Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem vagyok feltétlenül pesszimista az O#-t illetően, egy jó RT-el, TE-el és kis szerencsével már idén is jók lehettünk volna, a szerencse alatt itt CJ sérülését értem főleg, de Bibbs sérülését is ide vehetjük akár...

Mondjuk én személy szerint drukkolok Lynch-nek, mert én jobban szeretem a látványosan játszó QB-ket, mint a game manager-eket, de ha Siemian-ban azt látnám, hogy ő jó game manager, akkor simán tudnák neki drukkolni, de egyelőre nem érzem ezt benne, komoly helyzetekben inkább visszahúzónak éreztem eddig, mint komoly vezérnek. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a támadók mennyire állnak mellette, mert arról lehet olvasni, hogy a D tiszteletét elnyerte, de arról nem nagyon, hogy a vele pályára lévőknél ez mennyire van meg és ugyebár az lenne a fontosabb...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként én Kubes értékeléséhez mindenképp hozzátenném azt is, hogy hozta Wade-et és itt is tartotta. Aki itt van köztünk pár éve, az tudja, hogy mennyire nem volt jellemző az elmúlt 10 évben, hogy olyan DC-t hoztunk, aki utána békében maradt a HC-al, maradt is a csapatnál és jó D-t is csinált egyszerre, kb. csak JDR volt ilyen, de ő is csak 2 évet maradt, a többiek vagy leléptek egy év után, vagy összevesztek a HC-al (lásd Nolan), vagy csak simán szarok voltak, emlékeim szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Eszemben sincs elfeledni vagy nem tisztelni az elmúlt öt évet. Ha kell, öt évet nézem zokszó nélkül a po nélkült. A Super Bowl győztes csapathoz Kubes nem nyúlhatott szinte. Kapott egy Manninget, hozott egy hozzá nem kompatibilis rendszert és lett egy kivételes D, és három elképesztő po meccsel tulajdonképpen "ölébe hullott" egy SB. De akkor is döcögött a szekér, csak az évek óta épített D-ben beértek a talentek. Idénre viszont azt mondtuk, ez már Kubes rendszere. De ez még rosszabb lett, és nem érdekel Siemian teljesítménye, mert nem rajta ment el, hanem a futás működésképtelenségén. Kubiak második évében ilyen nem fordulhat elő. Valahol láttam, hogy Kubes távozásáért petíciót írnak alá Denver szurkolók. Fasza. Mint ha állna a bál Denverben. Múltkor a játékosok ugranak egymásnak. Elway első igazi megpróbáltatása. Ettől függetlenül semmit nem cserélnék el, ami történt az elmúlt 6 évben. Iden a Kansas hazain fordult meg minden. Ott hiányzott az a pici plusz, amivel aza. meccs megvan. Ott a D nem fogta meg az utolsó támadást, az O nem ment field goalig a hosszabbításban másodszor, és partvonal sem hozta meg a jó döntéseket, amikor kellett. Stormnak volt igazsága, és megint rátapintott a lényegre, mint tavaly Oswi távozására a Chargers meccs után.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egyébként nem műxik a séma, de tavaly se működött. A különbség az, hogy idén hullámvölgybe kerültünk, és elúszott a PO. Tavaly is meg volt a hullámvölgy, hosszabbításban gyűrtük le a csereirányítóval játszó Bengalst, úgy lett meg a PO az utolsó előtti fordulóban. Most az utolsó előtti fordulóban úszott el véglelg a remény.

És ugyanitt, míg tavaly majdnem az összes szoros (1 posession) game-et hoztunk, idén többet buktunk, mint nyertünk ezek közül. Idén 3-4 ha jól számolom tavaly 9-3. Ez a 2 nagy különbség. A 2 egyébként összefügg, ha hullámvölgyben vagy, akkor pont az a plussz hiányozhat, amivel ezeket megfordítod, míg a szoros győzelmek be tudják indítani a szekeret, ahogy tavaly is, de akár 2011-ben is a szezon derekán.

