Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Teabee Denver Broncos 716
aludjunk a draftig
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azt hiszem jól jön majd nekünk az offseason...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos hetek óta látszott, hogy gyengék vagyunk, ez a mai ismét csak ezt mutatta meg...

Ward és Marshall nélkül nincs TE védekezésünk, erre még rátett Wolfe kiesése is, de a D ennyire gyenge teljesítményét még ez se igazán magyarázza, sajnos Wade papát is mintha kezdenék kiismerni...

Az O oldalra nem nagyon vannak szavak már, az utolsó 5-6 meccsen talán a liga legrosszabb támadósora lettek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 736 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hajrá. Vonék ma odab@sznak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 228 — The Mathematician
nah a steelers megtette a szivességet, ideje hogy mi is elkezdjük a szezont 😀

nyilván mocskosul nehéz meccs lesz 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 228 — The Mathematician
nem tudom ébren tudom-e maradni a meccsre, de

 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/161225_inactive_list.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 228 — The Mathematician
Ergo "mindösszesen" a saját meccseinket kell behúzni és be is csusszantunk a rájátszásba 😀Általános Doktor
ESPN playoff machine szerint kell a Steelers W is nektek. Amellett, hogy hozzátok mindkét meccset és a Dolphins bukik a Pats ellen.
fodi91
nem a steelres W kell, hanem egy ravens L 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
fodi91 196
Ergo "mindösszesen" a saját meccseinket kell behúzni és be is csusszantunk a rájátszásba 😀Általános Doktor
ESPN playoff machine szerint kell a Steelers W is nektek. Amellett, hogy hozzátok mindkét meccset és a Dolphins bukik a Pats ellen.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 736 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem nagy csoda lenne ha ma a támadósor 13nál több pontot szerezne. de azért Go Broncos, remélem nyerünk. Tyreek Hill sajnos lefut mindenkit 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Érdekes meccs lesz a sok hiányzó és az O# formája miatt, de azzal h az Oakland győzött, sztem megnyitotta nekünk az utat: A Pecc előbb játszik, mint mi és sztem tanultak a tavalyi évből és nem fogják ellazázni/leadni a phins ellen a meccset és ezzel a hazai pályát.

Ergo "mindösszesen" a saját meccseinket kell behúzni és be is csusszantunk a rájátszásba 😀

Érzésre a mai meccs a mindent eldöntő, ha ez meglenne, akkor nagyon bizakodó lennék az utolsó hét előtt | (ha bukunk, akkor ilyen gond nem lesz, mert matematikailag is elszállt a PO...) |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 228 — The Mathematician
Carr sérülés. Nem örülök, így nem ugyanaz, de nagyobb esélyünk van PO jutni.
Heisman Trophy
sztem hagyjuk a Carr témát amíg nincs meg a KC meccs 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 736 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Carr sérülés. Nem örülök, így nem ugyanaz, de nagyobb esélyünk van PO jutni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
| hát nyert a Dophins hosszabbításban, nem lesz PO |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
ENGLEWOOD, Colo. — With tight ends Virgil Green and A.J. Derby ruled out of Sunday's game against Kansas City while they continue to progress in the post-concussion protocol, the Broncos promoted practice squad tight end Henry Krieger-Coble to the active roster.

To make room for the rookie tight end, Denver waived quarterback Austin Davis.
Negritis
A pre-seasonben sok jót olvastam a srácról, kicsit girhes, de jó kezei vannak elvileg, kíváncsi leszek h mennyit fejlődött/mennyire látszik benne a potenciál.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 228 — The Mathematician
ENGLEWOOD, Colo. — With tight ends Virgil Green and A.J. Derby ruled out of Sunday's game against Kansas City while they continue to progress in the post-concussion protocol, the Broncos promoted practice squad tight end Henry Krieger-Coble to the active roster.

To make room for the rookie tight end, Denver waived quarterback Austin Davis.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 228 — The Mathematician
Lesz még egy komoly irányító Romón felül, aki szabaddá válhat. Kirk Cousins. Hozzá pl. mit szólnátok? Eretnek gondolat?
Zalán
ki ne felejtsd Cutler-t! a tékozló fiú effekt 😀

Cousins jó lenne én szeretem, de hülyeség lenne a Washingtonnak elengedni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Lesz még egy komoly irányító Romón felül, aki szabaddá válhat. Kirk Cousins. Hozzá pl. mit szólnátok? Eretnek gondolat?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Marshall, Ward és Green OUT... :/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szóval akkor a meglévő hiányosságok mellé elviekben nem lesz használható TE és ütköző safety a csapatban a KC ellen.... 😊
Jó kilátások ismerve a játékukat.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Antonio Brown, A.J.Green, Cooper és T.Y. Hilton az AFC elkapó pro bowlerei idén. Talán Green helyett férhetett volna be vagy DT vagy Sanders. Green rövid idénye miatt.
peterk2005
Watkins érdekes lenne 😉
fodi91
Jogos, a szokásos névelírásom előjött ismét 😊 (Mondjuk a Raidersből lehet én inkább Crabtree-t választottam volna.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
fodi91 196
Antonio Brown, A.J.Green, Cooper és T.Y. Hilton az AFC elkapó pro bowlerei idén. Talán Green helyett férhetett volna be vagy DT vagy Sanders. Green rövid idénye miatt.
peterk2005
Watkins érdekes lenne 😉
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 228 — The Mathematician
Antonio Brown, A.J.Green, Watkins és T.Y. Hilton az AFC elkapó pro bowlerei idén. Talán Green helyett férhetett volna be vagy DT vagy Sanders. Green rövid idénye miatt.
peterk2005
Sanders számai sajnos nem fedik le azt amit a pályán kénytelen nyújtani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Antonio Brown, A.J.Green, Watkins és T.Y. Hilton az AFC elkapó pro bowlerei idén. Talán Green helyett férhetett volna be vagy DT vagy Sanders. Green rövid idénye miatt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 228 — The Mathematician
Paradis megérdemli, a többiek meg nézzenek magukba
ettől függetlenül szép gesztus

és azt sem hinném, hogy az OL tagjai beleszarnának a dolgokba ezért gáz hogy a D# "nekik ment" mert nem az a baj hogy nem akarnak, hanem tisztán "szarok"
Negritis
Szerintem Thomas és Sanders is jól játszik idén. A gond az az, hogy mögöttük hatalmas űr. Főleg, hogy CJ lenne a 3. legfoglalkoztatottabb elkapónk aki IR-en van...

Ezzel nem azt mondom, hogy PBn a helyük, mert nem néztem meg kik vannak ott helyettük, elhiszem hogy van náluk jobb, de az ő teljesítményükkel elégedett vagyok.
Black_Adder
most tisztán az Offensive Lineman-ekre céloztam 😀
Paradis és Okung az akire nem sok rosszat tudok mondani a többiek azért - főleg a jobb oldal - hagy kívánni valót maguk után

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Paradis megérdemli, a többiek meg nézzenek magukba
ettől függetlenül szép gesztus

és azt sem hinném, hogy az OL tagjai beleszarnának a dolgokba ezért gáz hogy a D# "nekik ment" mert nem az a baj hogy nem akarnak, hanem tisztán "szarok"
Negritis
Szerintem Thomas és Sanders is jól játszik idén. A gond az az, hogy mögöttük hatalmas űr. Főleg, hogy CJ lenne a 3. legfoglalkoztatottabb elkapónk aki IR-en van...

Ezzel nem azt mondom, hogy PBn a helyük, mert nem néztem meg kik vannak ott helyettük, elhiszem hogy van náluk jobb, de az ő teljesítményükkel elégedett vagyok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear