Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem jelen pillanatban az a bajon Siemian-al, hogy nem látom, merre vezet neki az út. A karja kevés ahhoz, hogy gunslinger legyen, game managernek meg túl sok az eladott labda és a mínuszos play. Persze ezeket az utóbbiakat még levetkőzheti, de nem érzem igazán jobbnak bennük most, mint szezon elején, ugyanúgy nem érzi a rush, ugyanúgy csak egy célpontot néz, mint az első héten...

Igen, lehet, hogy jobb lesz és nem is varrnám a nyakába az egészet, mert az OL is szar és a futójáték is, de egyelőre nekem túl sok a kulcs szituációban a hiba. Ezekben volt sokkal jobb PM, de (kövezzetek meg nyugodtan) még Tebow is, ha ő valamit nagyon tudott, az a "kulcs szituációkban valahogy megoldjuk" play-ek voltak. 2010 óta most először nem érzem azt a meccsek vége felé, hogy "nyugi, még simán behúzhatjuk" (igen, sokszor nem jött be akkor se, de az érzés attól még ott volt), számomra ennek az évnek ez az igazi negatívuma...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
En is olvastam a balhet a defense meg offense kozott. Azert a defensenek azt is neznie kellene, hogy kik jatszanak a labda masik oldalan. Most igy saccra Miller szerintem tobbet keres mint az egesz o-line. 3 sztar jatekos van offensben. 2 elkapo, akiket nem tudsz normalisan megjatszani, meg egy futo akinek nem tud blokkolni a fal. Igy eleg nehez. Amugy nem olvastam ilyen balhekat amikor a 2013-as offense hasitott.

Persze ez a fizetes dolog sarkallatos, de kicsit tukrozi a helyzetet. Ettol meg lehetne normalis time management meg play calling. Nekem tetszik amugy Trevor jateka, nem egy mvp, de en latok fantaziat a sracban.

Szerk: a sztar futod meg ugye IR-en.
PM_the_sheriff
És mindezt PM-es avatarral. C'Mon man... 😊
flzoli
A Pats szurkolók által megfogalmazott "nem létező Pats passrush" szétterrorizálta az int-es drive után. Nem ő a kerékkötője az O-nak, nem ő viszi el a sapka 15 százalékát, nem őt segíti csak átlagos futójáték, nem őt kellett lecserélni fogalmatlan játék miatt, és egyelőre nincs jobb választható opciónk. Sanchez vagy Kaep lehetett volna. Mindezek ellenére teszi a dolgát tisztességgel, két meccs alatt passzolt 91-et és több mont 600 yardot. Túl egyszerű Macska nyakába varrni a helyzetet, amibe kerültünk. Mindenki tisztában van vele, aki lát benne fantáziát, hogy bőven van mit tanulnia, nem ő az új Manning, és nem ő a franchise arca. És ha hozzák Romót, nem lesz olyan érzelmi kitörés itt, mint TT-Manning csere okán. Magánvéleményem szerint TR-rel sem leszünk előrébb, és sem lennénk előrébb, ha most ő állna a remek falunk mögött. Kubes, Elway és a team sara a helyzet, amiben vagyunk. Két éve alatt nem építettek tudatosan falat. Két és fél idény óta nem működik az O. Ebből 2 év Kubesé. A Super Bowl pedig elvakított - jogosan. Nem szeretem felmenteni a játékost, de Heuermann esete rávilágít. Green kiszáll, ő be, mutat 2 komoly játékot, majd alig látjuk a pályán. De a korábbi hetekben sem. Meg aztán a nyertesnek nem csak jónak kell lennie, hanem sok egyéb tényezőnek is szerencsésen kell alakulnia. Tavaly minden összejött, az idei sérülések pedig tönkretették az O-t. Elsősorban CJ-re gondolok. Ő olyan hatással van ebben az időszakban a csapatra, ami nélkül most képtelenek vagyunk potens O-ként működni. Nézetem szerint innentől nem kell számolgtatni. A továbbjutó csoporttársaink figyelme lankadni fog, pihentetnek majd játékosokat, be is húzhatjuk mind a kettőt, valahogy be is csúszhatunk a po-ba, de inkább fogadjuk el, hogy ez tényleg egy átmeneti év volt a legutóbbi offseason eseményei után és most olyan magasságokban draftolunk, ahol régen jártunk. Lesz mozgásterünk az FA-n, és a csapatban továbbra is sok lehetőség van 2017-18-ra.
Zalán
És mért nem lehet ezt az egészet az O koordinátor nyakába varrni? (btw ki is ő?)
A nevek alapján amúgy nem feltétlen kéne ez a fal ekkora kókler legyen. Okung és Paradis simán pro-bowl szint körüli játékos alapesetben. És mellé még 2 TE-s játékok is vannak dögivel, vagyis plussz 5 ember, akiket nem lehetett értelmesen egységbe gyúrni, hogy legalább valami működjön... Ez baromira nem a sérüléseken múlik