Szoros meccsek behúzása, hullámvölgyből való kilábalás, hogy ez coaching, szerencse, vagy veterán jelenlét az öltözőben (Manning sérült volt és nem edzett a csapattal akkoriban tavaly), a tudat, hogy valószínűleg most vannak így együtt utoljára (a cap helyzetünk nem volt titok, Manning napjai is ordítottak hogy meg vannak számlálva) vagy valami más, nem tudom. Valószínűleg valamennyire minden.
Minden évben nem jöhet minden össze. Ha az idei szerencsénket is felhasználtuk tavaly akkor is megérte. Ha PM visszavonulása volt az ára a győzelemnek akkor is megérte. Én nem érzem tragédiának, hogy 5 év után először nem jutunk be a rájátszásba. Maradjunk a földön. Egy csapat jut be évről-évre, de ahhoz kell egy elit QB, egy jó ezdő, és egy csapat ami nem mindig a legjobb, de mindig elég jó ahhoz, hogy supportálja az elit irányítót, hogy összejöhessen a nagy menetelés. | Ennek az ára viszont, hogy minden meccsükben a csalást keresik és majd minden semleges ellenük szurkol. Inkább nyerjen a kedvenc csapat, de ha az nem, akkor legalább ezt a sorsot megússzuk. |
Nálunk az elmúlt években maga a csapat azt mondom még jobban is volt menedzselve, csak elvesztettük az elit irányítónkat coaching oldalon meg nem sikerült összrakni az O-t. Egy könnyebb divízióban még akár így is összejöhetett volna a PO, tekintve hogy 4 vereség csoporton belül érkezett.

Nem vagyok bizakodó az offense kapcsán a jövőt illetően, de még mindig van egy állat védelmünk, egy erős keretünk. Nem azt mondom, hogy dugjuk a homokba a fejünk a problémák elől, csak hogy egy pillanatra se felejtsük el értékelni a közelmúltat, sőt akár a jelent is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
mi lett volna ha...

2014 második felében kezdődött a hanyatlás nem Kubes-szal
Aztán jött a 2015ös sérülés

Könnyen lehet, hogy Gase-szel jobb lett volna Manning, vagy épp kevésbé rossz, nézőpont kérdése.
2 dolog biztos
- Kubes-szal SB-t nyertünk
- De nem az offensenek köszönhetően, és az továbbra is work in progress ha jóindulatúak vagyunk. Rosszindulatúak meg ne legyünk. Nem működik ugyan egyelőre amit akar, de az se biztos, hogy nélküle meg lenne a gyűrű, láttunk pár éve a 2015-ösnél mentálisan rosszabbul felkészített Broncost Super Bowlon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ahogy ülepednek le a dolgok bennem, én azt hiszem, elég nagyot csalódtam Kubesben és az ő offensében. És ma már felvetődik a kérdés bennem, hogy vajon Manning éppen miatta nem töltötte-e le az ötödik évét? Igazán kíváncsi lennék Gase mit alkotott volna, ha nem csak egy fal interjúra kérik fel. Persze sosem veszik el tőlünk, és csoda volt megélni, látni azt a D-t, de úgy tűnik egy kifutott eredmény volt az a po.
Zalán
Azért szerintem elég erős része lehetett abban annak, hogy 10 yard-nál messzebbre nem tudta szenvedés nélkül eldobni a labdát az utolsó évében...

