre újult erővel visszatérünk. A Panthers sem szar csapat...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szerintem jelnlegi állapotában a csapat nem érdemelné meg a PO-t. Mert már nem tudja kiharcolni, csak mások hibája árán tudna bekerülni.
sirarcheer
És akkor az érdemelné meg helyettünk, aki ebben a 3 meccsben hibázik?
Az egyik legnehezebb schedule-lel harcolunk a POért, ha így összejönne 11 győzelem, amivel eddig összesen 2 csapat nem jutott PO-ba, (a 85ös Broncos és a 08as Pats), na ha az nem érdemel WC-t, akkor töröljék el a Wild Card intézményét is, mert egy csapat sem érdemli meg nevereversoha.

Nyilván csalódott leszek, ha nem jön össze a PO, de csapat szinten szerintem akkor se kéne szégyenkezni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 227 — The Mathematician
Szerintem jelnlegi állapotában a csapat nem érdemelné meg a PO-t. Mert már nem tudja kiharcolni, csak mások hibája árán tudna bekerülni.
sirarcheer
???

nyeritek a 3 meccset és ott vagytok a PO-ban

a többiek botlása csak azért kell, hogy ne a BAL/PIT otthonában kezdjétek a rájátszást
ZERO_L
ha a 2 csoport meccset hozzuk az már kb elég lehet amúgy
Negritis
nem, mert ha ma kikaptok akkor a Miami kezébe kerül a 6. kiemelés sorsa
ZERO_L
ezért mondtam hogy KB, nem pedig hogy biztosan
a miami is megy még a pats ellen és tudom hogy ott már leadják majd a meccset meg ...

de az sem reális hogy mind2 maradék csoport meccset nyerjük, sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Szerintem jelnlegi állapotában a csapat nem érdemelné meg a PO-t. Mert már nem tudja kiharcolni, csak mások hibája árán tudna bekerülni.
sirarcheer
???

nyeritek a 3 meccset és ott vagytok a PO-ban

a többiek botlása csak azért kell, hogy ne a BAL/PIT otthonában kezdjétek a rájátszást
ZERO_L
ha a 2 csoport meccset hozzuk az már kb elég lehet amúgy
Negritis
nem, mert ha ma kikaptok akkor a Miami kezébe kerül a 6. kiemelés sorsa



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 227 — The Mathematician
Szerintem jelnlegi állapotában a csapat nem érdemelné meg a PO-t. Mert már nem tudja kiharcolni, csak mások hibája árán tudna bekerülni.
sirarcheer
???

nyeritek a 3 meccset és ott vagytok a PO-ban

a többiek botlása csak azért kell, hogy ne a BAL/PIT otthonában kezdjétek a rájátszást
ZERO_L
ha a 2 csoport meccset hozzuk az már kb elég lehet amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!