több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
En is olvastam a balhet a defense meg offense kozott. Azert a defensenek azt is neznie kellene, hogy kik jatszanak a labda masik oldalan. Most igy saccra Miller szerintem tobbet keres mint az egesz o-line. 3 sztar jatekos van offensben. 2 elkapo, akiket nem tudsz normalisan megjatszani, meg egy futo akinek nem tud blokkolni a fal. Igy eleg nehez. Amugy nem olvastam ilyen balhekat amikor a 2013-as offense hasitott.

Persze ez a fizetes dolog sarkallatos, de kicsit tukrozi a helyzetet. Ettol meg lehetne normalis time management meg play calling. Nekem tetszik amugy Trevor jateka, nem egy mvp, de en latok fantaziat a sracban.

Szerk: a sztar futod meg ugye IR-en.
PM_the_sheriff
És mindezt PM-es avatarral. C'Mon man... 😊
flzoli
A Pats szurkolók által megfogalmazott "nem létező Pats passrush" szétterrorizálta az int-es drive után. Nem ő a kerékkötője az O-nak, nem ő viszi el a sapka 15 százalékát, nem őt segíti csak átlagos futójáték, nem őt kellett lecserélni fogalmatlan játék miatt, és egyelőre nincs jobb választható opciónk. Sanchez vagy Kaep lehetett volna. Mindezek ellenére teszi a dolgát tisztességgel, két meccs alatt passzolt 91-et és több mont 600 yardot. Túl egyszerű Macska nyakába varrni a helyzetet, amibe kerültünk. Mindenki tisztában van vele, aki lát benne fantáziát, hogy bőven van mit tanulnia, nem ő az új Manning, és nem ő a franchise arca. És ha hozzák Romót, nem lesz olyan érzelmi kitörés itt, mint TT-Manning csere okán. Magánvéleményem szerint TR-rel sem leszünk előrébb, és sem lennénk előrébb, ha most ő állna a remek falunk mögött. Kubes, Elway és a team sara a helyzet, amiben vagyunk. Két éve alatt nem építettek tudatosan falat. Két és fél idény óta nem működik az O. Ebből 2 év Kubesé. A Super Bowl pedig elvakított - jogosan. Nem szeretem felmenteni a játékost, de Heuermann esete rávilágít. Green kiszáll, ő be, mutat 2 komoly játékot, majd alig látjuk a pályán. De a korábbi hetekben sem. Meg aztán a nyertesnek nem csak jónak kell lennie, hanem sok egyéb tényezőnek is szerencsésen kell alakulnia. Tavaly minden összejött, az idei sérülések pedig tönkretették az O-t. Elsősorban CJ-re gondolok. Ő olyan hatással van ebben az időszakban a csapatra, ami nélkül most képtelenek vagyunk potens O-ként működni. Nézetem szerint innentől nem kell számolgtatni. A továbbjutó csoporttársaink figyelme lankadni fog, pihentetnek majd játékosokat, be is húzhatjuk mind a kettőt, valahogy be is csúszhatunk a po-ba, de inkább fogadjuk el, hogy ez tényleg egy átmeneti év volt a legutóbbi offseason eseményei után és most olyan magasságokban draftolunk, ahol régen jártunk. Lesz mozgásterünk az FA-n, és a csapatban továbbra is sok lehetőség van 2017-18-ra.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
En is olvastam a balhet a defense meg offense kozott. Azert a defensenek azt is neznie kellene, hogy kik jatszanak a labda masik oldalan. Most igy saccra Miller szerintem tobbet keres mint az egesz o-line. 3 sztar jatekos van offensben. 2 elkapo, akiket nem tudsz normalisan megjatszani, meg egy futo akinek nem tud blokkolni a fal. Igy eleg nehez. Amugy nem olvastam ilyen balhekat amikor a 2013-as offense hasitott.

Persze ez a fizetes dolog sarkallatos, de kicsit tukrozi a helyzetet. Ettol meg lehetne normalis time management meg play calling. Nekem tetszik amugy Trevor jateka, nem egy mvp, de en latok fantaziat a sracban.