Nem feküdt neki a Kubes-féle O#, de ettől még a visszavonulásában sokkal nagyobb része olt szerintem annak, hogy a teste megadta magát a végére...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ahogy ülepednek le a dolgok bennem, én azt hiszem, elég nagyot csalódtam Kubesben és az ő offensében. És ma már felvetődik a kérdés bennem, hogy vajon Manning éppen miatta nem töltötte-e le az ötödik évét? Igazán kíváncsi lennék Gase mit alkotott volna, ha nem csak egy fal interjúra kérik fel. Persze sosem veszik el tőlünk, és csoda volt megélni, látni azt a D-t, de úgy tűnik egy kifutott eredmény volt az a po.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Siemian kezd, de Lynch is kap játéklehetőséget a hétvégén.

 www.9news.com/sports/nfl/denver-broncos/mike-klis/siemian-to-start-against-raiders-lynch-to-play/379719345
xrace77
Előbb búcsúzóul széttöretik Mack-el, majd a Raiders B csapat ellen minden mindegy alapon bedobják Lynch-et, hogy produkáljon valami reménykeltőt szalmaszálként az offseason-ra.
De csak, hogy jó maradjon a szánk íze a végére.... Remek 😊
flzoli
Ja, hogy ez nem egy megfontolt terv, csak látják a jövőt, hogy Lynch játszani fog vasárnap. 😊
tomi-tomi
Nem látnak a jövőbe, de hogy megfontolt terv sincs, az nekem elég biztosnak tűnik, itt most már csak a kapkodás megy...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Webster és Ware megy IR-re, Nixon és Peko jön fel a PS-ből...

Sanszos, hogy Ware-t nem látjuk többet Broncos mezben pályára lépni, talán már az NFL-ben sem, ha tényleg így lesz, akkor nagyon fog hiányozni! 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Siemian kezd, de Lynch is kap játéklehetőséget a hétvégén.

 www.9news.com/sports/nfl/denver-broncos/mike-klis/siemian-to-start-against-raiders-lynch-to-play/379719345
xrace77
Előbb búcsúzóul széttöretik Mack-el, majd a Raiders B csapat ellen minden mindegy alapon bedobják Lynch-et, hogy produkáljon valami reménykeltőt szalmaszálként az offseason-ra.
De csak, hogy jó maradjon a szánk íze a végére.... Remek 😊
flzoli
Ja, hogy ez nem egy megfontolt terv, csak látják a jövőt, hogy Lynch játszani fog vasárnap. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Siemian kezd, de Lynch is kap játéklehetőséget a hétvégén.

 www.9news.com/sports/nfl/denver-broncos/mike-klis/siemian-to-start-against-raiders-lynch-to-play/379719345
xrace77
Előbb búcsúzóul széttöretik Mack-el, majd a Raiders B csapat ellen minden mindegy alapon bedobják Lynch-et, hogy produkáljon valami reménykeltőt szalmaszálként az offseason-ra.
De csak, hogy jó maradjon a szánk íze a végére.... Remek 😊

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Siemian kezd, de Lynch is kap játéklehetőséget a hétvégén.

 www.9news.com/sports/nfl/denver-broncos/mike-klis/siemian-to-start-against-raiders-lynch-to-play/379719345
xrace77
Így semmi értelme megint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Siemian kezd, de Lynch is kap játéklehetőséget a hétvégén.

 www.9news.com/sports/nfl/denver-broncos/mike-klis/siemian-to-start-against-raiders-lynch-to-play/379719345
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ha jól számolom a jelenlegi keretből DT az egyetlen, aki élt már át olyat, hogy nem jutott vele a Broncos a rájátszásba. Kíváncsi vagyok hogyan hat ez a csapatra...
Black_Adder
Wow, valóban, a 2010-es keretből már csak DT van itt, nem gondoltam bele eddig, hogy mekkora átalakulás volt azóta...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha jól számolom a jelenlegi keretből DT az egyetlen, aki élt már át olyat, hogy nem jutott vele a Broncos a rájátszásba. Kíváncsi vagyok hogyan hat ez a csapatra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nézzünk előre! A jövő évünk már majdnem készen:
Home: Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, San Diego Chargers, New England Patriots, New York Jets, Dallas Cowboys, New York Giants, Cincinnati Bengals
Away: Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, San Diego Chargers, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Tennessee Titans vagy Indianapolis Colts
Itt az ideinél könnyebb sorsolás. 😊
Zalán
az majd kiderül.
Egyrészt fogalmunk se lehet, hogy melyik csapat mennyire lesz erős jövőre
Másrészt mégannyira se sejthetjük, hogy ki milyen formában lesz amikor ellenünk játszik. Milyen sérültjei lesznek stb, stb.
Harmadrészt azt se tudjuk mi milyen erőt képviselünk majd jövőre, negyedrészt, hogy mi mikor leszünk milyen formában, honnan dőlnek ki kulcsemberek, stb,stb

Haladjunk inkább sorjában, először próbáljunk győzelemmel búcsúzni. Aztán FA-n betömni a lyukakat, aztán egy draft, aztán TCn nézni kit tud szintet lépni a jelenlegi keretből, aztán PS meccseken erőfelmérés, aztán lehet azt nézni melyik meccsen mennyi esélyünk lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nézzünk előre! A jövő évünk már majdnem készen:
Home: Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, San Diego Chargers, New England Patriots, New York Jets, Dallas Cowboys, New York Giants, Cincinnati Bengals
Away: Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, San Diego Chargers, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Tennessee Titans vagy Indianapolis Colts
Itt az ideinél könnyebb sorsolás. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
 www.kephost.com/images/2016/12/27/15727224_10210284705328431_8919209623812055556_n.jpg
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Paradis-re csípőműtét vár az offseason-ben Kubes szerint...
StormST
Nem meglepő, edzeni már elég rég óta nem nagyon edz a csípője miatt, csak játszani játszik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Paradis-re csípőműtét vár az offseason-ben Kubes szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Az én gondolataim:

- Kubes: hagyni kell dolgozni, még egy évet legalább. Neki is fejlődni kell, valamiért nem megy az már, amit régebben szokott csinálni, ki kell deríteni, hogy ez a keret miatt van, vagy miatta és ennek megfelelően kell változtatni...
- OL: RT kell és RG is, de ha Okung megy, ami sanszos, mert elég magasra alkudta a jövő évi fizuját (9,5 misi roster bonus), akkor LT is, így én inkább újra tárgyalnék vele, vagy csak simán megtartanám, a szezon nagy részében rá nem volt igazán panaszom. Kellhet egy új OL edző is...
- QB: én csak olyan veteránt hoznék, aki olcsó, de akkor el kell dönteni, hogy melyik fiatal marad és melyik megy, 3rd QB-be egyiket se szabad tenni, mert azzal kb. el is kapáljuk a karrierjét az illetőnek. 3rd string csapattal dolgozva év közben, utcai ruhában álldogálva a meccsen nem fog fejlődni egy másod-, vagy harmadéves szerintem, hulla mindegy ki a kezdő QB a csapatnál. Nekem Siemian továbbra se tűnik megoldásnak, bár nem tudom eldönteni, hogy mennyire tehet a hibáiról a fal és mennyire ő, de hajnalban is nagyon bizonytalannak láttam párszor és pontatlannak. Lynch nem megoldás most, az látszott rajta, de szerintem még simán lehet, hiszen az út elején van nagyon, szóval még remélem kap lehetőséget bizonyítani...
- RB: Ide én nem költenék pénzt vagy picket, max annyiban, hogy Forsett-et megtartanám, CJ jó, Bibbs is mutatott jó dolgokat, Booker-ben a csapatnál bíznak, Janovich használható FB. 1-2 UDFA jöhet, de én úgy érzem, hogy az OL helyrerakása után a futójáték ezzel a csapattal elég jó lehet...
- WR: el kéne dönteni végre, hogy kit akarunk WR3-nak, Sunshine-t, Latimer-t, Fowler-t, vagy valaki mást, de már ideje lenne tudni. Én látom Sunshine-ban a lehetőséget, van néha 1-1 fumble-je, de amit felé dobnak, azt nagyjából elkapja, igaz azt nem tudom megítélni, mennyire futja jól a route-okat. Ha meg nem bízunk egyikben se rendesen, akkor hozzunk valakit, mert a két top WR magában egy idő után kevés, főleg a red zone-ban...