Szerk: a sztar futod meg ugye IR-en.
PM_the_sheriff
És mindezt PM-es avatarral. C'Mon man... 😊

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy Forsett elég szépen ment az első driveokban, mért nem lehetett őt nyomatni végig a fogalmatlan Booker helyett?

több mint 7 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
En is olvastam a balhet a defense meg offense kozott. Azert a defensenek azt is neznie kellene, hogy kik jatszanak a labda masik oldalan. Most igy saccra Miller szerintem tobbet keres mint az egesz o-line. 3 sztar jatekos van offensben. 2 elkapo, akiket nem tudsz normalisan megjatszani, meg egy futo akinek nem tud blokkolni a fal. Igy eleg nehez. Amugy nem olvastam ilyen balhekat amikor a 2013-as offense hasitott.

Persze ez a fizetes dolog sarkallatos, de kicsit tukrozi a helyzetet. Ettol meg lehetne normalis time management meg play calling. Nekem tetszik amugy Trevor jateka, nem egy mvp, de en latok fantaziat a sracban.

Szerk: a sztar futod meg ugye IR-en.

Szerkesztette: PM_the_sheriff

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Update:
DEN 7:3
KC: L; JAG: W; TEN: L; NE:L; KC: L; OAK:L
Week17: 8:8

KC 7:3
DEN: W; ATL: L; OAK: W; TEN:L; DEN: W; SD:W
Week17: 11:5

OAK 8:2
CAR: W; BUF: W; KC:L; SD:W; IND:W; DEN:W
Week17: 13:3

Sajnos még a TEN-t sem vertük, és 9. seed a miénk, és ha egy Field góllal szeretnénk meccset nyerni akkor fel kéne javulni a D-nek, mert ez a 16-17 pont amiket kapunk sok lesz. 😉
sirarcheer
Szerintem kár őket nézni már. Inkább lényegesebb a Titans/Texans, Steelers/Ravesn, Phins triót kémlelni.
Én azt mondom, a KC meglesz a hétvégén, és az OAK ellen talán már B csapat ellen kellene összeszenvedni valahogy

több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Nyugalom, nem kell a flame...

Az a helyzet, hogy ez a Pats tényleg nem volt túl acélos, verhettük volna őket, de úgy nem lehet, hogy kapásból adunk nekik 3 pontot egy fumble-el, aztán egy brainfart INT-el már félútra kerültek a TD-hez, majd még elvettünk magunktól 3 pontot egy szar play-el, ahol Siemian ahelyett, hogy kidobta volna a pályáról a labdát a nyomás miatt, a védő által őrzött RB-nek dobta a labdát -6 yard-on. Ez így 13 pontnyi különbség, pont, amennyi a végén a két csapat között volt...
StormST
Továbbá nem állítjuk meg az órát, és nem próbálunk meg fg távolságig elmenni egy perccel és két időkéréssel a félidő vége előtt.
Zalán
Ezt én sem értettem.
Már-már Fox-i magasságokban a timemanagement.
több mint 7 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Update:
DEN 7:3
KC: L; JAG: W; TEN: L; NE:L; KC: L; OAK:L
Week17: 8:8

KC 7:3
DEN: W; ATL: L; OAK: W; TEN:L; DEN: W; SD:W
Week17: 11:5

OAK 8:2
CAR: W; BUF: W; KC:L; SD:W; IND:W; DEN:W
Week17: 13:3

Sajnos még a TEN-t sem vertük, és 9. seed a miénk, és ha egy Field góllal szeretnénk meccset nyerni akkor fel kéne javulni a D-nek, mert ez a 16-17 pont amiket kapunk sok lesz. 😉

I wanna' that ring again!

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag Kubes állított meg a kiabálást a DB-k és az OL között az öltözőben a meccs után. Két mecs, 17 és 16 kapott pont, két vereség, valahogy meg tudom érteni a D frusztráltságát...

Kubes egyébként azt mondta, hogy ő akarta Norwood-ot a keretbe, mert már csinált szép dolgokat. Ja, hát volt olyan, de azóta kb. csak szart csinált és most ismét "meghálálta" a bizalmat, remélem azért ezekből a jelekből már Kubes is tud tanulni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sot kifejezetten gyenge a Pats 😀
Nem kell nekunk fekudni, eleg megnezni a dec vegi januari miami meccseinket
Wyatt
Ne gyere már légyszíves kavarni az indulatokat.
Brady szerintem igen is halovány volt, TE játék sem volt. Egy értelmesebben támadó csapat bőven megszorongathatott volna titeket egy ilyen meccsen. Csak hát jelen állapotban ez a Broncos nem ilyen.
flzoli
Majd lenyugszol 😊
Wyatt
Köszi az együttérzést, tényleg.
flzoli
Majd holnap megertekezzuk a dolgokat 😊

több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nyugalom, nem kell a flame...