- TE: na, itt a mély a gond, ahogy arról már sokat beszéltünk. Derby mutatott jó dolgokat, ahogy Heuerman is, de valamiért mindkettőt hajlamosak vagyunk padon hagyni hosszú-hosszú időre, nem ártana tudni, hogy mi a gond velük. Sajnos jó TE-t ritkán találni a piacon, de ha kijön egy jó red zone célpont, akkor remélem Elway-ék lecsapnak rá, vagy ha olyan a helyzet, akkor egy 2. körös cetli is beleférne nálam, csak rakjuk végre rendbe ezt a posztot...
DL: sok múlik DE-ben azon, hogy mit várunk Walker-től, ha bízunk benne, hogy ő megoldás lehet a mostani gondokra, akkor nagy mozgás nem lesz, hiszen ott van még Gotsis és Crick is Wolfe mögött, 1-2 ember persze jönni fog depth-nek mindenképpen. Ha Walker kuka, akkor viszont kell egy magas pick vagy FA ide. Ha Sly megy, akkor a DT poszt is kiürül nagyon, szóval oda is komolyan kell dolgozni az offseason-ben. Az biztos, hogy a D-ből erre a részre kell a legtöbb energiát fektetni, a liga utolsó run D nem illik hozzánk...
LB: Ha marad Ware, akkor OLB-ben megvagyunk, ha megy, akkor kell valaki Ray mögé/elé Von párjának. Az ILB már más kérdés, Davis-t nem érzem igazán megoldásnak, Marshall jó, de itt kb. véget is ért a felsorolás...
DB: SS depth kéne nagyon, most láthattuk, hogy Ward mennyire egyedül van oda, a CB rész szerintem rendben lesz...
ST: országomat egy értelmes return emberért!!! Elegem van nagyon, hogy állandóan eldobáljuk a labdákat. Dixon-al nem vagyok teljesen kibékülve, de maradhat, ha nem jön jobb, McManus meg rendben van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nincs más dolgunk, mint gratulálni elsősorban a Raiders és Chiefs szurkolóinak. Megérdemelten vitték el a csoportot előlünk. Gratulálni továbbá a Pats, a Steelers, a Texans és a Dolphins fanjainak. Én a továbbiakban Gase-nak és a West csapatoknak drukkolok, egyáltalán nem érzek ellenszenvet sem a Kansas sem az Oakland csapataival szemben, de jó őket legyőzni.
Én nyáron az irányítóhelyzet miatt visszafogottan 9-7-et jósoltam és azzal egy esetleges wc hely elcsípését. A szurkolók miatt jó lenne, ha a csapat tisztességgel odatenné magát az utolsó fordulóban és győzelemmel búcsúzna. Egyébként pedig átmeneti év volt, tudtuk, hogy ez lesz. Ahogy Doktor írja, tulajdonképpen csereirányítóval játszottuk végig a szezont, és a play off nem elérhetetlen cél volt számunkra. Fucsa egy Super Bowl győzelem után valahol mélyen tudni, hogy a rájátszás elérése tulajdonképpen erőn felüli eredmény. Amikor a D elfogyott annyira, hogy már nem tették fel ők a pontokat, akkor visszaestünk. Nyilván nem jó érzés vereséget szenvedni és lemaradni a végjátékról, ezt azonban most el kell fogadnunk. Kubes biztosan marad, a SB győzelem még túl közeli élmény, de két és fél szezon óta szenvedés nézni az offense-t, és ez most már leginkább az ő felelősségének tartom. A "minden idők" 55 TD-s szezonja után itt a három szűk esztendő. Izgalmas offseason következik, pénzünk is lesz és a megszokottnál magasabban és több pickünk, kezdődhet a gazdálkodj okosan. Fel a fejjel srácok!

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én nem látom olyan sötétnek a jövőt h egy offseason alatt ne lehetne befalazni a hiányosságokat (főleg h temérdek capspace és sok pickünk is van).