Az a helyzet, hogy ez a Pats tényleg nem volt túl acélos, verhettük volna őket, de úgy nem lehet, hogy kapásból adunk nekik 3 pontot egy fumble-el, aztán egy brainfart INT-el már félútra kerültek a TD-hez, majd még elvettünk magunktól 3 pontot egy szar play-el, ahol Siemian ahelyett, hogy kidobta volna a pályáról a labdát a nyomás miatt, a védő által őrzött RB-nek dobta a labdát -6 yard-on. Ez így 13 pontnyi különbség, pont, amennyi a végén a két csapat között volt...
StormST
Továbbá nem állítjuk meg az órát, és nem próbálunk meg fg távolságig elmenni egy perccel és két időkéréssel a félidő vége előtt.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nyugalom, nem kell a flame...

Az a helyzet, hogy ez a Pats tényleg nem volt túl acélos, verhettük volna őket, de úgy nem lehet, hogy kapásból adunk nekik 3 pontot egy fumble-el, aztán egy brainfart INT-el már félútra kerültek a TD-hez, majd még elvettünk magunktól 3 pontot egy szar play-el, ahol Siemian ahelyett, hogy kidobta volna a pályáról a labdát a nyomás miatt, a védő által őrzött RB-nek dobta a labdát -6 yard-on. Ez így 13 pontnyi különbség, pont, amennyi a végén a két csapat között volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sot kifejezetten gyenge a Pats 😀
Nem kell nekunk fekudni, eleg megnezni a dec vegi januari miami meccseinket
Wyatt
Ne gyere már légyszíves kavarni az indulatokat.
Brady szerintem igen is halovány volt, TE játék sem volt. Egy értelmesebben támadó csapat bőven megszorongathatott volna titeket egy ilyen meccsen. Csak hát jelen állapotban ez a Broncos nem ilyen.
flzoli
Majd lenyugszol 😊
Wyatt
Köszi az együttérzést, tényleg.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sot kifejezetten gyenge a Pats 😀
Nem kell nekunk fekudni, eleg megnezni a dec vegi januari miami meccseinket
Wyatt
Ne gyere már légyszíves kavarni az indulatokat.
Brady szerintem igen is halovány volt, TE játék sem volt. Egy értelmesebben támadó csapat bőven megszorongathatott volna titeket egy ilyen meccsen. Csak hát jelen állapotban ez a Broncos nem ilyen.
flzoli
Majd lenyugszol 😊

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Szóval ütjük a boss-ikat és fekete lyukékat. A Miami elfekszik a Bills ellen, de a Pats gerinces módon ledobja a szappant a Delfinek elé. Ki jut akkor tovább? 😊
flzoli
Ennél bonyolultabb. Ha például a KC nem nyer egyet sem, akkor ezzel kieshet a Broncos a 10-6-os KC és Phins ellen. S akkor nem beszéltünk arról, hogy két North csapat szintén végezhet 10-6-tal.

Nem fogadnék a Broncos-ra.
tomi-tomi
Én már a 8-8-nál jobb eredményre se fogadnék, nem hogy a PO-ra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval ütjük a boss-ikat és fekete lyukékat. A Miami elfekszik a Bills ellen, de a Pats gerinces módon ledobja a szappant a Delfinek elé. Ki jut akkor tovább? 😊
flzoli
Ennél bonyolultabb. Ha például a KC nem nyer egyet sem, akkor ezzel kieshet a Broncos a 10-6-os KC és Phins ellen. S akkor nem beszéltünk arról, hogy két North csapat szintén végezhet 10-6-tal.

Nem fogadnék a Broncos-ra.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sot kifejezetten gyenge a Pats 😀
Nem kell nekunk fekudni, eleg megnezni a dec vegi januari miami meccseinket
Wyatt
Ne gyere már légyszíves kavarni az indulatokat.
Brady szerintem igen is halovány volt, TE játék sem volt. Egy értelmesebben támadó csapat bőven megszorongathatott volna titeket egy ilyen meccsen. Csak hát jelen állapotban ez a Broncos nem ilyen.

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Szánalmas támadósorral nem lehet meccset nyerni, 2012 óta először sikerült 3 pontot összehozunk egy meccsen, szép eredmény...

Az a durva, hogy a szarnak érzett védelmünk az utolsó 3 meccsen 3 TD-t kapott összesen, rohadtul nem rajtuk múlik...

Én egyre kevésbé érzem, hogy Siemian lehet hosszú távra a megoldás, kritikus pillanatokban hibázik sokszor, az INT teljesen az övé volt, a rush-ot nem érzi egyáltalán, nem képes kidobni a pályáról, amikor kéne, nem keresi a nem-első célpontot. Volt egy-két fájó drop is, ez igaz, de ettől még ezt a Pats D-t meg lehetett volna fogni, de kevés volt hozzá...

A playcalling-ot se értem sokszor, nem tudom mi van Kubes-al, Heuerman-t két egymás utáni play-ben megtaláltuk, utána nem is láttam nagyon a pályán, Derby meg ott volt az amatőr drop után is...

Tudtam, hogy vissza fogunk esni a támadó oldalon PM lelépése után, de hogy ennyire, az rémálmaimban se jött elő...

Norwood meg remélem már hétfő este se lesz a csapatnál, nem tudom kinek a brilliáns ötlete volt megint vele próbálkozni, de ő is mehet vele ki az ajtón nyugodtan...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sot kifejezetten gyenge a Pats 😀
Nem kell nekunk fekudni, eleg megnezni a dec vegi januari miami meccseinket

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez Kubes 2. éve, 2 olyan QB-val, akik már az ő uralma alatt jöttek. Összehasonlítva, mondjuk 2014 második felével (ami már a Manning éra hanyatlása), háááát... Úgy örülünk egy 1st downnak mint annó egy TD-nek. Adok még egy évet ennek a Kubiak offensenek. Csak ott van az ujján a gyűrű (egészen pontosan 4 gyűrű), de ha jövőre is ez a szenvedés lesz, akkor támadó sémában gyökeres változást célszerű bevezetni. Nem a playcallingra gondolok, a sémára.

eljutottunk oda, hogy fair catchet se merünk csinálni. Akkor mit is keres Norwood az aktív keretben?
Norwood takaroggggy by the way.

A futás elleni védelmet a legkönnyebb helyrerakni, kezdjük azzal márciusban.
Aztán jöhet Romo. Van fantázia Siemianben, de egy bajnokesélyes kerethez kevés, ha azt akarunk. Lynch semmi biztatót nem mutatott eddig. Ez nem jelent semmit még, de így azt se, hogy hátra lehet dőlni, hogy majd jövőre ő irányít.

OL-t és RB-t kár is próbálni. Ami nem megy az nem megy. FA-ról hozzuk majd vissza Hillmant annál jobb úgy se lesz... Vagy jöjjön Shanny a scout teambe, pont ehhez a két poszthoz mondhatni "elég jó szeme van"...

Meanwhile, ha már nem mi, remélem Gase-nek összejön a PO-s bemutatkozás

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szóval ütjük a boss-ikat és fekete lyukékat. A Miami elfekszik a Bills ellen, de a Pats gerinces módon ledobja a szappant a Delfinek elé. Ki jut akkor tovább? 😊

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ez fájó vereség, mert nem erőből győzőtt a Pats, rutinból hozták a meccset

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Minek a PO?
Láttátok az O#-t? Siralmas... Hazai pályán, a nem túl veretes Pats ellen... Ahh..
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Bebasztaaaaaaa! 😀

Na, ez jól jött, két szempontból is, egyrészt mert vesztettek, másrészt mert látható, hogy verhetőek... 😊
StormST
Nem annyira biztos. A Titans rivális a 6th seedért és most nyertek. Ahogy minden más csapat is megfordította félidő után, kb mindenki nyert akinek nem kellett volna. Nem jó előjel.

A KC meg így úgy fog ellenünk játszani, hogy még nincs PO. Mondjuk nem hinném, hogy motivációs problémáik lettek volna amúgy egy div meccsen, de azért hátha, na, játszattak ők már a Bolts ellen is full cseresort.

Na mindegy, nem másokat kell nézni, hanem 3-mat kell nyerni. Másnem a KC kárára megyünk be, nekem az is jó 😊
Black_Adder
Igen, bonyolult kötések vannak, de el kell ütni az időt estig. Pont a Titans miatt drukkoltam a Jax-nek a Texansnak és nem miatta.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”