Sztem egy ordító needünk van, az pedig az RT.

Elférne továbbá egy jobbféle DE a csapatba | (de Walker felépülése és Gotsis potenciális fejlődése ezt pl már meg is oldaná - ettől még egy Sheldon Richardson elférne ide) | , a TE poszton is lehetne javítani | (nekem tetszik ugyanakkor Derby játéka) | , továbbá kéne depth az RB és a WR posztokon | (de ezeket szvsz a harmadik körös pickeinkkel is meg tudnánk oldani) | , valamint Sly sorsától függően az NT poszt is érdekes lehet (a többi poszt már csak mélyítést igényel).

A legnagyobb kérdés nyilván Lynch, ha sikerülne egyet ugrania az offseason alatt, akkor sztem meg lenne oldva a QB poszt is, ellenkező esetben kukáznunk kell vkit az FA-n (Romo adja magát, kérdés h kibírna-e egy/két szezont fizikailag). Siemian engem nem győzött meg, tegnap én botrányosan sz.rnak éreztem, fal ide vagy oda, korrekt backup, akin nem megy el meccs, de én nem látok benne többet...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Én nem rúgnám ki Kubes-t, az OL edzőt talán, bár ő is csak hozott anyagból dolgozott...

Komoly energiákat kell fektetni az O rendberakására, főleg az OL és a TE posztokra, meg ha nincs bizalom egyik srác felé se komolyan, akkor QB-ra is...

Egyébként én betenném Lynch-et jövő héten, egyrészt mert a Poe TD után megérdemli a Chiefs, hogy a Raiders ellen mi csak kísérletezzünk, másrészt kellene neki is adni esélyt, ezúttal úgy, hogy egész héten arra készülne ő és a csapat is, hogy ő kezd, nem csak csütürtökön-pénteken-szombaton szólva neki...
StormST
valami cikket olvastam hogy Trevor kivívta a D# tiszteletét azzal ahogy folyamatosan zokszó nélkül veszi fel az ütéseket a retard OL miatt

én a 3. Stephenson balfasz büntiig néztem a meccset
a fal jobbaldala konkrétan szánalmas
Negritis
Stephenson ezzel mostani hulladék teljesítménnyel normális esetben bármely csapatnál kidolgozta volna magát a 2017-es keretből, nem tudom nálunk hogy lesz, fontos meccsen ekkora betlit...........
StormST
Nálunk is, majd jövőre Sombrero megmutatja...
Black_Adder
Ne ijesztgess... 😛
StormST
pedig ő tényleg megdolgozott a helyéért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem rúgnám ki Kubes-t, az OL edzőt talán, bár ő is csak hozott anyagból dolgozott...

Komoly energiákat kell fektetni az O rendberakására, főleg az OL és a TE posztokra, meg ha nincs bizalom egyik srác felé se komolyan, akkor QB-ra is...

Egyébként én betenném Lynch-et jövő héten, egyrészt mert a Poe TD után megérdemli a Chiefs, hogy a Raiders ellen mi csak kísérletezzünk, másrészt kellene neki is adni esélyt, ezúttal úgy, hogy egész héten arra készülne ő és a csapat is, hogy ő kezd, nem csak csütürtökön-pénteken-szombaton szólva neki...
StormST
valami cikket olvastam hogy Trevor kivívta a D# tiszteletét azzal ahogy folyamatosan zokszó nélkül veszi fel az ütéseket a retard OL miatt

én a 3. Stephenson balfasz büntiig néztem a meccset
a fal jobbaldala konkrétan szánalmas
Negritis
Stephenson ezzel mostani hulladék teljesítménnyel normális esetben bármely csapatnál kidolgozta volna magát a 2017-es keretből, nem tudom nálunk hogy lesz, fontos meccsen ekkora betlit...........
StormST
Nálunk is, majd jövőre Sombrero megmutatja...
Black_Adder
Ne ijesztgess... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!